Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 17. August 2008 16:22 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42


Miesto: New Haven, CT, USA
Dátum: August 17-23, 2008
Kategória: Tier II
Prize Money: $600,000
Pavúk: 28M/32Q/16D
Povrch: tvrdý/vonku
Riaditeľ turnaja: Anne Person Worcester

Official Web Site:


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 17. August 2008 16:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Dvouhra:

CHAKVETADZE, Anna RUS [1] vs BYE
DELLACQUA, Casey AUS vs RAZZANO, Virginie FRA
QUALIFIER vs CIRSTEA, Sorana ROU
DULKO, Gisela ARG vs PENNETTA, Flavia ITA [6]

SZAVAY, Agnes HUN [4] vs BYE
QUALIFIER vs QUALIFIER
KANEPI, Kaia EST vs MAURESMO, Amelie FRA
CRAYBAS, Jill USA vs SCHNYDER, Patty SUI [5]

CIBULKOVA, Dominika SVK [8] vs WOZNIACKI, Caroline DEN
KIRILENKO, Maria RUS vs QUALIFIER
MATTEK, Bethanie USA vs PIRONKOVA, Tsvetana BUL
BYE vs. BARTOLI, Marion FRA [3]

CORNET, Alize FRA [7] vs. VAIDISOVA, Nicole CZE
QUALIFIER vs SREBOTNIK, Katarina SLO
GOVORTSOVA, Olga BLR vs KLEYBANOVA, Alisa RUS
BYE vs. HANTUCHOVA, Daniela SVK [2]


Čtyřhra:

(1) BLACK, Cara ZIM/HUBER, Liezel USA vs. (WC) DEKMEIJERE, Liga LAT/SCHNYDER, Patty SUI
CIRSTEA, Sorana ROU/NICULESCU, Monica ROU vs. JANS, Klaudia POL/ROSOLSKA, Alicja POL

(3) DECHY, Nathalie FRA/DELLACQUA, Casey AUS vs. KOSTANIC TOSIC, Jelena CRO/KUSTOVA, Darya BLR
UHLIROVA, Vladimira CZE/ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora CZE vs. KING, Vania USA/KUDRYAVTSEVA, Alla RUS

DAVENPORT, Lindsay USA/HANTUCHOVA, Daniela SVK vs. CRAYBAS, Jill USA/GOVORTSOVA, Olga BLR
RODIONOVA, Anastasia RUS/VOSKOBOEVA, Galina RUS vs. (4) HUSAROVA, Janette SVK/MATTEK, Bethanie USA

KIRILENKO, Maria RUS/PENNETTA, Flavia ITA vs. CECIL, Mallory USA/STEPHENSON, Robin USA
LLAGOSTERA VIVES, Nuria ESP/MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose ESP vs. (2)PESCHKE, Kveta CZE/RAYMOND, Lisa USA


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 17. August 2008 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Tak Daniela sa stretne v 2 kole s bieloruskou Govorcovou,ktorá vyprášila v 1 kole rusku Klejbanovú a s prehľadom postúpila do ďalšieho kola.Daniela má bilanciu z Oľgou 2-1,a posledný spomenutý duel sa odohral v Los Angeles,kde prehrala Daniela 2-6 4-6.Tak len dúfam,že Oľge vráti prehru a postúpi do QF.Ak by zahrala ako proti Sugiyamovej tak nieje bez šancí.Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 18. August 2008 10:48 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
no tak dalsi turnaj a dalsie velke ocakavania..tak neviem ci velke ale dufam ze to konecne bude dost dobry odrazovy mostik pre Danielu...to si poviem pri kazdom turnaji ale tak pred US open jej to uz musi vyjst ;) superka je ani neviem...ja si myslim ze pre Danielu v pohode porazitelna hracka lenze s akou formou bude hrat, ked porazila sugiyamu tak preco nie govorcovu...drzim Daniele prsty



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 18. August 2008 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Tak ja Danke tiež velmi držím palce proti Govorcovej , ktorá ma dosť prekvapila tou hladkou výhrou proti Kleybanovej....škoda že neviem , či Olga hrala fakt tak super, alebo Alisa tak kazila..... :?: ....v každom prípade , verím že Danka jej vráti tú hladkú prehru z L.A....... ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 18. August 2008 11:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Urcite je podla mna lepsie,ze Daniela dostala Govortsovu ako Kleybanovu.Sice Olga vyprasila Alisu,ale predsa Ruska ma neprijemny styl hry,do lopticky ide s plnym rizikom a snazi sa zahrat winner hned z prvych uderov..Keby teda chytila dobry den,mohlo by to byt podobne ako vo Wimbledone..Olga vsak je takisto tazka superka,videla som ju hrat na harde myslim v Dohe proti Mirzovej a ked ma sebavedomie,tak vie hrat velmi dobre,agresivne a utocne. Daniela vsak mohla dostat i tazsie superky a dufam,ze Olgu porazi..Bude to tazke,ale bola by som moc rada,keby to vyslo.Treba si totiz pred US Open zvysit sebavedomie..Drzim moc moc palce ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 18. August 2008 15:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
ja teda vela neocakavam, kedze som sa po vyhre nad sugiyamou velmi potesil a navnadil a potom prisla ta lahka prehra uz ani neviem s kym......kks fakt si nepamatam kto to bol.......no a teraz slecna govorcova, ktora ma skvelu fazonu, tak sa teda uvidi, nechcem tipovat ani jednu ani druhu, nebudem pesimista a nebudem tvrdit, ze je to stratene, ale ani vela neocakavam.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 18. August 2008 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
ja teda vela neocakavam, kedze som sa po vyhre nad sugiyamou velmi potesil a navnadil a potom prisla ta lahka prehra uz ani neviem s kym......kks fakt si nepamatam kto to bol.......no a teraz slecna govorcova, ktora ma skvelu fazonu, tak sa teda uvidi, nechcem tipovat ani jednu ani druhu, nebudem pesimista a nebudem tvrdit, ze je to stratene, ale ani vela neocakavam.........
ako ja si nemyslim ze olga ma nejaku extra formu,je pravda,ze porazila hladko kleybanovu,ale zasa vobec nevzdorovala serene na OH..chapem,ze serena je tvrdy oriesok ale prehrat s nou 3-6 1-6,pricom v dalsich kolach sa serena dost trapila...neviem podla mna hra olga svoj standard,ale na americkom harde je riadne nebezpecna,dokazala to minuly rok i tento rok to celkom ukazuje,ale porazitelna je urcite..cize ak sa danke vracia forma ako vravi ona,urcite je v jej silach zdolat ju..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 19. August 2008 23:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Davenport/Hantuchova (USA/SVK) d. Craybas/Govortsova (USA/BLR) 63 64

Tak Lindsay s Danielou úvodnú prekážku vo 4-hre prekonali,inak je zaujímavé,že Daniela narazila na Govorcovovú aj v singli aj debli,v debli sa jej nad ňou podarilo vyhrať,dúfam,že to isté bude platiť aj vo 2-hre.Držím palce.V 2 kole debla narazí dvojica Davenportová,Hantuchová na austrálsko-ruskú dvojicu Rodionovová a Voskobojevová.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. August 2008 09:07, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 06:45 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Mohla by to byť od Daniely odveta za poslednú prehru s bulharkou. Hádam sa dostane k svojej hre a nie ako posledne na olympiáde proti Wozniackej, aspoň tak to Danka interpretovala. No som zvedavý na aký výsledok sa zajtra ráno zobudím ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 09:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
mozno to je fakt trapna a blba otazka lebo ja 4hry nesledujem a nezaujimam sa o ne....ale preco Daniela hraje s Lindsay cely rok 4hru? to si same vybrali alebo tak vysiel zreb alebo co??..bo ja nechapem ze preco prave s Davenportovou :)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 09:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Mohla by to byť od Daniely odveta za poslednú prehru s bulharkou. Hádam sa dostane k svojej hre a nie ako posledne na olympiáde proti Wozniackej, aspoň tak to Danka interpretovala. No som zvedavý na aký výsledok sa zajtra ráno zobudím ;)
s Bieloruskou ;) Ja dufam tiez ze sa zobudim a budem videt Dankinu vyhru ale neviem..na wtaworld totiz niekto napisal ze videl danielu dva razy trenovat a ze to nebolo bohvieco co sa tyka danielinej hry.. :? uvidime kazdopadne trening a zapas su 2 rozdielne veci drzim palce




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 10:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
mozno to je fakt trapna a blba otazka lebo ja 4hry nesledujem a nezaujimam sa o ne....ale preco Daniela hraje s Lindsay cely rok 4hru? to si same vybrali alebo tak vysiel zreb alebo co??..bo ja nechapem ze preco prave s Davenportovou :)
Rozumí si na dvorci, obě preferují dvouhru a debly berou jen jako takový doplněk, takže to ani jedna nehrotí, když se nevyhraje. Ani jedna nechce po té druhé, aby spolu na debla trénovaly atd. atd. Se Sugiyamou, která je už více deblistka než singlistka, se pokračovat nedalo, jelikož k tomu měla přesně opačný přístup.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 10:11 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Gratulujem Danke a Lindsay k postupu a som prijemne prekvapeny z oblecenia ktore Danka na sebe mala, ma totiz este stale tie vlastenecke farby a aj v vlajockou na srdci, zeby ju ta olympijada tak chytila??? good luck aj v singli


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Pilot Pen Tennis presented by Schick, New Haven
PostPosted: 20. August 2008 10:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Daniela hra svoj zapas az ako velka hviezda teda vo vecernom programe na centri, dufam ze predvedie neskutocnu hru a postupi


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy