Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o I.svetovú skupinu)
PostPosted: 13. April 2011 14:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:05
image

Pohár federácie Slovensko - Srbsko

Kde: Sibamac aréna, Bratislava
Kedy: 16. - 17. apríla 2011
Povrch: tvrdý, hala
Lopty: Wilson Australian Open

Nominácie tímov

Slovensko: Daniela Hantuchová, Dominika Cibulková, Magdaléna Rybáriková, Jana Čepelová, kapitán: Matej Lipták

Česko: Jelena Jankovičová, Ana Ivanovičová, Bojana Jovanovská, Aleksandra Kruničová, kapitán: Dejan Vraneš

Program

Sobota
14.00: Dominika Cibulková - Bojana Jovanovská
Daniela Hantuchová - Ana Ivanovičová

Nedeľa
12.00: Cibulková - Ivanovičová
Hantuchová - Jovanovská
Hantuchová, Magdaléna Rybáriková - Jelena Jankovičová, Aleksandra Kruničová

Televízia

Sobota: prenos na Dvojke a Trojke od 13:55
Nedeľa: prenos na Dvojke a Trojke od 11:55


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o I. svetovú skupinu
PostPosted: 13. April 2011 14:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:05
Niet pochýb, že favoritkami sú tentoraz Srbky, aj keď oba doterajšie zápasy prehrali, ale to neprišli v najsilnejšom zložení. Napriek tomu Ivanovičová už nie je a ani asi nikdy nebude to, čo bývala, Jankovičová to síce ťahá, ale všetko uhrať nemôže. U nás je to horšie: Danieline výsledky sú ako na hojdačke, ale stále je to aká-taká opora. Cibulková je stále mimo, keď sa dostane pod tlak a začne priveľmi rozmýšľať, je v koncoch. Magda po titule opäť začala prehrávať prvokolové zápasy v tajbrejkoch a v mojich očiach je jej výkon veľkou neznámou. Čepelová dostane šancu asi len v debli, alebo keď bude nebodaj 3:0 pre Srbky. Takže dúfam, že naše baby zaberú a aj keď neverím, že vyhrajú, nemali by odísť s takým výpraskom ako proti Češkám.
P.S. Prenos na STV stále nie je istý, no v telke by som to aj tak nepozeral.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o svetovú skupinu)
PostPosted: 15. April 2011 10:43 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:05
No tak žreb je zaujímavý. Srbský tím si zrejme až tak neverí, lebo Jankovičová zasiahne do bojov až v nedeľu, zrejme pre prípad, že by sa to nevyvíjalo priaznivo. A ďalšia dobrá správa je, že prenos budú vysielať STV2 aj STV3.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o svetovú skupin
PostPosted: 15. April 2011 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Ja osobne som velmi prekvapeny ze nehra Jelena asi je vycerpana alebo co neviem.Ale aj tak hovorim ze sa nam otvara cesta za tromi bodmi.No proste to bude velmi zaujimave!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o svetovú skupin
PostPosted: 15. April 2011 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|28. March 2024| 12:05
Waaa, tesim sa. Splnil sa mi sen. Zrovna v sobotu tam idem aj nazivo si pozriet a Daniela hra proti Anne :) Parada!


Jovanovski moze byt dost nebezpecna. Uvidime... predsalen je menej skusena ako Jankovic... ale zase ta je asi moc unavena teraz, ked ju zaradili az do stvrohry.



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o I.svetovú skupinu)
PostPosted: 19. April 2011 14:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:05
Blamáž ako Brno! Našťastie som nič z toho nevidel, preto nebudem a ani nemôžem hodnotiť. Takéto niečo sa môže stať, ale Daniela aj Magda nehrajú tenis prvý deň, preto v ich prípade je to skoro neodpustiteľné. Nesúhlasím však ani s kritickými hlasmi na adresu Liptáka, že nemal postaviť Rybárikovú. Je kapitán a preto má právo rozhodnúť, ako uzná za vhodné. Rozhodol sa ako sa rozhodol, koučoval, ako najlepšie vedel, ale že to baby nakoniec posrali, nie je len jeho vina. V jednej pesničke sa spieva "čo bolí, to prebolí". Aj toto prebolí a možno sa vyjdeme z tejto krízy posilnení.
P.S. Danieline výsledky ma sklamali, aj keď zápasy boli tesnejšie ako napovedajú výsledky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o I.svetovú skup
PostPosted: 19. April 2011 15:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:05
na tento zapas chcem co najskor zabudnut...daniela mala sance proti jankovic a mali spolu smagdou vyhrat stvorhru....nestalo sa, ale tazku hlavu si z toho uz nemienim robit....nech s daniele dari na antuke, proti jankovic ukazala, ze este moze zamiesat karty na turnajoch :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Pohár federácie Slovensko-Srbsko (Baráž o I.svetovú skup
PostPosted: 19. April 2011 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Ja sa vyjadrim iba k poslednemu zapasu vsetci novinari pisu ako to zbabrali ale ja si myslim ze to zbabrala iba jedna tenistka Magda hrala super dokial nevyuzili tie dva mecbaly, potom sa zosypala ako domcek s karat hrala na istotu aby to trafila do kurtu a na sieti bola drevena na vynimku za stavu 5:5 v tretom sete kde ukazala ze este vie bojovat ked vybojovali break ale potom z nicoho nic boooom a podanie na vitazstvo v zapase bolo onicom. a ked som videl ze ide podavat o udrzanie v zapase tak to som vedel ze to neudrzi.Vdaka Daniele sme uhrali ten posledny set tak ako tak a Daniela to vyhrat sama nevedela.smola.Nic sa neda robit ideme dalej a mozno sa budeme buduci rok radovat z postupu podla mna su v prvej skupine porazitelne teamy.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy