Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 18. February 2011 09:58 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25



Qatar Ladies Open

Miesto: Dauha, Katar
Dátum: 21.-26. februára 2011
Dotácia: 721.000 USD
Kategória: Premier
Povrch: tvrdý, vonku

Oficiálna stránka turnaja:

Danielin vlaňajší výsledok: Turnaj sa naposledy konal v roku 2008. V roku 2007 prehrala v SF so Svetlanou Kuznecovou 4:6, 2:6.

Výsledky v roku 2011

Dvojhra
1. kolo: Daniela Hantuchová - Viktoria Azarenková (6-Biel.) 4:6, 6:1, 6:2
2. kolo: Daniela Hantuchová - Vera Duševinová (Rus.) 4:6, 6:2, 6:4
štvrťfinále: Vera ZvonarevováH (2-Rus.) - Daniela Hantuchová 7:5, 6:7(5), 7:5

Štvorhra
1. kolo: Nuria Llagosterová Vivesová, Anastasia Rodionovová (4-Šp./Austr.) - Hantuchová, Agnieszka Radwanská (SR/Poľ.) 6:2, 6:4


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 18. February 2011 09:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
Pavúk dvojhry



Pavúk štvorhry

Peschke, Srebotniková (1-ČR/Slovin.) - Duševinová, Makarovová (Rus.)
Grandinová, Uhlířová (JAR/ČR) - Klejbanovová, Yan (Rus./Čína)

Llagosterová Vivesová, Rodionovová (Šp./Austr.) - Hantuchová/A. Radwanská (SR/Poľ.)
Poučeková, Spearsová (Biel./USA) - Jansová, Rosolská (Poľ.)

Mirzová, Vesninová (India/Rus.) - Martinezová Sánchezová, Niculescuová (Šp./Rum.)
Dulgheruová, Sfarová (Rum./Tun.) - Čchan, Čcheng (3-Taiwan/Čína)

K. Bondarenková, Švedovová (Ukr./Kaz.) - Briantiová, Vinciová (Tal.)
Peerová, Pcheng (Izr./Čína) - Huberová, Petrovová (2-USA/Rus.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 19. February 2011 20:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
Azarenková nie je na začiatok najľahšia súperka, ale už dlhšie sa jej veľmi nedarí a tak si myslím, že Daniela nie je celkom bez šancí. V Dubaji sa trochu rozohrala v debli, čo bol celkom dobrý tréning pred Dauhou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 13:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
Pekné, že Daniela opäť fušuje do štvorhry. Evidentne je to poistka na predĺženie účasti na turnaji pre prípad skorého vypadnutia v singli.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 18:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
No pozrime sa na to! Bolo to síce ako na hojdačke, ale aj tak hrala Daniela lepšie, videli sme dosť winnerov aj aj počet es bol nadpriemerný. Som len zvedavý, ako bude dnes po 150-minútovom maratóne hrať ešte štvorhru. A Duševinovú by mohla zvládnuť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
Tak zápas proti Azarenkovej som si vychutnal celý od začiatku do konca a môžem povedať, že v druhom a treťom sete Daniela hrala oveľa lepšie ako v Pattayi. 50 víťazných úderov vskutku pozoruhodné od akejkoľvek hráčky a na mnohých fórach už Danielu za tento výkon vychválili (aj za tých 50 winnerov) a zhodnotili to ako jeden z najkvalitnejších tohtoročných zápasov doposiaľ :D ja som celý natešený a toto víťazstvo si užívam, myslím, že s takouto formou môže Daniela pomýšľať aj na oveľa väčšie turnaje...

COME ON! :D



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 18:38 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
Daniela hrá asi životný tenis, myslím ale tým ako hrá rozumne... Už to nieje pravidelné prisekávanie lôpt na bočné čiary. Veľa lôpt smeruje do proti pohybu, má ozaj trpezlivosť a ako vieme trpezlivosť ruže prináša... No krása, teraz sa ale modliť, držať palčeky a 4-finále v zložení SVK hráčok a ešte aj na streame, že :heart2:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
pekna vyhra, dalsi triumf nad hrackou top10....sice azarenkovej servis mi bol podozrivy :D a danielin prvy servis takisto...co to bolo????? 52%?? cmoon! ale hra skvela....chybicky, samozrejme, nesmu chybat :D a zeby to bol jeden z najkvalitnejsich zapasov v tomto roku? to by som netvrdil, moj top je urcite semifinale v pattayi :) drzim palce proti dushevine, tento rok som ju videl hrat proti oudin v parizi a nehrala velmi dobre, nechala oudin kazit vacsinu zapasu....ale zdola martinez, takze asi isla medzitym hore....drzim palce :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
ale hra skvela....chybicky, samozrejme, nesmu chybat :D
No to ano :)


Som rad, ze sa Daniele opat dari dobre hrat aj s top hrackami. Skvele! Len tak dalej! :)



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 22. February 2011 23:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
Neviděl jsem, práce to bohužel nedovolila, ale každopádně skvělý výsledek. Výborně Daniela. 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 23. February 2011 16:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
Ďalší trojseťák proti Duševinovej - stará Daniela je späť? Každopádne, aspoň podľa výsledku, zápas 1. kola skoro ako cez kopirák, len ten záver bol tesnejší a samozrejme vďaka menej atraktívnej súperke ju šibovali na vedľajší kurt. Večer sa rozhodne, či vo 1/4F narazí na Cibulkovú alebo Zvonarevovú. Esá boli tentoraz len 4, ale úspešnosť prvého podania až 71%. Pozoruhodné.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 23. February 2011 20:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
4 je pořád o mnoho víc, než jsme zvyklí. Daniela ale stále není s podáním spokojená, což je dobře.
Zvonarevová bude určitě pořádně namotivovaná oplatit nedávnou porážku, takže to bude hodně těžké. Moc pozitivně to nevidím.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 25. February 2011 20:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:25
Včera proti Zvonarevovej to bol zápas s veľkým "z", aj keď s trochu nešťastným koncom. Opäť sa ukázalo, ako je ťažké ukončiť set aj zápas, aj keď hráč vedie 5:3 (v 2. sete), resp. 5:4 (v treťom) a je dve lopty od víťazstva. Ruská mašina nedala Daniele ani na chvíľu vydýchnuť, hoci Vera mala sem-tam slabšie chvíle, trestala každé poľavenie v hre a mala aj trochu viac šťastia. Danielin výkon bol až na pár výnimiek, keď trochu zbytočne špekulovala a opäť sa hádala s rozhodcami, výborný. Po dlhom čase som opäť nadobudol nádej, že jej výkonnostná krivka je na vzostupe.
A čo vy ostatní, nechce sa vám napísať pár slov?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 25. February 2011 21:46 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:25
Videla som uz zapas Daniely proti Vere v Pattayi a tam hrala neskutocne. Nie ze by vcera to nebolo dobre, ale v Pattayi proti nej dost vela vybehala a Veru doslova znicila, tym ze jej to davala z jedneho rohu do druheho. Tiez rozhodovali zavery setov a bolo to velmi tesne. Vera sa nakoniec nechala rozhodit empairovou rozhodkynou, ked si dokonca nechala zavolat hlavneho rozhodcu, bola to celkom komedia :). Ale chcela som napisat, ze u Daniely som uz videla este lepsi vykon ako vcera a to v prave v tom zapase proti Vere v Pattayi. Urcite jej to pridalo na sebavedomi a odrazilo sa to aj v Dubaji. Vera vcera zmenila umne taktiku a podla mna trosku Daniela odchadzala fyzicky uz v 2.sete. Stale porovnavam oba zapasy, v Pattayi som Danielu vobec nespoznavala :D .
Som zvedava, co prinesie Indian Wells ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Qatar Ladies Open 2011
PostPosted: 25. February 2011 22:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 09:25
U mna je spokojnost s tymto turnajom.Mohlo to byt sice semi ale podla mna by proti Jelene uz nehrala pekny vysledok, na konci zapasu bolo vidiet ze je uz unavena a trosku rozhodena.Zapas to bol pekny videl som prvy set do stavu 5:5 a druhy od stavu 5:2, podla toho co som videl tak bolo sa radost pozerat na koniec druheho a zaciatok tretieho setu. potom bolo vidiet ze posledny krok je najtazsi.A ked takto dalej bude pokracovat tak mame sa na co tesit.Dufam ze to nezakriknem :D


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy