Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2011
PostPosted: 13. January 2011 22:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:03
image

Australian Open 2011

Miesto: Melbourne, Austrália
Dátum: 17. - 30. januára
Kategória: Grandslam
Povrch: tvrdý, vonku

Internet:

Vlaňajší výsledok: prehra v 3. kole s Na Li 7:5, 3:6, 6:2

Výsledky v roku 2011

1. kolo: Regina Kulikovová (Rus.) - Daniela Hantuchová (28-SR) 7:6(3), 3:6, 9:7


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2011
PostPosted: 13. January 2011 22:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:03


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2011
PostPosted: 14. January 2011 22:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:03
Celkom pohodový žreb, je na Daniele, čo z toho vyťaží. Najviac to schytali Lacko (Federer) a Beck (Murray).


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2011
PostPosted: 17. January 2011 19:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:03
Som veľmi sklamaný z výkonov našich na tohtoročnom AO. Danielu (trochu) ospravedlňuje, že nie je rozohraná, ale pred fedcupom s Českom už veľa času nie je. Lacko mal pred sebou takmer neprekonateľnú prekážku, Rybárikovej mizéria pokračuje a Cibulková bola tiež skoro na uterák, ale predpokladám, že zas si zavolala kouča.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2011
PostPosted: 17. January 2011 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:03
Preco sklamanie Martin?
Vsak Lacko proti Federorovi predsa nemohol nic dokopy uhrat a ked sa trosku otukal, tak obcas predviedol aj dobry uder, dokonca aj vymeny, ale az v tretom sete. A Fedex teda absolutne nekazil a hral nad svoje pomery z posledneho pol roka. Magda neprekrocila svoj tien a neuhrala ani kolo, co sa opakuje takmer kazdy Slam, v lepsom pripade uhra to jedno. Takze nic nove ani neocakavane. Domca sa sice potrapila, ale postupila, co je podstatne.
A Daniela: ukazalo sa, ze zranenie bolo ovela vaznejsie a cas, ktory jednoducho netrenovala sa prejavil. Pozerala som zapas od druheho setu a v tretom sete toho uz mala plne zuby, aj ked sa snazila. Standardne diskutovala s rozhodcom ( nechapem, ze nie vsetky areny na takom turnaji maju jastrabie oko), na to som si vsak uz u nej zvykla. Vyzeralo, to tak, ze keby tam to jastrabie oko bolo, tak by mala aj obcas pravdu. Nic to vsak nemeni na tom, ze predviedla to, co pocas minuleho roku z tej horsej polovice svojho vykonu. Naviac dnes proste nemala. A mozno je to tak lepsie, ze vypadla, radsej sa poriadne doliecit ako riskovat nieco horsie zo skoreho zatazenia.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2011
PostPosted: 17. January 2011 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:03
videl som cely danielin zapas a niekedy som mal chut to vypnut....sem tam hrala skvelo, potom zacala byt pasivna a nechala hrat kulikovu....a ten premarneny treti set.......
martin, dominika si nezavolala trenera, na grandslamoch to nie je povolene :) mozno by to pomohlo aj daniele....ale s dominikou to tak byva...tazsie sa na turnaji rozbieha, ale potom je to skvele...predpovedam jej vyhru nad wozniacku v 3kole a ktovie kam to az dotiahne....formu ma vybornu....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2011
PostPosted: 18. January 2011 09:49 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:03
mňa veľmi sklamalo Danielino vypadnutie, myslím, ž takúto hráčku by mal poraziť či s alebo bez zranenia. A skôr sa mi zdalo, že Daniela bola viac agresívnejšia. Možno práve to trénovali s Liptákom ale viackrát jej to zase takto šlo do outu aj keď mne sa tento štýl pozdáva. Tak držím prsty aspoň Domči lebo ak má dobrú formu tak aspoň nech to využije.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy