Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 9. April 2010 04:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 04:19
image

Family Circle Cup

Dátum: 12. -18. apríla 2010
Miesto: Charleston, USA
Kategória: Premier
Dotácia: 700.000 USD
Povrch: antuka, vonku

Internet: www.familycirclecup.com

Danielin vlaňajší výsledok: nehrala

Výsledky v roku 2010

Dvojhra
1. kolo: voľno
2. kolo: Daniela Hantuchová (8-SR) - Ajumi Moritová (Jap.) 6:4, 2:0 skreč
3. kolo: Daniela Hantuchová (8-SR) - Angelique Kerberová (Nem.) 6:7(6), 7:5, 6:3
štvrťfinále: Daniela Hantuchová (8-SR) - Jelena Jankovičová (2-Srb.) 1:6, 6:3, 6:3
semifinále: Samantha Stosurová (4-Austr.) - Daniela Hantuchová (8-SR) 6:3, 7:6(2)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 9. April 2010 04:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 04:19
Prihlásené hráčky:

Pavúk dvojhry



Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 9. April 2010 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
tuším, že sa odhlásili Serena, Sarapovova aj Lisická.

Daniela snád ukáže na tejto zelenej antuke dobru hru. vela štastia Daniela. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 9. April 2010 13:17 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
Daniela s optimizom...

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová vstúpi do antukovej časti sezóny budúci týždeň na turnaji WTA Tour Family Circle Cup v Charlestone v Južnej Karolíne (Premier, dotácia 700 000 USD, zelená antuka).

Po dosiahnutí osobného rekordu v Miami v podobe osemfinálovej účasti sa zostala pripravovať na Floride. "Som v Orlande a počasie je tu nádherné. Každý deň pobytu som venovala tvrdej práci - nebol čas niečo si vychutnávať popri ňom (ani Disneyland!). Keď končím s tréningom a kondičnou prípravou, zostáva priestor už iba na oddych. Už sa naozaj neviem dočkať môjho prvého vystúpenia na antuke," uviedla D. Hantuchová na svojej internetovej stránke. Vlani bol najlepším výsledkom 26-ročnej popradskej rodáčky na najpomalšom podklade prienik do semifinále na turnaji vo Varšave.



...predpokladam, ze Daniela bude na turnaji nasadena, co by jej mohlo ulahcit situaciu aspon v prvych kolach na rozohranie sa. V antukovej casti moze Danka vela ziskat (okrem semifinale toho vela nenahrala) a hlavne sa moze kludne posunut do prvej 20tky...
..drzim paste...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 11. April 2010 14:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 04:19
Daniela schytala relatívne prijateľný žreb. Ak by išlo všetko podľa papiera, čakala by ju až vo 1/4F Jankovičová. Ale skutočnosť býva zvyčajne iná. Som zvedavý, ako to dopadne. Pavúk je vyššie, po kliknutí na náhľad treba ešte raz klinúť na zväčšenie.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 13. April 2010 10:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
Daniela schytala relatívne prijateľný žreb. Ak by išlo všetko podľa papiera, čakala by ju až vo 1/4F Jankovičová. Ale skutočnosť býva zvyčajne iná. Som zvedavý, ako to dopadne. Pavúk je vyššie, po kliknutí na náhľad treba ešte raz klinúť na zväčšenie.
aj mne sa pavuk pozdava a tiez to vidim na QF s jankovic....teda ak danielina hra je aj v charlestone na takej urovni ako bola v miami...potom by nebol strateny ani zapas s jankovic...ale na druhej strane, hra sa na antuke...takze vacsie sance by som daval srbke....radsej ale nepredbieham a verim v postup cez prvu prekazku...c´mon :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 14. April 2010 20:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 04:19
Daniela prvý zápas zvládla aj vďaka skreču súperky, no keby sa tak nestalo, možno by to bol opäť klasický trojseťák, keďže duel začala stratou podania v treťom geme. Kerberovú ani Adamczakovú v ďalšom kole netreba podceňovať (najmä Austrálčanku ako LL), ale verím v postup.
Danieline slová po zápase pre TASR: "Som rada, že som úvodný zápas zvládla, pretože zelená antuka nie je práve mojím najobľúbenejším povrchom. Absolvovala som však kvalitnú prípravu v Orlande a dnes som podala dobrý výkon, naozaj som spokojná. Moritová si za stavu 4:5 v prvom sete nechala zatejpovať nohu a na začiatku druhého setu, keď som ju brejkla, zápas skrečovala. Určite mi psychicky pomohlo to, že som vo vzájomnej bilancii viedla 3:0, ju to trochu deprimovalo. Verila som si a v zlomových momentoch som mala navrch. Hrala som trpezlivo a koncentrovane od prvej do poslednej loptičky."


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 01:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 04:19
Ajaj, to bolo len o chlp! "Vytúžený" trojseťák sa mohol pre Danielu skončiť neslávne, ale našťastie zapla a nenechala sa zdeptať agresívnou hrou súperky. Pri jej nevyrovnaných výkonoch neviem, čo očakávať od duelu s Jankovičovou (papierové predpoklady sa naplnili), ale postup celkom nevylučujem.
Daniela po zápase pre TASR: "Tento triumf si veľmi cením, pretože Kerberová predvádzala neskutočný tenis a musela som vynaložiť maximálne úsilie na to, aby som ju napokon zdolala. V úvode zápasu plného dlhých výmen som mala problémy čítať jej hru, no postupne som si zvykla a podarilo sa mi z 1:4 dotiahnuť na tajbrejk. V skrátenej hre som mala veľa šancí, no za stavu 6:5 som nevyužila setbal a tajbrejk sa stal korisťou súperky. Aj v druhom dejstve hrala Kerberová bez zábran, zahrala viac winnerov ako ja, čo sa často nestáva a vybehala aj nemožné. Ani za nepriaznivého stavu som sa však nevzdávala, bojovala som o každú loptičku a vyplatilo sa. V treťom sete som ju zdolala cez kondičku, v rozhodujúcich momentoch som si predsa len viac verila. Som veľmi rada, že som dokázala na antuke otočiť takýto zápas, je to pre mňa veľké povzbudeneie pred veľkými turnajmi v Európe."
A k duelu s Jankovičovou: "Bude to pre nás obe dobrý test pred fedcupovým duelom v Belehrade. Trochu sa divím, že nás dali v piatok hrať hneď prvý zápas. Po náročnom trojsetovom dueli s Kerberovou totiž budem mať len veľmi málo času na regeneráciu, no musím sa s tým nejako vyrovnať. Ak chciem proti Jelene uspieť, musím hrať svoj najlepší tenis. Na začiatku tejto sezóny mala trochu krízu, no v posledných týždňoch sa dostala do veľmi dobrej formy, vyhrala turnaj v Indian Wells a je rozohratá."


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
ja postup skor vylucujem....ale len preto, ze sa hra na antuke....inak si myslim, ze su s jankovic na rovnakej urovni, aktualne mozno o trochu lepsie hra jankovic......uvidime......drzim palec :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
tak k tomuto sa nemožem nevyjadrit. famozny tenis v tretom sete. tie winnery to bolo niečo, skrátka TOP 10 tenis, Jelena ledva dokázala vybehat. v semifinále Peng alebo Stosur. myslím, že to je ovela porazitelnejšie ako Jelena a ak Daniela bude pokračovat v takejto hre, myslím, že tento turnaj jej bude patrit. :D



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|30. April 2024| 02:19
Tak konecne sa to podarilo a Daniela vyhrala nad vysie postavenu hrackou.Zapas mozem hodnoti od stavu 2:2 po stav 5:3 v tretom sete lebo ako vzdy super ESP,bolo to jednoducho super videl som danielu bezat davat obojrucny backhand po ciare co som u nej dlho ale strasne dlho nevidel jednoducho super.Ja si myslim ze v SF to bude Sam a toho sa velmi obavam Daniela nevedela na nu hrat pred 3 ci 4 rokmi a teraz ked v top ten tak pochybujem o vitazstve.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 20:46 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
Uaau, skvely vysledok... nepamatam si taky dobry vysledok na antuke od Daniely :D ..... a po veeeelmi dlhej dobe porazila hracku z TOP 10. Skoda, ze som to nevidela. Gratulujem Dani a dufam v double o tyzden v Belehrade ;)
:slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
"Som strašne šťastná, že som tento fyzicky nesmierne náročný duel zvládla, najmä po trojsetovom maratóne proti Kerberovej. Víťazstvo nad Jelenou si veľmi cením. V prvom sete som bola trochu prispatá, čo súviselo s tým, že organizátori nás dali hrať hneď prvý zápas. Nemala som dostatok času na regeneráciu, čo sa zákonite prejavilo. Od druhého setu som však hrala agresívne, tlačila som ju a napokon som slávila úspech. Jelena je skúsená hráčka, ktorú nemôžete nechať hrať jej hru. Aj keď som v treťom sete prehrávala 0:2, neklesala som na duchu, lebo som nemala pocit, že na kurte robím nejaké zlé veci. Bola som koncentrovaná na každú loptičku, dobre som ju rozbehávala a veľmi dobre som servovala. V zápase proti hráčkam absolútnej svetovej špičky, ako sú Jankovičová, sestry Williamsové či Rusky, je podanie v dôležitých momentoch nesmierne dôležité," povedala Hantuchová, ktorá získala psychologickú výhodu pred fedcupovým duelom v Belehrade. "Dúfam, že som jej trochu znížila sebavedomie a dopomohla som k tomu, že v Belehrade budeme mať väčšie šance uspieť. Bola by som rada, keby bol výsledok nášho zápasu rovnaký ako v Charlestone, no každý duel je iný. V semifinále už nemám čo stratiť a či už bude mojou súperkou Stosurová alebo Šuai Peng, pokúsim sa zvíťaziť," dodala Hantuchová.



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 16. April 2010 22:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
Uaau, skvely vysledok... nepamatam si taky dobry vysledok na antuke od Daniely :D ..... a po veeeelmi dlhej dobe porazila hracku z TOP 10. Skoda, ze som to nevidela. Gratulujem Dani a dufam v double o tyzden v Belehrade ;)
:slovakia:
no na antuke dosiahla najvyssie na semi v rime 2007 a minuly rok vo varsave :) ale toto je jednoducho bomba!!!!!!!!!!! neudrzal som sa a po tych niekolkych FAMOOOOOOOOOOZNYCH bekhendoch som skakal a krical na celu obyvacku :D :D :D daniela hrala proste neuveritelne.....tie naznaky zo zaciatku roka z brisbane po spolupraci s cahillom boli slubne a teraz sa to prejavuje naplno...touto hrou moze zdolat kohokovek a ak by mali williamsky slabsiu chvilku, tak aj tie :)
co sa tyka stosur......:/ dufam som, ze postupi peng.....na antuke v rime 2006 to bol trojsetak.....ale stosur je tusim minulorocna semifinalistka rolland garos a jej hra na antuke je velmi solidna....daniela sa bude musiet sustredit na podanie, lebo to urobi stosur......ale ked bude hrat tak ako dnes, nevidim problem :) aj ked budem zase radsej skepticky a nebudem prilis favorizovat danielu.........ale aj tak: POME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drzim palec :)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Family Circle Cup 2010, Charleston
PostPosted: 17. April 2010 19:12 
Offline
User avatar

Joined: 22. October 2009
Posts: 1148
Local Time:
|30. April 2024| 03:19
Dufam, ze sa pojde do finale :D



Everything in life happens for a reason


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy