Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2010 17:12 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
Zaiste, sú to ešte len 2 roky, ked tieto 3 hráčky "ovládli" Australian Open, no potom Danielu vyradilo zrazenie, podobne je na tom Sharapova a Ivanovičová akoby sa zasekla od víťazstva na RG-nepočítam do toho únavovú zlomeninu prsta... Dnes som práve čital o Ane, tá spomínala, že hrá do toho tak ako hrala vždy ale nejde to a nejde... Ale neviem si pomôcť ale Daniela musí byť furt výnimka :D ale tá čo už... Nepochopím, že dokáže na určitý čas prepnúť v hlave hrať stabilne a potom príde útlm a výbuch... v tom roku 2007/2008 ked bola v top 10 bola tam zaslúžene, na pár výnimiek sa dostávala do konečných kôl medzi tie najlepšie a aj ked tam nedokázala ich poraziť stabilne podávala super výkony a porážala hráčky v top 20... a teraz? je to ako na hojdačke, raz je hore a raz zase dole... O Sharapovej ani nevravím tá je total mimo :lol:

všetky su moje obľúbené hráčky a dosť mi je to ľuto. ale tak Ivanovič, vraj sa posunie mimo Top 50 čo je na hráčku jej kalibru dosť žalostné. Sarapova ta sa može tak hanbiť za to čo predvádza. Vyhrala síce Memphis lenže tam bolí hráčky mimo Top 50 tuším, ale keď má hrať s trocha lepšou tak ozaj je mimo. Až sa čudujem ako mohla minulý rok vyhrat ten Peking, lebo to čo hraje som u nej ešte nikdy nevidel. A Daniela? ta je z nich asi tento rok ,,najlepšia,, aj keď vlastne všetko čo sa snaží robiť dobre, všetko napokon robí zle. Samozrejme finále v Monterrey je skvelý výsledok ale tou hrou čo predvádzala to bolo buď alebo.
veľmi mi chýba ten začiatok roka 2008.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2010 18:03 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
Samozrejme aj mne chýba ten začiatok roka 2008 ale mne chýba viac ten rok 2007, ked si to tak spätne vezmen, čo by som dal za to aby sa to ešte zopakovalo, Daniela tam bola "mladá" ako sa to vezme. Patrila síce medzi tie skúsenejšie ale nie medzi tie staré rašpľe :D :D :D aj ked ona asi ani tak vyzerať nebude 8-) Celkovo tenis, ktorý sa vtedy hral v tom roku aj tie hráčky, ktoré tam boli. Taká Tatiana Golovin, tá mi strašne chýba v kolotoči tenisu... Ale už môžme mať iba tak spomienky...pozeraj aj na fórum, šak tu ani človeka neni. Vtedy nás tam bolo dobludu...
....
No Masha ako ja neviem čo to preboha hrá. Priznám sa nejako mi nešmakuje ale vždy som ju bral ako pani hráčku a toto je pre mňa šok... No hej Ana pod 50 pojde, je to až neuveritelné. Koľko to je? rok a pol čo vyhrala GS a bola svetová jednotka... ach jaj
....
No ak si to vezmem Daniela je s týchto najlepšia ako tak sa pretĺka turnajmi, škoda toho seku v chrbte aj ked žreb bol *** tak som jej aj tak nejako veril...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2010 09:27 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
A von je už aj Vika Azarenka a Kim Clijsters, mám dosť :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2010 12:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
hej, práve som na to pozeral. :D to je žalostné ako hrajú všetky favoritky na triumf. dosť o ničom je tohtoročný Indian Wells. ešte že Jankovičová bojuje.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2010 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
hej, práve som na to pozeral. :D to je žalostné ako hrajú všetky favoritky na triumf. dosť o ničom je tohtoročný Indian Wells. ešte že Jankovičová bojuje.
tak ja mam teda vazne dost...vypadli vsetky a teraz kto vyhra titul??? zase nejaku druhotriedna hracka, fanusikovia si mozu trhat vlasy......
daniela sa podla mna uz do konca kariery nevypne k takym vykonom ako kedysi...proste to uz nejde.....ale maria aj ana maju este stale cas....tak sa zda, ze maria je uz velmi skusena na okruhu, ale to len matie ten fakt, ze vyhrala wimbledon ako 17 (ci 16?) rocna a tak je na okruhu uz nejakych 6 rokov.....podla mna maria este prehovori....anou si velmi nie som isty, podla mna je navrat do top10 veeeelmi daleko....je to smutne....dnes skoncila vaidisova, niekdajsia 16rocna hviezda a nadej svetoveho tenisu.....
co sa tyka buducnosti, myslim si, ze v najblizsej dobe zaziari urcite pavlyuchenkova, sestry williamsove klasika, nejake tituly pre clijsters a henin, klasika dementieva....takisto dufam v vzkiesenie starej dobrej sharapovej.....ale inak, s prichodom belgicaniek a istym znovuzrodenim williamsiek zacina byt zensky tenis zase nejaky fadny...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open 2010, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2010 20:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:26
Ja už len čakám na správu typu: "Neuveriteľné!!! Sestry Williamsové majú nasledovateľku" je ňou iba 17 ročná nevlastná sestra :lol: :lol: :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy