Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 14:48 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
gratulujem...bol to naozaj vynikajuci vykon, nepamatam si, kedy som naposledy videl danielu takto koncentrovanu.....presne tak, ako napisal unonumero, velmi sa to podobalo na vykony z AO2008....len tak dalej....pevne verim, ze podobny vykon ukaze nielen proti petkovic, ale aj proti clijstersovej.........
jj, daniela hrala naprosto senzacne....sak to potvrdil aj trener madarky ked k nej dobehol...vkuse sa ale stazovala na unavu...ale ako podotkol komentator ako moze byt unavena?? sak je to jej len druhy zapas v tomto roku...asi od stavu 3:2 pre danielu ked zahrala nadherny uder po ciare som vedel ze je to jasne...mam take pocity pri nej a ked ju vidim hrat viem ci prehra alebo vyhra...dalsi zapas ale asi neuvidime kedze je na vedlajsom dvorci, neva pockame si na Kim...to bude ine kafe...som zvedavy na toto meranie sil, su dobre kamaratky, o to to bude zaujimavejsie...i ked bilancia hovori jasne v prospech belgicanky..:) good luck daniela.....:)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Kim Daniele nedovolí útočiť a Danielu bude dostávať do tlaku.Samozřejmě. To by byl úplně jiný zápas. Szavay byla pasivní, z podání a forehandu neškodná a ani v obraně není zdaleka tak dobrá jako Belgičanka. I tak ale pěkný výsledek pro Danielu.
presne tak....kim dokaze zautocit takmer z kazdeho uderu a daniela je ihned pod tlakom a hra pasivnejsie udery....a to je pre kim voda na mlyn....daniele moze pomoct dobry prvy servis, ktorym by mohla ziskat aku-taku prevahu a ziskavat fifitiny.....z druheho servisu to budu pecky od kim.....a na druhej strane, kim moze bodovat aj z prveho aj z druheho servisu, videl som zapas proti molik.......no uvidime....kazda z nich ma este jednu prekazku......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
inak, zdá sa to len mne alebo Daniela nejako vychudla za ten čas?? pretože na tych posledných fotkách zo zápasov vyzeraju jej ručky dost chabo a iba kost a koža, oproti roku 2008 to nie je bohviečo. :roll: snád sa mi to len nejako zdá.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
inak, zdá sa to len mne alebo Daniela nejako vychudla za ten čas?? pretože na tych posledných fotkách zo zápasov vyzeraju jej ručky dost chabo a iba kost a koža, oproti roku 2008 to nie je bohviečo. :roll: snád sa mi to len nejako zdá.
hej, ja som si tiez vsimol, ze nie je taka ,,velka" ako bola.....ale nejako jej to neprekaza v hre, stale hra rovnako, teda na tomto turnaji aspon podla vcerajsku hra dokonca lepsie ako inokedy....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 18:30 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Chlapi no toto som si všimol aj ja ale nejako mne sa zdajú zatial doposiaľ všetky hráčky čo som videl :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 18:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:50
Samozrejme som rád, že to išlo takto ľahko. Szávayová mohla byť unavená už v 2. zápase, ono ísť hrať do tej austrálskej hice nie je med lízať a každým rokom to je horšie. Petkovicová by nemala byť problém a snáď sa ráno budeme opäť tešiť. Potešila aj Cibulka, naopak ma sklamala Magda, s ktorou zas zamávala psychika.

Daniela pre TASR: "Podala som veľmi dobrý výkon a po prvý raz sa mi podarilo získať skalp Szávayovej, ktorá je veľmi nepríjemnou hráčkou. Začiatok som mala trochu pomalší, predsa len je ešte úvod sezóny, no postupne som sa rozohrala a upokojila. Od polovice tretieho gemu som bola na kurte lepšou hráčkou. Hrala som veľmi múdro, dobre som sa na dvorci pohybovalá a bola som agresívnejšia. Nepustila som Szávayovú k jej hre ani k tomu, aby mohla uplatniť svoj nebezpečný bekhend, neustále som ju tlačila a moja taktika slávla úspech. V Brisbane je trochu pomalší povrch, navyše bolo dosť vlhko a dusno, preto bolo treba ísť tvrdo do toho."


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 6. January 2010 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Keď tak teraz pozerám na žreb, tak tá Petkovicova sa poriadne trápila s Benešovou aj s Kingovou, všetko v troch setoch, tak Daniela by s nou (dúfajme) nemala mať vačší problém. ;) Celkom dobrá hra vychádza aj Šafárovej a bolo by fajn keby sa jej podarilo vyradit Kim a tak nejak uhladit cestu Daniele. I ked teraz je tažko polemizovat o tom, či je priatelnejšou superkou Lucie alebo Kim. jách, bodaj by Daniele vyšlo to semifinále a finále. 8-)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 7. January 2010 09:54 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
A je to tu !!! 4-6 2-6
No čo dodať,podľa jej vyjadrení súperku vôbec nepoznala, nevedela čo od nej čakať, súperka ju prekvapila svojou agresívnou a presnou hrou a zabíjala jej každý slabší úder. Predpokladám, že takto by asi vyzeralo aj s Kim až na to že by vedela čo sa bude diať a v hlave by vzdala súboj po prvých gamoch ale špekulácie sú špekulácie. Ale jedna vec je jasná ak prvá hráčka, ktorá začne útočiť nieje Daniela-zápas je v kely( Éra pinkania je už dávno het :lol: )...GD na dalšom turnaji ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 7. January 2010 11:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Na tom turnaji bol tucet hráčok, s ktorými som tipoval, že Daniela vypadne ale ani by ma nenapadlo, že to bude Petkovicova :roll: Vraj hrala agresívne tak asi to zvážilo hru ale ved Daniela musí predsa porážat aj hráčky s takouto hrou. No ale inak fajn začiatok roka a neni to zase nejaká strašná prehra.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International 2010
PostPosted: 7. January 2010 21:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
tak ja som bol rano poriadne sklamany.....petkovicova?? ta sa podla mna dala...zase som sa utvrdil v tom, ze je to stale daniela, vyprchalo nadsenie z tenisu proti szavayovej....takze ziadna zmena.....no co uz...dnes vyborny den...najskor sa rano dozviem toto, potom skoro zmeskam bus do blavy a nakoniec domrdam skusku.....super..... :?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane International 2010
PostPosted: 11. January 2010 22:09 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:50
Nebol som na nete od minulého štvrtka, takže pár slov až teraz: Človek prejaví trochu optimizmu a Daniela sa takto odmení... Prekvapila ma aj jej veta "Petkovicová do toho riadne pálila a po mojom druhom podaní mi často zabíjala returny. Čakala som, že ju to prejde a predsa len začne robiť chyby, no nestalo sa tak." Neviem, ale nemal by taký profík ako Daniela skúsiť niečo vymyslieť a nečakať na chyby súperky? Zápas som nevidel, ale keď Nemka s agresívnou hrou neprestávala, tak asi videla, že na Danielu platí, nie? Niečo o smerovaní Daniely tento rok by mohlo byť jasné po A. Open, ale môj pomerne mierny optimizmus začína dostávať trhliny.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy