Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


Čim by nás mohla Daniela prekvapiť v roku 2010?
štvrťfinále grandslamu 13%  13%  [ 1 ]
semifinále grandslamu 0%  0%  [ 0 ]
finále grandslamu 0%  0%  [ 0 ]
prienik do TOP 10 25%  25%  [ 2 ]
víťazka Premier turnaja 0%  0%  [ 0 ]
víťazka International turnaja 38%  38%  [ 3 ]
hranie na koncoročnom Turnaji majsteriek 0%  0%  [ 0 ]
Daniela neprekvapí ani jedným z týchto 0%  0%  [ 0 ]
Daniela bude hrať podobne alebo ešte aj horšie ako v sezóne 2009 25%  25%  [ 2 ]
Total votes : 8
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Danielina sezóna v roku 2010
PostPosted: 31. October 2009 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Tak tohtoročná sezóna je už takmer na konci a Daniela boal tento rok nemastná neslaná. V podstate až na porazenie Zvonarevovej, Radwanskej, varšavského semifinále, 4. kola na US open a Wimbledone Daniela nepredviedla nič o čom by sa dalo hovoriť. Kedže sme tu už dlho nemali ani nejaku anketu tak som nejaku tu pripojil kde možte hlasovať čím by nás tak Daniela z týchto možností mohla prekvapiť - teda v Danielinom prípade šokovať. Možno budu tieto odpovede miestami až príliš optimistické ale kto vie? Stačí dobrý žeb a šup štvrtfinále alebo semifinále ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danielina sezóna v roku 2010
PostPosted: 3. November 2009 20:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
mne sa cela tato sezona nepozdavala...daniela hrala najlepsi tenis na grandslamoch vo wimbledone a flushing meadows......inak nic......a to iste ocakavam od buduceho roka, daniela si bude dalej hrat svoj priemerny tenis............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danielina sezóna v roku 2010
PostPosted: 8. November 2009 13:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Podla mna to bude rok podobny tomu 2009. Daniela nicim neprekvapi,bude si hrat taky svoj typicky Top 25 tenis,na International turnajoch niekedy prekvapi,postupi do semifinale,mozno i nejaky ten mensi turnaj vyhra. Daniela je podla mna dobra hracka,ale uz jednoducho nestaci svojou technickou hrou a slabym pohybom na tie najvacsie tenisove selmy. Ja som hlasovala za ten Internation turnaj,moze sa stat,ze nejaky takyto turnajik vyhra,bola by som velmi rada.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Danielina sezóna v roku 2010
PostPosted: 6. January 2010 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Podla mna to bude rok podobny tomu 2009. Daniela nicim neprekvapi,bude si hrat taky svoj typicky Top 25 tenis,na International turnajoch niekedy prekvapi,postupi do semifinale,mozno i nejaky ten mensi turnaj vyhra. Daniela je podla mna dobra hracka,ale uz jednoducho nestaci svojou technickou hrou a slabym pohybom na tie najvacsie tenisove selmy. Ja som hlasovala za ten Internation turnaj,moze sa stat,ze nejaky takyto turnajik vyhra,bola by som velmi rada.
tak podla toho co predvadzala vcera na kurte nevim nevim, mam pocit ze sa nam vrati do TOP 10 natrvalo....bol by som len raaad...:)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Danielina sezóna v roku 2010
PostPosted: 7. January 2010 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
tak podla toho co predvadzala vcera na kurte nevim nevim, mam pocit ze sa nam vrati do TOP 10 natrvalo....bol by som len raaad...:)
a podla toho co predvadzala VCERA na kurte, zostane velmi daleko za top10......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy