Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: China Open, Peking
PostPosted: 2. October 2009 13:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:35
image

Dátum: 3.-11. októbra 2009
Miesto: Peking, Čína
Kategória: Premier
Dotácia: 4.500.000 USD
Povrch: tvrdý/vonku

Internet:

Vlaňajší výkon: Prehra vo štvrťfinále s Jankovičovou 5:7, 1:6


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: China Open, Peking
PostPosted: 2. October 2009 13:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:35
Pavúk dvojhry

(1) Safinová - Vinciová
Šuaj Čang - Benešová
Wickmayerová - Klejbanovová
Rybáriková - (14) Bartoliová

(10) Pennettová - Chan Sin Jün
Kirilenková - Q
Lisická - Schiavoneová
Cirstea - (7) Zvonarevová

(4) Dementievová - Grönefeldová
Vesninová - Q
Q - Šafářová
bye - (16) Na Li

(12) A. Radwanská - bye
Q - Schnyderová
Q - Dulková
Martinezová-Sanchezová - (5) Wozniacká

(6) Kuznecovová - Ťie Čeng
Medinová Garriguesová - Lu Ťing-ťing
Szávayová - A. Bondarenková
Erraniová - (11) Ivanovičová

(15) Stosurová - Cornetová
Rezaiová - Wozniaková
Bammerová - Pavľučenkovová
Duševinová - (3) V. Williamsová

(8) Jankovičová - bye
Razzanová - Šuaj Pcheng
bye - Šarapovová
Q - (9) Azarenková

(13) Petrovová - Q
Daniela Hantuchová - Suarezová Navarrová
Q - Makarovová
Kanepiová - (2) S. Williamsová


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: China Open, Peking
PostPosted: 2. October 2009 13:12 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:35
Pavúka ponechával bez komentára. Idem na 2 týždne mimo BA, držím všetkým našim borcom palce.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 3. October 2009 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Opat Williamska. Nuz,ale Daniela ma konecne sancu hrat proti nej aj na inej urovni turnajov ako je grandslam. Nie som z toho moc nadsena,v druhom kole navyse Petrovova,ktora sice nie je vo forme,ale Daniela na nu moc nema hru.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 3. October 2009 10:29 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
tu to taktiž nevidím moc ružovo. Možno ešte prve kolo. Potom Naďa zdolatelná v terajšej forme je a potom Serena, ktorá nehra na ostatných turnajoch ako na grandslamoch. Daniela by mohla riskovat lebo nemá čo stratit. Tak držím prsty.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 5. October 2009 06:51 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
1.kolo Daniela Hantuchová (SVK) - C. Suarez Navarro (ESP) 7:5 6:2

Daniela postupuje ďalej, ale pri pohľade na vyžrebovanie som stratil všetok optimizmus, keď som zbadal v dolnej časti Serenu, presne tam kde je Daniela. Čiže ešte maximálne môže Daniela vyradiť Petrovovú a potom koniec na Serene. Jedine že by Serena prehrala s Makarovovou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 5. October 2009 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Gratulujem k postupu cez španielku Navarrovú a som rád,že to neboli 3 sety....v druhom kole to bude Nadia Petrová a neviem čo mám čakať,Maggie si s ňou poradila hladko ale Danielu si netrúfnem povedať...uvidíme,držím palce



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 6. October 2009 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Nada Petrova(13) def. Daniela 6-1 2-6 7-5

Tak ja neviem ako sa mám k tomu "postaviť" , na jednej strane som strašne sklamaný, na druhej veľmi smutný a na tretej strane mi je Daniely veľmi ľúto !!!

Po prvom sete sa Daniela zobudila a prestala robiť chyby čo viedlo ku získaniu setu.V tom tretom si Daniela sa za stavu *1-1 po odvrátení 3/4 BPs stratila napokon serv. a Petrova hned na to potvrdila break. Obidve si držali serv. do kým neprišiel stav *3-5 15-40, v tom game vsak Daniela získala 4 fiftíny v rade a dala na 4-5* v tom game za stavu 30-30* získala 2 fiftíny v rade a vyrovnala na *5-5, za tohto stavu mala Daniela 2GP a to za stavu *40-30 a následne A-40,no nepodarilo sa jej udržať serv. Pri podani Petrovej sa rýchlo ujala vedenia 30-0* a zdalo sa že bude TB,potom však prišla šnura 4 fiftínov pre Petrovu a bolo po zápase.

Po neuveritelnom lete ked mala 100% vyhratých zápas v 3.setoch,prišli teraz na jeseň 3 prehraté trojsetáky :roll: ,ci to je zapričinené kondickou ci hlavou neviem ale urcite to zamrzí.

Na budúci týžden do Linzu,neviem ci ešte bude nejaký turnaj hrat ale podla mna je to posledná sanca ako sa dostat na turnaj na Bali,možno si poviete že som blázon ale spomienky na vítazstvo a okamžitý postup na Championchips môžu Danielu vyburcovať.Budem držať s malou dušičkou palce.





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 6. October 2009 21:22 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Už jsem asi definitivně přestal věřit, že by Daniela někdy mohla hrát znovu tak dobře jako před dvěma roky. Její důvody pro opuštění barcelonské akademie dávaly smysl, ale už si nemyslím, že to byl správný krok. Vypadá to, že se vydala špatným směrem, chtěla se více orientovat na silovější tenis, ale nikam vlastně nepokročila. Jakmile narazí na lepší hráčku, zpravidla se trápí a odchází se svěšenou hlavou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 7. October 2009 07:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Ked ale ja nechápem prečo nedokáže zahrať celý zápas vyrovnane,kto ju už videl hrať napr. aj minulý týžden v Tokyu,mohol vidieť že do stavu 3-6 0-3 to bola bieda,potom pride snura 7 hier,kde hra Daniela neuveritelne ale potom pridu pár chybycky a je hotová !!! To akože sa nenájde nejaký psychiater,ktorý jej to v hlavé zrovná? Celý jej talent domrdaný v hlave :roll: Niet tej hlavy Daniela nám mohla vyhrávať GS.
Pred dvoma rokmi bola síce tiež psychický labilná ale aspoň vedela hrať celý zápas vyrovnane...

To isté platí aj pre Safinu,dokáže hrať neuveritelne dokým má to v hlave ok...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 7. October 2009 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Som sklamana po zapase,ale trochu mi je tiez luto Daniely. Ale v tomto zapase bolo vidno,ze Daniela sa jednoducho v zapasoch s Petrovovou trapila,trapi a nadalej trapit bude. Preco? Petrovova je silovejsi typ tenistky,je agresivnejsia na kurte a to Daniele nevyhovuje. Aj ked vcera bojovala,nevyslo to.Znovu prehraty trojsetak,no uz sa zacinam bat,ci po tej skvelej bilancii v 3 setoch nebude nasledovat cierna seria...Skoda,lebo po odvrateni 2 MP som naozaj verila,ze to moze vyjst..Ale v prospech Petrovovej zahralo prasiatko,ktore dala Daniele za stavu 5-5 40-40 a potom aj fakt,ze Daniela zahrala neskor milimetrovy out dalo vacsie sance Ruske..Skoda,ja som ocakavala vyhru a preto som velmi sklamana po tomto zapase.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: China Open, Peking
PostPosted: 7. October 2009 22:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 16:35
Ked ale ja nechápem prečo nedokáže zahrať celý zápas vyrovnane,kto ju už videl hrať napr. aj minulý týžden v Tokyu,mohol vidieť že do stavu 3-6 0-3 to bola bieda,potom pride snura 7 hier,kde hra Daniela neuveritelne ale potom pridu pár chybycky a je hotová !!! To akože sa nenájde nejaký psychiater,ktorý jej to v hlavé zrovná? Celý jej talent domrdaný v hlave :roll: Niet tej hlavy Daniela nám mohla vyhrávať GS.To zase ne. Hlava hraje určitou roli, ale obecně se hodně přeceňuje. Pokud někdo řekne, že tenis je z 80% o hlavě, tak se vždycky usmívám. Daniela má nedostatky hlavně v pohybu a tvrdosti úderů, které by jí zřejmě neumožnily o moc víc, než co hrála 2 roky zpátky. Na returnu by se taky mohla zlepšit. Uznávám ale, že s lepší psychikou by určitě byly její výsledky lepší. Jinak se ale dá říct, že moderní pojetí tenisu Daniele vůbec nevyhovuje, dneska musí být člověk v uvozovkách víc než tenista hlavně atlet, to Daniela vůbec není.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy