Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 09:04 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Ja som síce zápas nevidel ale som v domnení že Bartoli museli byť pod velkým psychickom tlakom,ved skoro celý tenisový svet bol zvedavý na tento zápas a skoro každý držal Kim tak ako ja :) (no kto by ju nemal rád)...Takže si myslím že to k tomu aj to dopomohlo ale je pravda že sama Kim hovorila mam pocit že na kurt nastúpi až ked su bude istá že je dobre pripravena,je dobre ze sa vratila akoby strata Kim a Henin ci uz zranenie Sharapovej,stratenie pozícii Daniely 8-) ,Ameile Mauresmo,Hingis a pod. dalo možnosť mnohým mladým hráčkom avsak ani jedna s nich nemá takú štavu v hre,nevyrovnanost v hre a hlave a i celkovo je to uplne iny tenis znova...Tak mozno Kim nastoli tu staru dobru hru čo sa mi vzdy páčila :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 09:13 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
:shock: Tak toto, nehrat dva roky a zrazu príst a vyhrat nad hráčkou ktora kraluje na americkom harde,hm...ale Marion ešte mohla byt zranená a suhlasim, že pod tlakom taktiež..ale tak uvidíme ako to pojde Kim dalej...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 10:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Kim nehrala 2 roky. A uz po treningoch vraveli Kuznetsova ci Dementievova ze sa onedlho s takouto vybornou hrou vrati medzi elitu. A naozaj neprecenovali. Kim mala vcera raketovy nastup,vyhravala uz 4-0,ako povedala Bartoliova,dlho nevedela,co Kim bude hrat,nasla taktiku na nu az za tohto nepriazniveho stavu. Vyrovnala na 4-4,no Kim dokazala,ze naozaj riadne trenovala a makala na comeback a vyhrala prvy set 6-4. Druhy skoncil podobne 6-3. Podla mna bola Bartoliova zaskocena hrou Clijstersovej,asi necakala,ze Kim sa bude tak skvele pohybovat a hrat tak presne. Rovnako to podla mna bol aj psychicky tlak,kazdy fandil Kim,kazdy ju chcel vidiet vyhrat. Pre Bartoliovu to bola tazka situacia,bola v dobrej forme ale jednoducho sa mozno aj zlakla velkeho mena a podlahla tomu velkemu tlaku. Ale videla som par zostrihov zo zapasu a musim povedat,ze Clijstersova hra ako za starych dobrych cias. Podla mna je to dobry okamih pre WTA Tennis,mozno sa prave "znovunasla" hracka,ktora konecne ma nato byt svetovou jednotkou. A zasluzene,lebo Safinovej hra nie je hodna prveho miesta. Uvidime,podla mna bude do roka v Top 10.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 10:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:29
Kim nehrala 2 roky. A uz po treningoch vraveli Kuznetsova ci Dementievova ze sa onedlho s takouto vybornou hrou vrati medzi elitu. A naozaj neprecenovali. Kim mala vcera raketovy nastup,vyhravala uz 4-0,ako povedala Bartoliova,dlho nevedela,co Kim bude hrat,nasla taktiku na nu az za tohto nepriazniveho stavu. Vyrovnala na 4-4,no Kim dokazala,ze naozaj riadne trenovala a makala na comeback a vyhrala prvy set 6-4. Druhy skoncil podobne 6-3. Podla mna bola Bartoliova zaskocena hrou Clijstersovej,asi necakala,ze Kim sa bude tak skvele pohybovat a hrat tak presne. Rovnako to podla mna bol aj psychicky tlak,kazdy fandil Kim,kazdy ju chcel vidiet vyhrat. Pre Bartoliovu to bola tazka situacia,bola v dobrej forme ale jednoducho sa mozno aj zlakla velkeho mena a podlahla tomu velkemu tlaku. Ale videla som par zostrihov zo zapasu a musim povedat,ze Clijstersova hra ako za starych dobrych cias. Podla mna je to dobry okamih pre WTA Tennis,mozno sa prave "znovunasla" hracka,ktora konecne ma nato byt svetovou jednotkou. A zasluzene,lebo Safinovej hra nie je hodna prveho miesta. Uvidime,podla mna bude do roka v Top 10.

Na 100% percent s tebou suhlasim.Ja zo zaciatku som ju vobec ale vobec nemal rad lebo furt vyhravala nad Danielou, potom postupom casu som ju zacal mat rad lebo stale porazala tenistky ktore rad vobec nemam(Sharapova,Wiliamsky,Bartoli).A s tou Safinou tak to je totalna pravda ja ju osobne neznasam a radsej by som videl na poste svetovej jednotky Serenu alebo Venus miesto nej aj ked ich nemam rad.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 10:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Ja sa len jedneho bojim,a to ze Daniela ju vyfasuje bud v Toronte a hlavne na US Open hned do uvodných kôl ked nie do prvého kola a po tých žalostných výsledkoch na US open,prehra s Vakulenko a Groenfeldovou by bola tragedia :?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 12:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Ja sa len jedneho bojim,a to ze Daniela ju vyfasuje bud v Toronte a hlavne na US Open hned do uvodných kôl ked nie do prvého kola a po tých žalostných výsledkoch na US open,prehra s Vakulenko a Groenfeldovou by bola tragedia :?
Vies ze sa to naozaj moze stat? Bola by to mala katastrofa,ako napriklad ked na US Open 2006 vyfasovala do 2.kola Serenu Williams..Daniela ma na taketo zreby naozaj "stastie"..Ale snad uz konecne jej zreb aj pomoze na US Open,budem rada,ak bude Kim od nej na mile vzdialena.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 13:01 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Ja sa len jedneho bojim,a to ze Daniela ju vyfasuje bud v Toronte a hlavne na US Open hned do uvodných kôl ked nie do prvého kola a po tých žalostných výsledkoch na US open,prehra s Vakulenko a Groenfeldovou by bola tragedia :?
Vies ze sa to naozaj moze stat? Bola by to mala katastrofa,ako napriklad ked na US Open 2006 vyfasovala do 2.kola Serenu Williams..Daniela ma na taketo zreby naozaj "stastie"..Ale snad uz konecne jej zreb aj pomoze na US Open,budem rada,ak bude Kim od nej na mile vzdialena.


Toto ani nespomínajte, lebo ani o na to nechcem pomysliet. Stať sa može všetko ale toto snad nie. Daniela už potrebuje solídny vysledok na US Open. Polepšila by si tým hlavne rebričkovo takže snad take tretie alebo štvrté kolo je pre nu tento rok otvorené ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 12. August 2009 19:46 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
2.kolo: (WC) Kim Clijstersová (BEL) - Patty Schnyderová (SUI) 6:2 7:5

Pekne, tak to nebolo len o jednom náhodnom zápase... po takýchto výsledkoch môžu už mať budúce súperky aj rešpekt ak nie strach ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 12. August 2009 19:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
KIM NA TRÓN! :D :D Nova svetova jednotka!!!! :D




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 14. August 2009 00:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:29
No Kim valcuje súperky aj ďalej. Po Bartoliovej a Schnyderovej letela aj Kuznetsova, som zvedavý, ako ďaleko sa ešte dostane. Williamskám sa v Ohiu asi veľmi nepáčilo, po Venus letela aj Serena...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 14. August 2009 09:47 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
toto čo predvádza Kim je ozaj užas. Nehrat dva roky a takýto comeback? ale možno je to len rýchly blesk ako Jelena Dokic na Australian Open 2009 ked valcovala všetko a potom celá sezona už o ničom. Snád to nebude Kimin prípad. Hrá ozaj skvele...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 14. August 2009 10:10 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
toto čo predvádza Kim je ozaj užas. Nehrat dva roky a takýto comeback? ale možno je to len rýchly blesk ako Jelena Dokic na Australian Open 2009 ked valcovala všetko a potom celá sezona už o ničom. Snád to nebude Kimin prípad. Hrá ozaj skvele...
jj,suhlas...síce som velmi toho vela vcera nevidel kedze som stresoval pri pc :lol: ale to co som videl bola stará dobrá Kim,hlavne tie šmyky ma stále v sebe,som sám zvedavý ako dopadne zápas so Safinou,neviem ja si myslim že nakoniec vyhra Safina tak ale uvidime...hlavne nech zápas Safina vs Kim skonci najneskôr o pol 23:00,nech vidíme Danielu... :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 14. August 2009 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
toto čo predvádza Kim je ozaj užas. Nehrat dva roky a takýto comeback? ale možno je to len rýchly blesk ako Jelena Dokic na Australian Open 2009 ked valcovala všetko a potom celá sezona už o ničom. Snád to nebude Kimin prípad. Hrá ozaj skvele...
jj,suhlas...síce som velmi toho vela vcera nevidel kedze som stresoval pri pc :lol: ale to co som videl bola stará dobrá Kim,hlavne tie šmyky ma stále v sebe,som sám zvedavý ako dopadne zápas so Safinou,neviem ja si myslim že nakoniec vyhra Safina tak ale uvidime...hlavne nech zápas Safina vs Kim skonci najneskôr o pol 23:00,nech vidíme Danielu... :D
Aj ja som videla jeden smyk. Ten bol neskutocny! :lol: Snad dnes co najskor vyprevadi z kurta Safinovu aby sme mohli vidiet Danku v akcii.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 15. August 2009 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Inak dufam, že nie som príliš optimistický ale ja si myslím, že u Daniely nastáva taký stredný comeback...Mám taký pocit, že nám predvedie peknu indoorovu sezonu ;) Kiežby to bola pravd...rok 2010 by už mohol byt trocha inší trebárs aj s titulom v IW ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. August 2009 13:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:29
Z vrcholu na dno. Česká tenisová kráska sa hľadá v druhej stovke

Pred dvomi rokmi ju považovali za hráčku, ktorá raz preberie trofej na grandslamovom turnaji. Nicole Vaidišová patrila k vychádzajúcim hviezdam ženského tenisu - mala iba osemnásť, keď sa vyšplhala na siedmu priečku rebríčka. Kdesi na ceste
za najvyššími métami však nastal zlom.Dnes musí mladá Češka hrávať kvalifikácie, aby sa pozrela do hlavnej súťaže
. Na kurte je netrpezlivá, robí priveľa chýb. Tenistkám na druhej strane stačí loptičku prehadzovať a čakať, až pokazí.

"Viem, že hrám hore-dole. Podaria sa mi super loptičky, ale potom som úplne mimo," priznala Vaidišová pre MF Dnes počas júlového turnaja v Prahe. Kým sa jej darilo, najvýznamnejšie domáce podujatie obchádzala. Malý dvestotisícový turnaj nebol pre talentovanú hráčku zaujímavý, ale odkedy začala v rebríčku klesať, už si nevyberá. Momentálne jej patrí 145. pozícia.

Na pražskej Štvanici mala byť napriek biednej forme a nelichotivému postaveniu ťahákom pre publikum - Vaidišová však neprekročila svoj tieň. Keď po prehre v prvom kole
opúšťala dvorec, diváci ju vypískali.

Na štadióne zrejme nebolo fanúšika, ktorý si nespomenul na jej začiatky. Vaidišová bola veľký talent. Jej vstup do profitenisu bol impozantný - do Top 10 sa dostala už v sedemnástich rokoch. Bolo takmer jedno, kde hrala, výborné výsledky mala na akomkoľvek povrchu. Grandslamové semifinále dosiahla na antuke v Paríži aj tráve v Londýne."Má na to, aby bola v prvej päťke. Aby vyhrávala grandslamové turnaje," tvrdil šéf Českého tenisového zväzu Ivo Kaderka pre denník Sport na začiatku roku 2008. To sa však už sprvu náhodné porážky začali opakovať. Vaidišová sa ešte chytila na minuloročnom Wimbledone - postúpila medzi najlepších osem hráčok - ale vo zvyšku sezóny vyhrala už len dvakrát.

Ako sa z veľkého talentu stane hráčka druhej stovky? Príčin môže byť viac. Na chvíľu ju zastavila mononukleóza, podľa českých novinárov mal vplyv na jej hru
aj vzťah s podstatne starším Radkom Štěpánkom, v súčasnosti českou tenisovou jednotkou. Najväčší problém je však zrejme inde - v hráčkinej hlave.

Je to príbeh, akých na ženskom okruhu nájdete desiatky. Mladé dievčatá, ktoré do profitenisu vstúpili závratnou rýchlosťou, zrazu zhasnú. Súperky, ktoré bez problémov porážali, ich prehrávajú, nevedia prejsť prvými kolami - a začínajú klesať v rebríčku. Prichádza tlak, ktorému nepodľahnú iba odolné hráčky.

"So ženami je to každodenná robota," povedal v rozhovore pre Pravdu Željko Krajan, tréner svetovej jednotky Dinary Safinovej. "Ony nemajú toľko prirodzeného sebavedomia, ako muži. Vidieť to na mnohých príkladoch, keď hráčka
už v 25 rokoch vyhorí. Mentálne zlyhá. Tenis prináša každý deň veľa stresov a ženy si ich viac pripúšťajú."

Zvlášť, ak sú neskúsené. Daniela Hantuchová mala iba osemnásť, keď vyhrala Indian Wells, jeden z najprestížnejších turnajov na okruhu. V tom roku jej vychádzalo takmer všetko - prepracovala sa na piate miesto rebríčka a v závere sezóny ju vyhlásili za hráčku s najväčším zlepšením.Stačilo pár mesiacov, aby na kurte stála úplne iná hráčka - prestala si veriť, príliš kazila. Keď sa porážky začali kopiť, neuniesla to - záver wimbledonského stretnutia s Japonkou Asagoeovou dohrala s plačom. "Môj štart bol raketový, príliš rýchly," zverila sa neskôr v nemeckom časopise Der Spiegel. "Prišla som z tréningového tábora Nicka Bollettieriho na Floride, nebola som na takzvaný tenisový priemysel pripravená." Trvalo dlho, kým sa vrátila na stratené pozície.

S pozíciou superfavoritky sa nedokázala vysporiadať ani niekdajšia jednotka Srbka Anna Ivanovičová alebo Ruska Anna Čakvetadzeová. Z príkladov súčasnosti je však prípad Vaidišovej najodstrašujúcejší. Chvíľu sa pritom zdalo, že by sa na stratené pozície mohla aspoň čiastočne vrátiť - keď sa na začiatku februára tohto roka vrátila k bývalému trénerovi a nevlastnému otcovi Kodatovi.

Na miliónových turnajoch v Indian Wells a Miami uhrala tretie kolo, dvakrát porazila i nasadenú Ukrajinku Bondarenkovú, ale ako sa ukázalo, bol to iba chvíľkový záblesk.

Na Roland Garros i vo Wimbledone sa porúčala už po prvom zápase a zlepšenie nepriniesol ani prechod na americké betóny. V mestách, kde hrala, sa nemusela ani vybaľovať - na výhru v hlavnej súťaži čaká už štyri mesiace. Pred dvoma týždňami vypadla v Stanforde v prvom kvalifikačnom kole; proti Američanke Stacey Tanovej, 578. hráčke sveta, uhrala iba tri hry.

Keď sa jej českí novinári pýtajú na príčinu zlých výsledkov, iba pokrčí rukami a zmôže sa na všeobecnú frázu. Recept na návrat do špičky? "Zatiaľ ho nepoznám," priznáva pre MF Dnes Vaidišová. "Možno čas a trpezlivosť pomôžu." Stále viac tenisových fanúšikov i odborníkov je však presvedčených, že jej kariéra je v dvadsiatich rokoch na konci.

Keď je problém v psychike

Daniela Bedáňová (Česká republika)
Nováčik roku 2000. Dája, ako ju prezývali fanúšikovia, si 16. miesto v rebríčku - svoje kariérne maximum - užívala iba chvíľu. Tenis brala až príliš vážne. "Veď ja vlastne idem do stretnutia dopredu porazená, nejdem bojovať o víťazstvo, ruka sa sama zastavuje," zverila sa raz českému denníku Sport. "Pred zápasmi v noci nespím, mám obavy. Po porážke nie som niekoľko dní ničoho schopná." Skúšala pomoc psychológov, presťahovala sa, zmenila aj občianstvo, ale nič nepomohlo. Kariéru - aj pod vplyvom zranení - ukončila v dvadsiatich dvoch rokoch.

Anna Čakvetadzeová (Rusko)
Jedna z mnohých ruských hráčok, ktoré po sľubnom začiatku kariéry stratili iskru. Pred dvoma rokmi jej patrilo piate miesto, dnes okupuje pozície v šiestej desiatke. Najväčší úspech v tejto sezóne? Tretie kolo v Madride.

Daniela Hantuchová (Slovensko)
Pred začiatkom sezóny 2003 mala 19-ročná Slovenka ťažkú úlohu - potvrdiť vynikajúce výsledky z minulého roka. Podarilo sa jej to len čiastočne a najmä tesné porážky z grandslamových turnajov ju ešte dlho boleli. Na Roland Garros podľahla Američanke Harkleroadovej v treťom sete 7:9 po 101 nevynútených chybách. Vo wimbledone nestačila na Japonku Asagoeovú - po prehre 10:12 v rozhodujúcom sete opúšťala kurt so slzami v očiach. "Mentálne som to nezvládla. Môj problém je v hlave," priznávala mladá tenistka. Výrazne chudšia dohrala rok so skóre 6:8. K sezóne 2002 sa výsledkovo priblížila až v roku 2005.

Anna Ivanovičová (Srbsko)
Krásna Srbka hľadá stratenú formu od víťazstva na minuloročnom French Open. Aj kvôli zraneniu palca dohrala sezónu so skóre 9:9. V tomto roku neprešla niekdajšia svetová jednotka ani na jednom z troch grandslamových turnajov cez osemfinále.

Dinara Safinová (Rusko)
Dnes je svetovou jednotkou, ale pred tromi rokmi by ste si na ňu asi nestavili. S psychicky labilnou tenistkou nik nechcel pracovať. "Keď sme spolu začali, bola úplne na dne. Nikomu už neverila. Ani mame, ani otcovi," spomína jej tréner Željko Krajan. Ako tvrdí - Dinara v ňom našla predovšetkým dobrého psychológa. Stále však nezvláda rozhodujúce zápasy: zlyhala vo všetkých troch grandslamových finále.
Nicole Vaidišová v roku 2009
Turnaj Premožiteľka Výsledok
január Auckland 2. kolo Vesninová (Rus.) 4:6, 3:6
január Hobart 1. kolo Santangelová (Tal.) 1:6, 1:6
január Australian Open 1. kolo Bremondová (Fr.) 2:6, 1:6
február Paríž 1. kolo Loitová (Fr.) 1:6, 4:6
marec Indian Wells 3. kolo Craybasová (USA) 4:6, 3:6
marec Miami 3. kolo Kuznecovová (8-Rus.) 1:6, 4:6
apríl Marbella 2. kolo Vinciová (Tal.) 3:6, 3:6
apríl Barcelona 2. kolo Schiavoneová (Tal.) 2:6, 3:6
máj Rím kv. - 2. kolo Švedová (Kaz.) 2:6, 5:7
máj Roland Garros 1. kolo Ruanová-Pascualová (Šp.) 4:6, 3:6
jún Eastbourne kv. - 2. kolo Southová (V. Brit.) 3:6, 3:6
jún Wimbledon 1. kolo De Los Riosová (Parag.) 4:6, 7:6, 4:6
júl Praha 1. kolo Kudriavceová (Rus.) 5:7, 2:6
júl Stanford kv - 1. kolo Tanová (USA) 2:6, 1:6
august Los Angeles 1. kolo Wickmayerová (Belg.) 1:6, 1:6



Zaujimavy clanok. Podla mna sa jej smerom pomaly uberaju Ivanovicova ci Cornetova. Snad nie nasa Cibulka.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy