Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2009 13:04 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
Video:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. August 2009 13:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
Turnaj WTA v Los Angeles (USA), tvrdý povrch, 700.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (7-SR) - voľno
2. kolo: Urszula Radwanská (Poľ.) - Cibulková (7-SR) 6:4, 6:7(6), 6:4,

Už sme v 2. kole a čaká nás prijateľný súper. Len to nedovrzať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. August 2009 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Dominika ma veľmi prívetivý žreb a takto sa može dostať v celku daleko. Len snád nepohorí ako predtým lebo zatial to nie je v Amerike nejaká sláva...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. August 2009 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Dominika ma veľmi prívetivý žreb a takto sa može dostať v celku daleko. Len snád nepohorí ako predtým lebo zatial to nie je v Amerike nejaká sláva...
Dominike verim,v Stanforde schytala tazky zreb,ved Stosur okrem nej porazila aj Serenu Williams a hrala 3 sety s Bartoliovou..Tu v LA to bude o niecom inom,Domca ma dobry zreb,jedina,co by ju mohla potrapit v prvych kolach je Na Li.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 5. August 2009 21:46 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
Aj turnaj v LA sa pre Domču skončil predčasne. Tentoraz vypadla "až" v 2. kole, ale keďže v prvom mala voľno, akoby prehrala v 1. kole. V tom zápase s U. Radwanskou akoby sa nevedala rozhodnúť, či chce vyhrať alebo nie.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 5. August 2009 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Teda, naozaj neviem čo to s Domčou je...teraz už asi nebude medzi prvými v US open Series ako minulý rok, blžšie má k tomu dokonca Daniela.

Až sa bojím, že Domča neobháji Montreal a pojdeme za TOP 20 :(



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 5. August 2009 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Už sme v 2. kole a čaká nás prijateľný súper. Len to nedovrzať.

Bohužiaľ to Domča dovrzala...zaujímavé, že pred odletom do USA Domča hovorila, že je zdravotne OK, že forma je a že trénovali hlavne servis...a po 2 turnajoch je Domča zdravotne OK, forma je neviem kde a neviem ani kde je jej servis :?: Urszula v tomto zápase získala 18 gemov a z toho polku pri Domčinom servise...na zamyslenie...navyše vo Wimbledone nad ňou Domča vyhrala a síce sa Poľka vyhovárala, že nemala najlepší deň, nemyslel som si, že by som ju mal považovať za pre Domču nebezpečnú :roll: v Stanforde to bol možno krutý žreb ale čo povie teraz?
inak moje obavy z tých 6 turnajov v rade sú už razom preč :D dúfam, že nevyznievam príliš ironicky, či negatívne, ale bohužiaľ prehru v 2. kole nad takouto hráčku neberiem :|
možno nad tým zbytočne lamentujem, veď prehra je prehra, treba sa z nej poučiť a ísť ďalej...len teraz neviem, či na ďalšom turnaji želať Domči nejakú ťažšiu hráčku, alebo nejakú papierovo zdolateľnejšiu, keď za 2 týždne ukázala, že vie prehrať s oboma ;)

neviem prečo mám teraz takú uštipačnú náladu :) asi som sa potreboval niekde vyventilovať a Domča si to odniesla, takže môj príspevok berte s rezervou ;) nie som nejako na Domču naštvaný, len mám momentálne asi tieto vyššie spomenuté pocity



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. August 2009 09:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Docela překvapení, nečekal bych, že tahle Radwanská, kterou Daniela práší jako nic, bude představovat problém na hardu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. August 2009 11:18 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Cibulková bola po prehre v 2. kole na seba nahnevaná. "Všetko sa to začalo kaziť za stavu 4:2 a 40:15 v prvom sete, keď som nevyužila dve príležitosti na potvrdenie brejku. Potom som začala robiť hlúpe chyby, nevychádzalo mi podanie ani returny. Snažila som sa ju tlačiť cez druhý servis, no najmä v treťom sete som v dôležitých momentoch nezmyselne pokazila niekoľko ľahkých returnov. Začal fúkať vietor a obe sme mali problémy s podaním, preto bolo toľko brejkov. Urszula nehrala v porovnaní s Wimbledonom nejako výrazne lepšie. Na grandslame som jej nedala šancu dostať sa do zápasu a dnes som jej vlastnými chybami pomohla postaviť sa na nohy. V závere tretieho setu už hrala dobre a v tesnom zápase napokon zvíťazila," povedala pre TASR Cibulková, ktorá sa na budúci týždeň predstaví na dvojmiliónovom turnaji v Cincinnati. Potom ju čaká rovnako dotovaný Rogers Cup v kanadskom Toronte, kde ju čaká obhajoba finále z vlaňajška, keď sa podujatie uskutočnilo v Montreale. "Pokúsim sa ešte potrénovať a urobím všetko pre to, aby som už v Cincinnati prelomila čiernu sériu na americkom harde. S trénerom Vladom Pláteníkom odlietame do dejiska turnaja v piatok," dodala Cibulková.



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. August 2009 18:26 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
Neviem, Domča vlani vyletela medzi elitu ako raketa, ktovie či to nebolo trochu predčasne. Kamsi sa vytratila tá jej schopnosť otáčať zápasy, v dôležitých momentoch má buď smolu, alebo začne panikáriť a jej hra sa úplne rozsype. Želám jej, aby ju kríza prešla čo najskôr.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 8. August 2009 09:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
Prehra s Ulou zaskocila aj mna. Radwansku povazujem za hracku priemeru a preto som velmi sklamana,ze Dominika s nou dokazala prehrat. Zial,minuly tyzden to nebolo len o zlom zrebe,ale aj viditelne o tom,ze Domca nema dobru formu. Ja sa takisto obavam turnaj v Toronte,silne pochybujem,ze Domca si zaspomina na tie skvele vyhry nad Dementievovou ci Jankovicovou. To boli casy,som zvedava,kedy sa znovu navratia...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. August 2009 15:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
Turnaj WTA v Cincinnati (USA), tvrdý povrch, 2.000.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Šuaj Pcheng (Čína) Dominika Cibulková (16-SR) 6:2, 6:1

Výhra v prvom zápase turnaja na US Open Series - pokus tretí. Snáď sa potvrdí príslovie do tretice všetko dobré.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. August 2009 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
ono vždy je lahšie dostať sa na vrchol a vystreliť ako raketa a porážať hráčky z Top 10, ale treba sa pozriet aj na další rok a tie body obhajit, lebo dá sa aj týmto vela stratit. Ja neviem, mne sa zdalo, že Dominika bude excelovat na harde, ale tak asi som sa mýlil. Sama tvrdila, že je dobre pripravená a trénovala na podobných kurtoch tu na Slovensku ako su tam v Amerike...na tomto turnaji potrebuje Dominika aspoň štvrtfinále, ak nie tak mna sklamala lebo takuto sezonu som teda od nej nečakal...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 10:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:55
ono vždy je lahšie dostať sa na vrchol a vystreliť ako raketa a porážať hráčky z Top 10, ale treba sa pozriet aj na další rok a tie body obhajit, lebo dá sa aj týmto vela stratit. Ja neviem, mne sa zdalo, že Dominika bude excelovat na harde, ale tak asi som sa mýlil. Sama tvrdila, že je dobre pripravená a trénovala na podobných kurtoch tu na Slovensku ako su tam v Amerike...na tomto turnaji potrebuje Dominika aspoň štvrtfinále, ak nie tak mna sklamala lebo takuto sezonu som teda od nej nečakal...
Suhlasim,som sklamana Domcinymi vykonmi v Amerike,cakala som,ze to tam znovu vypali a bude hrat rovnako dobre. Prehrou so Stosurovou ma nesklamala,to bol naozaj smolny zreb ked sa pozrieme na sucasnu formu Australcanky,ale prehra s Radwanskou je desiva.Snad uz konecne v Cinci vyhra zapas.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 17:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:55
To je sila! Domča zatiaľ nevyhrala tento rok na US Open Series jediný zápas! Číňanke Pcheng podľahla v Cincinnati 2:6, 1:6. Ženský tenis je momentálne v peknej sr.., vlastne kríze. Pred posledným grandslamom sezóny to nie je dobré zistenie. Bože, snáď sa nenaplní prognóza 6 turnajov=6 prvokolových prehier.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy