Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 12. June 2009 13:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
imageMiesto: S-hertogenbosch, Holandsko
Dátum: 14 - 20 júna 2009
Kategória: International
Dotácia: $220,000
Povrch: Tráva, vonku
Turnajový riaditeľ: Marcel Hunze

Oficiálná stránka turnaja:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 12. June 2009 18:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:52
Prihlásené hráčky

1. Safinová, Dinara
2. Pennettová, Flavia
3. Cibulková, Dominika
4. Benešová, Iveta
5. Santangelová, Mara
6. Erraniová, Sara
7. Bondarenková, Alona
8. Cirstea, Sorana
9. Schiavoneová, Francesca
10. Tanasugarnová, Tamarine
11. Šafářrová, Lucie
12. Kvitová, Petra
13. Rybáriková, Magdalena
14. Vinciová, Roberta
15. Peerová, Sharar
16. Vesninová, Elena
17. Niculescu, Monica
18. Grönefeldová, Anna-Lena
19. Paszeková, Tamira
20. Bondarenková, Kateryna
21. Czinková, Melinda
22. Dechyová, Nathalie
23. Govorcovová, Olga
24. Wickmayerová, Yanina (WC)
25. Krajiceková, Michaella (WC)
26. Hantuchová Daniela (WC)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 13. June 2009 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Singles Main Draw

/1/ Dinara Safina (RUS) - Anna Lena Gronefeld (GER)
Patricia Mayr (AUT) - Qualifier
Kateryna Bondarenko (UKR) - Qualifier
Roberta Vinci (ITA) - /6/ Daniela Hantuchová (SVK)

/3/ Flavia Pennetta (ITA) - Yung Jan Chan (TPE)
Petra Cetkovská (CZE) - Melinda Czink (HUN)
Barbora Záhlavová Strýcová (CZE) - Tamarine Tanasugarn (THA)
Mara Santangelo (ITA) - /7/ Iveta Benešová (CZE)

/8/ Jelena Vesnina (RUS) - Kristina Barrois (GER)
Michaella Krajicek (NED) - Sara Errani (ITA)
Yanina Wickmayer (BEL) - Qualifier
Monica Niculescu (ROM) - /4/ Sorana Cirstea (ROM)

/5/ Aľona Bondarenko (UKR) - Magdaléna Rybáriková (SVK)
Julie Coin (FRA) - Francesca Schiavone (ITA)
Qualifier - Oľga Govorcova (BLR)
Nathalie Dechy (FRA) - /2/ Dominika Cibulková (SVK)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 13. June 2009 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Tak na 1. kolo Vinciová, ktorá Danielu zdolala v Tokiu pred dvomi rokmi 2-0 na sety!Síce to bolo na tvrdom povrchu ale ja by som Talianku nepodceňoval!Dúfam,že cez prvé kolo sa prekusne a postúpi do osemfinále. Zaujímavé by bolo ak by došlo k zápasu zo Safinovou!Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 13. June 2009 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
podľa mňa, by to Daniela mala dotiahnuť minimálne do 1/4-finále so Safinou, inak budem sklamaný...ja Talianku na tráve nepovažujem za extrémne nebezpečnú, len som skôr zvedavý ako sa s trávou vyrovná Daniela, keďže to bude jej prvý zápas na tráve a Talianka už čo to odohrala v Birminghame.
Domča má veľmi dobrý žreb, teoreticky bude najdôležitejší zápas s Bondarenko, ale to sa tam musí dostať a keďže sa hrá na tráve, ktorá Domči veľmi "nereže" ani by neprekvapilo skoršie vypadnutie.
U Magdy mi to je v podstate jedno. Už dosiahla finále v Birminghame, takže ak prehrá tu, či skrečuje tak mi to až tak vadiť nebude.



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 13. June 2009 20:07 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:52
Turnaj je slabšie obsadený čo sa týka top10, smotánka je v Eastbourne. Paradoxne som si najmenej istý postupom do 2. kola u Daniely, hoci má trávu rada, ale stále neviem, čo od nej aj vyše rok po zranení čakať. Dominike tráva nesedí, takže keby padla kosa na kameň už v 1. kole, nečudoval by som sa, no po SF na RG teraz od nej budú všetci čakať len postup na najvyššie miesta. Vo svetle úspechov v Birminghame by mala hviezdiť Magda, ale ktovie, ako na ňu doľahne šnúra 7 zápasov, z toho dva hrané v jeden deň. Každopádne držím babám palce.

Turnaj v TV
V dostupnej TV neuvidíme nič, lebo ESP uprednostnil turnaj v Eastbourne. Kto má satelit, môže si naladiť stanice NOS (v sobotu vysiela mužské a ženské finále). Prvýkrát bude turnaj denne do 20. júna vysielať kanál RTL7 () - zaujímavé, že jeho vysielanie sa otvorí v Media Playeri, keď si na stránke turnaja klinkete vpravo na odkaz "Live Stream" z centrálneho dvorca (po chvíli sa však stream zasekne, aspoň teraz). Turnaj má v programe aj regionálna stanica Omroep Brabant ( a ). A ešte je tu internet.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 14. June 2009 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Daniela by prve kolo mala zvladnut,i ked Vinci moze prekvapit. Jej viac defenzivny styl by Daniele mohol narobit problemy,ale predsa si myslim,ze Roberta je skor doma na antuke tak dufam,ze to Daniela zvladne...Som velmi zvedava na Dominikin zapas,hra proti Dechy,ktora minuly rok vo Wimbledone mala na lopate Ivanovicovu,ale nakoniec po velkej drame prehrala..Dufam vo vitazstvo Domci 2-1 na sety,ale ista som si tym neni. Magda snad Bondarenko zvladne,ta nie je na trave zvlast ocarujuca,tak snad to Magda zvladne.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 14. June 2009 12:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Vinci je právěže lepší na rychlejších površích než na antuce. Docela často užívá slice z backhandu, což je velká zbraň na trávě. Hraje i servis & volej a chodí často k síti i během výměn. Uvidíme, jak se s tímhle stylem Daniela vyrovná, v hale už jednou s Vinci poměrně hladce prohrála. Očekávám těžký zápas.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 15. June 2009 00:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:52
Daniela nastúpi na centrálny dvorec v pondelok 15. júna o 11.00 h. Podľa predpovede má byť polooblačno a do 21 stupňov, no na stredu predpovedajú aj dážď. Streamovaný prenos sľubujú na . Niečo sa mihne aj na bet365.com.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 15. June 2009 11:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
(6/WC) Daniela Hantuchova (SVK) d. Roberta Vinci (ITA) 76(2) 64

Gratulujem k víťazstvu v 1. kole nad Vinciovou!V osemfinále narazí Daniela na úspešnejšiu z duelu K.Bondarenková vs. Flipkensová!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 15. June 2009 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Aj ja sa pripájam a gratulujem Daniele k postupu do druhého kola. Mohla by aj ona zaznamenať nejaký lepší výsledok ako Domča alebo Magda. Akurát, že jak pozerám do pavúka, ak by vyhrala v 2.kole stretla by sa v ďalšom so Safinovou, ale kto vie ako by to dopadlo na tráve, ja viem predbieham, ale Daniele sa už dlho nepodaril nejaký lepší výsledok...

Chcem sa spýtať či len mne nefunguje stránka Len mi nahodí obrázok s tenistkami a dátum, že fungovať bude nová stránka od 1.6.2009, ale to už bolo pred dvoma týždňami...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 15. June 2009 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
Aj ja sa pripájam a gratulujem Daniele k postupu do druhého kola. Mohla by aj ona zaznamenať nejaký lepší výsledok ako Domča alebo Magda. Akurát, že jak pozerám do pavúka, ak by vyhrala v 2.kole stretla by sa v ďalšom so Safinovou, ale kto vie ako by to dopadlo na tráve, ja viem predbieham, ale Daniele sa už dlho nepodaril nejaký lepší výsledok...

Chcem sa spýtať či len mne nefunguje stránka Len mi nahodí obrázok s tenistkami a dátum, že fungovať bude nová stránka od 1.6.2009, ale to už bolo pred dvoma týždňami...
tak ja sa tiez pripajam ku gratulaciam, zapas som pozeral od zaciatku a daniela v nom nepredviedla nic extra ale hrala to co bolo treba, pekne talianku rozbehavala zo strany na stranu a hrala pekne hlavou, vyslo jej aj vsela skrateni hry, do stvrtfinale by sa mala dostat, je otazne ci sa tam dostane aj safina ale kedze je to top hracka mala by sa vyrovnat so zmenou povrchu lahko, ak dojde k suboju safina/hantuchova dufam ze to bude vyrovnany zapas a vyhra fakt ta ktora je na trave lepsia, snad to moze byt aj daniela, verim v to, fakt potrebuje dobry vysledok na povzbudenie

ohladne stranky, kamil, stranka funguje v pohode, je len redizajnovana, pribudlo par novych veci ale zostalo to postarom, trochu sa ale zacina podobat na stranku muzskeho okruhu, a pridali aj kartovu hru "Looking for a hero?", najlepsi hrac vyhra zajazd na turnaj majsteriek a moznost stretnut sa so svojimi "Hrdinkami"

btw, neviete niekto ci bude startovat vo Wimbledone vsetkych 32 tenistiek ktore su v rebricku pred danielou??? bola by fakt smola byt prvou nenasadenou, nieco som cital o patty a vere ale uz sa o tom dlho nehovori


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 15. June 2009 20:14 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
V osemfinále teda Daniela narazí na ukrajinku Bondarenkovú!Bilanciu proti nej má 1-0 keď ju zdolala pred 4 rokmi v LA!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 16. June 2009 11:52 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 08:52
Na prvý zápas roka na tráve to nebolo zlé, aj keď postup bol len o chlp. Sama Daniela povedala, že ju to teší - čoby aj nie. Neviem, aké sú Bondarenkové na tráve (Aľonu nakoniec Magda nepreverí, odhlásila sa), ale čakám ďalší tesný zápas.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ordina Open, S-hertogenbosch, Holandsko
PostPosted: 17. June 2009 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:52
(6/WC) Daniela Hantuchova (SVK) d. Kateryna Bondarenko (UKR) 26 62 61

Gratulujem k postupu do QF.Aj keď po 1. sete to vyzeralo na katastrofu tak potom sa Daniela vzchopila a vyhrala pomerne v pohode druhý aj tretí set!Najviac ma však straší ten nepomer es a df 1 vs. 10!!Vo QF narazí Daniela na lepšiu zo zápasu Safinová vs. Švedová!Očakávam skôr svetovú jednotku ako kazašskú tenistku (pôvodom tiež ruska).Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy