Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 13:37 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
Llagosterová Vivesová je kvalitná hráčka a samozrejme aj antuková,ale Daniela väčšinou v 1. kole nezaváha a zdolala typické antukárky Cornetovú,Dulkovú.Takže ja dúfam,že Nuria padne v 1. kole,na 2. kolo tam dávam mladšiu Radwanskú ako ukrajinku Korytcevovú,ale skúseností má viac Mariya.No a prípadné QF proti Zhengovej by bol bombónik aspoň pre mňa.No turnaj a žreb je pre Danielu priaznivý,musí sa s tým vysporiadať sama.Držím palce.Môj osobný sen je aby bola vo finále a zahrala si proti Šarapovej :) samozrejme z titulom v kapse,heh.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 17:52 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
CENTER COURT (11:00am)

Dokic v Olaru [Q]
HANTUCHOVA[6] v LLAGOSTERA VIVES
U.Radwanska v Koryttseva
Bondarenko/Bondarenko[3] v Kosinska/Rosolska


*Prenos by mal isť na() pravdepodobne to pôjde aj na ES 8-)
*Lenka Tvarošková sa dostala do hlavnej sútaže ako LL(nahradila Wozniackú),v 1.kole sa stretne s takisto LL Daryiou Kustovov





Last edited by dan3yx on 18. May 2009 20:22, edited 2 times in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 18:03 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
jaaaaaaaj ako ne žeby som nebol rád,tak ale mám 7h a prídem domov niekedy o 14:30 :cry:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
Caroline Wozniacká sa odhlásila z turnaja Warsaw Open a nahradila ju Tvarošková!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 20:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
tento turnaj sa nejako zvrhava, vsetky dobre hracky sa odhlasuju...teraz je tam tusim najvyssie nasadena peng....zaujimave.....
no, ak to pojde na ES, tak to si nenecham ujst, lebo ja mam akademicky a aj ked by som sa mal zahtra drbat zo slovinou, danku si proste musim kuknut!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 18. May 2009 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
tento turnaj sa nejako zvrhava, vsetky dobre hracky sa odhlasuju...teraz je tam tusim najvyssie nasadena peng....zaujimave.....
no, ak to pojde na ES, tak to si nenecham ujst, lebo ja mam akademicky a aj ked by som sa mal zahtra drbat zo slovinou, danku si proste musim kuknut!!!!!

no ja som na tom podobne...zajtra by som sa chcel naučiť 4 prednášky lebo v stredu mám skúšku, ale Danielu si tiež rozhodne nenechám ujsť a asi ani Dokič...škola musí ísť bokom pred tenisom :D inak som zvedavý na zápas...Llagostera ako antukárka môže byť nepríjemná, ale dúfam, že ju Daniela sfúkne ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 06:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
inak, odkial si mal, ze daniela bude na ES???lebo oni v programe dnes tenis vobec nemaju....mali vcera a potom tusim az vo stvrtok.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 07:37 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
inak, odkial si mal, ze daniela bude na ES???lebo oni v programe dnes tenis vobec nemaju....mali vcera a potom tusim az vo stvrtok.....

a aký máš ES? lebo podľa netu dnes ide tenis ako na britskom tak aj na francúzskom ES a podľa teletextu aj na nemeckom, pričom som práve zistil, že keď ES nevysiela mám teltext po nemecky a keď začne tak mám po anglicky :D a tam mi tenis tiež nefiguruje, takže neviem :? ale netu by som veril viac ako teletextu, navyše aj v TV programe mám, že pôjde a český ES má réžiu v Paríži, takže tým pádom by ísť zrejme mal



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 14:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
1.kolo:
(WC) Daniela Hantuchová (SVK) - Nurria Llagostera Vives (ESP) 3:6 6:3 6:3

Daniela sa dosť natrápila, ale dobrý tréning pred RG...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
Zápas som videl celý,takže 1 set bol trochu trápenie a nie a nie sa dostať do rytmu!V 2 sete za stavu 1-3 prišlo k obratu a Daniela vyhrala 5 gemov v rade a vyrovnala 1-1 na sety,potom v 3 sete bolo do stavu 3-3 všetko otvorené,no následne začala Vivesová kaziť a Daniela sa chytila,brejkla španielku a bolo 5-3 následne Vivesová v poslednom geme začala vzdorovať a Daniele odoprela premeniť 5 matchballov,no ten 6 už Daniela využila.

(6WC) Daniela Hantuchová (SVK) d. Nuria Llagostera Vives (ESP) 36 63 63

V 2. kole sa Daniela stretne s víťazkou duelu Urszula Radwanská (Poľ.) vs. Mariya Korytcevová (Ukr.)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
hmmm.....kedy som to povedal, ze daniela ma formu????odvolavam.....neviem, kam sa podela daniela z limoges, bojovnica, ktora nekazila lopty a mohla sa spolahnut na servis......ten prvy set bol otrasny, aj ked uplne na zaciatku som bol s danielinou hrou velmi spokojny, no potom to islo dolu vodou....za stavu 1:2 v druhom sete som sa na to vybodol a isiel som si radsej zapalit.....vratim sa a 2:3 a potom to bol celkom pozeratelny tenis....az do tretieho setu, kde zacala daniela robit zase hlupe chyby, ale mala stastie, ze aj llagostera bola nesustredena a dokonca vyrobila 10 dvojchyb....ku koncu zapasu daniela zase zabrala vybojovala si naskok 5:3 a cakal som uz tychly koniec, ale zase sa mi zdalo, ze daniela chce zapas zakoncit nejako efektne vitaznym uderom a ten jej tam nechcel padnut.....tak ale na zaver to vsetko dobre dopadlo.....drzim palce v dalsom kole, hlavne, nech sa da trochu dokopy....naozaj som si myslel, ze daniela je spat, ale dnes sa mi to tak nezdalo....mozno to bol len zly den, neviem..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 16:05 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
popravde, čakal som podobný výsledok, lebo som tušil, že Španielka bude nepríjemná...je dobré, že to Daniela zvládla...na 1. kole sa aspoň celkom dobre rozohrala...podľa mňa ten tenis nebola až taká katastrofa...len raz sa darilo jednej, raz druhej...bolo to ako na hojdačke...a primeraný tomu bol aj výkon oboch hráčok...či už to bude v 2. kole Poľka, alebo Ukrajinka očakávam niečo podobné....som zvedavý, či Daniela bude hrať zajtra, lebo aj ona aj jej potenciálna súperka bude mať v nohách cca 2-hodinový zápas...bolo by zaujímave vidieť, kto by to zvládol lepšie



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
jaaaaaaaj ako ne žeby som nebol rád,tak ale mám 7h a prídem domov niekedy o 14:30 :cry:
No ja som trcala 3 a pol hodiny v divadle a bola som bez sanci vidiet Danielin zapas... :roll: Takze mne nieco hovor,este ze postupila a tajne dufam,ze ju zajtra v TV uvidime. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
tak teraz nam ten zreb trochu dosrali, zheng je vyborna podla mna....to bude mat danka tazke, ak sa k nej prebojuje.......
Suhlasim,Zheng sa mi zda este ovela viac nebezpecnejsia ako Radwanska Agnieszka...Ale zase na druhej strane ma dost prekvapila,ako sa trapila s neantukarkou Govortsovou..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Warsaw Open
PostPosted: 19. May 2009 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:11
Takže Daniela sa popasuje o postup do QF s mladou poľkou Urszulou Radwanskou!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 57 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy