Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 31 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 8. April 2009 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
ja sa pripajam k nazorom, ze to bola vcera katastrofa, neveril som vlastnym ociam, ked som si pozrel konecny vysledok 7:6...........takisto si myslim, ze je to pre danielu konecna......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 8. April 2009 20:20 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Hrôza,nič iné sa nedá ani povedať :shock: :? Po prvom prehratom sete 2-6 som veril Daniela že to dotiahne do do vítazneho konca a hned sa to potvrdilo ked si vybudovala náskok 4-1,5-1? s dvoma breakmi,myslel som že to bude teraz velmi jednoznačné a to čo prišlo potom,páááááááááne bože...ked si prehrala prvy serv.(15-30,30-30-30-40)bol som teda dosť šokovaný,pak to už bolo fakt vážne ked vyhravala *5-4 a opäť stav(15-30,30-30-30-40) ale nejako to odvrátila,nohami rukami :lol: a bolo 6-4...Nasledovne si opäť vybudovala 2breakovy stav a bolo 5-1(v tom momente som sa chválil ocovi že Daniela vyhráva tak jednoznačne :D ) ked opäť pri tých istých stavoch prehrala obidvoje serv. :roll:...prišiel gam ktorý som teda vôbec tak nečakal,Daniela tam mala 2 breakbally ale boužial nevyužila ich...vtedy som do shoutboxu písal že čakam katastrofálny serv.od DH...stav 15-40 vo mne vyvolal to že som už vopred napísal prehru :oops: síce bol som si vedomý že to ešte nemusí tak byť ale neveril som ,povedal som si že nech ma tu skritizujete že píšem tak skoro ale výhra v game bude určite pre mna dôležitejšia :) ...TB asik viete ako to bolo,pekný obrat s opačnej strany :lol:
tak či tak, súhlasím že i ja čakám prehru s Mattekovou... :?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 8. April 2009 22:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:12
Daniela hrá proti domácej Mattekovej vo štvrtok o 19.00 h miestneho času (piatok 01.00 h SELČ) vo včernej sešn.

P.S. Daniela hovorila, že boli zlé poveternostné podmienky, keď hrala proti Sevastovovej. Dobre, to je určité ospravedlnenie a objektívny dôvod, ale ako si potom mohla vybudovať dvakrát taký náskok - to akoby začalo naozaj ukrutne fúkať, akurát keď mala ukončiť zápas, resp. set.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 9. April 2009 07:03 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Mňa to neprekvapilo, že Daniela viedla 4:0 a 5:1 a ešte to bolo 5:6 a matchbally pre Sevastovovú. Opäť sa DAnka zľakla víťazstva, ako zvykne komentovať takýto zlom, ale tentokrát to bolo že vraj počasie ;)
Ale prekvapuje ma, že hráčka ako Sevastovová robí Daniele veľké problémy. Babuš napísala, že s Mattekovou to vidí na jasnú prehru, skúsim povedať opačný výsledok. Danka zápas s Mattekovou vyhrá, pod jednou podmienkou, že sa nezlakne víťazstva :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 9. April 2009 09:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Mňa to neprekvapilo, že Daniela viedla 4:0 a 5:1 a ešte to bolo 5:6 a matchbally pre Sevastovovú. Opäť sa DAnka zľakla víťazstva, ako zvykne komentovať takýto zlom, ale tentokrát to bolo že vraj počasie ;)
Ale prekvapuje ma, že hráčka ako Sevastovová robí Daniele veľké problémy. Babuš napísala, že s Mattekovou to vidí na jasnú prehru, skúsim povedať opačný výsledok. Danka zápas s Mattekovou vyhrá, pod jednou podmienkou, že sa nezlakne víťazstva :)
Poopravim ta,na jasnu prehru to neodhadujem,ale na prehru ano. V troch setoch,ale prehru. Ale budem velmi rada,ak sa budem mylit. :P




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 9. April 2009 15:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Daniela by mohla aj vyhrat si myslím...bude to o jej psychike a hlavne málo nevynutenych chýb ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 06:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Dvojhra - 2. kolo: Daniela Hantuchová - Bethanie Matteková-Sandsová (8-USA) 6:3, 7:5

Gratulujem :) a vo QF Wozniacká!!!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 08:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
No neverim! Daniela po strasne dlhej dobe konecne zdolala vyssie postavenu hracku vo WTA rebricku a je v prvom stvrtfinale v tejto sezone,ak sa nemylim! Som milo prekvapena,ze to zvladla v 2 setoch a o to viac rada,ze sa moje predpovede prehry nevyplnili. :P V dalsom kole uz nema co stratit,bude hrat proti dvojke turnaja Wozniackej,s ktorou naposledy prehrala na olympiade uplne jasne. Tentoraz si nemyslim,ze to bude taka jasna prehra,cakam tri sety,prip. 2 vyrovnane dejstva. Ale vyhru Caroliny. Pekne by vsak bolo vidiet slovenske semifinale. :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
wáá ja neveríím.. ;) a v dvoch setoch...myslim ze Daniela hrala fajn...i ked uz pochybujem ze porazi Wozniackukedze to je uz ina uroven ale tak budem len rad ak zabojuje pretoze to by bol skvely vysledok



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 12:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
ani ja neverim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vynikajuci vysledok po dlhej dobe, ako uz babuska spomenula, daniela konecne vyhrala nad vyssie postavenou hrackou, naposledy to tusim bolo v novembri 2007, ked vyhrala nad kuznecovou na masters.......skvele, dufam, ze proti wozniackej este zabojuje, nech je to aspon vyrovnany suboj.........drzim palce!!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 13:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
ani ja neverim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vynikajuci vysledok po dlhej dobe, ako uz babuska spomenula, daniela konecne vyhrala nad vyssie postavenou hrackou, naposledy to tusim bolo v novembri 2007, ked vyhrala nad kuznecovou na masters.......skvele, dufam, ze proti wozniackej este zabojuje, nech je to aspon vyrovnany suboj.........drzim palce!!!!!!
Aj mne sa zda,ze naposledy to bola Kuznetsova..Neskutocne,aky dlhy cas...Ale co uz,konecne sa to podarilo,v kutiku duse verim ze toto Daniela potrebovala a moze to byt zlom. Sice neverim vo vyhru proti Wozniackej,ale mna potesi aj pekny vysledok,vyhra by bolo nieco famozne.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 10. April 2009 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Jeej....tak toto vítazstvo ma maximalne prijemne potešilo a ešte o to viac že vo dvoch setoch, čo som nečakal....inak, som čital jej vyjadrenie a povedala, že momentalne ju bavi jej hra na antuke a že ma z toho radosť.....:-D..tak to som velmi rad, uvidime čo sa zrodi dnes večer proti Caroline, ....ja osobne sa pripajam k väčšine , čiže " Prehra"...ale, kto vie.... :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 11. April 2009 07:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Dvojhra - štvrťfinále: Caroline Wozniacki (2-Dán.) - Daniela Hantuchová 6:2, 6:2

No tak 1 turnaj na antuke QF môže byť aj keď trošku viac mohla Wozniackú potrápiť! Tie štatistiky neboli moc lichotivé!

Najbližšie bude Danka hrať asi FED CUP (uvidíme) a následne figuruje v Entry Liste na turnaji v Stuttgarte!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 11. April 2009 09:56 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
ja si tiez myslim ze na prvy antukovy turnaj je to skvele...len skoda ze nepotrapila Carolinu...inak nemam rad ked v jeden den vypadnu obe nase hracky z turnaja..toto fakt neznasam :( inak snad sa jej hra na antuke zlepsi a tu to dobehne ved minuly rok na antuke nic nehrala takze moze zbierat body ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MPS Group Championships, Ponte Vedra Beach
PostPosted: 11. April 2009 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:12
Od Daniely som vyhru vzhladom na superku a vzhladom nato,ze sa hra na antuke,necakala,mohla len prekvapit. Skor ma sklamala Dominika. Cakala som vsak lepsi vysledok,rovnako jasna prehra ako v Pekingu,teoreticky by to mohlo znamenat,ze ziadne zlepsenie sa nekona. Neda sa nic robit,treba stale makat,ale aj stvrtfinale je dobre.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 31 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy