Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:33
Gratulujem k vydretému víťazstvu, akurát čítam že Daniela má nového trénera! Mal by ním byť Švéd Thomas Hogstedt, tak uvidíme čo prinesie táto docela rýchla zmena. Každopádne zaujímavé. Držím palce do súboja s Češkou


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
no tak na tento zapas som mal nervy do konca prveho setu...potom som to vzdal a dufal som, ze to daniela este otoci......dokonca sa mi aj snivalo, ze vyhrala, len trochu inym vysledkom.......a som zvedavy, ako to teraz daniela rozbali na cetkovsku......drzim palce.....
Mne sa zas snivalo,ze prehrala tusim 4-6 5-7 :lol: :lol: Tak som mala trochu strach pozriet sa na vysledok rano,ale tak sen je vacsinou opakom skutocnosti a to sa aj preukazalo teraz. :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Gratulujem k vydretému víťazstvu, akurát čítam že Daniela má nového trénera! Mal by ním byť Švéd Thomas Hogstedt, tak uvidíme čo prinesie táto docela rýchla zmena. Každopádne zaujímavé. Držím palce do súboja s Češkou
Kde to citas? Ja som bola trochu zmatena po tom,ako som videla jej fotky s inym trenerom,zdalo sa mi zvlastne,ze po par mesiacoch skoncila s Portas..Prosim daj link,ak mas moznost.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:33
Gratulujem k vydretému víťazstvu, akurát čítam že Daniela má nového trénera! Mal by ním byť Švéd Thomas Hogstedt, tak uvidíme čo prinesie táto docela rýchla zmena. Každopádne zaujímavé. Držím palce do súboja s Češkou
Kde to citas? Ja som bola trochu zmatena po tom,ako som videla jej fotky s inym trenerom,zdalo sa mi zvlastne,ze po par mesiacoch skoncila s Portas..Prosim daj link,ak mas moznost.



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
"Určite mi veľmi pomohlo vedomie, že som tu už dvakrát získala titul. Pri mečbaloch súperky som si vravela, že tento turnaj mi patrí. Nechcela som odísť takto skoro. Umocňovalo to moju bojovnosť," povedala Daniela Hantuchová pre agentúru SITA a dodala: "Panovali fakt náročné podmienky, dosť fúkalo a ten vietor spôsoboval problémy pri kontrolovaní loptičky. Aj preto bol tento zápas veľmi ťažký. Vzhľadom na okolnosti sme obe dobre podávali. Bolo to podobné ako nedávno v Bratislave, akurát väčšia dráma."

Semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová pomstila krajanku Magdalénu Rybárikovú, ktorá v 1. kole v areáli Tennis Garden prehrala s touto protivníčkou 3:6, 2:6 a prepásla tým šancu na priamy boj o post slovenskej dvojky. „Sledovala som ten ich zápas, bola som sa pozrieť," uviedla D. Hantuchová a na margo renkingovej pridanej hodnoty, ktorú by priniesol jej možný duel s Rybárikovou skonštatovala: „Absolútne som to neregistrovala."

"Cetkovská dnes zdolala Dementievovú, a netreba pripomínať, že to predsa nie je zlá hráčka. Určite to bude náročné. Pokúsim sa byť dobre pripravená. Dnešné takmer tri hodiny som fyzicky zvládla dobre," referovala D. Hantuchová.






DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Gratulujem k vydretému víťazstvu, akurát čítam že Daniela má nového trénera! Mal by ním byť Švéd Thomas Hogstedt, tak uvidíme čo prinesie táto docela rýchla zmena. Každopádne zaujímavé. Držím palce do súboja s Češkou
Kde to citas? Ja som bola trochu zmatena po tom,ako som videla jej fotky s inym trenerom,zdalo sa mi zvlastne,ze po par mesiacoch skoncila s Portas..Prosim daj link,ak mas moznost.


Dakujem ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 11:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 07:33
Gratulujem Daniele k vitazstvu podla toho vysledku to bol dost dramaticky zapas dobre ze som nemal moznost vidiet,lebo keby som ho videl tak by som na sto percent skoncil bez vlasov a nechtov.Teraz sa stala Danielina cast pavuka dost prechodna dufam ze to Daniela vyuzije a dostane sa co najdalej.Drzim palce.
A co sa tyka trenera ja som ho videl s Danielou na turnaji v Parizi tak asi trosku dlhsie s nim spolupracuje nez iba od IW, ako hovorila pre SITA.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 13:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Řekla, že spolupracujou teď v IW, což není totéž, jako kdyby řekla, že s ním spolupracuje od IW. Hogstedt si udělal dobré jméno jako trenér německých hráčů, hlavně Haase, kterého dostal až na druhé místo žebříčku.

Tenhle zápas docela šílený, ale aspoň víme, že zatím není třeba Danielu vyhazovat z Fedcupového týmu, jak tu někdo několik týdnů zpátky navrhoval.

Jo a taky se mi o tom zdálo. Daniela prohrála ve třech setech, při podávání rukou soupeřku doslova pleskla přes ruku a pak hodila raketu po hlavní rozhodčí a trefila jí plnou silou. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 13:53 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Tak gratulujem Danke k vydretému víťazstvu....musela to byt naozaj velká dráma a som naozaj veľmi štastný, že Danka konečne po dlhšej dobe zvládla kritické situácie a dokázala vyhrať aj nie velmi pozitívne sa črtajúci zápas... ;)
Dankin katastrofálny žreb sa nakoniec zmenil na úplne opozitum a naozaj má veľké šance minimálne obhájiť minuloročne QF ( čo by som bol ja veeelmi spokojny)....ale, ako všetci dobre vieme, v Dankinom prípade je najlepšie nič vopred neočakávať a potom sa len prijemne prekvapiť.....kedže, netuším ako hrala Cetkovská proti Dementievovej, tak nemôžem ani vyjadriť svoj názor na túto súperku, tenisové podmienky v IW sú dosť náročné a mnohým kvalitným teniskám robí problémy hrať v takomtno prostredí , teda aspoň kým si nezvyknú...to môže byť aj prípad Jeleny, pretože si nemyslím že by Cetkovská hrala až tak perfektne.....ale.....kto vie :?:
V každom prípade držím Danke velmi prsty nech bojuje aj nadalej tak ako proti Belgičanke 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Dankin katastrofálny žreb sa nakoniec zmenil na úplne opozitum a naozaj má veľké šance minimálne obhájiť minuloročne QF ( čo by som bol ja veeelmi spokojny)....ale, ako všetci dobre vieme, v Dankinom prípade je najlepšie nič vopred neočakávať a potom sa len prijemne prekvapiť.....kedže, netuším ako hrala Cetkovská proti Dementievovej, tak nemôžem ani vyjadriť svoj názor na túto súperku, tenisové podmienky v IW sú dosť náročné a mnohým kvalitným teniskám robí problémy hrať v takomtno prostredí , teda aspoň kým si nezvyknú...to môže byť aj prípad Jeleny, pretože si nemyslím že by Cetkovská hrala až tak perfektne.....ale.....kto vie :?:

no ja som videl hrat cetkovsku naposledy tusim minuly rok vo fed cupe, a nijak ma neohurila......taky priemerny tenis z kategorie ITF.....naozaj nechapem, ako sa mohla dostat cez dementievu....ale budis, dufam, ze teraz nezaskoci aj danielu.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Mne sa zas snivalo,ze prehrala tusim 4-6 5-7 :lol: :lol: Tak som mala trochu strach pozriet sa na vysledok rano,ale tak sen je vacsinou opakom skutocnosti a to sa aj preukazalo teraz. :)
ja som sa takisto bal pozriet rano na vysledok, lebo som si myslel, ze moj sen nebude pravdivy.......tam tusim vyhrala treti set 6:4.....tak sa mi zda.......nakoniec som nepozeral ani na teletexte, ale siel som radsej hned sem......ani neviem preco, zadlo sa mi, ze ak to pozriem tu, tak to bude vitazstvo.....som trochu povercivy........... ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
Pekne, Daniela presla cez nebezpecnu Wickmayer, sice za tri hodiny, ale predsa. Po tom, co Jelena uz nie je v hre, by som bol sklamany, keby teraz prisla prehra. A ktovie, mozno sa crta daleka cesta ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2009 07:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 09:33
Ktovie, či takýchto vydretých zápasov s odvrátenými mečbalmi bude ešte viac, alebo sa niečo zmení. Zmenil sa každopádne Danielin tréner (opäť). Dnešný Nový Čas:

Ángela Gimenéza sa striasla v novembri 2008 po vyše ročnej spolupráci. S Albertom Portasom mala trpezlivosť iba tri mesiace!
„Spoluprácu sme už ukončili. Veľmi dobre sme si rozumeli, ale mala som pocit, že sa musím naučiť ešte veľa, veľa vecí a možno na to potrebujem niekoho trošku trénersky skúsenejšieho," vysvetlila svoj krok Hantuchová. Od Portasa si sľubovala veľa, ale to si zrejme sľubuje aj od nového muža „na palube" Thomasa Högstedta (45). „Spolupracujeme teraz v Indian Wells, budeme aj na turnaji v Miami a potom uvidíme. Zatiaľ je to otvorené," povedala Hantuchová po výhre v 2. kole Indian Wells nad Belgičankou Yaninou Wickmayerovou. Jej kouči to s ňou nikdy nemali ľahké. Najdlhšie vydržala s Angličanom Nigelom Searsom (trénoval ju dvakrát, celkom asi tri a pol roka), ktorý ju doviedol až na piate miesto svetového rebríčka (2002). Krátko sa ohrial Harold Solomon, Eduardo Nicolas z akadémie SánchezCasal sa striedal s Gimenézom, v tínedžerskom veku sa pripravovala v Bolletieriho akadémii. Teraz prichádza Högstedtova éra a po nej? Ako hovorí Daniela: „Uvidíme."


P.S. Daniela proti Cetkovskej dnes o 19.30 na centri.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2009 07:59 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
No vyzerá to nádejne, Dementievová si už zbalila a Danielu čaká omnoho prijateľnejšia súperka. Četkovská bude určite rozohratá, ale ako povedala babuš, bude hádam aj unavená ;)
Keby tento zápas dával aj eurosport, kedže je to na kurte č.1. Kukol by som si najprv Federera s Karlovičom a hned po tom nastupuje Daniela, to by bol celkom pekný pondelkový tenisový večer, saamozrejme že rátam s tým, že Daniela vyhrá a postúpi ďalej, DRŽÍM PALCE !!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 16. March 2009 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 08:33
noo..na centri..pekne pekne...ved Hantuchova by v IW mala vzdy hrat len na centri si myslim ;) ale drzim nehorazne prsty bo ked vyjde tak budem spokojny...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy