Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 09:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
zapas som nevidel, ale aj podla vysledku, aj podla opisu zapasu to nebola katastrofa, skor taky priemer. Suhlasim s tym, ze ak vy vyhrala nad hrackou top10 (pripadne inou kvalitnou hrackou), hned by sa jej hra o velky kus zlepsila. Tak teda cakame na taku vyhru.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
zapas som nevidel..takze neviem ako hrala..ale skoda..mala na to aby Cornet porazila..no ja neviem s Danielou to vyzera trocha horsie lebo tazko porazi hracku vyssieho rankingu..ak sa to nezmeni tak len tazko mozeme niekedy pomysliet na skvele umiestnenie na grandslamoch



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 12:09 
Offline
User avatar

Joined: 05. August 2008
Posts: 21
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
zapas som nevidel, ale aj podla vysledku, aj podla opisu zapasu to nebola katastrofa, skor taky priemer. Suhlasim s tym, ze ak vy vyhrala nad hrackou top10 (pripadne inou kvalitnou hrackou), hned by sa jej hra o velky kus zlepsila. Tak teda cakame na taku vyhru.
Zapas som videl uplne cely, 1 set hrala Daniela tlacila Alize velmi dobre, na co reagovala Alize aj hodenim rakety o kurt, ale co zacala Daniela vyvadzat od tretej hry, to bola katastrofa, sice bojovala, ale tie lopty jej casto koncili na paske a v aute, alize sa dostala do spravneho rytmu a 3 set bol jasnou zalezitostou. Po osetreni tam boli zablesky, Daniela zacala hrat agresivne ako v 1 sete a aj som veril, ze vyrovna postupne na 55, ale jasne lopty kazila a to bol ten jej problem najvacsi. Mala na nu a mohla vyhrat. Velmi by jej takato vyhra pomohla, skoda :?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Zapas som nevidel ani ja. Ozaj to vsak nebolo zle, co tu citam komentare, vidim, ze na Cornetovu skutocne mala, skoda ale niekolkych momentov. Podla nasadenia si vlastne Daniela ulohu splnila, nasadenym s cislami od 17 do 32 prislucha tretie kolo, aj ked to mohlo byt lepsie. Budeme drzat palce, aby v buducnosti ziskala nejake vitazstvo aj nad vyssie nasadenou hrackou.

Nevie niekto z vas, kolko teraz Danka strati bodov, kedze vlani bola v SF a na priblizne ake miesto sa v rebricku dostane?


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Tak ....ja som Dankin zápas videl uplne cely....pre zmenu som si teraz budík natiahol skôr a ako narokom sa zápas Del Potra natiahol a tak som od pol tretej čakal do pol piatej a snažil sa nezaspať..:D:D
Co dodať k zápasu....jednoducho....Daniela nevie udržať svoju výkonosť počas celého zápasu na rovnakej úrovni....začala úplne perfektne..hrala agresívne, presne a nebála sa...v tedy sa o nedostatku sebavedomia nedalo hovoriť....lenže....Daniele stačí aby ju raz súperka brejkla...a už to vzdáva....hra sa mení na pasívnu a to je koreň celého problému...absolútne si potom neverí a kazí uplne lahké údery...no a tretí set....tak to bola katastrofa..Cornet sa dostala totálne na kona....servis jej začal vychádzať, robila minimum chyb a dokázala sa vymotať zo všetkych herne nepriaznivých situácii...čo Danku ešte viac dorazilo...a k tomu....Cornet toho naozaj dosť vybehala ....no...po tej " medical timeout" na Danke bolo vidieť..že sa skúsi skoncentrovať a nemyslieť na vysledok ...čo jej aj pomohlo kedže si konečne udržala servis a potom súperku aj brejkla...v tedy som začal veriť že to Danka otočí , pretože Daniela na AO už otočila mnoho zle vyzerajúcich zápasov či už v roku 2007 proti Harkleroad alebo minulý rok proti Kirilenko...ale..bohužial toto sa jej dnes nepodarilo...no a za stavu 2:4 ako si neudržala svoj servis..tak to už nekomentujem fakt...smola jednoducho..pritom ako aj ostatný tvrdia...herne na to mala..
P.S:1:....vraj sa ma prepadnúť na 33 - 35 miesto... :( :(
P.S:2....teší ma že vypadla Ivanovičová... :D ...u nej to od Rolland Garos vyzerá tiež všelijako.. :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
tak ja som videl tiež celý zápas...prvý set bol skvelý ;) no čo sa potom stalo?...škoda že Daniela takto nepokračovala aj v ďalších setoch, Cornet sa postupne dostala na koňa a Daniela do útlmu...zápas mi pripadal podobný ako proti Johansson...netvrdím že Daniela hrala zle, mala skvelé momenty ale nepáčila sa mi jej hra nad hlavou, to že občas vyhodí jasný úder, to sme si už zvykli, ale občas nevedela poriadne pritlačiť z úderu nad hlavou a Cornet ju potom prehodila; stopbally by mi možno nevadili keby jej vyšli, len neviem prečo ich väčšinou používa pri dôležitých momentoch :? (je to veľký risk, ktorý sa nemusí vyplatiť)...a čo ma totálne dorazilo keď sa jej podaril v 3. sete brejk na 2-5 ale potom nezvládla svoj servis :roll: (udržanie servisu v tom zápase bola tiež kapitola sama o sebe)...mám z toho zápasu zmiešané pocity...niežeby 3. kolo nebolo fajn ale v zápase bolo jasne vidieť že na Cornet má, ale bohužiaľ si to sama pokašľala a to ma najviac štve



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
no ja svoje sklamanie ani neviem vyjadrit...mozno by som nebol taky sklamany, keby som zapas nevidel.....sice som videl len posledne dva gemy, tam daniela hrala tvrdo a presne od zakladnej ciary, ale ked sa vydala na siet, pokazila aj to, co sa nekazi........len tolko k tomu zapasu, podla mna daniela hrala velmi dobre, urcite bola lepsia na kurte ako cornet, ale akosi zabudla vitazne ukoncovat vymeny................ :( :( :( a ten prepad v rebricku??????no navrat bude veeeeeeeeeelmi tazky, ak sa ho vobec dockame.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
........ :( :( :( a ten prepad v rebricku??????no navrat bude veeeeeeeeeelmi tazky, ak sa ho vobec dockame.........

Ja by som ten prepad nebral až tak tragicky....lebo viem že Danka nema pred sebou takú sezonu že by mala niečo obhajovať...prakticky už len QF v Indian Wells.....na ostatnych turnajoch neučinkovala...alebo vypadla v prvých kolách..a dalšie tri grandslamy tak to je len istota že ak postúpi hoc i len o kolo tak získa bodíky..stačí jej len uhrať nejaký pekný vysledok v čo ja verím a Danka sa nam ešte tohto roku určite vráti do TOP 20....aspon v to verím.. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 15:06

Ja by som ten prepad nebral až tak tragicky....lebo viem že Danka nema pred sebou takú sezonu že by mala niečo obhajovať...prakticky už len QF v Indian Wells.....na ostatnych turnajoch neučinkovala...alebo vypadla v prvých kolách..a dalšie tri grandslamy tak to je len istota že ak postúpi hoc i len o kolo tak získa bodíky..stačí jej len uhrať nejaký pekný vysledok v čo ja verím a Danka sa nam ešte tohto roku určite vráti do TOP 20....aspon v to verím.. ;)
myslel som skor navrat medzi top hracky, teda top10 a vyssie........top 20 vidim realne i ja, ak sa aspon trosku zlepsi, obhajuje vlastne len antverpy a pariz stvrtfinale, takisto indian wells(no to bude tazsie) a potom myslim hrala miami, ale to bolo asi len 2.kolo, alebo 1.kolo.....a nejaky z americkych antukovych turnajov hrala(charleston alebo amelia island) a tam nic nezahrala.....takze do wimbledonu by po peknych vysledkoch mohla byt v top20........uvidime, vsetko je na nej.........

a este tolko k australian open...myslim si, ze daniela si zasluzila omnoho viac aby postupila dalej, ako ta francuzska chamajda.....ale tak.....vysledok hovori o inom......

aha, a este ma napadlo, o daniele sa casto rozprava resp. pise, ze je kralovnou trojsetakov.....vcera som to prave cital na stranke AO no a dnes toto.......tak a chcem sa spytat, ci nevie niekto z vas najst nejaku bilanciu danielinych trojsetovych zapasov za celu karieru....ja som zatial nenasiel.............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:06
Pridávam sa do klubu sklamaných :) Ja som videl asi tú najhoršiu časť zápasu, 3 set a nakoniec som ani nemal síl dopozerať to a za stavu 2:5 mi už aj tak bolo treba ísť na bus. Taký postreh z tretieho setu, Daniela sa krásnym spôsobom vydala k sieti a ked už mala z backhandu zakončiť výmenu do pomaly voľného dvorca tak minimálne v dvoch prípadoch zahrala tak málo razantne a tak veľmi hlúpo na Corentovú že tá ju bez problémov s trochou pobehnutia obhodila. Stalo sa to minimálne dvakrát, nevidel som úplne každú loptičku, predsa len sa terba aj do školy chystať... samozrejme okrem takýchto chýb aj zbytočné UE ale na to som si už zvykol. Tiež neviem čo sledovala tou pauzou za stavu 0:3, či vôbec mala nejaké opodstatnenie alebo hrala Daniela iba o čas. Je to škoda momentálne som trochu sklamaný, hlavne keď viem že Daniela na Cornetku mala. :?


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 24. January 2009 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Z toho,co som videla,sa vela hodnotit neda,kedze som sa zobudila asi okolo polovice tretieho setu. Ale je mi velmi luto,ze Daniela prehrala,pretoze mozno s vacsou odhodlanostou by Cornetovu zdolat mohla. Co sa tyka toho sebavedomia,s tym docela suhlasim,uz velakrat velmi dobre zvladla zaciatok zapasu,kedy superke unikla, podobne ako v tejto sezone proti Errani,Radwanskej ci uz spominanej Cornetovej. Potom ale akoby si uvedomovala to vedenie a podla mna ju to dost znervozni tym,ze zacne vymyslat nieco ine ako to,co doposial hrala a potom to takto dopadne. Vraj sa to stalo aj tu,ked dobru aktivnu hru po prvom sete zmenila na pasivitu az defenzivu a nakoniec zato pykala. Takisto ma netesia cisla UE, v kazdom zapase sa to vysplhalo skoro az na 40, co je naozaj neunosne podla mna. Su tam sice aj winnery,ale tie v podstate tymi chybami vymaze. Nemozem si pomoct,Daniela si vzdy velmi pekne vypracuje utok,a pri konecnej lopticke bud spekuluje a spravi uplne blbost alebo uplne jasnu lopticku posle do outu. S takouto hrou sa proti elitnym hrackam uspiet neda a preto si myslim,ze ten pad mimo Top 30 bude z urciteho pohladu zasluzeny. Potencial tam samozrejme je aj na Top10, zial, forma ukazuje opak.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 27. January 2009 05:13 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Hantuchová/Sugiyama vs. Black/Huber 6-7(0) 6-3 7-6(10)

Prohrávaly už na 2-5 ve třetím setu a potom i 2-6 v tibreaku, který ale nakonec vyhrály 12-10. Celkově odvrátily 7 matchballů!!! Celkově velmi dobrý zápas, Hanutyama měla skvělý nástup, když vedla už 3-0 a měla tři gamebally na vedení 4-0, bohužel se jim to nepovedlo i po několika laciných chybách proměnit. V tiebreaku prvního setu se jim nedařilo vůbec nic, zatímco soupeřky byly skvělé. V druhém setu prohrávala Daniela s Ais už 1-3. Sugi vůbec nešly loby, většina byla hodně krátká, Daniela pro změnu nedala pořádně smeč a voleje jí šly tak střídavě, jednou ano, podruhé ne. Avšak podařilo se jim ten set otočit, v což jsem vůbec nedoufal. Třetí set byl špičkový a dramatický až běda. Jak jsem psal, už prohrávaly 2-5. V té době mě padal internet, takže jsem neviděl, jak rebreakly a srovnaly na 5-5 a pak udržely podání na 6-5. Pak podávaly soupeřky a Hantuyama už měla 30-0 na jejich servisu, ale pak přišly poměrně laciné chyby na síti od Hantuyamy a by l tu tiebreak. Ten už byl klinický. Sugiyama udělala pár chyb, takže se holky dostaly až na 2-6 a vypadalo to bledě. Ovšem potom wow, Sugiyama byla na síti naprosto skvělá, soupeřky se zaměřily na ní a pálily do ní jak u Verdunu, ale vrátila téměř všechno. Daniela se taky v průběhu dost zlepšila. Velmi dobře podávala a returnovala, hrála solidní loby a ani voleje nekazila. Celkově úžasný zápas. Bohužel při současné tv politice sportovních stanic se Eurosport zmohl jen na ukázání posledního míče zápasu, přičemž celou dobu vysílal místy uspávající zápas Zvonareva vs. Bartoli. I tak to ale bylo víc, než co jsme ze čtyřher na Eurosportu viděli za poslední dva roky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 27. January 2009 07:22 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
Pekný výsledok, uznávam, len škoda že to Daniele nejde tak aj vo dvojhre, môžem len dúfať, že úspešné zápasy vo štvorhre pomôžu nájsť Daniele stratené sebavedomie ;)
Takže ešte raz GRATULUJEM, veď porazili nasadený pár číslo 1. Aha ešte som zabudol na japonku, že aj ona sa pričinila o víťazstvo nad nasadeným párom číslo 1.
No a v semifinále ich čaká nenasadený pár a to Dechyová, Santangelová. Hádam z toho bude finále proti Williemskám ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 27. January 2009 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 15:06
waw, ja som si myslel, ze tato tema bude uzatvorena, ale daniela a sugi dokazali senzacne vyhrat v tejto sezone uz DRUHYKRAT nad svetovymi jednotkami!!!!! len aby to nedopadlo ako na minulom turnaji, kde vyradili tblackk/huber a potom nepochopitelne prehrali s nenasadenymi hrackami.........paradny vysledok, dufam ze im vyjde i semifinale.......dik martinovi za komentar k zapasu, aspon mam aku-taku predstavu, musel to byt fakt nervak, skoda, ze zaznam neuvidime...........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy