Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 10:55 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
njn, s tou dvojhrou by to mohla dotiahnut aj dalej, vsetko bude zalezat na Dankinej hre a forme...myslim ze ma na vsetky hracky vo svojom zrebe mozno az na tu Schiavone ale aj tak si myslim ze Daniela by ju amla porazit ;) a dalej je vsetko vo hviezdach...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Ak by mala Daniela formu ako na konci minulej sezony,myslim ze štvrtfinale by mohlo byť realitou ale kedže si myslim že Daniela bude mať formu ako hrom verim že dôjde velmi daleko... :)
*štvorhra no comment :roll:
ps:sice šanca že bude toto Daniela čitať je menej než jedno percento...prajem je všetko nalepsie k meninam :wink:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Najhorsi mozny zreb, naozaj neviem kedy sa skonci toto prekliatie.


:lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 4. January 2009 00:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 08:54
Ozaj otrasný žreb. Ale vážne: Papierovo by to mohla v dvojhre dotiahnuť pomerne ďaleko, napäto čakám, ako dopadne prvý zápas. V debli 1. kolo tiež vyzerá bez problémov, ale ďalej by už zrejme čakal najlepší svetový pár. S Ai sa potrebujú trochu zohrať, no ak vydržia po celý rok, tiež by mohli dosiahnuť pekné výsledky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 08:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Sara Errani (ITA) d. (4) Daniela Hantuchova (SVK) 67(1) 64 60

No vo dvojhre na úvod nič moc!Ako ostal som mierne v šoku,keďže som myslel,že Erraniová by nemala byť problém.A hlavne ten kanár v 3 sete.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 08:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
mne až zostalo zle po tom výsledku................ :?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 09:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|30. April 2024| 06:54
No tak Daniela zacala novu sezonu s kanarom.co viac mam k tomu povedat len to ze ma to sokovalo,nemyslel som si ze po vyhratom prvom sete to tak dopadne.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
tiez som si myslel ze Erraniova nebude nejaky problem...ale tak trocha mi je z toho špatne ale predycham to...predsa len treba sa aklimatizovat u noveho trenera..len dufam ze ta zmena pride ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 13:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
tiez som si myslel ze Erraniova nebude nejaky problem...ale tak trocha mi je z toho špatne ale predycham to...predsa len treba sa aklimatizovat u noveho trenera..len dufam ze ta zmena pride ;)
alebo toho trenera co najskor vymenit :lol: :lol: :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 13:36 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Ach jaj... :( .....tak ani ja neskryvam svoje sklamanie....a ten kanár ma totalne dorazil....a to je najhoršie že som to ani nevidel , že vôbec neviem čo bolo zle .....zdalo sa že mala priaznivý žreb, že mohla uhrať nejaké bodíky ked že na tom turnaji nič neobhajovala....a takto to dopadne?....neviem.....v natrieskanom Sydney ani nechcem vidieť ten žreb.....a potom AO.....čo už....treba to asi nejak pretrpieť..... :wall:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 14:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Ach jaj... :( .....tak ani ja neskryvam svoje sklamanie....a ten kanár ma totalne dorazil....a to je najhoršie že som to ani nevidel , že vôbec neviem čo bolo zle .....zdalo sa že mala priaznivý žreb, že mohla uhrať nejaké bodíky ked že na tom turnaji nič neobhajovala....a takto to dopadne?....neviem.....v natrieskanom Sydney ani nechcem vidieť ten žreb.....a potom AO.....čo už....treba to asi nejak pretrpieť..... :wall:podla tradicie by ju v sydney mala zastavit vaidisova :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
To je sila :shock: ani by ma nenapadlo že toto sa môže stať...ved vtedy ked sa vratila po zraneni na kurty hrala vo Wimbledone prave s Errani a tam dokazala nad nou zvitazit...a teraz a ten kanar :?: :?: :?: ja fakt neviem,veril som že Daniela vstupi do sezony super avsak pravda je ina...neviem co ma znamenat ten kanar,nevyhravala nahodou Daniela nad Errani v 2.sete?pak by som to este chapal 8-)(opät by zauradovala psychika) ...uvidime ako dopadnu dalsie turnaje,ak sa to nezlepsi ani po AO bude to velmi velmi zle :( nehovoriac o postaveni v rebricku





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|30. April 2024| 07:54
Pokial viem spravne tak daniela v prvom sete vyhrávala 5:2 a nakoniec to skončilo tiebreakom.....v druhom zase prehrávala 1:4 a vyrovnala na 4:4.....no potom už neuhrala ani gem....... :( :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 5. January 2009 19:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|30. April 2024| 08:54
Aj ja sa musím pripojiť k všeobecnému šoku z Danielinho výkonu, ktorý sa šíri internetom. Keď ma kocúr ráno okolo 7.30 h zobudil a bolo 1:1 na sety, povedal som si, že to tu už bolo veľakrát. No keď som videl konečný výsledok, skoro som omdlel, lebo také niečo sa predsa len nevidí každý deň. Nebudem hodnotiť zápas, keďže som ho nevidel, ale rád by som pochopil, čo sa stalo v tom 3. sete. Daniela mi veľmi nepomohla, keďže zrejme drží bobríka mlčanlivosti - nikde som nenašiel ani jediné jej vyjadrenie. Sklamanie muselo byť veľké, ale čakal by som pár slov. No už prvé dva sety neveštili nič dobré, lebo boli ako na hojdačke. Toto sa podľa mňa nepodarí zmeniť už žiadnemu trénerovi. V Sydney radšej nemám žiadne očakávania, skôr na AO, nie preto, že čakám obhajobu SF, ale preto, že Daniele sa zvykne v Melbourne v 1. kole dariť.
Aby ste nemuseli klikať, pozrite si fotky tu:



P.S. V utorok nastúpi Daniela v skorých ranných hodinách na 4hru. Sugijamová tiež vypadla v 1. kole singla.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 6. January 2009 01:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|30. April 2024| 06:54
Asi sme pozabudli pri tom pozeraní na žreb že toto je Daniela a že jej sa takéto veci stávajú. Zápas som nevidel, priebeh som kdesi čítal, z toho mi ale nejak nie je jasné čo sposôbilo kanára. Zatiaľ to bol len prvý zápas tak ešte to treba brať s rezervou. Keď ale na alebo po AO budú výsledky takéto, vtedy asi nebude všetko vporiadku. Ale sklamaný som aj tak, to je jasné


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy