Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
1:Áno 20%  20%  [ 2 ]
2:Nie 80%  80%  [ 8 ]
3:Možno 0%  0%  [ 0 ]
4:Vypnem zvuk a je to(žiadny problém) :D 0%  0%  [ 0 ]
Total votes : 10
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 13. June 2008 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
No tak novinka (Boris Becker) je za to aby bolo zakázané škriekať a všetko s tym spoločne...Tak ako?čo na to hovoríte?vadi vam to?je vam to jedno?vžite sa do role supera...toho/tej dotyčného/dotyčnej... :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 13. June 2008 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
.....tak...ako ja už som sa k tomu raz vyjadril že ja praveže oblubujem ked sa škrieka:):).....takže ja som proti tomuto zákazu...ved oni hádam neškriekajú len preto že sa im chce....kamoške normálne tréner povedal že nech si pokojne zavreští ak jej je tak lepšie....a normálne lepšie sa jej hraje :jump:


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 13. June 2008 19:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
Nevím, jak by to kdo reguloval. To by se dal limit, jak hlasitě se dá hekat? Chci vidět, jak by to kontrolovali.
Je fakt, že když hraje Shazza, Venus Williams nebo Azarenka, tak je to hrůza, ale po čase si člověk zvykne. Horší je to přímo v hledišti. Azarenka v Praze vřeštěla hrozně.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 14. June 2008 09:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
zakazat by som to nezakazala,lebo to niektori hraci asi ozaj potrebuju k svojmu tenisu,ale vadit mi to vadi.sharapova niekedy stichne ale len pri niektorych vymenach a tym ukaze niekedy,ze dokaze bez tych skrekov hrat.take nie prilis hlasite skreky mi ani nevadia :) ale sestry williamsove a sharapova su jedna obrovska hroza




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 14. June 2008 11:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
ja si myslim, ze je to otazka zvyku.......napriklad daniele podla uz absolutne neprekaza, ked si masha zaskrieka, pretoze to berie automaticky........zaujimave, ze era skriekajucich hracok po selesovej trochu ustupila a potom sa zjavila sharapova......no a potom sa to spustilo.........samozrejme, ze tu boli aj williams sisters, ale ich skreky boli take ine.......
ja neviem, mne to nevadi, ja to uz vobec neberiem ako zaujimave................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 14. June 2008 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
tak ako vzite sa do nich..ved taka zena potrebuje vacsiu silu na udretie do tej lopty a to ma zostat len tak mlkvo?..ved aby dala silu musi poriadne vydychnut a prave tym vrestanim ju vybije poriadne ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 14. June 2008 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:43
U zvyšku okrem tých troch spomenutých mi to nevadí, a práve tieto tri mi vadia celé takže... :) . Ale nie, beriem že potrebujú vydýchnuť ale to vrieskanie v zápase Williamsky so Sharapovou ktoré tu niekde bolo v inej téme mi prišlo len ako dokazovanie si, ktorá dokáže hlasnejšie kričať a to už s potrebou uvoľnenia vzduchu pri údere nemalo nič spoloočné. Ale zakázať by som to nezakázal


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 00:05 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
Strašne by ma zaujímalo uvedenie do praxe. Podľa mňa to je obmedzovanie hráčskeho prejavu - každý má svoj spôsob sústredenia na hru, čo nie je zakázané je dovolené - doteraz to zakázané nebolo, neviem si predstaviť, že by sa to zrazu zakázalo, to by bolo akože ked zrazu začali všetky autá jazdiť vpravo ;)
nedokážem si to predstaviť a podľa mňa nejaký ten škrekot k tenisu patrí. navyše je to takmer nekontrolovateľné a postihnuteľné? - to akože pokuta podľa počtu decibelov?





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 07:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
ja by som skor zakazal skripanie teniskami(hlavne pred servisom superky - narazam na zapas ana vs daniela AO 2008)..............co vy na to???viem, ze to sa zakazat neda, ale tak isto sa neda zakazat aj skriekanie...predstavte si, zeby sa tenistka okrem hry musela sustredit aj na to, aby nevydala zo seba ani hlaska!!!ved to je nemozne........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 09:13 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
No,to vzdychanie či čo to je mi nevadi ale škriekanie to velmi-už sa mi stalo že nenazdajky som dal nahlas hlas na Tv a v tom škriekla Masha(ježiš som myslel že mi uši praskli...) takže zrušiť nie ale neškriekať pri uderoch pri ktorych netreba davať silu...už mam taky pociť že to preto že oni chceju asi vyľakať superky... :D :D :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 09:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:43
No,to vzdychanie či čo to je mi nevadi ale škriekanie to velmi-už sa mi stalo že nenazdajky som dal nahlas hlas na Tv a v tom škriekla Masha(ježiš som myslel že mi uši praskli...) takže zrušiť nie ale neškriekať pri uderoch pri ktorych netreba davať silu...už mam taky pociť že to preto že oni chceju asi vyľakať superky... :D :D :D

To je síce milé, ale ktoré údery sú a boli by tie pri ktorých neterba dávať silu?


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 09:44 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
To je síce milé, ale ktoré údery sú a boli by tie pri ktorých neterba dávať silu?

Mnooooo šak už som videl ked je pri sieti napr...a stači zahrať dajake pinknutie a ona ti to tam zarýpe s vreskotom že musiš isť ku ušnemu alebo na krčne... :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. June 2008 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
už mam taky pociť že to preto že oni chceju asi vyľakať superky... :D :D :D
urcite to ma aj nejaky psychologicky zamer, znervoznenie superky alebo take nieco.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 1. July 2008 18:57 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
no ja hlasujem za NIE ..nedokazem si predstavit ako by sa to dalo zakazat ...ci by to bolo obmedzene na pocet decibelov ci ako ..podla mna je to nemozne ..k hre niektorych hracok to jednoducho patri a myslim,ze casom si na to uz aj zvykneme ..MASHA je extrem ,to je fakt ..niekedy mi to dost prekazalo ,no dnes som sa uz nejak s tym vzila ..kedze som zistila aj na vlastnej kozi,ze pri niektorych obrannych uderoch mi je lepsie vydat zo seba nejaky ten hlasok a uder lepsie prejde cez siet ...inak podla mna zaujimave zvuky vydava Jelena Dementieva :lol:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: ::Zakázali by ste škriekanie pri zápasoch::
PostPosted: 15. August 2009 10:59 
Offline

Joined: 14. August 2009
Posts: 10
Local Time:
|29. March 2024| 10:43
ja som rad ked škriekaju niesom proti tomu naopak


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy