Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


Ktorá hráčka je ašpirantkou na post novej svetovej jednotky???
Maria tam vydrží dlllllho 50%  50%  [ 6 ]
Ana sa posnaží... 17%  17%  [ 2 ]
Jelena Jankovič potvrdí vyrovnané výkony na okruhu WTA 17%  17%  [ 2 ]
Serena sa opäť vráti na trón 0%  0%  [ 0 ]
Svetlana nás všetkých prekvapí... 8%  8%  [ 1 ]
Venus ešte chce niečo povedať... 0%  0%  [ 0 ]
Danielina forma rapídne stúpne... :) 8%  8%  [ 1 ]
Total votes : 12
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 27. May 2008 15:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
tak som si povedal, ze je tu dost malo ankiet a tak som zasa jednu vytvoril......nech je tu sranda........maybe.... :D :D :D
ja som dal mariu sharapovu, aj ked je to otazne...na antuke a trave by si mohli ostatne hracky nahrabat body a maria by ich zase dobiehala na harde...mozno ju niekto na tie 2-3 tyzdne vystrieda, ale v tejto sezone jednoznacne zatial kraluje ona a myslim si, ze jej to vydrzi aj do konca roka..... ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 27. May 2008 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
Super anketka... ;)
Fuuuu,mno ja myslim že na trone bude Masha,Ana ju bude sice ohrazovat ale tento rok je Masha vo vybornej forme,ked ešte k tomu pride trava a hard kde je Masha ako doma tak prve miesto jej bude patrit pravom. 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 27. May 2008 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
Myslim ze dlho bude kraolovat Maria...Ana co ja viem neviem si ju predstavit ako svetovu jednotku..svetova jednotka by mala mat ten nejaky grand slam podla mna a i ked ana bola vo 2 finalovych kolach aj tak to nie je to co ma Maria..dalej su tu setry Williamsove tie uz podla mna budu priblizne na tych prieckach kde su teraz raz hore raz dole. Daniela uz svetova jednotka urcite nebude ale ked nahodou ano tak to co som napisal o nej ze nebude bude potom dost trapne :D ale aj tak.svetlana no co ja viem ta ostane tiez tam kde je a jelena ako som uz povedal tu hracku vobec nevnimam takze pochybujem ze bude aj svetova jednotka ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 27. May 2008 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
Daniela uz svetova jednotka urcite nebude ale ked nahodou ano tak to co som napisal o nej ze nebude bude potom dost trapne :D
MAM TA PRERAZIT???????!!!!!!!!! :grr: treba byt optimistom v kazdom pripade!!!!!!!!co ty vies?mozno danielina RAKETA vystreli.... :D :D :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 27. May 2008 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
ana. potrebuje sa dat trochu mentalne dokopy este a potom tou svetovou jednotkou bude.jej prejav je podla mna ovela prirodzenejsi aj v tenise,co mne sa osobne viac paci,ako ked niekto vsetky udery strasne sili ako sharapova.podla mna moze v tomto roku ozaj dosiahnut prve miesto v rebricku,ak sa avsak tejto sance nezlakne




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 28. May 2008 08:02 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
neukamenujte ma :P ale ja si myslim ze maria tam dlho nebude a ze ju niekto vystrieda...neviem si jasne tipnut kto ale ak by som mal vybrat z tychto moznosti tak jedna zo srbiek (u mna mozno viac jankovic ako ivanovic ;) )



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 28. May 2008 12:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 17:36
Myslím si a dúfam že to bude jedna zo srbského dua. Aj keď mám radšej Anu, myslím si že to bude Jelena


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 29. May 2008 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
ja si myslim,ze Maria udrzi poziciu jednotky dost dlho , a ked ju niekto vystrieda ,tak to bude prave ANA IVANOVIC ,ktorej to prajem asi najviac ;) no myslim, ze na Anu na poste svetovej jednotky si este budeme musiet pockat ,Masha ma tento rok formu ako hrom, zatial co Ana sa este iba rozbehne a zacne valcovat superky ,aspon dufam ..takze pre mna osobne Masha zostane na vrchole minimalne do US Open



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 31. May 2008 23:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
Ja si myslím,že post svetovej jednotky môže patriť aj Sharapovej,antuková sezóna pomaly končí aktuálnym turnajom ROLAND GARROS.Potom začne trávová sezóna a tam Masha nieje až taká slabá veď vyhrala aj turnaj v Birminghame a dokonca aj Wimbledon.Tvrdý povrch jej sedí,takže keď sa jej bude dariť môže si trón udržať.Na krk jej budú dýchať obe srbky a to aj Ivanovič či Jankovič,bez šance dostať sa na najvyšší stupienok má aj Kuznecova a pri zlepšenom výkone aj Dementieva.K Serene a Venus neviem tak isto povedať či sa im môže podariť dostať znova na najvyšší stupienok,to by museli hrať vyrovnane každý turnaj,a obchádzanie zranení.Ale stať sa môže čokoľvek.S boja o trón by som pre teraz aspoň vynechal rusku Chakvetadze a asi aj našu Danielu.Možno neskôr sa k slovu dostanú aj hráčky ako Safina,Zvonareva,Radwanska,Szavay ale to nejaký ten čas ubehne.Uvidíme koľko potrvá kraľovanie ruskej kráľovnej Sharapovej.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 4. June 2008 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
tak je to tu, uz od pozajtra budeme poznat meno uuuuplne novej svetovej jednotky, takze tato moja anketka bola aj tak trochu k veci... :) kedze som hlasoval pre mashu, tak musim pozmenit rozhodnutie a teraz by som to povedal na anu ivanovic, pretoze ta vyhra zajtra nad jankovic a je tam.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 6. June 2008 12:09 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
A je to tu...Ana bude ta vyvolena ta ale som velmi zvedavý ako dlho...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 6. June 2008 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
no pochybujem ze dlho...to skor v tej ankete si mal zmenit z Ana sa posnazi teraz na Maria sa posnazi, a to dost ved ked uz bola tak blizko a vie ze proti Ane ma velku sancu ;) kedze ana mariu na antuke vyradi hockedy..dokaz bol aj minulorocny RG ale na tvrdom povrchu je proti Marii bez sanci



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Nová svetová jednotka???
PostPosted: 6. June 2008 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|7. May 2024| 18:36
....ja si taktiež myslím že Ana tam nebude dlho.......ak....tak si myslím že max. po Wimbledon.....po tom tam príde asik opäť Maria....:)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy