Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page 1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Tier III Title Holder
 Post subject: Vtipy :)
PostPosted: 5. June 2008 20:12 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
Snáď ma nezastrelíte, ale táto téma mi tu vážne chýbala :P





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 5. June 2008 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
„Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?" „No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin jakou seženeš a na konec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmán a tam se ti dívka podvolí…" „Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu…???" „Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo…"


Teplý letný večer. Ohník praská pred kolibou. Pri ňom bača Jano s honelníkom sedia a nudia sa. Zrazu bača Jano rečie:
- Honelník môj, takú hru som ja vymisľeu, ktorou si mi dlhú chvíľu skráťime. Buďeš hádať, koľko oštiepkou mám v kešeňi. A keď uhádňeš, vera bohu, všetkí tri budú tvoje!
- Neďbám bača... nuž ťeda... jedon máťe.
- Ééééjjj... zľe hútaš. Hádaj ešte raz!
- Bača, že bi ste dva maľi?
- Ééééjjj... stále zľe! No, že som to ja, ešte raz skúsiť môžeš.
- Bača, ja už prisámbohu ňeviem! Vari tri máťe?
- Híííí... A či si ti veštec??!! Či djabol dáki??!!


Dva slepé kone stoja v stajni a jeden hovorí druhému:
- Ideš na Veľkú Pardubickú?
- Jasné, nevidím prekážku...





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 6. June 2008 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
dvaja chlapi sa vybrali na piknik...vytiahli si etanol a zacali popijat....po hodine sa jeden z nich ozve:,,ej, mali by sme sa uz pomaly poberat, nejako sa stmieva....."



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 6. June 2008 16:01 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
dvaja chlapi sa vybrali na piknik...vytiahli si etanol a zacali popijat....po hodine sa jeden z nich ozve:,,ej, mali by sme sa uz pomaly poberat, nejako sa stmieva....."

prosim vysvetliť-nejako mi nedopaluje... 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 6. June 2008 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
dvaja chlapi sa vybrali na piknik...vytiahli si etanol a zacali popijat....po hodine sa jeden z nich ozve:,,ej, mali by sme sa uz pomaly poberat, nejako sa stmieva....."

prosim vysvetliť-nejako mi nedopaluje... 8-)
vraj od etanolu oslepnes...vraj......inak ani ja som to na prvy krat nepochopil, v pohode.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 6. June 2008 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
dvaja chlapi sa vybrali na piknik...vytiahli si etanol a zacali popijat....po hodine sa jeden z nich ozve:,,ej, mali by sme sa uz pomaly poberat, nejako sa stmieva....."

prosim vysvetliť-nejako mi nedopaluje... 8-)
vraj od etanolu oslepnes...vraj......inak ani ja som to na prvy krat nepochopil, v pohode.........
Ani ja som to na prvykrat nepochopil. Pravda je vsak taka, ze etanol (CH3CH2OH) nesposobuje oslepnutie. To metanol (CH3OH) je jed, ktoreho male mnozstvo sposobuje oslepnutie a vacsie mnozstvo smrt. Ak by etanol sposoboval oslepnutie, nedopadlo by to dobre, coskoro by bolo ozaj veeeela slepych ludi :roll: Kedze sa az tak dobre v tom nevyznam, pozrel som aj wikipediu. V ceskej verzii je napisane nieco taketo: Ethanol je svým vzhledem a zápachem úplně stejný jako mnohem nebezpečnější methanol. Proto hrozí jejich záměna. Jediným rozlišením mezi nimi se bohužel pozná již pozdě, tímto rozlišovacím prostředkem je otrava methanolem, která se projevuje oslepnutím. Při domáckém pálení alkoholu navíc jako první podíl destiluje methanol a ethanol až později. Takové pálení je zákonem zakázané a je velmi nebezpečné. Může totiž dojít k již zmiňované záměně.
Z citacie vyplyva asi to, ako by sa dal vtip vylozit. Etanol uvedeny vo vtipe je vyrobeny podomacky, a co je pointa, ze nekvalitne. Teda obsahuje stopy metanolu a zacal uz aj posobit, co sa prejavuje postupnym oslepnutim, vo vtipe vyjadrene ako "nejako sa stmieva".


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 6. June 2008 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
Menej znalosti chemie potrebuje nasledovny vtip. Sice to nie je moc chutne a je tam naznak cierneho humoru, ale co uz... :)

Clovek slepy na jedno oko stoji pri Dunaji, v ktorom plava pri brehu hovno.

Otazka: Kolko hovien vidi?

Odpoved: Dve. Jednym okom hovno vidi a druhym vidi hovno :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 11. June 2008 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
Menej znalosti chemie potrebuje nasledovny vtip.
ja mam znalosti chemie az nad hlavu, ale postupne mi tie veci vypadavaju........tento rok uz konecne s chemiou koncim, mal som ju 3 roky(na gymply....+2 roky na zakladke...)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 11. June 2008 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
ja mam znalosti chemie az nad hlavu, ale postupne mi tie veci vypadavaju........

hh,no mi teraz preberáme nazloslovia či čo to je...no najdebilnejšie na tom je to že jedno sa naučím a druhe zabudnem...vid-viem soli,preberieme kyseliny newiem soli a tak to pokračuje...
a ako správny študent si opravujem znamky na koniec roka no ale toto :dunno:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 11. June 2008 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
ja si znamky opravujem zasadne v posledny mozny tyzden, takze mi nieco hovor...a hlavne matiku, este stale mi vychadza 4, ale ja sa spolieham uz len na matikarovu milost, lebo mi vychadzaju 1,2 (na treti rocnik gympla dobre, nie?)a solova 4 z matiky...a on neni taka spina, ze by mi dal 4.......teda dufam.....treba to nanho zahrat.......zajtra ma caka odpoved zo psychologie a pisomka z neminy, v piatok zaverecny test z angliny a uz by som mal mat pokoj...........a este cakam na znamku zo seminarky z nosky(ustavny vyvoj na SR od 1920) a ked to bude 1, tak si vybavim 1 zo seminara.....mam tam toti 3,1,1, a tu hypoteticku 1 zo seminarky....ja ju presvedcim........ale inak uz amm pokoj........a co vy????????este sa ucite????????



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 11. June 2008 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
ja si znamky opravujem zasadne v posledny mozny tyzden, takze mi nieco hovor...a hlavne matiku, este stale mi vychadza 4, ale ja sa spolieham uz len na matikarovu milost, lebo mi vychadzaju 1,2 (na treti rocnik gympla dobre, nie?)a solova 4 z matiky...a on neni taka spina, ze by mi dal 4.......teda dufam.....treba to nanho zahrat.......zajtra ma caka odpoved zo psychologie a pisomka z neminy, v piatok zaverecny test z angliny a uz by som mal mat pokoj...........a este cakam na znamku zo seminarky z nosky(ustavny vyvoj na SR od 1920) a ked to bude 1, tak si vybavim 1 zo seminara.....mam tam toti 3,1,1, a tu hypoteticku 1 zo seminarky....ja ju presvedcim........ale inak uz amm pokoj........a co vy????????este sa ucite????????
uuuuuups, asi som zabludil do inej temy........tu su tusim vtipy...... :lol: :lol: :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 11. June 2008 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
uuuuuups, asi som zabludil do inej temy........tu su tusim vtipy...... :lol: :lol: :lol:

heh,to je moja vina...to ja tu zabludil a ty tu len pokračoval... :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 30. June 2008 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
Popoluška dostane tri oriešky.
Otvorí prvý, je prázdny.
Otvorí druhy, tiež nič.
Z tretieho prázdneho orieška vylezie červík a žmurkne na ňu:
"Trapas, čo?"


Hluchý sa pýta slepého:
- Nevidel si môj discman?


Jednej cigánskej rodine vyhorí dom. Cigán a cigánka stoja blízko dohorievajúcich trosiek a cigán zrazu povie:
"Ty Mariša, cítim tu karamel."
A cigánka na to:
"Veď stará mala cukrovku."


Ide chlap po ceste a zrazu vidi na zemi lezat nieco tmave. Obzera to, zoberie kusok na palec, ovonia, ochutna a hovori:
"Fuj! Hovno! Este stastie, ze som do neho neskocil!"


Dcéra blondínka hovorí svojej mame blondínke:
-Nezabudni, že ked budeš nabudúce v spoločnosti hovoriť o našom veku, musí byť medzi nami minimálne deväť mesiacov rozdiel!


Rok 33. Palestína.
Ježiš prichádza do domu, kde má byť slávnostná večera s apoštolmi. Už z diaľky však počuje hurónsky rev, smiech a zábavu. Vstúpi a vidí apoštolov naliatych v alkohole, ako sa zabávajú a chlastajú. Zavolá si sv. Petra a vraví nechápavo:
- Pedro! Ta za co pijece! Šak peneži nemace!
- Ta ja neznam.... - poškriabe sa Peter na uchu a rozpačito dodá - Judaš daco zarobil...


Prišiel slepý Mordechaj k rabínovi a pýta sa ho:
- Čo robíš rabi?
- Pijem mlieko.
- A ako vyzerá to mlieko?
- To je taká biela tekutina?
- A čo znamená biela?
- No, ako labuť.
- A čo je to labuť?
- To je taký vták s ohnutým krkom.
- A čo je to ohnutý?
- Opáč čo znamená ohnutý. - Rabín ohol ruku a dal ju Mordechajovi ohmatať.
- Ďakujem ti rabi. Teraz už viem ako vyzerá mlieko.


Príde policajt do lahôdok a hovorí:
- Dobrý deň. Prosím si 20 alebo 30 deka vajíčkového šalátu a dva alebo tri rohlíky.
- Teda ako!? Dvadsať, alebo tridsať deka šalátu? - pýta sa podráždene predavačka.
- Hej! A dva alebo tri rohlíky.





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 30. June 2008 21:15 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
A ešte pár Čukčovských :P

Čukča hovorí žene:
- Idem na lov, priletia geológovia, prídu ku nám, nalej im vodky, ale keď budú chcieť, aby si si pod nejakého ľahla, tak neľahaj, lebo ostaneš tehotná.
Tak aj bolo. Keď jeden z geológov začal presviedčať Čukčovku, aby si pod neho ľahla, ona že nie. Tak geológ hovorí: Tak si ľahnem ja pod teba. A pomilovali sa. Keď na druhý deň geológovia odlietali, Čukčovka im zakývala a sama pre seba si zamrmlala:
- Len si leťte, aj ty, somár jeden tehotný.



Prišiel za Čukčom ruský geológ a prosí:
- Čukča, požičaj mi do budúceho leta 100 gramov zlata.
Čo mal Čukča dobrá duša robiť, ťažko odmietneš geológa, tak požičal. Na nasledujúce leto je tu geológ opäť:
- Čukča, nejako sa mi nedarí. Požičaj mi ešte 100 gramov zlata. Na budúce leto ti to naisto vrátim.
Čo mal Čukča dobrá duša robiť, ťažko odmietneš geológa, tak požičal. Na nasledujúce leto vidí Čukča ako geológ prichádza a vraví žene:
- Geológ ide. Zase bude chcieť zlato! Ja sa schovám pod posteľ a ta mu povedz, že som na vzdialených pastvinách.
- Kde máš muža? - pýta sa geológ Čukčovky.
- Je na vzdialených pastvinách.
- To je škoda. Priniesol som mu naraz dvojročný dlh. Ale dobre, čo sa dá robiť. Nalej vodky a ľahni do postele...
A tak geológ s Čukčovkou trochu pili, trochu súložili... a tak dookola. Čukča leží pod vŕzgajúcou posteľou a dumá:
- Oj, oj... Je to dnes na chu*a deň! Mal by som zinkasovať dlh... zabiť geológa... žene rozbiť papuľu... a ja, somár sprostý, som na vzdialených pastvinách.


Raz večer hovorí geológ Čukčovi:
- Čukča, poďme sa hrať. Dám ti hádanku. Keď uhádneš, dám ti rubeľ, keď neuhádneš, dáš rubeľ ty mne.
- Dobre! - súhlasí Čukča.
- Jedna je vo vnútri červená a zvonku čierna, lesklá. Čo je to?
- Tuleň.
- Nie.
- Sob.
- Nie.
- Tak neviem!
- Je to galoša. Ďalšia hádanka: Dve sú vo vo vnútri červené a zvonku čierne, lesklé.
- Tuleň.
- Nie.
- Sob.
- Nie.
- Tak neviem!
- Dve galoše...
Noc... Ráno... Geológ a Čukča stále hrajú:
- 1689 vo vnútri červených a zvonku čiernych, lesklých. Čo je to?
- Tuleň.
- Nie.
- Sob.
- Nie.
- Tak neviem!
- 1689 galôš...





Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Vtipy :)
PostPosted: 13. July 2008 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 16:23
snad sem mozu ist aj nejake zabavne tenisove obraky..je ich dost ale mna zaujali tieto 2 ;)
ze SEVERNI VITR JE KRUTY :lol: :lol:


a tento je asi znamy ale co tam videla??? ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page 1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy