Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 24. June 2008 22:30 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
No tak som hral tento rok asi 5krat.Kedze moji dvaja tenisový partneri su po operaciach kolien a ja chodim este k tomu do fitka a na korcule na hradzu, tak toho momentalne vela nenahram.Ja vacsinou hravam na umelej trave v petržalke na jednej zo zakladných skol.Kurt ma stoji 150,-Sk na hodinu ked si zaplatim trenera tak je to o 100,-Sk na viac.Hravam s raketou Prince Hybrid Spectrum.Vascinou si zaplatim kurt na dve hodiny, lebo hodina sa mi zda strasne malo,ale uz tento rok som odohral s mojim bratrancom aj 2,5 hodinovy zapas ale to bola makacka nakoniec som ho prehral 6:7 v tretom.Moj najsilnejsi uder je skor forehand a potom backhand,za posledne roky som dost popracoval aj na servise z coho mam dost velku radost.



kde konkrétne to chodiš? 250 korún za hodinu s trénerom nie je vôbec veľa...

Je to ZŠ Tupolevova číslo si nepamatam.Ale je tam iba jeden kurt tak prave preto je to take lacne lebo to odkupil od skoly a vlozil do toho svoje peniaze a tak si nemoze mat vysoke ceny.Ale je to tam uplne super.

To viem kde je. No veru...ak budem mať niekedy chuť pôjdem oprobovať :D





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 25. June 2008 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:55
Tak ja som dnes po dlhej dobe opäť hral, a nebol to až taký des ako som si myslel. Na antuke sa mi viac pozdáva forhand než backhand a aj podanie celkom šlo dokonca sa mi podarili dve esá, aj keď veľké množstvo dvojchýb, ale hral som na risk keďže som si bol istý výhrou :twisted: . nechápem to ale som rád že som opäť v tom tenisovom opojení.. veď to poznáte :D . A akosi sa pohli ľady,vyhral som 6:2 6:0 a zajtra idem hrať zas :P.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 30. June 2008 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
No ja som si dnes zahral tiež tenis...ale to bolo,vyhral som 6-4 3-6 7-6(12-10) :D
Nešiel mi serv :evil: ale udery po lajne alebo križom padali tam kde mali :).Sme hrali skoro 3h,takže prišiel som domov mokry jak keby ma stihol lejak,hybať som sa nemohol,vlastne do teraz sa nemôžem hýbať 8-),no a posledny uder ten bol fantasticky...Kamarat podaval,ja som dal loptičku po lajne on mi ju vratil tak sa prisunul ku sieti a dal volej na opacny koniec ihriska-ja som utekal za nou z pravej lajny až do lavej a zahral som lop...on síce tu lopticku udrel ale trafil ram a loptička isla kudy kam...Ja som skakal od radosti a on šmaril raketu :lol: ,ta čo už-ja som lepši :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 9. July 2008 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
tak uz aj mne by sa patrilo prispiet :D
takze prvykrat som drzala tenisovu raketu presne v den mojich 12-tich narodenin ...mala som vtedy trenerku ,ktora mi velmi nevyhovovala ,nesadli sme si asi povahovo , ona bola kusok lenivejsia , nedavala mi tolko kolko by som si ja priala :roll: vydrzali sme spolu asi 1,5 roka a potom nastala u mna pauza ...no nedalo sa to , stale som len cumela na hracky /hracov v TV a snivala o tom ake to bude znova drzat raketu ..vtedy som uplne nahodou natrafila na jednu babu ,ktora pozna jedneho dobreho trenera,tak som sa k nemu prihlasila ..a som u neho dodnes ..za kazdy trening platim 120 Sk , je to uplne v pohode !
a teraz daco o mojej hre : Takze moj servis je premenlivy ako pocasie .dakedy ked ide ,tak ho maju problem odvracat i stokilovi chlapi , ale dakedy je nanic ...velmi by som si chcela vylepsit takz. ´serv na istotu ´,teda u mna druhe podanie ..moj backhand je velmi solidny ,ja som velmi spokojna ,krizny mi ide lepsie ako po lajne ....forhand mam celkom slusny zo zakl.ciary ..najlepsie na mojej hre su returny v ktorych sa vyzivam ...mojou slabiny su udery hrane v strede kurtu, padajuce pred ciaru podania , s nimi mam problemy ,idu mi vacsinou do outu ...toto musim jednoznacne zlepsit !
dlhe roky som bola verna rakete HEAD ,no dnes som hrala prvykrat s raketou Wilson /aku ma Novak Djokovic/ ,som s nou velmi spokojna , no chce to este nejake tie 3 treningy ,proste zvyknut si na novy typ ..a dnes som si zabudla tlmic ,takze dost na prd v tomto ....



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 9. July 2008 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
A ja som ten tlmič volal vybrator :oops:
Ale dnes som nasiel v sebe nieco in...Newiem ako ale doteraz som mal super forhand a backhand bol katastrofálny,a obojručný...Dnes tak Vam,že odbijem jednorucne,dííííííík to boli ale rany o do mna...Backhandy po ciarach boli neuveritelne :shock:
A inac ja nemam trenera :(,po prve je to drahe...200 za trenera a 150 za kurt(antuku)a po druhe-oni netrenuju na tvrdom :evil: a ja moc antuku v laske nemam,akože zahram hej-2krat do roka,tak ale noooo nic moc...a mam s tej antuky depresiu :lol:furt treba pozametať a to sa mi nechce 8-)





Last edited by dan3yx on 9. July 2008 19:48, edited 1 time in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 9. July 2008 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
podobne ako dany3x aj ja oblubujem omnoho viac HARD ako CLAY ..sice dosmykovanie moze byt dakedy zabavne :lol:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 9. July 2008 19:46 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
podobne ako dany3x aj ja oblubujem omnoho viac HARD ako CLAY ..sice dosmykovanie moze byt dakedy zabavne :lol:
sranda ale ja sa skôr šmyknem na harde jak na antuke :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 10. July 2008 09:24 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
raz tu niekto spominal ako je to s jeho pohybom na antuke..ja som asi pred tyzdnom hral na antuke ale zvycajne hrajem na hard kde sa mi hraje lepsie..a na antuke nie a nie sa smyknut..mozno som to nevedel zosuladit ze smyk a odbit lopticku :lol: skratka som sa zastavil a odbil ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 10. July 2008 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
raz tu niekto spominal ako je to s jeho pohybom na antuke..ja som asi pred tyzdnom hral na antuke ale zvycajne hrajem na hard kde sa mi hraje lepsie..a na antuke nie a nie sa smyknut..mozno som to nevedel zosuladit ze smyk a odbit lopticku :lol: skratka som sa zastavil a odbil ;)
mozno som to bol ja....lebo mne sa brat smeje ze sa na antuke pohybujem horsie ako sharapova.......ale ja si to nepripustim, ja sa pohybujem normalne....a aj sa pekne smykam......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 4. September 2008 20:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
Konečně se mi dneska podařilo zahrát si na centru na Štvanici, kde se hraje Prague Open. :D
Na druhou stranu se musím přiznat, že bych čekal o něco lepší kvalitu, když uvážíme, že se tam hraje turnaj WTA. Ani ne tak samotnou antuku, je jasné, že přes rok se to tolik neudržuje, ale hlavně u čar je ten podklad trošku hrbolatý, takže si to občas skáče, jak chce a stojí mě to body. :lol: Ale i tak to byl pěkný zážitek, i když jsme se museli obejít bez diváků. No, nejspíš by nás stejně vypískali. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Hrajete tenis?
PostPosted: 15. August 2009 21:42 
Offline

Joined: 14. August 2009
Posts: 10
Local Time:
|28. March 2024| 11:55
Hram ale aspon sa snažim. Chcel by som častejšie a to je problem nie vždy mam s kym kurty mam zadarmo niesu sice uplne špičkovo udržiavane ale da sa na nich hrat dobry tenis. Zajtra planujemm ist zahrat si


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy