Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38

heh:mno na trojku...a ako by si sa citil ak na koniec polroka ti vychadza 1...a jedinou pisomkou si to pobabreš a dostaneš trojku...čo je horsie,1 som mal už napisanu v harku... :(
tak to by sa mne nestalo, zeby mi vychadzala z matiky 1...zo mna uz ma matikar strach ked ma vyvola k tabuli a tak nechapem preco ma vyvolal na odpoved!!!uz stresujem cele 2 dni, mam len mesiac na opravu a z kombinatoriky dvojky z pisomiek nedostanem....nerozumiem ludom, co rozumia matike....a ich obdivujem......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
tak to by sa mne nestalo, zeby mi vychadzala z matiky 1...zo mna uz ma matikar strach ked ma vyvola k tabuli a tak nechapem preco ma vyvolal na odpoved!!!uz stresujem cele 2 dni, mam len mesiac na opravu a z kombinatoriky dvojky z pisomiek nedostanem....nerozumiem ludom, co rozumia matike....a ich obdivujem......

Najlahšie su rovnice a nerovnice...tie milujem,či už zo zlomkom alebo nie... :P naopak neznašam slovne ulohy alebo geometriu.(newiem si s nimi rady,naštastie neni vela možnosti na to aby sme ich brali) :dunno: a inač kolko razy mate matiku ?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38

Najlahšie su rovnice a nerovnice...tie milujem,či už zo zlomkom alebo nie... :P naopak neznašam slovne ulohy alebo geometriu.(newiem si s nimi rady,naštastie neni vela možnosti na to aby sme ich brali) :dunno: a inač kolko razy mate matiku ?
bohuzial az 4krat tyzdenne, pretoze nas gympel je uchylny na matiku a my preberame vsetko rychlo a vo stvrtom rocniku preberame uciva z vysky....uz sa tesim na rok....ty tu pises o rvniciach a nerovniciach a ja uz ani neviem co to je...my mame take ze kuzelosecky, kombinatorika, parametricke a vseobecne rovnice priamky, roviny a vseeeeeeeeeeeeeeeetko mozne...neznasam to!!!!!!!!!!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
bohuzial az 4krat tyzdenne, pretoze nas gympel je uchylny na matiku a my preberame vsetko rychlo a vo stvrtom rocniku preberame uciva z vysky....uz sa tesim na rok....ty tu pises o rvniciach a nerovniciach a ja uz ani neviem co to je...my mame take ze kuzelosecky, kombinatorika, parametricke a vseobecne rovnice priamky, roviny a vseeeeeeeeeeeeeeeetko mozne...neznasam to!!!!!!!!!!!!!

heh..my len štvrtok a piatok... :)no a matiku my tiež...raz vysvetli(vieš dobre pre teba)(newies dostanes gulu)
No a môj rozvrh-tym modrým su hodiny pri compu,sa normálne čudujem že mi ešte oči nevyleteli s jamky...
pondelok:prax
utorok:Dej,Fyz,Elektronicke publikovanie,Elektronicke publikovanie,Anj,Anj,Graficky dizajn,Aplikovana vypoctova technika
,Aplikovana vypoctova technika

Streda:Spracovanie obrazu a textu,Spracovanie obrazu a textu,Digitalne media,Chemia,Litika,Anj
Štvrtok:Sj,spracovanie sekvencii,spracovanie sekvencii,Mat,Anj,Tv,Tv
Piatok:Graficky dizajn,Mat,Chemia,Fyz,Ekologia





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 21:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
nerozumiem ludom, co rozumia matike....a ich obdivujem......
Na strednej to ani matika nie je, su to skor take poctiky :-) Proste sa nezamyslas nad tym, co je co, len s tym pracujes. A je to aj pekne predstavitelne alebo nakreslitelne. A pokial sa vam nesnazia pri rovnici 3 + 0 = 3 nahovorit, ze "+" je binarna operacia na aditivnej grupe a cela rovnost plati preto, lebo "0" je neutralny prvok aditivnej grupy, tak je to este celkom fajn :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
Inak, chcem pogratulovat vsetkym uspesnym maturantom. Tym, ktorych to este len caka, zelam vela stastia, nech prejdu touto podla mna najmenej spravodlivou skuskou na strednej skole. Ozaj je to len o stasti, ako vam sadnu otazky.

Ine to nie je ani na vyske. Jeden nazorny priklad:

Minuly tyzden som mal skusku.
Predmet za 6 kreditov, na prednasky som nechodil, ucil sa na to jeden den.
Vysledok: Skusku som urobil na plny pocet, A ako remen.

Dnes som mal skusku.
Predmet za 6 kreditov, na prednasky som nechodil, ucil sa na to jeden den.
Vysledok: Skusku som neurobil ani na polovicu, Fx ako remen.

Jednoducho, minuly tyzden stastie, dnes smola, alebo aj skor to, ze minule islo o predmet a otazky, ktore sadli, dnes tomu tak nebolo. (Repete: 11.6. :D ) U vas vsetkych nech vsak plati len to prve ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38

heh..my len štvrtok a piatok... :)no a matiku my tiež...raz vysvetli(vieš dobre pre teba)(newies dostanes gulu)
No a môj rozvrh-tym modrým su hodiny pri compu,sa normálne čudujem že mi ešte oči nevyleteli s jamky...
pondelok:prax
utorok:Dej,Fyz,Elektronicke publikovanie,Elektronicke publikovanie,Anj,Anj,Graficky dizajn,Aplikovana vypoctova technika
,Aplikovana vypoctova technika

Streda:Spracovanie obrazu a textu,Spracovanie obrazu a textu,Digitalne media,Chemia,Litika,Anj
Štvrtok:Sj,spracovanie sekvencii,spracovanie sekvencii,Mat,Anj,Tv,Tv
Piatok:Graficky dizajn,Mat,Chemia,Fyz,Ekologia

tak teda pekny rozvrh...polovici ani nerozumiem, co to vlastne znamena....
moj rozvrh:
pon: seminare Dejepis, seminare Dejepis, Dejepis, Matika, Nemcina, labaky(fyz alebo biola), labaky, labaky
ut: telesna, fyzika, matika, chemia, biola, slovina, anglina
streda: seminare NOS, seminare NOS, dejepis, anglina, matika, nemcina, telesna
stvrtok: slovina, NOS, matika, nemcina, chemia, fyzika
piatok: volno, volno, anglina, telesna, slovina, biola

az taky hrozny rozvrh to nie je.......az na 4 hodiny matiky a 3 hodiny telesnej



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 10:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
Na strednej to ani matika nie je, su to skor take poctiky :-) Proste sa nezamyslas nad tym, co je co, len s tym pracujes. A je to aj pekne predstavitelne alebo nakreslitelne. A pokial sa vam nesnazia pri rovnici 3 + 0 = 3 nahovorit, ze "+" je binarna operacia na aditivnej grupe a cela rovnost plati preto, lebo "0" je neutralny prvok aditivnej grupy, tak je to este celkom fajn :D
tak tomu sa tesim, ze podobne problemy zatial nemam....ale ako poznam nasho matikara, uz o rok nam taketo veci aj zacne tvrdit...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 12:59 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
az taky hrozny rozvrh to nie je.......az na 4 hodiny matiky a 3 hodiny telesnej
Labaky,dejepis,3h.Tv(neznašam gymnastiku)(no diky) :eeek: no tak to by som nechcel...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
Labaky,dejepis,3h.Tv(neznašam gymnastiku)(no diky) :eeek: no tak to by som nechcel...
dejepis milujem!!!!!!
a na telesnej aj mne vadi gymnastika a niekdedy aj plavanie....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
dejepis milujem!!!!!!
a na telesnej aj mne vadi gymnastika a niekdedy aj plavanie....

hh,mi hovor dačo o dejepise...Dnes ma vyvolala učka(triedna)a ja že newiem...a ona že či mam ešte volno,bo som minuly tyžden chybal a ja že neeeee...že mame zmeneny rozvrh kôli maturitám a že som nemyslel že bude skušat.ta z lutosti(bo mam taku alergiu že konec)ta ma nechala tak..vieš čo to bolo...neznašam dejepis...!!!a to nehovorim čo som zažil na zakladke...+mam traumu s Tv,takeho učitela akeho som mal by nikto nechel... :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 14:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
dejepis milujem!!!!!!
a na telesnej aj mne vadi gymnastika a niekdedy aj plavanie....

hh,mi hovor dačo o dejepise...Dnes ma vyvolala učka(triedna)a ja že newiem...a ona že či mam ešte volno,bo som minuly tyžden chybal a ja že neeeee...že mame zmeneny rozvrh kôli maturitám a že som nemyslel že bude skušat.ta z lutosti(bo mam taku alergiu že konec)ta ma nechala tak..vieš čo to bolo...neznašam dejepis...!!!a to nehovorim čo som zažil na zakladke...+mam traumu s Tv,takeho učitela akeho som mal by nikto nechel... :roll:
:lol: :lol: :lol:
aj ja mam alergiu a nik mi nic nedaruje..... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 22. May 2008 14:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
aj ja mam alergiu a nik mi nic nedaruje..... :lol:
No u mna to je naopak...šak ma učitelka nechcela pustit na branne... :D :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 23. May 2008 08:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
No u mna to je naopak...šak ma učitelka nechcela pustit na branne... :D :roll:

mne ta alergia ale hrozne vyhovuje.....raz do mesiaca chodim na injekcie a tam mi davaju ospravedlnenku na cely den...a kedze tam chodim rano(inteligentne) tak potom nepridem cely den do skoly...a ja som sice vzdy objednany ale chodim si tam, kedy mi to vyhovuje....napriklad naposledy cez stvrtrocku z matiky :D :D :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 23. May 2008 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:38
Ja som dnes mal skúšku z Etiky - ach toto bol prvý opravný termín a mám des sa pozrieť na výsledky.Som nervózny hehe,ale chcel by som to mať z krku.Ak sa podarí tak už len Novoveká filozofia a možno bude free.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy