Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 30. May 2008 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 02:39
Som rad, ze nam tu pribudaju postupne stredoskolsky vzdelani ludia. Gratulujem vsetkym uspesnym maturantom. Tym, ktori to este nemaju, drzim palce. Yolis - je to krasny pohlad, ale trojica (cudzi jazyk - dejepis - NOSka) by bola pre mna trojica smrti. Niet nad trojicu (matematika - fyzika - informatika) ;)
tak nahodou trojica cudzi jazyk-dejepis-noska u mna ako jedina pripada do uvahy, pokusim sa o rok zmaturovat z tychto predmetov...netajim sa tym, ze ocakavam 1 z dejepisu, ja mam proste cely dejepis v malicku....
a trojica matika, infoska, fyzika???no neviem, z ktoreho z nich by som mal aspon 4.........:D:D:Dja tieto prirodne vedy nemozem...........

Tak to ja taky akurat ze si dam zrejme namiesto nosky geografiu.. tú milujem :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 30. May 2008 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Som rad, ze nam tu pribudaju postupne stredoskolsky vzdelani ludia. Gratulujem vsetkym uspesnym maturantom. Tym, ktori to este nemaju, drzim palce. Yolis - je to krasny pohlad, ale trojica (cudzi jazyk - dejepis - NOSka) by bola pre mna trojica smrti. Niet nad trojicu (matematika - fyzika - informatika) ;)
tak nahodou trojica cudzi jazyk-dejepis-noska u mna ako jedina pripada do uvahy, pokusim sa o rok zmaturovat z tychto predmetov...netajim sa tym, ze ocakavam 1 z dejepisu, ja mam proste cely dejepis v malicku....
a trojica matika, infoska, fyzika???no neviem, z ktoreho z nich by som mal aspon 4.........:D:D:Dja tieto prirodne vedy nemozem...........

Tak to ja taky akurat ze si dam zrejme namiesto nosky geografiu.. tú milujem :)
tak nad geoskou som aj ja uvazoval a zatial ju beriem do rezervy...maju sa totiz ZASA robit nejake reformy v maturitach, ktore by mohli zasiahnut uz aj mna a keby nahodou sa rozhodli, ze gymnazistom pridaju dalsi predmet, tak geografia to isti............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 13:55 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Stydím se :oops:
sama neviem ako sa mi to podarilo...znacne stastie, hlavne na dejepise :D
ak smiem vediet , aku otazku si si potiahla ?
inak obrovska gratulacia ;) sme na teba hrdi
taktiez blahozelam i Tinovi :)
tak tak ...maju byt rozne reformy ,uvidime ,co z toho prejde ...kazdopadne ja by som chcela ist maturovat : NOS,DEJ,AJ,Sj ..a taktiez kebyze mam dat 5 .predmet ,iny ako Geosku neznam :P



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 14:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
yolis super ze si sa registrovala,uz si nam tu chybala ;)
co sa tyka matury-no comment,parada,blahozelam :cool:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
ak smiem vediet , aku otazku si si potiahla ?
inak obrovska gratulacia ;) sme na teba hrdi
taktiez blahozelam i Tinovi :)
tak tak ...maju byt rozne reformy ,uvidime ,co z toho prejde ...kazdopadne ja by som chcela ist maturovat : NOS,DEJ,AJ,Sj ..a taktiez kebyze mam dat 5 .predmet ,iny ako Geosku neznam :P
moj clovek :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 18:41 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Stydím se :oops:
sama neviem ako sa mi to podarilo...znacne stastie, hlavne na dejepise :D
ak smiem vediet , aku otazku si si potiahla ?
Povedlaa by som že som mala veľmi šťastnú ruku, na angline How to learn new vocabulary???....a začala som vravieť niečo o vypísaní si slovíčka, a že potom si ho máš ešte zopakovať, že či si ho stále pamätáš a podobné bludy, ktoré samozrejme nepraktizujem.
A ešte, hovorila som si pred maturitou neustále jednu vetu. Len žiadne životné prostredie, len žiadne životné prostredie....Áno, samozrejme, hádate dobre, bola tam otázka o životnom prostredí. Čo spôsobuje znečistenie vôd a ovzdušia? Ako TY OSOBNE chrániš prírodu...No tak nemohla som povedať I don´t protect environment. Tak som kecala čosi o lietadlách a chladničkách a autách. A že nemáme veľa svietiť. A máme chodiť autobusom.
No a ešte Role - play. Krásna, fakt, úplne na vžitie sa do toho. Ja som vyhrala lístky na muzikál Kleopatra, a cchem aby šiel so mnou aj môj priateľ, ale on nechce ísť, pretože je v ten večer v telke finále Majstrovstiev sveta v hokeji, kde hráme proti Kanade.
No tak ako uznajte - čo mám na toto povedať? Každý normálny Slovák by predsa pozeral hokej, a snáď len som nejaká Slovačica!Takýže môj jediný argument na presviedčanie bol v podstate len: "Do you love me?"A ešte som čosi vravela o tom, že je to posledné predstavenie. A chcela som pvoedať, nech si ten hokej nahrá na video, ale nemohla som si psomenúť ako je NAHRAŤ!!! :D:D Hlavne, že som pred desiatimi minútami pvoedala, že slová, čo sú stále okolo nás, sa najľahšie pamätajú. No. ale som si nasrala do huby :D:D
Na noske - Osvietenstvo.Ekonomické a neekonomické nátlakové skupiny. Dobrá otázka. Tak som ich nejako rozdelila, čo to k nim povedala a začali sme sa baviť o tom, ako presadzujú svoje ciele a tak, a asi som to dobre povedala, lebo len prikyvovali, no akéže ja mám dobré názory! A potom ešte povedali, že takou neekonomickou nátlakovou skupinou sú aj feministky. A ja vravím "Nie, nie, to sú emancipačné hnutia!!!! a ešte Sofisti.
Na slovine to bola Slovenská literatúra po 2. svetovej vojne. A Tatarka. No a gramatickú som mala ľahulinku, definovať neohybné slovné druhy a nájsť príklady v texte.
No ana dejaku - tam som videla iba knihu Jednotku tak som mala šťastie - vytiahla som 19. Slovania. A mala som popísať vznik štátov Bulharsko a Kyjevská Rus. Tak som začala tak zoširoka o Slovanoch, ešte som sa zamotkala pri Samovej ríši, ktorú som ako tak vedela, a o Bulharsko som sa len tak zľahka obtrela. A pri Kyjevskej Rusi som vedela iba že Rurikovci. Ale poviem vám, bola som sama zo seba prekvapená, čo dokážem vydolovať, ani som netušila, že nejaké také informácie mám v hlave :P:P Ale taky trtapas sa mi tam stal, ked bolo najvacsie ticho mi zacalo skvrkat v bruchu :lol:
No. Tak to by bolo všetko. ;)





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 31. May 2008 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Ale poviem vám, bola som sama zo seba prekvapená, čo dokážem vydolovať, ani som netušila, že nejaké také informácie mám v hlave :P:P Ale taky trtapas sa mi tam stal, ked bolo najvacsie ticho mi zacalo skvrkat v bruchu :lol:
No. Tak to by bolo všetko. ;)
čo ti na to povedat???azda tak poeticky : clovek dokazuje svoje kvality v najtazsich chvilach zivota, kedy musi siahnut az na dno svojich sil...
ja budem teda musiet siahat az niekde k zemskemu jadru, nie ku dnu.... :lol:
inak moja maturita z nosky bude zabavna...z celeho tretieho rocnika neviem ani zatat....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 3. June 2008 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 03. June 2008
Posts: 8
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
dodatocne gratulujem aj ja k maturitam ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 3. June 2008 20:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Chcem sa opýtať kto z tohtoročných maturantov sa chystá na vysoké školy a kam?


PS : Niekto kto sa chystá do Nitry?SPU alebo UKF? :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 3. June 2008 22:26, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 3. June 2008 22:03 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Chcem sa opýtať kto z tohtoročných maturantov sa chystá na vysoké školy a kam?
.....no...tak v prvom rade sa aj ja cem pochváliť že mam za sebou úspešne maturu...( aj tak som sa zbytočne učil....som si potiahol to čo by ma ani nenapadlo že tam bude...kedže som ani otázky nevidel:):)....)..ale podarilo sa na 1,1,2,2.....supiš 8-) 8-)
.....mno a jasan že sa chystám na vyšku....dal som si do Prešova na Masmediálnu komunikáciu(...bože ...to som si ale trúfol....:):)-..)......a potom opäť do Prešova na Manažment....a na koniec v Košiciah na Techniku ale také odbory že dovi dopo ...Manažment zemských zdrojov a Riadenie dopravy surovín....
Inak .....je tu niekto kto sa chystá na takú školu ako ja???........hmm?? :hmmm:


Last edited by myrco 112 on 4. June 2008 13:39, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 4. June 2008 08:38 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Inak .....je tu niekto kto sa chystá na takú školu ako ja???........hmm?? :hmmm:

ja idem tiež na TU v KE ;) čo je u mňa tiež dosť od veci keďže som technický antitalent :lol: ale tak som si vybral asi najmenej technický odbor čo by som snáď mohol zvládnuť a to Hospodársku informatiku, aj keď neviem presne čo to je :D jaj to bude sranda na VŠ



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 4. June 2008 11:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 17
Location: Krompachy, Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
ja som si dala na TU v KE ako poistku priemyselne inzinierstvo na strojnickej fakulte, ale chystam sa na prijimacky na EU do KE na podnikovohosp. fakultu a do BA na narodohosp. fakultu a fakultu podnikoveho manazmentu...som zvedava na tie prijimacky ci to vobec zvladnem, no uvidime


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 4. June 2008 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Inak .....je tu niekto kto sa chystá na takú školu ako ja???........hmm?? :hmmm:

ja idem tiež na TU v KE ;) čo je u mňa tiež dosť od veci keďže som technický antitalent :lol: ale tak som si vybral asi najmenej technický odbor čo by som snáď mohol zvládnuť a to Hospodársku informatiku, aj keď neviem presne čo to je :D jaj to bude sranda na VŠ

....tak ja som ešte väčší technický antitalent.....ale myslím si že na tie odbory nič také extra technické netreba.....ale inak strašne vela ludí sa hlási všeobecne na TUKE......moje dve spolužiacky si tiež dali na Hospodársku informatiku.......
....ale tak Techniku som si dal iba ako " poistku".....ked ma už tam nevezmú tak ......jemine......ide sa makať :shock: :?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 4. June 2008 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|20. April 2024| 03:39
Technika je zradná. Dostane sa tam veľa ľudí rýchlo a ľahko, ale polovica z nich neprejde ani cez prvý ročník...





Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy