Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Next
Author Enter your Message here

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 9. June 2008 16:37 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ha ľudia poznáte takú vec ako OKNO?? :lol: :lol: Tak ja som dnes mala...ale to boli skôr také garážové dvere :lol: :lol:
Že kedy bolo založené NATO?? nevieme???no nevieme! :lol: :lol: Ľudia mne sa chce revať od smiechu, 51 bodov z 80..zbohom moskovské veľvyslanectvo :cry: :cry:





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 10. June 2008 09:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ha ľudia poznáte takú vec ako OKNO?? :lol: :lol: Tak ja som dnes mala...ale to boli skôr také garážové dvere :lol: :lol:
Že kedy bolo založené NATO?? nevieme???no nevieme! :lol: :lol: Ľudia mne sa chce revať od smiechu, 51 bodov z 80..zbohom moskovské veľvyslanectvo :cry: :cry:
Nejako mi nie je jasny tvoj predosly prispevok. Robila si dakam prijimacky a zabudla si aj to, co sa zabudnut neda? Bohuzial, take nieco sa obcas stava :( Len neviem, co si myslela tym moskovskym velvyslanectvom...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 11. June 2008 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ha ľudia poznáte takú vec ako OKNO?? :lol: :lol: Tak ja som dnes mala...ale to boli skôr také garážové dvere :lol: :lol:
Že kedy bolo založené NATO?? nevieme???no nevieme! :lol: :lol: Ľudia mne sa chce revať od smiechu, 51 bodov z 80..zbohom moskovské veľvyslanectvo :cry: :cry:
Nejako mi nie je jasny tvoj predosly prispevok. Robila si dakam prijimacky a zabudla si aj to, co sa zabudnut neda? Bohuzial, take nieco sa obcas stava :( Len neviem, co si myslela tym moskovskym velvyslanectvom...

Robila som prijímačky na medzinárodné vzťahy. Moskva bol môj sen ;) Len ja som si akosi išla víkend pred tým na chatu a bola som pri tom teste jak sfetovaná :D





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
tak odpoviem samcovi ,ale v spravnej teme na to urcenej ;)
takze ci sa ucim ...no mne uz skola padla ,od dneska ma v nej nikto do septembra neuvidi ...zajtra totiz idem na dovolenku do Chorvatska ,takze uz ziadne nocne mory :D ..no vyzera to so mnou tak ,ze budem mat dve 2,dalej mozna trojka z fyziky (hoci vcera som z testu dostala 94%:)) ) a ostatne jednotky ..ja som so sebou nadmieru spokojna ,a myslim,ze to je podstatne ..pre toho ,kto by nevedel , som druhacka na statnom gympli v LC ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
tak ked ide o moje vysvedcko,ja uz cakam len na svoju znamku z matiky,inac to budu same 1 okrem fyziky,kde mam 2 po tuhom boji :D ..z matiky mi vysla koncorocka a asi tam budem mat medzi 1-2 cize uvidime ako zvladnem skusanie. ja chodim na 8-rocne gymnazium v TT ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
tak odpoviem samcovi ,ale v spravnej teme na to urcenej ;)
takze ci sa ucim ...no mne uz skola padla ,od dneska ma v nej nikto do septembra neuvidi ...zajtra totiz idem na dovolenku do Chorvatska ,takze uz ziadne nocne mory :D ..no vyzera to so mnou tak ,ze budem mat dve 2,dalej mozna trojka z fyziky (hoci vcera som z testu dostala 94%:)) ) a ostatne jednotky ..ja som so sebou nadmieru spokojna ,a myslim,ze to je podstatne ..pre toho ,kto by nevedel , som druhacka na statnom gympli v LC ;)
diky, ze si ma sem uviedla....:D
tak ja som skoro dneska odpadol, lebo som zo stvrtrocky z matiky dostal AZ 41 BODOV Z 50!!!!!!!to zanmena ze som sa vysvihol az nad 50 percent, takze uz 4 nehrozi....ale inak aj ja mam v pohode vysvecko........jednotky a par dvojek a tato solovka z matiky.......mna uz caka iba zajtra zaverecny test z angliny(na to sa ucit nemienim, mam tam 4 dvojky, takze mam v pazi a aj tak je to len use of english, takze na to sa nemam moc co ucit....)....a potom len v utorok odpoved z fyziky a uz ma v skole niktzo neuvidi......ja ale nejdem na dovolenku(kajus jak ti zavidiiiiim!!!!!!!), ale uz mam proste toho dost....dam sa u doktorky vypisat a dojdem si len po vysvecko.....a mozno este zabludim na nase sportove dni(streda, stvrtok posledny tyzden), zahram si volejbal a zoberiem si MATURANTSKE KNIHY!!!!!akurat rozmyslam, ze toto su moje posledne prazdniny ako gymnazistu..........nostalgia................no a ja ako som uz pisal, chodim na statny gympel v NR....ceknite stranku......:D

ja tam uz bohuzial stranku nemam, lebo som minuly rok s informatikou skoncil........:D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:06
Tak ja som tiež druhák na gymku a moje vysvedčenie bude otrasné. Pár dvojok a po prvý krát aj jedna alebo dve trojky. Som maximálne spokojný :evil:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ale ľudia, čo sa ondíte, ja som mala v druhom aj treťom ročníku aj štvorky, ak nie dve, a blbá si rozhodne nepripadám :mrgreen:





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 12. June 2008 22:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ja som mal na gympli v prvaku solo trojku z nemciny, na konci tiez. Potom v druhaku a prvom polroku tretiaku som mal uz len jednotky alebo dvojky a mal hodnotenie "Prospel s vyznamenanim". V druhom polroku tretiaku a v stvrtaku platil vzorec "zo vsetkeho 1, okrem jazykov za 2". A toto platilo i na mature. A poviem vam, ze teraz s odstupom casu to vidim tak, ze to je UPLNE JEDNO. Ak by som mal od prvaku do stvrtaku ciste stvorky, bol by som presne tam, kde som. Nikto sa ma z ucitelov nikdy nepytal, co som mal na strednej. Ked sa uz nieco pytaju, co je zriedkave, maximalne ze odkial som, pripadne na aku strednu som chodil. Ci som mal z nemciny v prvaku 1, 2, 3, alebo 4, je uplne jedno, hodnotia ma podla toho, co viem tu, teraz a z toho, coho sa skuska tyka. Jedine, co je dolezite, je neprepadnut a nech je stupnica akakolvek, je ekvivalentna s dvojhodnotovou stupnicou, ktora je: 1: Presiel; 2: Nepresiel.

Takze vsetkym tunak gratulujem k samym jednotkam ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 13. June 2008 15:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
mne sa uz vysvecko rysuje jasnejsie....zatial to vypada na 7 jednotiek(!!!!!!!!), 4 dvojky a trojka z matiky(klasika).....ale este sa to vykrystalizuje buduci tyzden...............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 14. June 2008 09:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
u mna napokon po milosti nasej matikarky bude len jedna dvojka z neoblubenej fyziky :D




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. June 2008 11:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 7
Location: Plzeň
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ale ľudia, čo sa ondíte, ja som mala v druhom aj treťom ročníku aj štvorky, ak nie dve, a blbá si rozhodne nepripadám :mrgreen:

:lol: Já sem měl od prváku až do čtvrťáku minimálně čtyřku z matiky a často i z Němčiny. A s touto vizitkou jsem dokázal vystudovat tři roky vš a zatím zdráně pokračuju (i zápich z Němčiny sem dal 8-) ) ;) Tudíž souhlasím s tím co říkal Juraj - on to myslel hypoteticky, já sem toho živoucím příkladem :P


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 25. June 2008 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ja zemrem :D:D
Dávam vám na známosť, že ak sa najbližšie rôčky nebudem flákať, budem možno aj JUDr. :P

(Babuš, máš ma v Trnave ;) )





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 25. June 2008 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ja zemrem :D:D
Dávam vám na známosť, že ak sa najbližšie rôčky nebudem flákať, budem možno aj JUDr. :P

(Babuš, máš ma v Trnave ;) )


No tak to od Nitry nemáš daleko :) ja budem bojovať budúci rok o titul Bc. som zvedavý na to všetko čo sa bude diať,heh.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 25. June 2008 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|12. May 2024| 16:06
Ja zemrem :D:D
Dávam vám na známosť, že ak sa najbližšie rôčky nebudem flákať, budem možno aj JUDr. :P

(Babuš, máš ma v Trnave ;) )
tak teda gratulujem.. ;)

JUDr. ? Pravnicka?


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy