Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

::Ste radi že v napínavom boji vyhral Nadal?::
1.Áno 23%  23%  [ 3 ]
2.Nie 77%  77%  [ 10 ]
Total votes : 13
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 4. August 2008 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Presne ako pises Babuska.. Nadal bol v druhom sete pri svojom servise az nechutne suverenny, ked vsetko vyhraval na nulu alebo 15. Prisiel vsak osudovy 11. gem a bolo po zapase..
par krat tam novak mal aj 30.....podla mna nebol taky suverenny pri servise, asi tak ako novak, aj ked ten raz celil brejkbalom.........ale to ste uz prehnali, ze nechutne suverenny....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. August 2008 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Tak prvym semifinalistom sa necakane stal James Blake,ktory porazil Fedexa.Ten teda opat neziska svoje vysnivane zlato. Mozno vo stvorhre,ale to singlove je urcite cennejsie. Velmi vyrovnane hra Novak s Gaelom Monfilsom je to 1-1 na sety a na gemy zatial 2-2.Ale je to fyzicky dost narocny tenis,dlhe vymeny,som zvedava kto vydrzi dlhsie.Samozrejme - Ajde,Nole! ;)
Organizatori teraz akurat vytiahli na kurt o polnoci ich casu Nadala! Tak to som zvedava kedy to ti dohraju..Rafa hra s Melzerom...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. August 2008 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
nikto z tenistov /neslovakov / ma viac nepotesil nez dnes JAMES BLAKE ;) krasne , som velmi rada ,ze porazil prave Rogera a tak mu prekazil cestu k olympijskemu triumfu ...mozno som voci Rogerovi az prilis kruta ,viem to ,ale proste som rada ,ze sa to troska zamiesava v muzskom tenise a uz to nie je len ´opat jednoznacna vyhra z rakety R.Federera ´.. podla mna uz tych vitazstiev ma dost 8-) aj ked ho obdivujem aky je to pan hrac :!: ..



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. August 2008 17:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
nikto z tenistov /neslovakov / ma viac nepotesil nez dnes JAMES BLAKE ;) krasne , som velmi rada ,ze porazil prave Rogera a tak mu prekazil cestu k olympijskemu triumfu ...mozno som voci Rogerovi az prilis kruta ,viem to ,ale proste som rada ,ze sa to troska zamiesava v muzskom tenise a uz to nie je len ´opat jednoznacna vyhra z rakety R.Federera ´.. podla mna uz tych vitazstiev ma dost 8-) aj ked ho obdivujem aky je to pan hrac :!: ..
Pekne si to napisala a ja mam rovnake pocity..Proste Roger je skvely hrac,fenomen,ale tych vitazstiev uz ma vela..Nech da sancu aj inym.. ;) I ked moje pocity su casto trochu rozpoltene,lebo sice vzdy pocas Rogerovych zapasov,kde prehrava s nejakym "outsiderom" (no trosku nadnesene slovo ale toto sa mi najviac hodi) povzbudzujem prave jeho superov,len aby bola senzacia..Ale teraz mi je Rogera dost luto,tak tuzil po tej zlatej a zas ju nema..Mne je takychto pomaly zapadujucich hviezd,i ked toto slovne spojenie je tiez krute k rogerovi,ale patri tam u mna napr. i amelie mauresmo,co uz zapadajuca hviezda ozaj je,dost luto..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. August 2008 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
aj mne je ho luto,kazdy od neho ocakava vitazstva a on dost casto v poslednom obdobi zhlyhava ,a to nielen na nadalovi ..presne ako pises ,aj ja vzdy drzim palce hracovi ,ktory hra proti fedexovi



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. August 2008 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Presne baby, ste krute voci Rogerovi... :evil:

A nepovyhraval toho zas tak moc, co je jeho 55 turnajovych titulov oproti 109 Connorsovym? ;)

Inak som rad, ze ked uz niekto mal porazit Federera, bol to prave Blake.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 15. August 2008 12:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
No a James to nedotiahol do finale. Premrhal 5 matchballov po sebe :evil: a s nadejami na zlato sa luci,senzacne je vo finale Fernando Gonzalez,cize z atenskeho bronzu sa posuva do boja o zlato...Uvidime kto bude jeho protivnik,strasne rada by som videla proti nemu Noleho..Ten vsak musi dnes predviest senzacny vykon proti Nadalovi ako napr. zo Cincinnati ci z Miami 2007...Ich zapasy na harde su vsak vzdy velmi kvalitne a vyrovnane,a z Novaka vzdy srsi obrovska motivacia,cize takych lahkych chyb,ake robil nekedy proti Gaelovi,sa snad obavat nemusime. Nadal je vsak dabel,tento rok hra famozne,uvidime ako to dopadne




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 15. August 2008 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|29. March 2024| 10:08
hmmm..Gonzales Gonzales, je vidno že sa mu na olympiádach darí a doslova si to užíva..dnes proti blakovi tam mal často také nepríjemné skóre, že keby to bolo na turnaji, tak by to proste nezvládol a podlahol by nervom..už keď niesol vlajku za Chile, tak som si všimol že nevie kde sa má od radosti pozrieť aký bol vytešený..naozaj si to užíva, navyše hrá skvele a prajem mu zlato,,aj keď Djokovič či Nadal to budu iný oriešok..ale určite na to má ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 17. August 2008 10:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Och chudák Roger,ked som videl aku mal radost ked vyhral spolu s Wawrinkou 4hru mi ho normalne že prislo luto,newiem si predstavit keby vyhral 2hru,ved on by tam skolaboval :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 17. August 2008 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
finale olympijskeho turnaja :
NADAL - GONZALES 6:3, 7:6 (2) a 6:3

tak co dodat , to co som si zelala sa mi splnilo , NOVAK ma bronz a RAFA si vybojoval zlato !
vcerajsi zapas som nemala moznost sledovat / bola som v SNV na pripravnom zapase basketbalistov : SVK-HOLANDSKO / ,no Novak si to istotne zasluzil , sice James neziskal ziadnu medailu,co mi je luto , ale cely turnaj hral krasny tenis a myslim,ze moze byt s olympiadou velmi spokojny .
a k dnesnemu duelu : RAFAEL dokazal celemu svetu,kto je momentalne cislo jeden v rebricku ...krasny tenis, NEUVERITELNY pohyb po kurte .Fernando hral taktiez perfektne ,najma ten druhy set mu vysiel pekne ,no Rafael to zvladol ...krasne finale ,co viac sme si mohli priat 8-)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 17. August 2008 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Ale tak Roger získal aspoň zlatú medailu vo 4-hre zo Stanislasom Wawrinkom :) a aj to je pekný úspech,keď si zoberiem,že zdolali dosť kvalitných deblových párov ako napr Bhupathi,Paes či bratia Bryanovci.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 18. August 2008 11:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Och chudák Roger,ked som videl aku mal radost ked vyhral spolu s Wawrinkou 4hru mi ho normalne že prislo luto,newiem si predstavit keby vyhral 2hru,ved on by tam skolaboval :lol:
Ja som sa tiez v dobrom slovazmysle zasmiala na tom,ako sa Roger po tom,ako so Stanislasom vyhrali zlato,tesil. Vyskocil fakt jak keby to bola singlova sutaz. Ale toto jasne ukazalo,ako si Roger OH ceni a ako strasne tuzil po zlate...

Ja som velmi rada,ze Nole si vybojoval bronz a hlavne sa mi pacila jeho uprimna radost,hlavne to roztrhnutie tricka sa mi dost pozdavalo 8-) :lol: :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 18. August 2008 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Ja som velmi rada,ze Nole si vybojoval bronz a hlavne sa mi pacila jeho uprimna radost,hlavne to roztrhnutie tricka sa mi dost pozdavalo 8-) :lol: :lol:
nevies prosim ta kde zohnat video s radostou Noleho po ziskani bronzu ?



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 18. August 2008 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
Ja som velmi rada,ze Nole si vybojoval bronz a hlavne sa mi pacila jeho uprimna radost,hlavne to roztrhnutie tricka sa mi dost pozdavalo 8-) :lol: :lol:
nevies prosim ta kde zohnat video s radostou Noleho po ziskani bronzu ?
na youtube som nasla iba toto ale neni to bohvieco nic ine tam neni :mad:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 18. August 2008 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 07:08
prave zistujem ze na noleho stranke uz je video po tom ako ziskal bronz.myslim,ze si pisala niekedy ze chodis na jeho stranku takze by nemal byt problem ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy