Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 1. February 2009 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
tak najlepsim tenistom na AO sa stal Rafa Nadal, v suboji s fedexom ktory som pozeral cely ako prikovany k telke predvadzali neskutocne veci. rozhodla nedoslednost federera v premienani breakballov zo strany svajciarskeho expresu ktory prisiel az do konecnej stanice no nanestastie z nej neodisiel ako vitaz. teraz uz aj nadal bude mat o co hrat pretoze mu chyba do zbierky uz len titul z US Open, snad sa tam stretnu vo finale a fedex mu to tam natrie ako nadal jemu vzdy v parizi, alebo by sa mohli uz konecne dohodnut a fedex by vyhral vo francuzku a na oplatku by nadala nechal vyhrat v USA, sezona je ale dlha a moze sa stat vselico, ako napisali dnes nejedny noviny
kral padol, nech zije kral :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 1. February 2009 23:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Finalovy zapas som odpozeral aj ja. Drzal som ako vzdy palce Rogerovi, ale musim objektivne priznat, ze Nadal bol lepsi a titul si zasluzil. Najma velky pocet brejkbalov v tretom sete moze Federera mrziet. Hoci je pravda, ze Nadalovi vychadzal servis (takmer) vzdy v tej spravnej chvili, s tym sa potom ozaj tazko cosi robi. Ale aj take cosi k sportu patri. Do stavu 2:2 na sety to bolo vyrovnane, kazdy mal dovtedy slabsie aj silnejsie chvilky. Piaty set uz patril Nadalovi, Roger ho odohral dost rezignovane.

Ozaj sa mi tazko chape, ako mohol Nadal hrat dnes vyse 4 hodin tak dobre, ako hral, ked v piatok mal vyse 5 hodinove semifinale. Roger to mal po tejto stranke podstatne lepsie, mal o cely den na oddych viac a semifinale o dost bezproblemovejsie. Ale napriek tymto faktom ziskal trofej Nadal...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 2. February 2009 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
ja som nepochybne fandil Federerovi lebo to je moj naj hrac...a Nadala osobne moc nemusim...a Federer hral lepsie..ved Nadal vyhraval s tiebreakom a v prvom sete ubral na poslednu chvilu podanie Fed....lenze Federe ten vyhraval sety 2krat 6-3 takze nepochybne uhral toho viacej..az ten 5 set bohuzial rozhodol..pripomenulo mi to Wimbledon ked som ako prikovany sedel pred telkou a doslova prezival kazdy nevydareny uder Federera.

ale stale verim a myslim si ze Federer sa vrati...predsa len...je to najlepsi hrac historie a nepochybne prekona rekord Peta Samprasa...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. March 2009 22:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 19. April 2009 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Tak dnes som si vychutnal zápas medzi Djokym a Nadalom...fakt poklona chalanom,vynikajúci zápas :)
*na pár sekúnd sa tam objavila aj Daniela 8-) :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 21. April 2009 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Tak dnes som si vychutnal zápas medzi Djokym a Nadalom...fakt poklona chalanom,vynikajúci zápas :)
*na pár sekúnd sa tam objavila aj Daniela 8-) :D
Suhlasim,krasny zapas,podobne pocity som prezivala aj pri ich skvelom zapase v Hamburgu minuly rok. Teraz sa mi to zdalo ale viac vyrovnane,aj napriek tomu strasidelne vyzerajucemu poslednemu setu 1-6. Nebolo to take jednoznacne,viditelne rozhodli prve tri gemy,ktore trvali dokopy aj 40 minut. Kazdy mal v tychto hrach mnozstvo sanci,brejkbalov i vyhod. Zial,zatial co Novak nedokazal vyuzit niekolko BP v prvom geme,Rafa Noleho brejkol a to bol zlom. Ale aj tak sa mi zda,ze Novakovi od Miami svita na lepsie casy,konecne sa opat nasiel a hra opat skvelo.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 16. May 2009 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Opäť komentujem zápas Noleho a Nadala,a opäť vyhral Nadal 8-)
Nadal-Djokovic 3-6 7-6(7-5) 7-6(11-9)
Neskutočný zápas,možno i predčasne finále RG !!! Je mi luto Noleho premrhal 3 MP v TB ale famózny zápas od obidvoch...fakt som si vychutnal zápas ako sa len dá,na tento zápas tak lahko nezabudnem,hlavne na ten posledny TB :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 15. September 2009 16:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:17
Tak máme nového grandslamového vítěze. Kdo by to byl před finále řekl. Gratulace do Argentiny, jen škoda, že to není Nalbandian.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy