Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 21. September 2008 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
Dinara pokracuje vo svojom skvelom tazeni ! Dokazala uz vyhrat 4 turnajove tituly toho roku , byt vo finale na olympiade a samozrejme aj na Roland Garros ..famoznu sezonu ma tato Ruska ! jej vyhlasenie vravi za vsetko - hrala svoj najlepsi tenis v celej kariere pocas turnaja v Tokiu ;) naozaj obdivuhodne, momentalne je svetovou trojkou a som zvedava, do kedy sa jej bude takto darit a ci sa jej podari dosiahnut post svetovej jednotky



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 1. October 2008 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 09:41
Li Na (CHN) d. (1) Serena Williams (USA) 06 61 64 . No buď je Liová späť, alebo máme ďalšiu jednotku ktorá sa tam svojimi výkonmi neudrží 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. October 2008 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
Li Na (CHN) d. (1) Serena Williams (USA) 06 61 64 . No buď je Liová späť, alebo máme ďalšiu jednotku ktorá sa tam svojimi výkonmi neudrží 8-)
skor by som povedal, ze serena od prveho setu uplne vypla...........co ja viem, podla mna li nehrala ziadny extra super tenis, videl som ju sice len v tomto zapase a potom v zapase proti daniele v indian wells 2007, ale bol to dost rozdiel, vcera sa mi jej hra nepacila.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. October 2008 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
Serena hrala v 1.sete skvely tenis,vsetko jej padalo do dvorce,returny,ktore hrala,boli paradne. Potom ale akoby polavila,a na konci zapasu sa uz vobec nehybala,ziadna praca s nohami a ine vyustenie ako vela UE,byt nemohlo. Mohlo sa to skoncit omnoho skorej,keby sa Na Li nezlakla vyhry. Nastastie to ale pri svojom podani uhrala.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. October 2008 18:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
prave skoncil zapas venus williams-dinara safina (6:4,6:2), no a videl som ho od zaciatku do konca........naozaj vynikajuci zapas, v ktorom vynikla najma sila servisu venus a takisto jej uzasna hra na sieti........skutocne som este nevidel lespiu hru na sieti ako u nej(WTA)........famozna hra...........a servis????safina uhrala 8 fiftinov pocas 9 gemov............neuveritelne......co k tomu dodat...????venus je urcite talentovana :lol: :lol: :lol: dokonca si trufnem povedat, ze je najvacsim mladym talentom na WTA a urcite i hviezdou buducnosti.. :lol: :lol: :lol: trochu humoru na zaver :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. October 2008 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
No mna zas tak zapas neocaril..Trosku nuda od Safiny,ziadne dlhe vymeny,nic moc,cakala som od zapasu viac..Ale samozrejme,tvrdy servis a Venusine schopnosti na sieti musim pochvalit




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. October 2008 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
takze dnesne druhe semifinale v Stuttgarte bolo famozne !! akterkami boli JJ a VW ...nadherne momenty od oboch hracok , uzasne winnery ,ci krizne ci po lajne ..proste myslim,ze som dnes videla zapas roka ,ku vsetkemu co k tomu patri ...inak uz dlhsie sa zamyslam nad podanim Venus ..robi to naschval,ze si ´akoze zle vyhodi lopticku ´ a tak chce superku zmiast ?? lebo neverim,zeby hracka ako ona ,co odohrala kopu zapasov ,tisice treningov musela hadam v kazdom 5 podani opakovat nadhod lopticky ... inak som nehorazne rada ,ze to vyhrala Jelena ,v rozhodujucich momentoch bola na kurte lepsia .myslim,ze si ide po Poršátko a drzim jej palce , HAJDEE JELENA ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. October 2008 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
ja som bol tiez ohromeny zapasom medzi jelenou a venus, vcera som videl venus-dinara a vedel som, ze dnes to bude od venus vynikajuci vykon, no a jelena je vzdy zarukou kvalitneho tenisu......nevidel som prvy set, ale odvtedy som videl kazdu lopticku a naozaj to boli skvele lopticky :D jelenin uzasny pohyb, venusina paradna sila - bol to zazitok...neviem, ci to bol najlepsi zapas v tejto sezone, ale do top3 urcite patri ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. October 2008 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
neviem, ci to bol najlepsi zapas v tejto sezone, ale do top3 urcite patri ;)
ja som myslela NAJ zapas roka , aky som mala moznost sledovat doposial ..netvrdim,ze bol uplne ten naj ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. October 2008 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 09:41
Súhlasím s vami, ten zápas bol fakt krásny, dlhý, zaujímavý a tesný od začiatku do konca. len škoda že z prvého semi som nemal nič, a navyše v ňom Viktoria prehrala


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. October 2008 23:43 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 11:41
Ešte stále Slovenka, ale papierovo Austrálčanka Jarka Gajdošová v Tokiu v SF nakoniec neprekvapila, ale uhrala 5 víťazstiev na turnaji WTA, čo je po mesiacoch trápenia na ITF-kách určite vzpruha pre psychiku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. October 2008 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
JJ vyhrala turnaj v Stuttgarte ,ked si vo finale poradila nad Petrovou v dvoch setoch 6:4 6:3 ..Skvele , JJ ma 2 turnajovy titul za 2 tyzdne a verim,ze sa jej bude darit nadalej :)
inak pred stretnutim sa ma pytali,kolko ten zapas skonci a ja som sa presne trafila ...skoda len, ze ked ide o nejaku stavku ,abo prachy take stastie nemam :lol:
"Vyhrala som druhý turnaj v priebehu siedmich dní a opäť sa vrátim na čelo svetového rebríčka, čo viac si ešte môžem želať. Momentálne sa cítim v životnej forme a dúfam, že mi to vydrží čo najdlhšie," povedala Jankovičová.



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. October 2008 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 09:41
V poslednej dobe sa mi zdá, že tie najkrajšie zápasy sa zvyknú odohrať ešte pred finále, aj teraz tomu bolo tak. Semifinále Venus a Jeleny bol omnoho krajší zápas, akoby vo finále išlo viac o nervy. Jelena dnes opäť nenašla premožiteľku, a tak si svoj návrat na post svetovej jedničky prifarbila ešte aj turnajovým titulom. Petrovová robila až príliš často UE, hlavne z ľahkých lôpt, hoci som si myslel že Jankovičovú potrápi trochu viac. Takže gratulujem Jelene a som zvedavý aký tenis nám predvedie Moskva ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 15. October 2008 07:06 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
Špička WTA tour hrozí štrajkom.

Svetová tenisová trojka Dinara Safinová v sobotu pripustila možnosť bojkotu budúcoročnej WTA Tour najlepšími hráčkami v prípade, že ich otázky zostanú nezodpovedané.
Ruska uviedla, že hráčky sú nespokojné so zmenami v kalendári podujatí pre novú sezónu.

"Ak nás nezačnú počúvať (WTA), môže sa stať, že budeme bojkotovať novú sezónu Tour. Podľa nich sa najlepšie tenistky budú musieť zúčastniť na vopred určených turnajoch, zatiaľ čo hráčky s nižším postavením v rebríčku budú môcť hrať, kde si vyberú. To predsa nemá logiku," uviedla Safinová.

"Pýtam sa, čo bude WTA robiť, keď sa všetky hráčky svetovej špičky rozhodnú hrať na tom istom turnaji. Chceme poznať odpoveď na túto otázku," dodala 22-ročná tenistka.

Podľa tzv. Cestovnej mapy 2010 bude v budúcom roku v kalendári celkovo 26 turnajov prvej a druhej kategórie. Dvadsať z nich bude spadať do kategórie Premiere, pričom hráčky sa budú musieť zúčastniť minimálne na desiatich z nich. Informovala agentúra Reuters.

Môže mi to niekto vysvetliť? Akože čo sa stane keď sa na jeden turnaj prihlásia všetky hráčky tenisovej špičky, aký je v tom problém? Akosi nechápem...
Veď ich rozlosujú podľa postavenia do pavúku a bude sa hrať a ked ich bude moc, tak niektoré budú hrať kvalifikáciu, čo tá Safinová nechápe???


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 15. October 2008 08:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:41
Tam je problém v tom, že turnaje z určité kategorie by měly mít určitý předem stanovený počet hráček z top 10, které se jich mohou účastnit. Moskva bude menší turnaj a maximum hráček z top 10, které by tam mohly startovat, by snad mělo být 2. Takže Rusky protestují, že se nebudou moct zúčastnit domácího turnaje. Dalších hráček se podobné restrikce týkat nemají. Pak taky protestují, že top 10 hráčky budou muset hrát určitý předem daný počet turnajů nejvyšší kategorie, což by se podle všeho taky nemělo týkat níže postavených hráček.

Osobně si myslím, že je v tom celkem chaos a vlastně žádná hráčka pořádně neví, jaké turnaje bude muset absolvovat. Já v tom taky nemám úplně jasno, takže tyhle informace berte tak, že se to všechno může změnit a nejspíš i změní.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy