Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. September 2008 06:42 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
Tak dve Williamsky proti sebe v štvrťfinále... No ale ja to opäť vidím na replay z tohtoročnej Olympiády, takže môj tip na finále je: Dementievová - Safinová, ale tentokrát bude víťazka Dinara Safinová ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. September 2008 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
Ja tipujem finale Serena Williams proti Dementieve.A vyhra to Serenisko




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. September 2008 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
ja som velmi zvedava na sestersky suboj ...myslim,ze do semi postupi Serena :roll: no Safina hra vo velmi slusnej forme ,vobec by som sa necudovala ,kebyze sa raduje z celkoveho triumfu



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. September 2008 08:58 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. September 2008 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
..tak ja si normálne neviem ani len tipnúť kto bude vo finále.....všetky štyri majú reálne šance.....ale mam pocit že Serena porazí Safinu.......a Dementieva vs.Jankovič.....mam pocit že Jankovičová sa dost natrápila na US Open....sice mala tažké hráčky....Wozniacky aj Zheng......ale aj tak si myslím že ju Dementievová pošle domov...
.......a k zápasu Williamsovych.....nooo.....mne sa najviac páčil tiebreak druhého setu....kolko šanci nevyužila Venus to ma šokovalo.....mam pocit ako keby to u nich fungovalo že, raz vyhrajem ja, raz ty :D :D :D ........


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 4. September 2008 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
takze ja tipujem finale dementieva- s.williams , ale moja tuzba je uplne opacna Jankovic proti Safine ...uvidime ,kazdopadne tieto semifinalove suboje budu velmi velmi zaujimave



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|29. March 2024| 12:15
ja si práveže prajem aby to bolo tak, ako si ty myslíš, ale neprejaš :lol: nechcem aby jankovičová postúpila nech sa dalej trápi v semifinálových zápasoch grandslamov, inak chcem aby to vyhrala Serena, jej zápas so sestrou bol naozaj super, už veeelmi dlho som taký nevidel...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
mam pocit ze to vyhra safinova..no ale mna tieto hracky uz zacinaju totalne nudit..stale len dementieva safina jankovic...uz aby sa vratila sarapka a daniela aby zacala opat krasne hrat a rozvyrili by tieto vody ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 16:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
mam pocit ze to vyhra safinova..no ale mna tieto hracky uz zacinaju totalne nudit..stale len dementieva safina jankovic...uz aby sa vratila sarapka a daniela aby zacala opat krasne hrat a rozvyrili by tieto vody ;)
presne tak, aj mna to uz nudi, ale stale je ta spicka vyrovnanejsia ako ked tam boli williamsky na vrchole alebo hingis alebo nedavno henin......teraz je v podstate prvych sest-sedem hracok na jednej urovni a maju sancu vsetky dostat sa na vrchol....to pri justine napriklad nebolo........bola to iba justine henin a ostatna desiatka dobrych ale nie najlepsich hracok.....takto je to zaujimavejsie, ale este by to mohla ta sarapova rozvirit, mozno aj wozniacki alebo azarenka, veeeeeeeeeeeelmi to prajem aj daniele, ale uz sa to pomaly vzdaluje a zda byt nerealne......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
mam pocit ze to vyhra safinova..no ale mna tieto hracky uz zacinaju totalne nudit..stale len dementieva safina jankovic...uz aby sa vratila sarapka a daniela aby zacala opat krasne hrat a rozvyrili by tieto vody ;)
presne tak, aj mna to uz nudi, ale stale je ta spicka vyrovnanejsia ako ked tam boli williamsky na vrchole alebo hingis alebo nedavno henin......teraz je v podstate prvych sest-sedem hracok na jednej urovni a maju sancu vsetky dostat sa na vrchol....to pri justine napriklad nebolo........bola to iba justine henin a ostatna desiatka dobrych ale nie najlepsich hracok.....takto je to zaujimavejsie, ale este by to mohla ta sarapova rozvirit, mozno aj wozniacki alebo azarenka, veeeeeeeeeeeelmi to prajem aj daniele, ale uz sa to pomaly vzdaluje a zda byt nerealne......


hej tak justine henin bola ako federer..niekolko rokov nedostupna...Azarenke to inac prajem aj ja..mocno to sympaticna tenistka pre mna aj taka hezka no :roll: inac dlho nic nepocut o chakvetadze..to ona kedy vobec vypadla na us open? trocha mi chaky pripomina osud Daniely v jej zaciatkoch vystupila vysoko na svet. 5 a teraz sa mi zda ze uz nestaci...kazdopadne anna ma nezaujima.. :)
inac pekny tenis predvadza aj Dementievova...ja len neviem co s nou bolo ked vtedy vypadla z top 10 lebo ju som moc nesledoval..ale myslim ze patri k najlepsim ked dokaze porazat williamsky, jankovic, ivanovic,safina a pod.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:15
Mám pocit že prekonala aj nejaké to zranenie plus stále tam bol ten jej otrasný servis. Toto je už iná Dementieva než tá pred 3-4rokmi, až sa čudujem ako sa mohla tak zlepšiť, ale veľmi jej to prajem


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. September 2008 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
No takže prvou finalistkou na US Open sa stala Jelena Jankovičová,ktorá zdolala v semifinále rusku Dementievovú 6-4 6-4.A ak nevyhrá Serena Williamsová a nepostúpi do finále mala by sa stať No.1,pretože aj keď by Safinová vyhrala grandslam tak by JJ vystúpila opäť na ženský tenisový trón.Ak ale by do finále postúpila mladšia Williamsová,tak o novej kráľovnej bieleho športu by sa rozhodlo práve medzi srbkou a američankou.A Williamsová by tak po 6 rokov bola opäť na vrchole rebríčka WTA.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. September 2008 09:44 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
tak konecne po grandslame siaha aj Jankovicova..ale zasa je pekne ze na tron siaha aj Serena..je neuveritelne po akom dlhom case sa tam da este dostat...okkedy vyhrala AO 2007 srena len stupa stupa ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. September 2008 09:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
Konecne.Sice som drzala palce Dementieva,ale uz bolo nacase postupit do finale,Jankovic! Vo finale jej urcite drzim palce,Serenu totiz moc nemusim.Ale aj tak si myslim,ze Williams vyhra v dvoch setoch...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. September 2008 11:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:15
Konecne.Sice som drzala palce Dementieva,ale uz bolo nacase postupit do finale,Jankovic! Vo finale jej urcite drzim palce,Serenu totiz moc nemusim.Ale aj tak si myslim,ze Williams vyhra v dvoch setoch...
nemyslim, ze to bude take lahke, vidim to tak na tri sety pre serenu.........samozrejme bude este vacsie ,,vzruuuuso", kedze sa rozhodne o grandslamovej sampionke a aj svetovej jednotke......
bilancia...: 3:3
2004 san diego serena 6:7, 6:3, 6:2
2005 dubai jelena 6:0, 4:3 skrec
2006 los angeles jelena 6:4, 6:3
2007 australian open serena 6:3, 6:2
2008 australian open jelena 6:3, 6:4
2008 miami serena 6:1, 5:7, 6:3 - tento zapas si asi vsetci dobre pamatame.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy