HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. June 2008 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 02:15
Ja som práve videl iba tretí set. Maria sa občas blysla super údermi, inak bol ten tretí set trápením. Na tej antuke sa pohybovala strašne strašne čudne a všetky údery pôsobili tak divne. Čo sa týka emócií tak ten zápas pekný bol, herne sa mi kvôli množstvu chýb v tom tretom sete až tak nepáčil, aj keď pár výmien stálo za to. A samozrejme gratulujem Dinare k postupu


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 2. June 2008 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
.......mno.....tak ja som ten zápas videl celý....a mne sa velmi páčil...a troška mi to príde divné že vyhrala Safina......ktorá síce hraje momentálne naozaj fantastický.....ale v tomto zápase sa mi zdala naozaj lepšia Šarapova....hrala v druhom sete nenormálne ale nenormálne agresívne..ved vyhrala 5 hier v rade....ale akosi to Safina so šťastím dotiahla do tiebreaku a tam opäť dominovala jednoznačne Sharapova.....a tie neštastné prasiatka v prospech Safiny,otočili celý zápas proti Sarapovovej......
Inak .....neviem ako vy....ale tak už mne vypadli skoro všetky horúce kandidátky na vítaztsvo...zostáva tam už iba Kuznecová ( ktorej to prajem ale každé finále väčšinou zbabre)..Ivanovič a Jankovič.......tak ja to prajem Jankovičovej.....neviem....ja mam taký závistlivý pocit voči Anne...jej to jednoducho neprajem....
Aĺe nechám sa prekvapiť...možno to nebude ani jedna ani druhá....na RG je to velmi zaujímavé :hmmm:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. June 2008 14:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
ja som videl zapas takmer cely...masha hrala skvele a ked zvysila vedenie na 5:2, tak som myslel ze kazdu chvilu je po zapase ale safina to svele dotiahla...a tiebreak vlastne rovnaky, ale tam to masha pokazila otrasnymi chybami, keby nedala 2 forhendy po sebe do siete, tak ma vyhrate...treti set som tusil, ze prehra...safina to uz nepustila a pomohla jej opat maria svojimi chybami a hroooozne smiesnym pohybom...nevadi, ved masha vyhra buduci rok....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. June 2008 18:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
inak zaujimava bilancia srbiek:
IVANOVIC - JANKOVIC : 5:1
2005 - zurrich 6:2,6:1
2006 - los angeles 4:6,6:7
montreal bez boja
2007 - tokio 3:6,6:4,6:2
amelia island 7:5,6:3 ANTUKA
los angeles 4:6,6:3,7:5
2008 - indian wells 7:6,6:3

ked vidim tu bilanciu, nechce sa mi verit, ze by jelena vyhrala...ale stat sa moze vsetko a ja jej drzim palce, lebo ane sa urcite este niekedy podari vyhrat grandslam, jelene uz mozno nie.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 3. June 2008 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
Štvrťfinále žien bez svetovej jednotky

PARÍŽ - V ženskej dvojhre na druhom grandslamovom tenisovom turnaji roka Roland Garros v Paríži sa v pondelok na rozdiel od mužov nepodarilo skompletizovať švrťfinálové dvojice.

Postúpili iba dve Rusky Dinara Safinová (13.) a Jelena Dementievová (7.), ďalšie dva podvečerné súboje 4. kola resp. osemfinále museli prerušiť pre tmu. Štvrtá nasadená Ruska Svetlana Kuznecovová vyhrala prvý set nad šestnástkou žrebu, Bieloruskou Viktoriou Azarenkovou hladko 6:2, v druhom dejstve súboj nútene zastavili za stavu 2:2. V dueli dvoch nenasadených hráčok Češky Petry Kvitovej a Estónky Kaie Kanepiovej je pred utorkovým pokračovaním stav 1:1 na sety.

Ruská tenistka Maria Šarapovová tento rok neskompletizuje svoju zbierku trofejí z grandslamových podujatí a s veľkou pravdepodobnosťou stratí už po troch týždňoch post svetovej jednotky. V pondelňajšom stretnutí osemfinálového kola dvojhry žien prehrala jednotka žrebu i rebríčka so svojou krajankou Dinarou Safinovou za 172 minút 7:6 (6), 6:7 (5), 2:6. Sibírčanka nezostane na čele počítačového poradia WTA Tour, ak sa aspoň jedna z tria Ana Ivanovičová, Jelena Jankovičová a Svetlana Kuznecovová prebojuje do finále.

Dvadsaťdvaročná Moskovčanka Safinová, ktorá bola medzi najlepšími ôsmimi na majstrovstvách Francúzska aj predvlani, si vo štvrťfinále zmeria sily s ďalšou členkou "zbornej" - Jelenou Dementievovou. Trinástka "pavúka" pri Boulonskom lesíku Safinová má so spomenutou sedmičkou priaznivú bilanciu 3:2. Do vedenia - po tretí raz - sa dostala vďaka finálovému triumfu na prípravnom podujatí v Berlíne (3:6, 6:2, 6:2).

Proti Šarapovovej vyrovnala 14. hráčka rebríčka Safinová na 3:3 v štatistike vzájomných duelov po tom, ako v tajbrejku prvého setu nevyužila dva setbaly v rade a v druhej časti sa dostala zo skóre 2:5 a jedného mečbalu a neskôr z rovnakého kritického stavu 2:5 v tajbrejku. Z ďalšieho ruského osemfinále dvojhry žien vyšla víťazne vyššia rebríčkovo postavená hráčka.

Siedma nasadená Jelena Dementievová zdolala v pondelňajšom stretnutí na ústrednom dvorci Philippa Chatriera svoju krajanku, jedenástku "pavúka", Veru Zvonarevovú za 108 minút 6:4, 1:6, 6:2. Dvadsaťšesťročná Moskovčanka Dementievová bola zatiaľ v Paríži najďalej v roku 2004, keď v historickom ruskom finále podľahla Anastasii Myskinovej.





DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 5. June 2008 22:00 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
.....ja odpadnem z tej Safinovej......mne je taká neviem nesympatická....a inak........mam taký čudný pocit z tohto finále na RG......Safina vs. Ivanovič.....mam pocit ako keby to ani nebol Grandslam...ale to preto lebo ked si uvedomím že jedna z nich vyhrá RG ....tak sa mi ani veriť nechce..( teda dúfam že to bude Ivanovič......aj ked ani ju nemusím)..... :astonished:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. June 2008 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
.....ja odpadnem z tej Safinovej......mne je taká neviem nesympatická....a inak........mam taký čudný pocit z tohto finále na RG......Safina vs. Ivanovič.....mam pocit ako keby to ani nebol Grandslam...ale to preto lebo ked si uvedomím že jedna z nich vyhrá RG ....tak sa mi ani veriť nechce..( teda dúfam že to bude Ivanovič......aj ked ani ju nemusím)..... :astonished:
ja mam asi podobny nazor, hlavne na tu safinu...aj mne je velmi nesympaticka(taka skareda baba predsa nemoze vyhrat granslam!!! :lol: ).....a to finale???ivanovic by mala vyhrat, drzim jej palce, aj ked som v semifinale viac drzal palce jelene...jej vykon mi bol sympatickejsi a hlavne pristup, akym pristupovala k zapasu(ako vzdy akoby flegmaticky....)......no uvidime, kazdopadne je to granslamove finale, aj ked nie sme zvyknuty na taky ,,nizky" ranking finalistky, ale napriklad aj na wimbledone 2004 bola sharapova 13.nasadena....uvidime........ 8-)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. June 2008 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
ja mam podobny nazor co sa tyka toho pocitu z finale,predsa tam boli vzdy velke gigantky ako justine,serena apod. teraz je ale asi cas pre novu generaciu,jedna z tychto bab ziska svoj prvy grandslam.dinara hra vo vybornej forme,ana je na vrchole svojej kratuckej kariery a zajtra pride jej velika sanca.nechcem,aby po treti raz drzala len "Runner-Up Trophy" uz je cas na prvy grandslam pre ancu,drzim moc moc palce.

inak som rada,ze sa moje vysnivane finale dinara vs. ana splnilo ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 6. June 2008 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
.....hmm......tak ked to nevyhrá Anča.......tak ja si hodím slučku ....!!!!....ja normálne sa nazlostím ked vyhrá Safina......to ja .......ja jej budem jednoducho posielať zlú energiu ....ale ...zase...za normálnych okolností by som to neprial ani Ane .....ja ked tam vidím v hladisku tú jej rodinu a jej trénera....tak mi je z nich doslova na............ :shock: :):):):).......ale čo ....tak to dopadne ked Justine nam už nehraje:((::((:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 7. June 2008 19:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
roland garos nakoniec vyhrala ana....bol to pekny zapas, safina hrala trochu neuvolnene a sem-tam som ju aj lutoval......presla na tomto turnaji velky kus cesty a musela byt nesmierne sklamana, ze nedokazala urobit ten posledny krok...ktovie, ci este niekdedy bude mat takuto sancu.........no a k ane...ta hrala v pohode, ako hovorila po zapase, pristupovala k tomuto fianle inak ako k tym predoslym, uz vedela ako to chodi..........gratulujem jej, tento titul si naozaj zasluzila, ale aj ked nemam safinu rad, ona si ho mozno zasluzila este viac.....otocit dva take tazke zapasy vo svoj prospech je obdivuhodne...........a ja somk si myslel, ze budeme mat uz druhu svetovu jednotku bez grandslamoveho titulu.....ana ale nenapodobila kim clijsters a vyhrala....este raz gratulujem................ :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 7. June 2008 19:31 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
Bolo to hrozne finale...
...2 hračky ktore nemusím,ta ale nemal som čo robiť tak som pokukal.Ale Ana sa mi tak zhnusila... ked som ju videl ako šucha tými nohami po zemi pri super.podani alebo po chybe sa raduje horšie než Nadal ak da vitazny uder... :roll: to bolo otrasne,dufam že vo Wimbledone bude lepšie obsadenie(Daniela+anonym) než tu... :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 7. June 2008 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
tymto aninym grandslamovym vitazstvom som sa uz napevno utvrdila,ze konci era velkych hracok ako henin,mauresmo,davenport,ale celkovo vo svetovom tenise zacina srbska era. i novak,i ana maju grandslamovy titul a myslim,ze i jelena sa ho docka.tento turnaj ana vyhrala a vdaka nemu sa stala svetovou jednotkou,co som moc rada.drzim jej palce nech sa tam co najdlhsie usadi a nech je takychto grandslamovych titulov viac a viac ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 7. June 2008 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
....mno....tak ani pre mna to nebolo nič extra finále.....ale tak čo už....vyhralo u mna menšie zlo...a fakt súhlasím s babuskou že je tú nová era......ale neviem si akosi na nu zvyknúť....ale čo už. :wall:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 8. June 2008 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
....mno....tak ani pre mna to nebolo nič extra finále.....ale tak čo už....vyhralo u mna menšie zlo...a fakt súhlasím s babuskou že je tú nová era......ale neviem si akosi na nu zvyknúť....ale čo už. :wall:
hviezdy musia raz odist. ja si tiez nejak neviem zvyknut na WTA tennis bez justine,ale tak to jednoducho je.za par mesiacov ci rokov mozno uz budeme brat ako samozrejmost,ze sharapova alebo ivanovic su na cele rebricka




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 8. June 2008 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 03:15
....mno....tak ani pre mna to nebolo nič extra finále.....ale tak čo už....vyhralo u mna menšie zlo...a fakt súhlasím s babuskou že je tú nová era......ale neviem si akosi na nu zvyknúť....ale čo už. :wall:
hviezdy musia raz odist. ja si tiez nejak neviem zvyknut na WTA tennis bez justine,ale tak to jednoducho je.za par mesiacov ci rokov mozno uz budeme brat ako samozrejmost,ze sharapova alebo ivanovic su na cele rebricka
len aby sme si nemuseli za par rokov zvykat na tenis bez danky......aj to raz pride a teraz mi to uz tak pripada...uz som ju hroooozne dlho nevidel hrat a chyba mi......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy