Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 19. August 2008 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
na striebro sa mi rysuje Myskinova alebo Mauresmova...no neviem..jedna z nic, no skor Mauresmo

Bola to Mauresmo...myslim že to bolo vtedy 6-3 6-4 nejako tak ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 19. August 2008 23:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
OH Sydney

1. miesto V.Williams (USA) def. Dementieva (RUS) 6:2 6:4
3. miesto Seleš (USA) def. Dokič (AUS) 6:1 6:4

OH Atény

1. miesto Henin (BEL) def. Mauresmo (FRA) 6:3 6:3
3. miesto Molik (AUS) def. Myskina (RUS) 6:3 6:4

OH Peking

1. miesto Dementieva (RUS) def. Safina (RUS) 3:6 7:5 6:3
3. miesto Zvonareva (RUS) def. N.Li (CHN) 6:0 7:5



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 23. August 2008 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Takže vo finale v New Haven sa stretne Wozniacki a Chaky :shock: ...Som velmi sokovany z Chaky,vobec som necakal že dokaze dôjst až do finale(asik chyta druhy dych pred Us Open :lol: )...Prv som myslel že budem favorizovat Wozniacki ale ked si spomeniem že Chaky ma biianciu vo finale 7-0 :o tak som zmenil "plány" a myslim že prave ona bude ta co sa bude tesit z titulu :?: ...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 10:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ano,aj mna Chakvetadze prekvapila,skor si ale myslim,ze nechyta formu,ale chytila len dobry tyzden a chyby sa jej akotak vyhybali :lol: .Som vsak moc rada,ze Caro jej prekazila nadvladu vo finalovych zapasov.Caroline vyhrala 2:1 na sety,pricom prvy prehrala,no v tretom uz Chakvetadze uplne odstrelila.Takze Dominika prehrala s neskorsou sampionkou.Mozno je to trufale hovorit,ale keby Dominika neskrecovala a nahodou by Caro porazila,myslim,ze takisto by mala obrovske sance stat sa vitazkou.Ale nestalo sa a Caro zaznamenala svoj velky uspech v Amerike,co som moc rada.Toto sikovne dievca si to totiz zasluzi.Som zvedava,kde bude figurovat v rebricku po tomto tyzdni.Blahozelam! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ozaj veľmi pekné pre tak mladú babu, len v júli mala 18 rokov. Vyhrala svoje prvé dva turnajevo WTA Stanfort a New Haven. Má peknú budúcnosť pred sebou a tuším poskočila z 22 miesta na 18. miesto. Škoda, že práve Danielu musela vyradiť na Olympiáde, ale to súvisí s tým, že dievča má veľký talent, podobne ako Cornetová...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ozaj veľmi pekné pre tak mladú babu, len v júli mala 18 rokov. Vyhrala svoje prvé dva turnajevo WTA Stanfort a New Haven. Má peknú budúcnosť pred sebou a tuším poskočila z 22 miesta na 18. miesto. Škoda, že práve Danielu musela vyradiť na Olympiáde, ale to súvisí s tým, že dievča má veľký talent, podobne ako Cornetová...

Ach jaj,čo s tebou...skleróza???(nic v zlom) :lol: Caroline vyhrala Stockholm...Wozniak vyhrala Stanfort





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ozaj veľmi pekné pre tak mladú babu, len v júli mala 18 rokov. Vyhrala svoje prvé dva turnajevo WTA Stanfort a New Haven. Má peknú budúcnosť pred sebou a tuším poskočila z 22 miesta na 18. miesto. Škoda, že práve Danielu musela vyradiť na Olympiáde, ale to súvisí s tým, že dievča má veľký talent, podobne ako Cornetová...

Ach jaj,čo s tebou...skleróza???(nic v zlom) :lol: Caroline vyhrala Stockholm...Wozniak vyhrala Stanfort

Jasné, tá kanaďanka má tak podobné meno s tou dánkou čo je vlasne polka :lol: Wozniacki (den) - Wozniak (can), som to proste prehliadol, ale vidím, že ty sa lepšíš začínaš mať prehlad jak novinár s 15 ročnou praxou ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Jasné, tá kanaďanka má tak podobné meno s tou dánkou čo je vlasne polka :lol: Wozniacki (den) - Wozniak (can), som to proste prehliadol, ale vidím, že ty sa lepšíš začínaš mať prehlad jak novinár s 15 ročnou praxou ;)

16 ročnou praxou vlastne v novembri 17 :lol: ,ale nie ved ja mam kratkodobu pamät :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 24. August 2008 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ano,aj mna Chakvetadze prekvapila,skor si ale myslim,ze nechyta formu,ale chytila len dobry tyzden a chyby sa jej akotak vyhybali :lol:
uplne suhlasim ...ani ja si nemyslim,ze by to naznacovalo nejaky vzostup formy pre Chaky ..no ale dosiahla pekny vysledok,aj ked to finale jej nevyslo podla jej predstav ...Cim dalej tym viac Caroline dokazuje celemu tenisóvemu svetu aky je ona talent a ze urcite s nou bude treba v najblizsich rokoch pocitat medzi TOP tenistkami sveta



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 25. August 2008 10:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ano,aj mna Chakvetadze prekvapila,skor si ale myslim,ze nechyta formu,ale chytila len dobry tyzden a chyby sa jej akotak vyhybali :lol:
uplne suhlasim ...ani ja si nemyslim,ze by to naznacovalo nejaky vzostup formy pre Chaky ..no ale dosiahla pekny vysledok,aj ked to finale jej nevyslo podla jej predstav ...Cim dalej tym viac Caroline dokazuje celemu tenisóvemu svetu aky je ona talent a ze urcite s nou bude treba v najblizsich rokoch pocitat medzi TOP tenistkami sveta
Chakvetadze sa znovu vratila do Top 10,je deviata..Osobne si ale nemyslim,ze na US Open prejde daleko..Uz osemfinale bude zazrak..V 3.kole ju totiz cakaju dost tazke superky - ci uz Na Li,Shahar Peer alebo Sara Errani,bezpochyb tazke superky,hlavne Cinanka. No a keby nahodou aj tadial presla,v osemfinale snad vypadne,kedze jej tam stoji v ceste Dementieva..
No a co sa tyka Caroline,podla mna bude nabuduci rok v Top 10.Marion Bartoli o nej povedala velmi pekne slova - Bartoliovej pripomina Wozniacki Martinu Hingis,len o cosi silovejsiu hracku,ma vyborny pohyb a je schopna predvidat a vidiet lopticky velmi skoro rovnako ako Martina.Ma vsak lepsi servis,je velmi huzevnata a nedaruje ti ziaden bod,vsetko si musis vydriet sama a na harde je najlepsia..To by som od Marion necakala ale Caro fakt vystihla :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 26. August 2008 06:18 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ano,aj mna Chakvetadze prekvapila,skor si ale myslim,ze nechyta formu,ale chytila len dobry tyzden a chyby sa jej akotak vyhybali :lol:
uplne suhlasim ...ani ja si nemyslim,ze by to naznacovalo nejaky vzostup formy pre Chaky ..no ale dosiahla pekny vysledok,aj ked to finale jej nevyslo podla jej predstav ...Cim dalej tym viac Caroline dokazuje celemu tenisóvemu svetu aky je ona talent a ze urcite s nou bude treba v najblizsich rokoch pocitat medzi TOP tenistkami sveta

Teda, poviem Vám baby, že sa čudujem aký ste mali dobrý odhad, čo sa týka Chaki, už som chcel napísať, že ju moc odpisujete, ale teraz ráno som kukol výsledky prvého kola na U.S. open a ona prehrala... s krajankou Makarovovou 6:1 2:6 3:6!
Zvyšujete si u mňa rešpekt ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 26. August 2008 09:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Ano,aj mna Chakvetadze prekvapila,skor si ale myslim,ze nechyta formu,ale chytila len dobry tyzden a chyby sa jej akotak vyhybali :lol:
uplne suhlasim ...ani ja si nemyslim,ze by to naznacovalo nejaky vzostup formy pre Chaky ..no ale dosiahla pekny vysledok,aj ked to finale jej nevyslo podla jej predstav ...Cim dalej tym viac Caroline dokazuje celemu tenisóvemu svetu aky je ona talent a ze urcite s nou bude treba v najblizsich rokoch pocitat medzi TOP tenistkami sveta

Teda, poviem Vám baby, že sa čudujem aký ste mali dobrý odhad, čo sa týka Chaki, už som chcel napísať, že ju moc odpisujete, ale teraz ráno som kukol výsledky prvého kola na U.S. open a ona prehrala... s krajankou Makarovovou 6:1 2:6 3:6!
Zvyšujete si u mňa rešpekt ;)
Sice som pisala,ze Anna nema formu,ale prehru s Makarovou som necakala.Podla mna je u nej problem v hlavicke.Turnaje,kde ma zabrat,nezvlada - tohtorocny US Open a obhajovanie trofeji zo Cincinnati,Stanfordu,ci minuly rok z Moskvy jej absolutne nevyslo.Ale tak jej treba,poziciu v Top 10 si za tento rok absolutne nezasluzi.Som zvedava,kam po US Open spadne.Podla mna i za nasu Danielu.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 26. August 2008 11:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Zvyšujete si u mňa rešpekt ;) :lol: :lol: :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 27. August 2008 08:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 04:45
Tak dalej idu zda sa vsetky favoritky,ktore vcera hrali. Safinova bez problemov,Williamsky bez problemov,Ivanovicova s problemami.Takisto som sa premahala aby som vydrzala pozerat taky zly tenis,aky Ana predvadzala. Pri stave myslim 4-2 a dva brejkbaly uz nejako stratila koncentraciu a ta bola stratena do konca tohto trpkeho zapasu. Anca prehrala druhy set pricom sa podielala na tom hlavne ona a v tretom sete to nebola takisto ziadna slava,robila take chyby,ze to by som asi ani ja nespalila :lol: No co uz,asi ju ozaj nemozno pasovat za favoritku turnaja,je to velmi zle. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2008
PostPosted: 27. August 2008 11:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 03:45
Ako vravíš, s takou hrou Ana neprejde ani do druhého týždňa a už vôbec by si nezaslúžila byť svetovou jednotkou. Ja vám teda neviem, ale od RG sa s Anou niečo deje, hlavne v poslednom období sa dosť trápi. Jelena síce nikdy ešte nevyhrala grandslam a väčšinou sa lúči v semifinále ale podáva omnoho lepšie a vyrovnanejšie výsledky. Teraz si to miesto na vrchole zaslúži o čosi viac.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 183 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy