Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 28. January 2009 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Ja si myslim,ze finale si zahra Zvonarevova a Dementievova. Vera by hrou na titul aj mala,lenze jej psychika jej takyto vyrazny uspech nedovoli. Ved ste videli,co robila vo finale turnaja majsteriek. Nehrala zle,ale psychicky to jednoducho nezvladla. Ona je pre mna fantasticka hracka,velmi obdivujem jej hru,ale podla mna grandslam nad hlavu nikdy nezdvihne. Ak vyhra Melbourne,potom jej asi krivdim,klobuk dolu. Ale toto je moj nazor.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 28. January 2009 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
ja asi vyhru prajem dementievovej, este grandsalm nikdy nevyhrala, a parkrat bola velmi blizko..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 29. January 2009 07:42 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Australian open

FINÁLE: (3)Dinara Safinová (RUS) - (2)Serena Williamsová (USA)

Videl som zápas Safinová-Zvonarevová. Safinová má perfektné údery od základnej čiary, dosť robí ale dvojchýb, ale inak je moja favoritka na titul, už od začiatku turnaja. Inak len tak pre zaujímavosť minulý rok vyletela Dinara už v prvom kole a to ešte s kvalifikantkou! A jak kukám tak babuš nevyšiel vôbec tip na finále, neviem prečo neverí trvale Safinovej, veď minulá sezóna rusky bola zatiaľ najlepšia a formu z minulého roku si drží aj naďalej ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 29. January 2009 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
tak skoda ze tam neni Dementieva..tej som to velmi prial lebo fakt na okruhu je uz dlho a nech sa snazi ako snazi dari sa jej posledny cas skvelo ale na GRANDSLAME to stale pokazi...co uz...tak budem rad ak vyhra Safina ;)

inak neviete ako t vyzera so Sarapovou? kedy konecne zacne hrat lebo uz mi na kurtoch strasne chyba..a hlavne vzdy sa tesim na jej zapasy s Danielou ;) niekde som cital ze po AO ba mala byt uz takmer von z TOP 20..kedze asi neobhaji ani Dohu..a potom este kopu bodov z IW, Amelia Island, Rome...tak by mala skoncit niekde za top 50 :( neviem ci je to pravda ale Maria ma vyhodu ze Wimbledon dobre neuhrala a ani US open a posledne Masters, takze tam moze pekne prekvapit ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 29. January 2009 13:24 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
škoda že Dementieva vypadla :( tak dúfam že Dinara Serenu vypráši lebo nechcem aby sa Serena stala novou svetovou jednotkou...už ňou bola tak nech to dopraje aj iným hráčkam :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 29. January 2009 14:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
tak skoda ze tam neni Dementieva..tej som to velmi prial lebo fakt na okruhu je uz dlho a nech sa snazi ako snazi dari sa jej posledny cas skvelo ale na GRANDSLAME to stale pokazi...co uz...tak budem rad ak vyhra Safina ;)

inak neviete ako t vyzera so Sarapovou? kedy konecne zacne hrat lebo uz mi na kurtoch strasne chyba..a hlavne vzdy sa tesim na jej zapasy s Danielou ;) niekde som cital ze po AO ba mala byt uz takmer von z TOP 20..kedze asi neobhaji ani Dohu..a potom este kopu bodov z IW, Amelia Island, Rome...tak by mala skoncit niekde za top 50 :( neviem ci je to pravda ale Maria ma vyhodu ze Wimbledon dobre neuhrala a ani US open a posledne Masters, takze tam moze pekne prekvapit ;)
Co sa tyka Marie, vraj je prihlasena na turnaj v Parizi, ci tam ale nastupi, to sa este uvidi. Tak nezufaj unonumero,myslim ze Sharapovu do mesiaca na dvorcoch uvidis. ;)

Mne teda tip ozaj vobec nevysiel, otazka preco neverim Safinovej, no na to je tazko odpovedat. Totiz od US Open som videla par jej zapasov, a ani v jednom ma neuputala. V semifinale US Open proti Serene, takisto aj na turnaji v Moskve ci Dohe a rovnako prehrala v Perthe s Cibulkovou. Ale klobuk dole,necakala som,ze sa dostane tak daleko. Ovela viac by som vsak verila v jej vyhru,ako vo vitazstvo Williamsovej. Som uplne zhrozena, Dementievu som tipovala na celkovu vitazku a po tom,co som videla Serenu proti Azarenke a Kuznetsovej som o tom vobec nepochybovala. Neviem,ale co sa dnes s Elenou stalo,kedze som zo zapasu nic nevidela. Williams vraj hrala skvele,ale aj tak teraz pevne verim,ze Dinara turnaj vyhra,vidiet zasa Williamsku s grandslamom,to prosim,nie... :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 30. January 2009 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Aj ja som tipoval inú finalovu zostavu.....ale čo už....ked už si mam vybrať medzi Safinou a Serenou.....tak ..ja Safinu nemusím vôbec.....a aj tak mam pocit že ked sa už raz Serena dostane do finale, tak už je to jasne pre nu.....ked si to tak vezmem, tak Serena sa dostava do svojho dávneho obdobia, ked vo finale Grandslamu nemohla chybať....veď je to zase jej tretie grandslamové finale v rade....
A okrem toho, AO vyhrala Serena v roku 2003;2005;2007....tak mi to akosi tak vychádza že ho vyhraje aj v roku 2009... :D :D ...a získa svoj jubilejny 10 Grandslamovy titul... :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 31. January 2009 11:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
A okrem toho, AO vyhrala Serena v roku 2003;2005;2007....tak mi to akosi tak vychádza že ho vyhraje aj v roku 2009... :D :D ...a získa svoj jubilejny 10 Grandslamovy titul... :?:
no tak sa to serene podarilo a to celkom jednoznacne.......Serena Williams def Dinara Safina 6:0, 6:3
neuveritelny vykon od sereny, necakal som taku jednoduchu zalezitost, ved zapas trval len 58 minut......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 31. January 2009 12:28 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
no gratulujem Serene...ale nie som rád že vyhrala a už vôbec nie že tak ľahko...nepáči že počas turnaja mala Serena nevyrovnanú hru...mohla ju vyradiť Azarenka aj Kuzzy ale nestalo sa... tak som si hovoril fajn aspoň uvidíme napínavé dlhé finále a ono raz-dva za 58 min hotovo :x ...pre mňa by finále mali byť dlhé napínavé a nepredvídateľné, aby to bolo hodné mena finále...ale toto :?: :?



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Last edited by martyx on 31. January 2009 13:11, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 31. January 2009 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
No tak moje očakávania sa naplnili...presne tak som si to nejak predstavoval...Serena jednoducho vo finale ukazala čo je v nej....hrala absolútne ukážkovo a Safina?....ta sa podla mna totalne vo finale zostresovala a hrala otrasne....ako..súhlasím, finále by malo byť napínavé...ale čo už ked Safina nedokázala Serene čeliť a aspoň ju potrápiť...na Serene bolo vidno, že ide jasne po titule a tak hrala svoj najlepší tenis, vychádzalo jej absolútne všetko narozdiel od Dinary....ale trošku mi je aj Safiny lúto, lebo taký výsledok....no....mna by to dosť štvalo...kebyže aspon nedostala kanára...ale darmo...Serena je nekompromisná.. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 31. January 2009 15:03 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
no super..zase sa do kolotoca vratila Serena ktoru ja vobec nemusim..keby nemala ten svoj vrazedny servis a tie silne udery tak by nebola nejakou extra hrackou..jej tenis je cely zalozeny na sile, ked sa nepohybuje tak dava presne udery ale pokial ju uz nejaka tenistka rozbeha tak je to pre nu tazsie...ale nech ma..dufam ze jej nadvlada teraz nebude trvat dlho a pride tenistka ktora ju tam chytro vystrieda..a dufam ze to bude Dementiev a lebo tej to asi najviac prajem a tiez aj Sarapovovej.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 31. January 2009 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
no super..zase sa do kolotoca vratila Serena ktoru ja vobec nemusim..keby nemala ten svoj vrazedny servis a tie silne udery tak by nebola nejakou extra hrackou..jej tenis je cely zalozeny na sile, ked sa nepohybuje tak dava presne udery ale pokial ju uz nejaka tenistka rozbeha tak je to pre nu tazsie...ale nech ma..dufam ze jej nadvlada teraz nebude trvat dlho a pride tenistka ktora ju tam chytro vystrieda..a dufam ze to bude Dementiev a lebo tej to asi najviac prajem a tiez aj Sarapovovej.
Len silne udery a len servis? :lol: To mi pride trosku zvlastne. Ja ju tiez nemam rada,ale treba uznat,ze ked jej tie silne udery a servis idu,tak hra velmi dobre. Niektore hracky su technicky vyspele,niektore maju silu. A o to ide aj u Sereny...Vravim,mne je tiez luto,ze zensky tenis musi zachranovat mam uz niekedy aj pocit "veteranka Serena", ale jednoducho to tak je. Nikto v zenskom tenise nedisponuje takou perfektnou psychickou silou, aku Serena ma. A to uplne dokazala na Australian Open. Nic moc tenis do finale, ale zachranilo ju to, ze ked jej priharalo,dokazala zabrat. A vo finale predviedla podla mna velmi dobry vykon a neprehrala.Tvrdo si sla za svojim cielom, nebola pokakana ako Dinara. A priznajme si, Dinara urcite este nemoze byt svetovou jednotkou. Hracka hodna tohto tronu sa nemoze rozklepat pred svojim druhym grandslamovym finale. A Dinara sa rozklepala. Ja som cakala,ze to zvladne Dementieva, ale ta ma asi tiez stale psychicky blok. Jedina, ktora je schopna ist tak sebavedomo za titulom ako Serena, je asi Sharapova. Ta je ale zranena a na vratenie sa k 1.miestu bude musiet riadne zamakat...Takze ked si to tak vezmeme, asi si to Williamsova ozaj zasluzi..To je moj nazor. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 2. February 2009 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Vaidisova meni trenera tak uvidime co to s nou spravi... ;) lebo to co hrala posledny rok bolo plne utrap



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 6. February 2009 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Vaidisova meni trenera tak uvidime co to s nou spravi... ;) lebo to co hrala posledny rok bolo plne utrap
:lol: :lol: :lol: Tak to ma pobavilo. :lol: Jej (myslim) britsky trener mal stale reci, ze sa vsetko zlomi za urcity cas a ze s Nicole je to na dobrej ceste ci nieco v takom zmysle a teda asi boli jeho slova hluposti. Nemyslim ale,ze je to v trenerovi,zmenit sa asi musi ona sama.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 8. February 2009 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 17:36
Tenistka Pennettová ukázala rozhodcovi vztýčený prostredník!

Všeobecnú športovú rivalitu medzi Francúzskom a Talianskom umocnila kontroverzná situácia, ktorá sa udiala počas stretnutia vo štvrťfinále Pohára federácie.

Rozruch podnietila dramatická koncovka druhého setu medzi Amélie Mauresmovou a Flaviou Pennettovou. Talianka bola o set a brejk dolu, ale napokon dotiahla druhé dejstvo do tajbrejku. V ňom viedla 5:1 i 6:4, setbaly však nevyužila a pri ďalšom bode empajrový rozhodca zmenil pôvodný verdikt čiarového v jej neprospech. Rozzúrená Pennettová na to zareagovala vztýčením prostredníka a vulgárnym komentárom.

Dostala napomenutie a neskôr aj pokutu 2000 USD, ale rozhodená súperka ju vrátila do zápasu dvojchybou a napokon prehrala "Stratila som kontrolu. Takéto niečo sa mi stalo po prvý raz," kajala sa Pennettová. Nový kapitán výberu Francúzska Nicolas Escudé predznamenal podanie protestu proti výsledku: "Koncipujeme oficiálny list supervisorovi Medzinárodnej tenisovej federácie. Budeme v ňom žiadať o dodatočnú diskvalifikáciu. Takéto správanie na športovisku je hanebné a žiadalo si červenú kartu bez milosti. Výstraha nestačí."

Mauresmová soptila: "Mali ju okamžite vykázať z dvorca. Nechcem hľadať výhovorky, ale úplne som stratila rytmus pri čakaní na pokračovanie. Keď môj krajan Zinedine Zidane pred troma rokmi vo finále futbalových majstrovstiev sveta udrel hlavou do hrude Taliana Marca Materazziho, hneď ho vylúčili. Niet o čom diskutovať - je to jasné. Považujem terajšie riešenie za neprijateľné."


Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy