Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
No ja som práve dopozeral dva zápasy ženskej dvojhry a to
Dokičovú s Wozniackou (11) 3:6 6:1 6:2 a Kleybanovú s Ivanovičovou (5) 7:5 6:7 6:2
Myslel som si, že si kuknem Ivanovičovú ako hrá a budem jej fandiť, ale po asi 5-6 minutách keď som zbadal ako sa Ivanovičová hecuje, normálne som dostal voči nej apatiu, to boli tak prehnané gestá po víťazných úderoch, no hrôza. Hneď som začal fandiť ruske, nech tú srbku poriadne schladí a aj sa stalo. Nemôžem si pomôcť, ale bolo to hrozne PREHNANÉ od srbky takto sa hecovať, viem že má na to právo, ale pre mňa to bolo odpudzujúce...

A v zápase kde vyhrala Dokičová (už svoj tretí zápas a je vo 4.kole), som sa čudoval koľko vie pokaziť a potom hrať víťazne dlhé výmeny a celkom pokojne sa správať na kurte, samozrejme že tam boli tiež určité gestá po vyhratých loptičkách, ale to sa vôbec nedá porovnať s besnou Ivanovičovou. Predsa len Dokičová hrala už tretí alebo určite druhý zápas na centri a večer pred plným hladiskom, ktoré jej samozrejme fandilo, veď hrá za Austráliu, srbka jedna, napriek tomu vedela emócie udržať na uzde a myslím, že by kludne mohla postúpiť ešte ďalej, ved teraz na ňu čaká premožiteľka Ivanovičovej, Kleybanová.
Babuška bude mať určite komentár ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 13:25 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
tak po Venus konci aj Ana...tentokrat sa formuje uplne ine finale ako Sarapovova - Ivanovicova...trocha ma zarazila prehra Any. Sice ju nemam rad ale bol by som asi najradsej keby AO ziskala prave ona..skoda



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 14:33 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
ja som Ivanovičovú nikdy nemusel...takže je mi jej prehra v podstate fuk ale tiež sa mi občas nepáčia jej gestá (ono všeobecne niektoré gestá niektorých hráčok sú podľa mňa dosť teatrálne aj keď ma teraz nikto okrem Any nenapadne :D)...zas na druhú stranu, keďže Dokičovej celkom fandím som happy že porazila Wozniacki :P a hoci si myslím, že by v pohode zdolala aj Ivanovičovej pri jej momentálnej forme...tak si myslím, že aj Kleybanova je pre ňu poraziteľná súperka (to by bolo keby sa Dokičová dostala do 1/4 finále ;) ) Go Jelena Go :!: :P



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
No ja som práve dopozeral dva zápasy ženskej dvojhry a to
Dokičovú s Wozniackou (11) 3:6 6:1 6:2 a Kleybanovú s Ivanovičovou (5) 7:5 6:7 6:2
Myslel som si, že si kuknem Ivanovičovú ako hrá a budem jej fandiť, ale po asi 5-6 minutách keď som zbadal ako sa Ivanovičová hecuje, normálne som dostal voči nej apatiu, to boli tak prehnané gestá po víťazných úderoch, no hrôza. Hneď som začal fandiť ruske, nech tú srbku poriadne schladí a aj sa stalo. Nemôžem si pomôcť, ale bolo to hrozne PREHNANÉ od srbky takto sa hecovať, viem že má na to právo, ale pre mňa to bolo odpudzujúce...

ja fandim ane, ale takisto sa mi nepacia jej gesta.....neviem, ja ju mam ako tenistku rad a velmi sa tesim z jej uspechov, ale na druhej strane sa niekedy tesim aj z jej prehier, teda od zapasu s danielou na AO............aj tam mi liezli na nervy jej prehnane vitazne vykriky ale hlavne tie tenisky :lol: co uz, niektore tenistky (aj tenisti) chcu vyhrat tak velmi, ze pri tom vyzeraju trapne......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:50
Tak s tými teatrálnymi gestami kamill absolutne súhlasím, inak dosť prekvapivé výsledky aj keď Anča už dlhšiu dobu nie je to čo kedysi


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 18:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Ivanovičové největší problém byl nadhoz míče při servisu. Kolikrát si ho nechala spadnout a nadhazovala znovu. Něco takového jsem naposledy viděl u Šafářové, když porazila Mauresmovou na RG 2007. Naznačuje to, že si na servis moc nevěří, protože nadhoz je základ a hráči to dělají automaticky. Ona nad tím ovšem zjevně přemýšlí a ví, že jí to nejde, což celou věc jen zhoršuje. Co se týče tlusté Rusky, tak doufám, že tohle je už opravdu konečná stanice, kam až se ženský tenis chce propracovat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
nj, zensky tenis je cim dalej, tym viac o sile. Uz menej rozhoduju ostatne veci. A s Justine odisla velka cast toho "inteligentnejsieho" hrania.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. January 2009 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
mna osobne tento silovy zensky tenis vobec neuputava..mam rad typ hry akyma Daniela..pride mi neuveritelne zensky a jednoduchy..tie nove hracky maju podania silnejsie jak chlapy co je uz niekedy trocha zarazajuce v tenise



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. January 2009 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
mna osobne tento silovy zensky tenis vobec neuputava..mam rad typ hry akyma Daniela..pride mi neuveritelne zensky a jednoduchy..tie nove hracky maju podania silnejsie jak chlapy co je uz niekedy trocha zarazajuce v tenise
suhlasim, danielin styl hry sa velmi paci aj mne, celkom podobny ma jankovic......aj mne pripada velmi zensky, taky elegantny.....a sice cibulkovej tenis tiez nie je silovy, chyba mi v nom ta elegancia a gracioznost danielinho tenisu......preto si na nu neviem zvyknut........... :?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. January 2009 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Inak ja som bola dost zarazena tym,ako je mozne,ze Wozniacka prehrala s Dokic. Ja osobne som Caro tipovala do semifinale minimalne,spolu s Azarenkovou som ich brala ako cierne kone sutaze. Zostala som dost zarazena,ked som videla ten vysledok.
Co sa tyka povzbudzovania u Any Ivanovic. :lol: Komentar k tomu mam, ja mam Anu velmi rada,takze mne jej gesta vobec nevadia,ale na druhu stranu sa priklanam,ze niekedy je to prehnane,hlavne pri loptickach,ktore nie su vobec dolezite. Ale Anu nepozname, mozno si moc neveri a tymto sa povzbudzuje a dodava si sebavedomie...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 25. January 2009 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
tak a formuje sa totalne ine semifinale na AO ako minuly rok..ziadna srbka..ma prekvapila vyhry Bartoliovej nad Jankovicovou..azda Marion sa podari taky kusom ako na wimbledone :o som zvedavy..myslim si ze do semifinale postupi Serena a potom uz ani neviem vybrat



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 25. January 2009 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:50
Jankovičová si včera určite ani len nazaslúžila vyhrať. Bartoliovej to tam narozdiel od nej padalo jedna radosť a Jelena mi pripadala veľmi odovzdane. Myslím si že k semi je ešte skoro vyjadrovať sa ešte sa budú hrať 4 ďalšie zápasy 4kola


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 26. January 2009 14:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
ja som tiez prekvapeny, ako to nakoniec na AO vyzera........z top 10 je tam iba serena, jelena a dinara...tusim.......a dokic ma sokovala uplne, vedel som, ze sa pomaly vracia, ze konecne nieco hra, ale tak stvrtfinale grandslamu, to je aj na mna vela....ale prajem jej to, urcite si to zasluzi.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 27. January 2009 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
Mna uz v podstate zensky pavuk absolutne nezaujima. Este som ako tak fandila Azarenkovej, ta vsak smole skrecovala kvoli nevolnosti proti Serene. Opat Williamske vsetko hralo do karat,aj ked bola jasne horsou hrackou na kurte, podobne ako vo Wimbledone proti Daniele, kedy si Serena vymodlila hodinovu "dazdovu" prestavku, bola malo od skrecu a prehry. Jedine, v co dufam je, aby to nevyhrala Serena. Mojou favoritkou je teraz asi Vera.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 27. January 2009 22:11 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:50
tiež nechcem, aby titul dvíhala nad hlavu Serena...tá ma zasa viac šťaštia než si zaslúži...no a komu dopriať titul? Safine nie lebo mi vyradila Dokic :lol: Zvonarevová by si to zaslúžila, keď nevyhrala Turnaj majsteriek ;) a na AO je v úžasnej forme veď rozdáva kanáre kade chodí :P...ale titul prajem víťazke zápasu Dementieva/Suarez Navarro...viac by som ho možno doprial Elene, tá tu má tiež dobrú formu...ale nehneval by som sa keby to bola Carla...keby tak vyradila aj druhú Williamsku ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy