HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 18. February 2009 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
Tak na turnaji v Dubaji prekvapenia pokracuju. Po vypadnuti Kuznetsovej,Safinovej ci Radwanskej ,dnes pre mna trochu neocakavane zakopla i Jelena Jankovic,ktora prehrala s Kanepiovou jasne v 2 setoch! Toto som fakt necakala,JJ vyzerala v dobrej forme,ked si jasne poradila s Niculescu,ale ocividne ju opat zradila forma. Som velmi zvedava na zajtrajsi stvrtfinalovy zapas medzi Ivanovicovou a pravdepodobne Serenou Williams ( ak si ta zas nevymysli nejake zranenie :lol: ). Velmi zaujimave bude i sledovat zapas Dementievovej proti Venus Williams, ja osobne vsak cakam vyhru Rusky,ta vyzera byt vo vybornej forme,naopak,Williams podla mna vcelku dost chybovala od zakladnej ciary proti Cornet,zachranil ju len skvely,rychly servis. Turnaj bude mat teda prekvapujucu semifinalistku, bud Vesninovu alebo Kanepiovu,ktore budu proti sebe hrat,ja si ani tipnut neviem,lebo Vesnina hra naozaj fantasticky,ale ani Kanepi sa nedava zahanbit. Osobne tipujem semifinalistky - Serena Williams, Dementieva, Zvonareva a Kanepi.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. February 2009 10:35 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
OTÁZKA:
čo je to za turnaj(Bali),ktorý je po turnaji SEC v Dohe :?:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. February 2009 13:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 12:57
OTÁZKA:
čo je to za turnaj(Bali),ktorý je po turnaji SEC v Dohe :?:

Nie som si úplne istý, ale malo by to byť niečo ako koncoročné majstrovstvá na štýl Dohy pre tie menšie International turnaje, ktoré su menej dotované


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. February 2009 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
OTÁZKA:
čo je to za turnaj(Bali),ktorý je po turnaji SEC v Dohe :?:

Nie som si úplne istý, ale malo by to byť niečo ako koncoročné majstrovstvá na štýl Dohy pre tie menšie International turnaje, ktoré su menej dotované
AHA...noo a ako pozerám,tak hrá tam 12 hráčok,teraz neviem či tam budu hrať hračky ktore sa tam prihlasia podla rankingu alebo podla "race" ktore sa umiestnili za elitnou 8 resp.10(nahradničky) :dunno:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. February 2009 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
AHA...noo a ako pozerám,tak hrá tam 12 hráčok,teraz neviem či tam budu hrať hračky ktore sa tam prihlasia podla rankingu alebo podla "race" ktore sa umiestnili za elitnou 8 resp.10(nahradničky) :dunno:
myslim, ze sa hovorilo nieco o specialnom rebricku pre tie international turnaje a podla toho sa tam tie ostatne hracky dostanu......alebo ja neviem, vlastne mi je to jedno :lol:

ale chcem sa spytat, ci niekto neviem, co sa stalo s turnajom v antvrpach.....ved byval dobre obsadeny a zrazu medzi turnajmi nie je..........a este jeden vyznamny vypadol - doha.....co sa stane s bodmi, ktore tento rok nebudu moct hracky obhajit????ja uz tento system nechapem.......................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. February 2009 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
AHA...noo a ako pozerám,tak hrá tam 12 hráčok,teraz neviem či tam budu hrať hračky ktore sa tam prihlasia podla rankingu alebo podla "race" ktore sa umiestnili za elitnou 8 resp.10(nahradničky) :dunno:
myslim, ze sa hovorilo nieco o specialnom rebricku pre tie international turnaje a podla toho sa tam tie ostatne hracky dostanu......alebo ja neviem, vlastne mi je to jedno :lol:

ale chcem sa spytat, ci niekto neviem, co sa stalo s turnajom v antvrpach.....ved byval dobre obsadeny a zrazu medzi turnajmi nie je..........a este jeden vyznamny vypadol - doha.....co sa stane s bodmi, ktore tento rok nebudu moct hracky obhajit????ja uz tento system nechapem.......................
Tak turnaj v Dohe s kalendara nevypadol,len ho obsadili do role SEC,ale to asik vieš,avšak myslim že body s tohto turnaja sa odpocitaju tak ci tak :roll:/lepšie pre Danielu :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 25. February 2009 14:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
Tak turnaj v Dohe s kalendara nevypadol,len ho obsadili do role SEC,ale to asik vieš,avšak myslim že body s tohto turnaja sa odpocitaju tak ci tak :roll:/lepšie pre Danielu :D
no to viem, ale je skoda, ze na taky kvalitny turnaj, akym bol turnaj v dohe, mozu ist tento rok len tie najlepsie.......a daniele sa tam vzdy darilo.............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 7. March 2009 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
nedávno vysla sprava, ze Maria Šarapovova bude hrat v IW ale vraj len štvorhru s Vesninou :) ako ked to je pravda, tak bude fajn vidiet ju opat na kurte ale dufam ze sa rozhodne aj pre dvojhru..predsa len Maria sa pekne prepadla v rebricku a ked nebude hrat odcitaju sa jej body aj za minulorocne semifinale IW takze skonci asi niekde za 30...ale dufam ze bude hrat aj singla ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 8. March 2009 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
nedávno vysla sprava, ze Maria Šarapovova bude hrat v IW ale vraj len štvorhru s Vesninou :) ako ked to je pravda, tak bude fajn vidiet ju opat na kurte ale dufam ze sa rozhodne aj pre dvojhru..predsa len Maria sa pekne prepadla v rebricku a ked nebude hrat odcitaju sa jej body aj za minulorocne semifinale IW takze skonci asi niekde za 30...ale dufam ze bude hrat aj singla ;)

dvojhru hrat nebude len debla s Vesninou, singla zacne no mala by podla nej az v Miami a tu stvorhtu berie ako nejaky trening pred Miami



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 8. March 2009 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
Šarapovová sa vracia, nastúpi vo štvorhre v Indian Wells!

INDIAN WELLS - Ruská tenistka Maria Šarapovová sužovaná vleklými problémami s pravým ramenom sa na budúci týždeň po prvý raz od augusta 2008 objaví na dvorci v súťažnom stretnutí.

Na turnaji WTA Tour v kalifornskom Indian Wells sa však predstaví len vo štvorhre po boku svojej krajanky Jeleny Vesninovej. Informáciu priniesol portál Tennis Reporters. Niekdajšia svetová jednotka Šarapovová už 7 týždňov trénuje v Akadémii Nicka Bollettieriho na Floride, ale po troch dňoch modelovaných zápasov na dva víťazné sety údajne pociťovala únavu v oblasti operovanej ruky a lekári jej neodporučili ostrý singlový pokus už v Indian Wells.

Vo štvorhre Šarapovová neštartovala od polovice sezóny 2005, je však držiteľkou troch deblových trofejí. Práve v Indian Wells sa jej vlani obnovili problémy s ramenom počas duelu proti Ukrajinke Aľone Bondarenkovej, čo napokon viedlo až k októbrovému chirurgickému zákroku.

Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 12. March 2009 07:30 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
No a ako som už písal v inej rubrike, hneď v prvom kole prvé prekvapenia. Pre mňa to sú z dnešnej noci hlavne dve a to víťazstvo Vaidišovej v prvom kole, no kto si pamätá kedy Vaidiška vyhrala naposledy???
A druhé: Hladká prehra Dokičovej so starou mašinou 34 ročnou Crybasovou, to som veru nečakal, po takom úspechu Dokičovej na AO


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 12. March 2009 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
No a ako som už písal v inej rubrike, hneď v prvom kole prvé prekvapenia. Pre mňa to sú z dnešnej noci hlavne dve a to víťazstvo Vaidišovej v prvom kole, no kto si pamätá kedy Vaidiška vyhrala naposledy???
A druhé: Hladká prehra Dokičovej so starou mašinou 34 ročnou Crybasovou, to som veru nečakal, po takom úspechu Dokičovej na AO
Suhlasim,ja som tiez necakala,ze Nicole zvladne zdolat slusnu Krajicekovu a to este v 2 setoch. Vyzera to,ze so svojim staronovym trenerom riadne makaju v IW. Konecne nejake vitazstvo,uvidime,co predvedie v dalsich kolach. Mna tiez sklamala Dokic,verila som vo vitazstvo,proti Craybas to bolo urcite splnitelne.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. March 2009 08:09 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
A stará dobrá mašina Crybasová pokračuje ďalej, v noci porazila konečne slušne rozbehnutú Vaidišku, ale že ju zastaví Crybasová, no prekvapila ma, tak nech sa jej darí na sklonku kariéry, ešte by mohla poraziť Safinovú a bola by to menšia senzácia


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. March 2009 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
Mna velmi prekvapilo,ze Nicole s Craybas prehrala. Asi to ale este nie je natolko dobre u Vaidisovej,ze dokaze predvadzat to iste zo dna na den. Dneska viditelne vykon nestacil,ale nevadi. Skvele,ze konecne dosiahla po dlhej dobe 2 vyhry po sebe.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 17. March 2009 08:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 13:57
inak ja by som chcel vidiet zapas Hantuchova - Vaidisova...jak by to dopadlo ;) lebo Daniela mavala vzdy problemy s Nicole ale Nicole nema formu ako kedysi ale zase ani Daniela..no konec špukulovania...inak ja som prekvapeny z hracky Nuria Llagostera Vives, ktora vyradila Domču...Nuria presla cez tretie kolo ked porazila Kleybanovu v dvoch setoch 76(2) 63- to znamena ze asi nebola lahkym superom pre Domču ked je tak rozohrata



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy