Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. August 2009 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Cibulka ZATIAL nie ale možné to je ;) Daniela už nemá nejake mentálne bloky v hlave. Predsa už je nejaký ten piatok na okruhu takže v pohode. A naša Daniela sa už aj tak zlepšuje a lepšie pomaly ako rýchlo. ;) Nicole mi je luto. škoda jej, tiež som si myslel, že raz vyhrá grandslam...aj ked nikdy nehovor nikdy ale ako je na tom teraz určite nie v dohladnej dobe...Anu nejako moc nemusím ale nechápem čo sa s nou stalo. Akože zranenie prsta jej pokazilo karieru či čo? Ako hráčka ktorá vyhra grandslam hned o tyžden už nehrá nič? ozaj mi to je zaujimave. Inak Jelena taktiež na tom nie je najlepšie si myslím..Cornet ,tá už ani neviem kde v rebričku je...

Ale inak Dinarin prípad je ozaj zaujimavy. Ja som ju sledoval a ešte pred dvoma rokmi to bola ozaj taká o ničom hráčka...ale tuším od Roland Garros ked porazila Sarapovovu vtedy sa v jej hlave niečo zmenilo a odvtedy hrá ako síce nie vždy hráčka číslo 1 ale TOP 3 jej rozhodne patrí ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. August 2009 20:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Se divím, že nezmínili Jelenu Dokič, to je snad nejzářnější příklad. Sice letos v Austrálii předvedla jakýsi comeback, ale od té doby opět nic.

Safina ještě před RG vyhrála Berlín, tam se to zlomilo.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 17. August 2009 09:51 
Offline

Joined: 14. August 2009
Posts: 10
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Anu IVanovicovu sprevadzaju zranenia slabin ked skrečovala zapas proti V.Williams vo Wimbledone. Tušim že mala niečo aj s ramenom.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. August 2009 09:54 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Šarapovová je vo finále v Toronte. To je doslova vysnívane finále, len škoda, že tam nie je aj Serena ;) Marii som to skutočne prial lebo na kurte bojuje a hoc a každý ju odpisuje lebo jej nefunguje podanie ale nehrat takmer rok a uhrávat tieto výsledky tak všetky slávne comebacky sa možu skryt ;) Je mi jedno či tu už vyhrá ale tak budem len rád, ved aký by to bol rok ak by MAria nemala v roku aspon jeden titul? A dufam, že Mariu uvidíme aj vo finále US open ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 3. September 2009 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:57
Taký väčší šok pre mňa.

Ivanovičová vyhlásila neurčitý oddych

BELEHRAD. Bývalá svetová tenisová jednotka Ana Ivanovičová zo Srbska sa chce po nečakanom vyradení v 1. kole US Open na neurčitý čas stiahnuť z profesionálneho tenisu do ústrania.
"Nastal čas, aby som si od tenisu oddýchla," citovali vo štvrtok srbské médiá 21-ročnú Ivanovičovú. Momentálne jedenásta hráčka rebríčka WTA a víťazka Roland Garros z lanského roka chce podľa belehradského denníka Press "na tenis predbežne zabudnúť".
Ana Ivanovičová skončila svoju púť na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku v 1. kole, keď prekvapujúco stroskotala na Ukrajinke Kateryne Bondarenkovej.


zdroj:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 6. September 2009 09:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Inak neviem čo sa deje ale tento rok je US Open pre nasadené hráčky katastrofou - vypadli Jankovičová,Dementievová,Safinová,Azarenková,Stosurová,Ivanovičová,Bartoliová a ďalšie!Spomedzi 32 nasadených hráčok ostalo už len 10 (S.Williamsová,V.Williamsová,Kuznecová,Zvonarevová,Wozniacká,Pennettová,Petrová,Liová,Hantuchová,Schiavoneová).A to dôjde k ďalšiemu vyraďovaniu pretože poniektoré nasadené hrajú proti sebe :

Pavúk osemfinále :

Petra Kvitová (CZE) vs. Yanina Wickmayer (BEL)
Kateryna Bondarenko (UKR) vs. Gisela Dulko (ARG)
Melanie Oudin (USA) vs. Nadia Petrova (13-RUS)
Caroline Wozniacki (9-DEN) vs. Svetlana Kuznecova (6-RUS)

Francesca Schiavone (26-ITA) vs. Na Li (18-CHN)
Kim Clijsters (BEL) vs. Venus Williams (3-USA)
Vera Zvonareva (7-RUS) vs. Flavia Pennetta (10-ITA)
Daniela Hantuchová (22-SVK) vs. Serena Williams (2-USA)

a aj tu vidieť rozdiel v oboch pavúkoch - ako je nabitý ten spodný a aké hráčky sú hore a aké dole,škoda,že Daniela je opäť v časti kde je sesterské duo,Clijstersová,Zvonarevová,Pennettová!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 6. September 2009 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Tiez vravim,ze je velka skoda,ze Daniela je v spodnej casti..Keby bola v hornej,uu to by bola jazda! :P Inak Oudinova ma strasne uchvacuje na US Open. Vcerajsi zapas som nevidela,ale viem si predstavit,ako Sharapovu nicila svojimi tvrdymi udermi a vybornym pohybom! Tej hracke predpovedam obrovsku buducnost,je to velka bojovnicka a skvela tenistka! Co sa tyka semifinalovych zapasov,podla mna sa v nich stretne Kateryna Bondarenko s Wozniackou,Danka postupi do finale a Clijstersova so Serenou Williams,Serena postupi do finale..Ale samozrejme by som tam radsej videla Danielu!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 8. September 2009 09:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:57
Tiez vravim,ze je velka skoda,ze Daniela je v spodnej casti..Keby bola v hornej,uu to by bola jazda! :P Inak Oudinova ma strasne uchvacuje na US Open. Vcerajsi zapas som nevidela,ale viem si predstavit,ako Sharapovu nicila svojimi tvrdymi udermi a vybornym pohybom! Tej hracke predpovedam obrovsku buducnost,je to velka bojovnicka a skvela tenistka! Co sa tyka semifinalovych zapasov,podla mna sa v nich stretne Kateryna Bondarenko s Wozniackou,Danka postupi do finale a Clijstersova so Serenou Williams,Serena postupi do finale..Ale samozrejme by som tam radsej videla Danielu!

Mne sa normalne hlava zastavuje nad tou hornou castou pavuka.Ked pozeram na tie mena ktore su vo stvrtfinale v hornej casti pavuka tak tri zo styroch Daniela tento rok porazila a neviem fakt co tam robia Oudin,Wickmayer a K. Bodarenko.Oudin pochopim vyradila Jelenu,Mariu a Nadiu,ale tie dve podla mna tam nemaju co robit, a ked viem ze jedna z nich bude SF lebo Bodarenko nastupi proti Wickmayer tak to sa mi fakt rozum zastavuje.Keby bola Daniela v tejto casti tak by bola 100% vo finale.Skoda ze tie prekvapenia tohto rocneho US open sa zrodili iba hornej casti pavuka.Skoda skoda


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 9. September 2009 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
ja sa pozastavujem jedine nad Kim Clijsters. Ozaj. Taký comeback mala asi len Sarapovova ktorá sa dostala na RG do štvrtfinále, ale Kim uvidíme snad aj dalej ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 9. September 2009 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
:shock: Wickmayerová je v semifinále US open. Neverím. Toto Us open nemá vobec uroven. Ešte že tam ozaj je Serena a Kim lebo inak zbohom. Stačí ked sa pozriem na hráčky cez ktoré musela Yanina prejst tak sa ani nečudujem že je v semifinále...Razzano, Peng, Errani, Kvitova a Bondarenko...tieto by Daniela hravo porazila si myslím...tu vidno ako to je o žrebe. Kvitova by si tam zaslužila byt ovela viac zdolaním Safinovej.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 10. September 2009 16:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
:shock: Wickmayerová je v semifinále US open. Neverím. Toto Us open nemá vobec uroven. Ešte že tam ozaj je Serena a Kim lebo inak zbohom. Stačí ked sa pozriem na hráčky cez ktoré musela Yanina prejst tak sa ani nečudujem že je v semifinále...Razzano, Peng, Errani, Kvitova a Bondarenko...tieto by Daniela hravo porazila si myslím...tu vidno ako to je o žrebe. Kvitova by si tam zaslužila byt ovela viac zdolaním Safinovej.
Zasluzila by si tam byt? To je podla mna uplna hlupost.Nevies,ci by nahodou aj Wickmayerova nezdolala Safinovu,problem je len v tom,ze sa jej nedostala do cesty. Proste,dievca malo stastie,ze jej ostatne dievcata vydlazdili cesticku,rovnako ako napriklad nasej Daniele minuly rok na Australian Open. Kvitova si tam nezasluzila byt,lebo Yanina ju zdolala,bola teda lepsia




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 10. September 2009 16:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Este k tomu som ale aj celkom rada,ze tolko "hviezd" vypadlo z tej hornej casti a snad sa do finale dostane Caro Wozniacka. Za celosezonne vykony si naozaj to finale zasluzi,hviezdila na trave,harde i antuke,naozaj je to komplexna tenistka a som velmi rada,ze je uz tak blizucko vysnivanemu finale. Snad to vyjde,idealne by bolo a podla mna by sme boli svedkami krasneho tenisu,keby si v nom zmerala sily s Kim Clijsters. To by boli vymeny! :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 10. September 2009 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Jj,to by bolo veľmi zaujímavé finále :) ale vážne,myslím si že Kim by si zaslúžila vyhrať celý US Open,hra famózny tenis,vôbec nestratila cit,je radosť pozerať na jej tenis i ked ešte stále má výkyvy ako napr. proti staršej Williamskej,veľmi jej to želám azda už tú Williamsku zastaví i ked bilancia je hrôzostrašná :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. September 2009 13:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Jj,to by bolo veľmi zaujímavé finále :) ale vážne,myslím si že Kim by si zaslúžila vyhrať celý US Open,hra famózny tenis,vôbec nestratila cit,je radosť pozerať na jej tenis i ked ešte stále má výkyvy ako napr. proti staršej Williamskej,veľmi jej to želám azda už tú Williamsku zastaví i ked bilancia je hrôzostrašná :)
Presne tak,ak by tento grandslam vyhrala,bolo by to ako v rozpravke. A myslim,ze sancu ma. Vsetko bude zavisiet od toho,ako bude hrat dnes Serena. Kim ma s nou nepriaznivu bilanciu,cize to bude velmi tazke. Ale velmi jej budem drzat palce,neskor vecer aj Caroline. Hrozne si zelam,aby aspon jedna z nich presla do finale. :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. September 2009 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:57
Sugijamová oznámila ukončenie kariéry po tejto sezóne

TOKIO. Japonská tenistka Ai Sugijamová na piatkovej tlačovej besede v tokijskom hoteli Narita v prítomnosti svojej mamy a zároveň trénerky Fusako oznámila, že táto sezóna je jej poslednou na dvorcoch.

Tridsaťštyriročná niekdajšia osmička svetového rebríčka WTA Tour vo dvojhre a bývalá líderka renkingu štvorhry Sugijamová naznačila odchod zo športového diania už začiatkom tohto týždňa.

Vo vysielaní Japan Broadcasting Corporation (NHK) sa nechala počuť, že už sa nevidí na kurte aj budúci rok. Záverečný štart by mala absolvovať na prelome septembra a októbra na podujatí Toray Pan Pacific Open v Tokiu.

"Mám zmiešané pocity. Vždy som prechádzala rôznymi vnútornými štádiami a potom náhle jasne videla moju budúcnosť. Odpočinula som si medzi sezónami a išla znova na to. Každoročne prichádzalo obdobie, keď som si dokázala predstaviť pokračovanie. Teraz si to však, ak mám byť úprimná, predstaviť neviem. Rovnako však neviem posúdiť, ako bude vyzerať môj život bez tenisu," povedala štvrťfinalistka dvojhry z melbournských Australian Open 2000 i Wimbledonu 2004.

Sugijamová momentálne figuruje na 71. mieste v singlovom počítačovom poradí. Na newyorských US Open 2009 podľahla v 1. kole dvojhry favorizovanej Austrálčanke Samanthe Stosurovej v troch setoch. Vo štvorhre sa po boku Daniely Hantuchovej lúčili v osemfinálovom 3. kole. Išlo o Japonkin rekordný 62. štart na úrovni "veľkej štvorky" v rade a 63. celkovo.

"Už dlhšie od ´Sugi´ viem, že sa hodlá rozlúčiť na turnaji v Tokiu, ale - pochopiteľne - nemôžem niečo také prezradiť, kým to oficiálne neoznámi ona sama," povedala Daniela Hantuchová už pred newyorskými US Open pre agentúru SITA.

V súvislosti s možným spoločným štartom na MS WTA Tour vo štvorhre v katarskej Dauhe (27. októbra - 1. novembra) dodala: "Ešte sme o tom vlastne ani nehovorili, predpokladám však, že túto výnimočnú príležitosť by sme si nenechali utiecť, ak by sa nám napokon podarilo zabezpečiť si miestenku"




PS : Som zvedavý či po tomto rozhodnuti Ai Sugiyamovej bude pokračovať Daniela v hrávani deblov na turnajoch alebo sa už plne sústredí na singla a debla vypustí!A ak bude hrať tak som potom zvedavý s kým!Sugi mi bude chýbať :(



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy