HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 17. March 2009 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Ja som bola tiez prekvapena z toho,ze zdolala aj Alisu. Kleybanovu som tipovala nato,ze postupi aj dalej ako do osemfinale,preto som jej prehru absolutne necakala. Nuria vie hrat na harde,ale to dokazuje len v zapasoch,kde reprezentuje svoju krajinu,pamatam si,ako na minulorocnej olympiade hrala velmi dobre. Na WTA Turnajoch sa vzdy ale viac presadzovala na antuke,o to viac som prekvapena,ze dokazala zdolat takeho "buldoga na harde",akym Kleybanova je.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 19. March 2009 07:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Indian Wells

štvrťfinále: (8) V. Azarenková (BLR) - (1) D. Safinová (RUS) 6:7 6:1 6:3

Tak toto je slušná senzácia. Bulharka ma donútila aby som si ju konečne lepšie všímal!!! SAfinová sa po dlhšom čase zle vyspala a kopíruje náladovitosť svojho brata, alebo žeby Azarenková hrala tak dobre???


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 19. March 2009 09:39 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Fuu tak ja som velmi rad ze sa Vike(Bieloruske ;) ) takto dari,držim palce...inac neviem ci ste pozerali zapas Wozniacká a mladšia Radwanská,tá bude onedlho podla mna ešte vyššie než jej sestra,určite väčší talent ako je Agnieszka aj hru ktorú predvádza je ovela lepšia,razantnejšie udery a tak,nie ako Agnieszka ktorá ma taky nudný uspávací štyl :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 19. March 2009 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Indian Wells

štvrťfinále: (8) V. Azarenková (BLR) - (1) D. Safinová (RUS) 6:7 6:1 6:3

Tak toto je slušná senzácia. Bulharka ma donútila aby som si ju konečne lepšie všímal!!! SAfinová sa po dlhšom čase zle vyspala a kopíruje náladovitosť svojho brata, alebo žeby Azarenková hrala tak dobre???
Je to Bieloruska! :lol: Ale to je vedlajsie,mozno sa budete cudovat,ale ja som verila,ze Vika tento zapas zvladne. Je to podla mna skvela tenistka s obrovskym potencialom,nebyt zranenia na Australian Open,Serena by asi prehrala prave s nou. Viktoria ma skvelu sezonu,zatial dva tituly a ja si myslim,ze v semifinale to bude mat s nou Zvonareva velmi tazke. Tento rok sa podla mna Viktoria prepracuje minimalne do Top 7. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 19. March 2009 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 16:12
Viktoria hrala senzačne, nebyť panikárčenia na konci prvého setu mohlo to byť raz dva :D. Po tom prehranom prvom sete som myslel že sa už nedokáže psychicky vydvihnúť, no tá potom dovolila Ruske uhrať 4 gemy. Semifinále bude rozhodne zaujímavé veľmi rád by som ho videl


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 20. March 2009 01:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Je to Bieloruska! :lol: Ale to je vedlajsie,mozno sa budete cudovat,ale ja som verila,ze Vika tento zapas zvladne. Je to podla mna skvela tenistka s obrovskym potencialom,nebyt zranenia na Australian Open,Serena by asi prehrala prave s nou. Viktoria ma skvelu sezonu,zatial dva tituly a ja si myslim,ze v semifinale to bude mat s nou Zvonareva velmi tazke. Tento rok sa podla mna Viktoria prepracuje minimalne do Top 7. ;)Kamill a jeho bulharský problém. :lol:
Zvonareva porazí Azarenku. ;)
Bammer se odhlásila pro zranění ramene a uvolnila tak cestu do finále Ivanovičové.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 20. March 2009 07:02 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Je to Bieloruska! :lol: Ale to je vedlajsie,mozno sa budete cudovat,ale ja som verila,ze Vika tento zapas zvladne. Je to podla mna skvela tenistka s obrovskym potencialom,nebyt zranenia na Australian Open,Serena by asi prehrala prave s nou. Viktoria ma skvelu sezonu,zatial dva tituly a ja si myslim,ze v semifinale to bude mat s nou Zvonareva velmi tazke. Tento rok sa podla mna Viktoria prepracuje minimalne do Top 7. ;)Kamill a jeho bulharský problém. :lol:
Zvonareva porazí Azarenku. ;)
Bammer se odhlásila pro zranění ramene a uvolnila tak cestu do finále Ivanovičové.

Keď ja už asi myslím na dovolenku v BULHARSKU :lol:

Ale ešte raz to napíšem aj sem, tak Bammerová sfúkne z kurtu Danielu a kludne si nenastúpi na další zápas s Ivanovičovou. To čo zranená Bammerová porazila zdravú DAnielu??? Alebo sa zranila presne pri zahratí posledného úderu, teda matchballu??? Alebo po zápase nešetrila energiou a išla si ešte poriadne zatrénovať? Alebo išla na golf??? Tak ma totok vie vytočiť...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 20. March 2009 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12

Keď ja už asi myslím na dovolenku v BULHARSKU :lol:

Ale ešte raz to napíšem aj sem, tak Bammerová sfúkne z kurtu Danielu a kludne si nenastúpi na další zápas s Ivanovičovou. To čo zranená Bammerová porazila zdravú DAnielu??? Alebo sa zranila presne pri zahratí posledného úderu, teda matchballu??? Alebo po zápase nešetrila energiou a išla si ešte poriadne zatrénovať? Alebo išla na golf??? Tak ma totok vie vytočiť...
podla mna mala pravo nastupit proti ivanovic daniela :lol: viem, ze tak to v tenise nefunguje, ale v pripade odstupenia jednej hracky by mohla dostat sancu ta, ktoru kolo predtym porazila......ne????dobry napad...... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 21. March 2009 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
dufam ze IW vyhra Zvonarevova, lebo nezniesol by som myslienku ze Ivanovic tam bude mat dvojite vitazstvo...ved IW sa mi vzdy spaja s Dankou a teraz Ana? no nie..s tym sa nezmierim :(



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 21. March 2009 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
dufam ze IW vyhra Zvonarevova, lebo nezniesol by som myslienku ze Ivanovic tam bude mat dvojite vitazstvo...ved IW sa mi vzdy spaja s Dankou a teraz Ana? no nie..s tym sa nezmierim :(
Ach jaj.cítim to rovnako,i ked Zvonarevu z duše neznášam avšak Ana je pri nej ešte zlaticko :lol: neviem to inač vysvetliť :roll: ...no ale ako si už spominal,ten pocit by bol horši ako titul pre Zvonarevu





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 22. March 2009 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
ja to takisto viac prajem vere, aj ked ju nemam rad, anu mam radsej, ale tiez nehccem, aby vyhrala uz druhy krat.......ale skor to vidim tak, ze ana obhaji titul.....neviem, mam taky pocit..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 22. March 2009 11:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
Ja osobne neverim,ze sa nenajde niekto,kto by Danielu v buducnosti napodobnil a vyhral tento tazky turnaj dvakrat...Takze nech je to radsej moje zlaticko Ana ako nejaka nesympaticka hracka...Ja to Ane prajem,Daniele aj keby Ana vyhrala nikto nevezme,ze ten turnaj vyhrala dvakrat..Stale bude legendou...A co viete,podla vypoctov ho vyhra tretikrat v roku 2012,potom bude znovu prepisovat Danka historiu. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. March 2009 14:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
prave som dopozeral to video z oficialnej stranky WTA finále IW...a obe hracky boli strasne frustrovane z kazdej lopticky..to metanie raketou u Very no strasne nieco...a dokonca aj Ana vyzerala ze to nevydrzi :shock: skratka obe hracky su mi nesympaticke ale som radšej ze vyhrala Vera aspon Danka stale drzi svoje vítazstva ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. March 2009 14:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
prave som dopozeral to video z oficialnej stranky WTA finále IW...a obe hracky boli strasne frustrovane z kazdej lopticky..to metanie raketou u Very no strasne nieco...a dokonca aj Ana vyzerala ze to nevydrzi :shock: skratka obe hracky su mi nesympaticke ale som radšej ze vyhrala Vera aspon Danka stale drzi svoje vítazstva ;)
v prvom rade som rad, ze vyhrala vera.....a ty si asi nevidel cely zapas a nevies ake boli ,,weather conditions"....fukal velmi silny vietor a ten zapas sa poriadne ani nedal pozerat, museli hrat s absolutnou razanciou kazdu loptu, aby ju vietor nestocila to sa samozrejme nedarilo.....skoda, finale takeho velkeho turnaja a tenis takmer ziadny.......nojhorsie boli loby.... :lol: to som sa isiel popukat od smiechu, vietor si robil, co chcel a lopty skakali uplne inam, ako sa dalo cakat......preto ta frustracia od oboch hracok......nezavidel som im tie podmienky.....a tie verine pazvuky :lol: fakt si si mal pozriet zapas, nebol to nic moc tenis, ale niektroe lopty stali zato......bol to zapas : vera, ana a vietor...... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. March 2009 19:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 17:12
prave som dopozeral to video z oficialnej stranky WTA finále IW...a obe hracky boli strasne frustrovane z kazdej lopticky..to metanie raketou u Very no strasne nieco...a dokonca aj Ana vyzerala ze to nevydrzi :shock: skratka obe hracky su mi nesympaticke ale som radšej ze vyhrala Vera aspon Danka stale drzi svoje vítazstva ;)
Presne tak ako vravi samco,neviem si predstavit,kto by sa nehnevala netrieskal s raketou,ked mu vietor nevyspitatelne odfukol jasnu forhendovu lopticku do backhandu a podobne. :lol: Ten zapas bol zabavny. Inak sa ani neda nazvat,lebo tenisova uroven samozrejme nemohla byt ina ako podpriemerna kvoli tym veternym podmienkam. Mala som pocit,ako by sa nas silny vietor na SR dostal az do dalekej Ameriky. :lol: Bolo to tazke,ale Vera zahrala umne a skusenejsie ako Ana. Narozdiel od Any,ktora si absolutne neuvedomovala,ze je nie je dolezite trieskat do lopticky v takychto podmienkach,Vera hrala velmi rozumne,ona len odvracala lopticky na druhu stranu a v tom bolo to caro. Ana bola coraz nervoznejsia,lebo vietor robil obrovsku neplechu s jej udermi a Vera to dokonale vyuzila.Ana robila primoc chyb,zial,pocasie bolo proti jej hre.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy