Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. March 2009 19:13 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:41
Budem neobjektívny a zaujatý, ale aj keď si odmyslím vietor, včerajšie finále nemalo valnú úroveň. Roky 2002 a 2007 sa zapísali do histórie, tiež Danielina spanilá jazda k prvému titulu. Teraz máme síce Azarenkovú, Radwanské a podobné talenty, ale súčasný tenis je iný ako pred siedmimi rokmi. A ak si pozriete video na stránke WTA s riaditeľom turnaja, v jeho kancelárii visí fotka Daniely z predvlaňajška.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. March 2009 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Budem neobjektívny a zaujatý, ale aj keď si odmyslím vietor, včerajšie finále nemalo valnú úroveň. Roky 2002 a 2007 sa zapísali do histórie, tiež Danielina spanilá jazda k prvému titulu. Teraz máme síce Azarenkovú, Radwanské a podobné talenty, ale súčasný tenis je iný ako pred siedmimi rokmi. A ak si pozriete video na stránke WTA s riaditeľom turnaja, v jeho kancelárii visí fotka Daniely z predvlaňajška.
suhlasim.....a to s tou fotkou je mile 8-)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. April 2009 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
titul v Miami získala Azarenkova takze som velmi stastny ze nie Serena..a Viku mám spomedzi hracok top 10 najradsej...tak konecne si to zasluzila a myslim s, že spomedzi tych mladych hracok typu Wozniacki, Cibulkova, Cornet, Radwanska a ostatne ma najvacsie sance prebojovat sa do Top 5..nepochybne je z nich najlepsia ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. April 2009 13:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Neskutocne,moj risk v Tipleague vysiel,Vika to fakt vyhrala! :banana: Viktoria je naozaj tento rok hracka cislo 1,vyhrala uz 3 turnaje a vo vsetkych troch finale svoje superky rozdrvila. A plati to aj o Serene. Urcite viaceri vidia prehru Sereny hlavne zapricinenu jej zranenim,ale podla mna to bola Vikina zasluha. Nutila ju behat,hrala agresivne,nebala sa a hlavne mala velmi presnu hru..Mne sa jej hra ( az na to jacanie :P ) velmi paci,velmi dobre utoci,ale aj vela vybeha,a jej dolezita silna stranka je psychika. Vobec sa neboji ist do lopticiek a vcera proti takej velkej osobnosti ako je Serena,hrala vyborne. Tento rok sa podla mna do Top 5 moze prebojovat,ak bude pokracovat v tychto vykonoch.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. June 2009 20:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Neviem kam, to mam dat, ale tento vyrok Sereny ma pobavil.


:lol:

...jej jednoducho ide. Tusim aj nedavno, ked sa Safina stala svetovou jednotku, tak vyhlasila, ze skutocnou jednotkou na svete je iba ona.......a hned na to vypadla v 1. kole. :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 23. June 2009 21:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Neviem kam, to mam dat, ale tento vyrok Sereny ma pobavil.


:lol:

...jej jednoducho ide. Tusim aj nedavno, ked sa Safina stala svetovou jednotku, tak vyhlasila, ze skutocnou jednotkou na svete je iba ona.......a hned na to vypadla v 1. kole. :D
to som dnes cital aj ja na facebooku.....a v originaly je to este vtipnejsie, ona ma niekedy teda fakt dobre hlasky...... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. June 2009 08:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Proste Serena. :lol: Ale toto sa jej podarilo,ozaj som sa z rana velmi dobre zasmiala. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 24. June 2009 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
dnešný den vo Wimbledone bol pre Slovensko skvelý ale mrzí ma prehra Šarapovovej...na konci bojovala a hrala neskutočne...ale aj tak to už nestačilo :( druhýkrat po sebe iba druhe kolo...vzdy vo Wimbledone siahala daleko a teraz?...vyzera to tak že aspon sa jej bude darit na Roland Garros...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. July 2009 10:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
no neviem ako vas, ale mna prekvapila vyhra sereny nad venus.....venus prechadzala celym turnajom velmi hladko a zrazu prehrala so serenou, ktora mala vyrazne problemy s dementievovou......neviem, serena hrala skvelo, ale aj tak som cakal triumf venus, na trave velmi dobrej hracky......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 9. July 2009 15:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
no neviem ako vas, ale mna prekvapila vyhra sereny nad venus.....venus prechadzala celym turnajom velmi hladko a zrazu prehrala so serenou, ktora mala vyrazne problemy s dementievovou......neviem, serena hrala skvelo, ale aj tak som cakal triumf venus, na trave velmi dobrej hracky......
Venus sa mi zdala akosi zaspata vo finale..Vobec sa nedostala k svojej hre,robila vela UE a Serena ju nicila. Ale ja som Serene drzala palce,bolo vidno,ako velmi chce vyhrat,naopak,Venus za tym vitazstvom az tak nesla.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 3. August 2009 10:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Stanford(700 000 USD)
Bartoli def V.Williams 6-2 5-7 5-4


Tak musím unznať že Bartoli si to vitazstvo na Venus uplne zaslizila,fakt hrala velmi dobre,som este nevidel niekoho aby hracku ktorá je utocna tak priklincovala na ciaru :shock: Samozreme zápas som si riadne uzil... :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 4. August 2009 09:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Aj mne sa pacil zapas,Marion bojovala a viditelne jej kondicke prospelo,ze zhodila par kil. :) Skoro vobec nechybovala,skoda len,ze sa musela s Venus trapit este aj dalsi set,mala ju totiz dobre rozohratu uz v tom druhom...Ale naozaj zasluzene,i ked prekvapive vitazstvo. Marion to ale na druhej strane ide kazdy rok velmi dobre na americkych turnajoch,minuly rok hrala v Stanforde tiez finale a v Montreale zas semifinale. Na americkych dvorcoch je vzdy velmi nebezpecna. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 4. August 2009 13:06 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
no to hej, Marion je na americkom harde veľmi tažko zdolatelná hráčka ale naštastie na tomto turnaji ma pauzu. Mna len udivuje Venus Williams. Zatial čo v semifinálových kolách dáva svetovej jednotke elebo Dementievovej kanárov a vyhráva v dvoch setoch, vo finále uplne pohorí, škoda, vítazstvo by si viac zaslužila Venus...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 4. August 2009 16:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
no to hej, Marion je na americkom harde veľmi tažko zdolatelná hráčka ale naštastie na tomto turnaji ma pauzu. Mna len udivuje Venus Williams. Zatial čo v semifinálových kolách dáva svetovej jednotke elebo Dementievovej kanárov a vyhráva v dvoch setoch, vo finále uplne pohorí, škoda, vítazstvo by si viac zaslužila Venus...
No za finalovy vykon urcite nezasluzila. Davala tam jednu chybu za druhou,naozaj,tie chyby v nedelu prevazovali. Musi dalej makat,ja som ju tiez tipovala za vitazku,ale Marion vyhrala naozaj zasluzene.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. August 2009 07:09 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 16:41
Cincinnnnati USA 10-16 augusta 2009

1.kolo: (WC) Kim Clijstersová (BEL) - (12) Marion Bartoliová (FRA) 6:4 6:3

Tak na toto musím reagovať... Koľko nehrala tá Clijsterska? Tuším rok? Alebo viac? A hneď v prvom zápase porazí Bartoliovú, ktorá vyhrala pred týždňom Stanford?
To ukazuje perfektnú úroveň ženského tenisu, samozrejme to myslím v uvodzovkách. Čo tie ženy hrajú keď Clijsterska má rok pauzu a potom vyhrá nad 13tou hráčkou v rebríčku WTA. Ale aby som úplne nezhadzoval ten ženský tenis, treba uznať veľký talent Kim a tiež to ako sa dokázala pripraviť na svoj prvý zápas po dlhej pauze...
Uvidím ako jej to pôjde ďalej v turnaji, teraz bude hrať s Patty Schyderovou a keď aj v tomto zápase uspeje, uvidíme čo napíšem ;)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy