Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 11. September 2009 17:37 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Ja to najviac želám Clijstersovej a potom Caro. O Wozniackej sa hovori aj ako o novej Sarapovovej, pretoze ma všetko čo mala Maria ked vyhrala Wimbledon, skvelu hru, talent ale rozhodne je aj pekna ;) Tak uvidime či Caroline dokáže vyhrat titul. Ale su tu ešte dve prekážky a to Wickmayerova - aj ked si myslím že to problem nebude a potom už ,,len,, Serena :(



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 13. September 2009 09:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
:o :o :o Kim je vo finále. Taký comeback. Vyradit sestry Williamsove. Myslím si že Kim by mal patrit post svetovej jednotky.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 13. September 2009 09:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
:o :o :o Kim je vo finále. Taký comeback. Vyradit sestry Williamsove. Myslím si že Kim by mal patrit post svetovej jednotky.
Suhlasim. Podla mna sa tam znovu aj dostane.Skvely comeback. Inak budu sa Kim uz konecne zaratavat body do rebricka po tomto turnaji? Ak sa nemylim,stale vrebricku nie je...
..Inak co vravite na to nechutne divadlo co predviedla Serena na konci zapasu? :roll: Najprv to bolo hlupe zahlasenie chyby noh od rozhodkyne a potom totalne mentalne zlyhanie Williamsovej. Pre tych co nevideli:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 13. September 2009 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Ja som práve naopak smutný z toho že Serena prehrala,som dúfal,že vyhrá...no Kim hrala skvele a vo finále je zaslúžene!A čo sa týka toho menšieho divadla,tak to tiež patrí k tenisu a Serena sama povedala,že ju niekoľko krát na US Open poškodili rozhodcovia čo hlavný alebo čiarový,je to diskutabilné,ale nič sa nedá robiť!Bol to dôležitý zápas a nervy pracovali!A Kim by už mala fugurovať v rebríčku,podľa mojich prepočtov by sa mala Kim objaviť v TOP 20 tak uvidíme či sa nemýlim :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 13. September 2009 10:32 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Mne je šumafuk čo sa stalo so Serenou, kedže moc ju nemusím. Strašne je sebavedoma a navela. Si myslí, že je naj a že ona je jedine skutočnou jednotkou. Už je až arogantná. Pritom na normálnych turnajoch ju vyraduju hráčky z ktore su na 50 mieste a pod. Ako okej ma 11 grandslamov a a to je niečo ale už to až prehana. Nech ostane pri zemi a trocha pokory jej nezaškodí. Na Serena. Tak ti treba...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 16. September 2009 11:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
mne sa velmi pacilo to serenine vystupenie, doslova to bol pre mna vrchol zapasu :lol: oplatilo sa cakat az do konca :lol: skutocne : bravooo, serena ;) sice existuju iste hranice a ona ich vtedy prekrocila, nesmierne sa mi pacilo ako vrieskala na tu rozhodkynu a ohanala sa raketou a najlepsie bolo : i will kill you :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. October 2009 09:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:49


no som strašne zvedavý kto vyhrá tento rok turnaj Majsteriek ... :)

dnes sa už kvalifikovala aj Sveťa, teraz už len čakať či sa kvalifikuje Venus alebo dajú WC Kim Clijsters



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. October 2009 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:49
Aj ma to zaujima ale dufam ze to nevyhraje Safinova lebo ona za tie vykony co predvadza tak si to nezasluzi, a nezasluzi si byt ani svetova jednotka.Dnes prehrala s 226 hrackou sveta.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 5. October 2009 15:56 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Neviem či sa mi to zdá ale mám pocit že pred týždnom vypadla Venus s A. Pavlyuchenkovou v prvom kole a dnes s nou opät vypadla :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 6. October 2009 08:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Neviem či sa mi to zdá ale mám pocit že pred týždnom vypadla Venus s A. Pavlyuchenkovou v prvom kole a dnes s nou opät vypadla :lol:

Presne to som chcel napísať, dva krát po sebe prehrala Venus s Pavlyuchekovovou, s mladou žabkou, taká Daniela to nedokázala ani 9 krát po sebe...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 7. October 2009 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Anastasya je super! :) Venus ukazala,ze neni najlepsia na svete,naozaj super,ze Nastya ju dokazala dva razy po sebe zdolat..Co sa tyka Safiny... :roll: Okej,prehrat raz s cinskou kvalifikantkou,to sa moze stat,moze to byt nahoda..Ale prehrat s dalsou cinskou kvalifikantkou druhy raz,to je krute pre nas divakov..Ako moze byt toto dievca na poste svetovej jednotky? Toto ma byt najlepsia hracka sveta?No to urcite nie,to nech je tam radsej Serena,ta si to za svoje tenisove umenie zasluzi ovela viac...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: WTA sezóna pre rok 2009
PostPosted: 14. October 2009 15:32 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:49
Ani Serena by nebola bohvieaka svetova jednotka. Poslednou skutočnou bola Henin ktorá hrala celu sezonu ako svetova jednotka a nezameriavala sa len na grandslamy ako Serena. momentálne žensky tenis nemá najlepsiu hráčku ktorá by mohla na tento post pomyšlat. Rozhodne Serena ma najbližšie ale v posledon finále hrala v Miami myslím a to že sa sustredi len na grandslam a zvyšok sezony ju dokážu porazit hráčky ktoré naša Daniela sfukne ako nič je dost blbé.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : WTA tour

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy