Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. May 2009 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
videla som zapas Domci s JJ a to bol najhorsi zapas nasej fedcupovej reprezentantky co som kedy videla ..jankovicovej stacilo davat do kurtu,domca sa sama vysachovala ...
domca by sa mala dat zdravotne dopohody a az potom ist na dalsi turnaj , takto to nema zmysel ..podla mna velmi spravne rozhodnutie,ze sa odhlasila z Rima,ja verim,ze sa jej zdr.stav coskoro zlepsi a ze jej ucast na RG nebude ohrozena



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. May 2009 15:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 08:28
Dominike sa obnovilo zranenie slabín, nastúpi zrejme až v Madride.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 7. May 2009 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Dominika nenastúpi ani na turnaji v Madride a mala by sa vrátiť na dvorce až priamo na Roland Garros.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. May 2009 10:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Je pravda že sa Dominika rozišla s Melzerom???? :shock: :o


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. May 2009 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Je pravda že sa Dominika rozišla s Melzerom???? :shock: :o
Myslim,ze to uz davno kolovalo v novinach,ze sa rozisli,i ked si nie som ista... :oops:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. May 2009 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Cibulková by mala na Roland Garros štartovať vo 4-hre s Razzanovou a v mixe s Poláškom!Na Wimbledon je dohodnutá s Husárovou!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. May 2009 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Snad sa Filip da dokopy a nakoniec si s Dominikou zahraju mix. I ked,neviem neviem ci je rozumne zapojit sa do vsetkych moznych sutazi s Dominikinymi sklonmi k zraneniam... :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. May 2009 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Je pravda že sa Dominika rozišla s Melzerom???? :shock: :o
Myslim,ze to uz davno kolovalo v novinach,ze sa rozisli,i ked si nie som ista... :oops:
...tak toto som nezachytila v novinach ani ja. Dnes ma akurat napadlo, ked som citala Domcine vyjadrenia o planovanej stvohre s Filipom, ci sa Melzer zranil, alebo sa rozisli..... Melzer vsak zranenny nie je. Ci je to vsak pravda?....
Dolezitejsie je vsak, aby bola Domca zdrava a mohla hrat.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 25. May 2009 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
super že Dominika vyhrala...aj keď to bol evidentne tuhý boj...ale hlavné je že ide ďalej :P


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2009 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Roland Garros 4.kolo (osemfinále):
(20) Dominika Cibulková (SVK) - (29) Agnes Szavayová (Hun) 6:2 6:4

Tak Dominika dosiahla zatiaľ svoj najväčší úspech na grandslamovom turnaji, teda postup do štvrťfinále GRATULUJEM ;)

Jej slová po zápase:
"Po premenení mečbalu mi bolo do plaču od šťastia. Tie pocity sú úžasné a nepredstaviteľné, treba to zažiť. Myslím si, že som zvíťazila zaslúžene. Vydrela som si ten postup do štvrťfinále dnes i v predchádzajúcich zápasoch. Obe sme v úvode boli veľmi nervózne a išlo o to, ktorá z nás sa s tým rýchlejšie vyrovná a dostane sa do výhody. Nechcem povedať, že som mentálne silnejšia, ale zvládla som to dnes oveľa lepšie. Bola som pripravená na súperkinu hru, dobre ju poznám a pomohol mi aj včerajší tréningový nácvik na ňu."
"Vôbec som si nepripúšťala, že proti nej mám bilanciu 0:4. Vedela som, že keď budem hrať dobre, môžem to dotiahnuť do úspešného konca. Kľúčovým momentom bol rebrejk na 1:2 v druhom sete. Po ňom som sa znova cítila na dvorci dobre. Vrátila som sa od pasivity k aktivite, nestála som ďaleko za základnou čiarou, dostala som sa opäť do rytmu, švihala som do toho a dokázala som Ágnes rozbehať. Pretlačila som ju. Po nepremenení prvého mečbalu, keď môjmu forhendu chýbal iba kúsok, som trochu zneistela a urobila som z toho drámu. V tej fáze som si neuvedomila, že ona mi to dvíha a ja do toho musím ísť. Nespanikárila som však. Povedala som si, že sa neroztrasiem. Mohlo to byť dvakrát 6:2, beriem aj tých 6:2, 6:4."


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. June 2009 04:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 08:28
Roland Garros 2009

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (20-SR) - Aľona Bondarenková (Ukr.) 6:4, 2:6, 6:4
2. kolo: Cibulková (20-SR) - Kirsten Flipkensová (Bel.) 6:1, 6:0
3. kolo: Cibulková (20-SR) - Gisela Dulková (Arg.) 6:4, 6:2
osemfinále: Cibulková (20-SR) - Ágnes Szávayová (29-Maď.) 6:2, 6:4
štvrťfinále: Cibulková (20-SR) - Maria Šarapovová (Rus.) 6:0, 6:2
semifinále: Dinara Safinová (1-Rus.) - Cibulková (20-SR) 6:3, 6:3

Štvorhra
1. kolo: Anabel Medinová-Garriguesová, Virginia Ruanová-Pascualová (3-Šp.) - Cibulková, Virginie Razzanová (SR/Fr.) 6:2, 6:4

Mix
1. kolo: Sybille Bammerová, Lukasz Kubot (Rak./Poľ.) - Cibulková, Filip Polášek (SR) 7:6(2), 2:6, 10:7

Bál som sa, ako bude Domča hrať po trojtýždňovej prestávke, ale toto som nečakal. Prvé dva zápasy som nevidel. Čosi som zazrel z 3. kola, ale tam Dulkovú v 2. sete zlomila a zvalcovala. Zápas s Maďarkou bol kvalitatívne poslabší, tej nervozity tam bolo až príliš, navyše Szavayová až na pár okamihov nič nehrala. Ale Cibula dosiahla fenomenálny úspech - prvé slovenské 1/4finále na RG od roku 1996 od čias Habšudovej. Proti Šarapke má jedinečnú šancu - Ruska zatiaľ všetko zvládla v trojseťákoch a môže byť unavená a navyše jej chýba prax, no napriek tomu ju neradno podceňovať. Neviem však, či to Domča ukočíruje, bude to pre ňu veľký tlak na psychiku, ale dúfam, že keď jej nebude súdené vyhrať, Rusku aspoň poriadne potrápi. Pome!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. June 2009 16:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 08:28
Domča dosiahla fantastický úspech! Nechýbal ani infarktový záver so 4 premrhanými mečbalmi, ale postup slovenského hráča do SF grandslamového turnaja je naozaj niečo výnimočné. Šarapka síce sem-tam hrýzla, ale celkovo bola po dlhej prestávke mimo formy a vlastne sa "vyautovala". Safinová bude tvrdý oriešok, ale slovenský buldog už čaká.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. June 2009 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
Tiež GRATULUJEM Dominike k životnému úspechu v tenisovej kariére, veľmi ma potešila postupom do semifinále ;) Ale buldog ju predsa neprezývali, ja si pamätám prezývku motorová myš. Som veľmi zvedavý ako dopadne jej súboj s momentálnou jednotkou svetového rebríčka, určite budem Dominike držať palce nech to víde až do FINÁLE !!!


Last edited by kamill on 4. June 2009 10:56, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. June 2009 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
skvelé Domča...gratulujem :!: nádherný zápas to bol...Maša sa zmohla na odpor len na konci a konečne ju niekto vyprášil :D semifinále je skvelý životný výsledok pre Domču...je to fakt super

btw: na všetkých fotkách od Reuters je "Dominika Cibulkova of Slovakia" len na tejto zašarapatil škriatok ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. June 2009 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 07:28
skvelé Domča...gratulujem :!: nádherný zápas to bol...
s tym nadhernym zapasom by som nesuhlasil.....podla mna sa to nedalo pozerat, masha len v prvom sete urobila 16 nevynutenych chyb, ved to su cele 4 gemy!!!!!! nedalo sa na jej tenis pozerat, dominika ma akurat prekvapila tym, ze hrala o trochu agresivnejsie nez som u nej zvyknuty, ale vyhru v 2 setoch som ocakaval.......som zvedavy na semifinale, dinara bude urcite tazsia superka, ak sa po podobnom priebehu prveho setu nezosype, coho je schopna...........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy