Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Štvorhra na RG
PostPosted: 11. June 2008 08:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:10
Fotonávrat na debla na RG, to posledné foto je najroztomilejšie, aké som zatiaľ videl (zdroj: tennisforum.com, autor WTA-stars, ďalšie fotky ).



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. June 2008 16:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
oni sa k sebe podla mna voooobec nehodia.....................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. June 2008 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
Cibulková do Wimbledonu po vynechaní Hertogenboschu

BRATISLAVA 12. júna (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková pre drobné zdravotné problémy napokon vynechá plánovaný prípravný štart pred Wimbledonom (23. júna - 6. júla) na tráve budúci týždeň v holandskom Hertogenboschi. V anglickej metropole na treťom grandslamovom turnaji sezóny by však nemala chýbať. "Po natiahnutí brušného svalu v utorok v Barcelone som sa spočiatku obávala, že to bude horšie. Pobolievať ma to začalo už v polovici prvého setu po jednom z podaní a od stavu 5:5 a zhoda to už bola riadna bolesť. Nemohla som sa ani riadne zohnúť," popísala Dominika Cibulková pre agentúru SITA situáciu zo zápasu proti Francúzke Stéphanie Cohenovej-Alorovej a dodala: "Našťastie, stredajšie vyšetrenie magnetickou rezonanciou nepotvrdilo podozrenie z natrhnutia svalu. Ide len o mierne natiahnutie. Momentálne oddychujem, ale od začiatku budúceho týždňa by som mala začať trénovať na umelej tráve na Slovensku a vo štvrtok odletíme s trénerom Vladimírom Pláteníkom do Londýna."

Devätnásťročná z Piešťan pochádzajúca bratislavská rodáčka Cibulková by na kultových dvorcoch All England Lawn Tennis and Croquet Clubu mala byť rovnako ako nedávno na Roland Garros v Paríži nasadená. Znamená to, že s rebríčkovo vyššie postavenou súperkou sa určite nestretne skôr ako v 3. kole. Pri Boulonskom lesíku sa suverénne dostala práve medzi najlepších 32, potom však nestačila na favorizovanú Srbku Jelenu Jankovičovú(5:7, 3:6), neskoršiu semifinalistku.

Stále platí, že finalistka aprílového podujatia WTA Tour v Amelia Island Cibulková neprehrala s rebríčkovo nižšie postavenou hráčkou v zápase ukončenom mečbalom už od 6. januára. Vtedy ju - ako 49. v hodnotení - v Sydney zdolala Estónka Kaia Kanepiová figurujúca na 73. pozícii.

Cibulková, teraz 31. v počítačovom poradí, sa vo Wimbledone predstaví aj vo štvorhre, a to po boku 18-ročnej Rusky Alisy Klejbanovovej. Miešanú štvorhru po vydarenej premiére vo francúzskej metropole vedľa svojho priateľa Gaela Monfilsa tentoraz vynechá. "Vrátime sa k tomu asi až na US Open," predznamenala slovenská fedcupová opora.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hopmanov pohár
PostPosted: 16. June 2008 06:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:10
Domča a Hrbatý pôjdu tento rok, resp 3. januára na hopmaňák! Vybavil to Domino, ktorý má dobré vzťahy s riaditeľom turnaja. Viac v dnešnom Plus 1 deň (na stránke si môžte článok o tom zatiaľ len virtuálne nalistovať, v rubrike šport bude v priebehju dňa).


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika v kampani WTA Looking for a Hero?
PostPosted: 20. June 2008 11:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:10
Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Wimbledon 2008
PostPosted: 20. June 2008 11:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:10
Dominika hrá v 1. kole Wimbledonu proti Číňanke Ťie Čcheng (Jie Zheng v anglickom prepise). V debli nastúpi po boku Rusky Klejbanovovej proti 27. nasadenému rumunskému páru Cristea/ Niculescu


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. June 2008 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
neviem co si mam o zrebe mysliet.cinanku som videla v zapase na RG proti safine a je to mechanicka hracka,ktora sa snazi co najskor vymeny zakoncovat,co je na trave vyhoda.len neviem ako na tom je co sa tyka formy...ja budem rada,ak domca prejde cez prve kolo.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. June 2008 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
JIE ZHENG
24 rokov
Čína
aktuálny ranking : 132. miesto
najlepší ranking : 27. miesto (august 2006)
najlepšie výsledky v tomto roku : osemfinále v Miami (tier I), 3. kolo French Open(dostala sa tam až z kvalifikácie), 3.kolo Indian Wells (tier I, prehra s Danielou :D )
dokázala poraziť : Elena Vesnina, Kateryna Bondarenko, Nadia Petrova, Amelie Mauresmo, Maria Kirilenko...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Last edited by samčo on 20. June 2008 15:46, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. June 2008 15:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
tak podla poslednych vysledkov by zhengovu mala domca porazit, navyse zheng v tomto roku travu neokusila......bude to podla mna vyrovnane.........ale domca vyhra......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. June 2008 16:40 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
no pekný žreb. fakt :? ..podľa mňa sa Domča nadrie už v prvom kole ale mala by to zvládnuť v 2. kole dostane rozhodne prijateľnejšiu súperku (domáca Baltacha alebo Nemka Kerber) a v prípadnom 3. kole Ana Ivanovič ale tam by mohla motyka vystreliť :twisted: ...lenže najprv sa treba dostať do 3. kola...len sa bojím že Zheng môže hrať na tráve podobným štýlom ako Stosur v Eastbourne...keďže obe sú skvelé deblistky tak Zheng môže praktizovať hru servis-volej a to neviem čo potom bude Domča robiť...ale to sú len moje špekulácie :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 22. June 2008 10:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
Cibulkovú čaká na Wimbledone veľká neznáma

Cibulková dostala na úvod prijateľnú súperku, s Jie Zheng (132.) pôjde o prvý vzájomný zápas.

"Jie Zheng je pre mňa veľkou neznámou. S touto súperkou nemám pravdupovediac zatiaľ žiadne skúsenosti, takže nemám na ňu špeciálnu taktiku. Bude to môj prvý tohtoročný zápas na tráve. Dúfam, že sa stačím naň čo najdôkladnejšie pripraviť. Vo Wimbledone mi v uplynulých rokoch ruže príliš nekvitli, no verím, že teraz sa to konečne zlomí," povedala Cibulková.

Aj jej kolegyni z fedcupového tímu Magdaléne Rybárikovej žreb žičil. "Niculescuová je určite prijateľná súperka. Ak budem hrať svoju hru a nadviažem na kvalitné výkony z kvalifikácie, mám veľkú šancu uspieť. Samozrejme, že Monica má svoje kvality a rozhodne ju nemôžem podceniť. Musím sa na ňu dobre pripraviť," povedala Rybáriková.

Zdroj : TASR



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject:
PostPosted: 23. June 2008 13:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 14:10
Domča sa na wimbledonskej tráve dlho neohriala. Ale ani som s tým veľmi nepočítal, tento povrch asi veľmi neobľubuje.


Last edited by MartinH on 24. June 2008 07:38, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. June 2008 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
Ten Monfils je neprospieva.. :twisted:


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. June 2008 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
"Mrzí ma, že s dvojhrou sa lúčim hneď v 1. kole. Súperka však bola dnes naozaj lepšia, hrala veľmi dobre. Som sklamaná, pretože som nepodala až taký zlý výkon a na tráve som sa cítila celkom dobre. Všetko to išlo veľmi rýchlo, zvrtlo sa to na pár loptičkách,"..."Za stavu 4:5 v prvom sete som sa pošmykla, spadla som na zem a pripravila som sa o možnosť vyrovnať na 5:5. Pri druhom setbale som sa dopustila dvojchyby, čo ma dosť rozhodilo a znervóznela som. V celom zápase rozhodovali maličkosti. Ženg mala pri rozhodujúcich loptičkách jednoducho navrch," ... "Alisa Klejbanová je dobrou deblistkou a pevne verím, že spolu uhráme nejaké bodíky. Mrzí ma, že vo dvojhre som sa príliš neohriala, pokúsim sa to napraviť aspoň vo štvorhre"
zdroj TASR





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. June 2008 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:10
Hmm...trochu prekvapenie pre mna....skoda :( .
Domcina hra nie je vhodna pre travu.....tam dominuju vyssie hracky s dobrym podanim. No aspon nic neobhajovala.....


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy