HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. June 2009 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. April 2024| 04:02
skôr som to myslel tak, že z Domčinej strany to bol nádherný zápas, predsa len dodržiavala presne taktiku, občas na Mašu pritlačila, tlačila aj z returnov, občas ju rozbehala ale hlavne ju nechala sa povyhadzovať, lebo z Mašinej strany to bola fakt katastrofa ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. June 2009 14:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
RG Semifinále: (1) Safinová - Cibulková 6:3, 6:3

Bol to vynikajúci zápas, aj keď pri Safinovej nejde ani tak o tenis, ale o čo najsilnejšie trieskanie do loptičky. Ale Domča sa Rusky nezľakla a búšila do toho, až som oči otváral. V 1. sete dokonca mala najrýchlejšie podanie a v celom zápase urobila jedinú dvojchybu, Ruska sedem. Škoda len, že Cibula nevyužila viacero šancí na brejk, ale raz to bolo o šťastí, inokedy o skúsenosti, alebo ju Safinová jednoducho prestrieľala. Poslednou šancou niečo dosiahnuť bolo vyrovnať na 4:4 v 2. sete, ale chýbali k tomu dva fiftíny, keď Domča napálila pri 30:30 return do siete. Celkovo výborný zápas, hodný grandslamového semifinále, aj keď niekedy bolo tých UE priveľa.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. June 2009 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. April 2024| 03:02
Ja tak nenavidim tu puchru Safinovu ta mala viac stastia ako rozumu.Ona pre mna nieje tenistka.Som nasraty na to ze Dominika mala sance na to aby vyhrala len skoda tych breakov,ktore nevyuzila.Tenis to mohol byt krajsi keby nebol stale out alebo siet.To ma stavlo.Dominika bola dost daleko od zakladnej ciary mohla ist viac do kurtu ale to sa lahsie hovori ako robi.Skoda Skoda Skoda a este raz skoda.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. June 2009 16:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Dominika sa podľa TASR zhodnotila dosť kriticky. Ja som zápas sledoval v práci, takže mi niečo aj ušlo. Tu sú jej slová: "Nehrala som dobre a nezopakovala som výkon zo štvrťfinálového zápasu proti Šarapovovej. Pred začiatkom duelu som sa cítila v pohode, no zápas som nezvládla mentálne a najmä po taktickej stránke. Bolo to moje prvé grandslamové semifinále v kariére a na mojej hre to bolo cítiť. Škoda, že som v prvom sete nezvýšila na 3:0. Safinová vyrovnala na 2:2 a potom sa chytila. Dnes som urobila veľa nevynútených chýb od základnej čiary, čo sa proti takej hráčke, akou je Safinová, nevypláca. Dinara ma ničím neprekvapila, hrala krosy, mala dobrý bekhend. Dnes mi nevychádzalo podanie ani returny, mala som ju viac tlačiť."



Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. June 2009 18:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Zaujímavo uvažujú tie naše médiá: V sobotu 4. júla odvysiela televízia Markíza finálový zápas ženskej dvojhry vo Wimbledone. Nie je ťažké uhádnuť, prečo. Len už teraz počujem tie odsudzujúce komentáre, keď sa tam Domča nedostane a nebodaj vypadne príliš skoro. Viac na .


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. June 2009 17:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Turnaj WTA v Hertogenboschi, tráva

Dvojhra
1. kolo: Nathalie Dechyová (Fr.) - Dominika Cibulková (2-SR) 6:3, 3:6, 6:3

Z Domčinho ksichtenia na konci zápasu som mal dojem, že v Holandsku je za trest. Ale to bolo možno preto, že prehrávala a nepomohol jej ani tréner. Tenis to pekný nebol, dámam veľmi nešiel prvý servis (14 DF, z toho osem od DC), na returnoch 1. servisu tiež bieda, výmeny tak v priemere 2-3 krát cez sieť. Domča podľa mňa dosť často chcela prestreliť Dechyovú cez jej silnú forhendovú stranu. Prehru som čakal, takže sklamaný síce som, ale nie veľmi. Po každej takejto prehre však budú Domči pripomínať, že je semifinalistkou RG. Už vidím zajtrajšiu slovenskú tlač.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. June 2009 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 04:02
Nechcem Dominiku podcenovat,ale vzhladom na formu na trave by som na mieste Markizy radsej zmenila v nadpise meno Dominiky na Magdino alebo Danielino..Podla mna Dominika bude mat vela problemov uz aj prejst cez prve kolo ak nedostane nejaku slabu antukarku..Jej hra a hlavne servis nie su kvalitne na travu a zial,hracka Domcinych parametrov v podstate na trave nema sancu proti kvalitne servujucim a agresivnym hrackam..Viac jej to svedci na antuke,preto sa tesim na turnaj v Prahe,kde bude Domca prva nasadena a urcite tam bude bojovat o svoj prvy velky titul! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. June 2009 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. April 2024| 04:02
aj tak nechápem to počínanie Markízy...vysoliť v časoch finančnej krízy ťažké prachy za jedno finále (veď prenosy z Wimbledonu nie sú vôbec lacné), pričom ich k tomu očividne viedol bulvár a Domčina popularita ako realita a to, že Domči to moc na tráve nejde :roll: nič v zlom proti Domči, ale Markíza na to doplatí, lebo pochybujem, že Domča prežije prvý týždeň...závisí to síce od žrebu, ale pre mňa bude úspechom aj 3. kolo



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. June 2009 13:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Dominika aj o tom, prečo nemá rada trávu. Odpoveď je zaujímavá, keďže ani iné naše hráčky nemajú možnosť trénovať na tráve.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. June 2009 15:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Wimbledon 2009

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (14-SR) - Julie Coinová (Fr.) 6:4, 3:6, 6:3
2. kolo: Cibulková (14-SR) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:2, 6:4
3. kolo: Jelena Vesninová (Rus.) - Cibulková (14-SR) 7:5, 4:6, 6:4

Štvorhra
1. kolo: Alisa Klejbanovová, Jekaterina Makarovová (Rus.) - Cibulková, Janette Husárová (SR) 6:0, Slovenky odstúpili pre bolesti chrbta DC


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 22. June 2009 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 04:02
Vydychla som si, aj ked som uvidela Domcin vysledok. Zjavne sa natrapila, dala 12 dvojchyb, superka jej zase nadelila 18 es. Domca musi stavit na svoju bojovnost.

"Prvé víťazstvo na tráve je super, mám z neho veľkú radosť. Veľmi som chcela vyhrať a som rada, že sa to podarilo, hoci úspešný výsledok sa nerodil ľahko. Coinová veľmi dobre servovala a dala mi veľa es. Z mojej strany to bolo dobré pri úderoch od základnej čiary, no nešiel mi prvý ani druhý servis, ktorý je na tráve veľmi dôležitý. Na moje pomery som urobila veľa dvojchýb, vyhrávala som však dlhé výmeny a to rozhodlo. V treťom sete za stavu 1:0 viedla Coinová pri svojom servise 40:0, no nezabalila som to, pretože obzvlášť na tráve treba hrať o každú jednu loptičku. Podaril sa mi brejk na 2:0, čo mi dodalo veľa sebavedomia a súperku to naopak dostalo na kolená. Za stavu 5:1 som podcenila servis a Coinová ešte znížila na 3:5, no už som to udržala," povedala Cibulková.

Pre slovenskú jednotku je súperka v 2. kole, mladšia zo sestier Radwanských, neznámou. "Nepoznám ju, nikdy som ju na turnajoch nejako špeciálne nesledovala. Viem, že je to juniorská wimbledonská víťazka, ktorá sa cíti na tráve dobre. S trénerom Vladom Pláteníkom sa budeme usilovať ušiť na ňu účinnú taktiku. Verím, že podám dobrý výkon," dodala Cibulková.

Vela stastia. :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. June 2009 07:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Som rád, že to Domča zvládla a nevzdala sa. Mladšiu Radwanskú by mohla zdolať, keď sa to podarilo aj Magde. Len znížiť počet DF, je to hrozivé číslo.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 24. June 2009 13:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
Domči to išlo s Radwanskou oveľa ľahšie ako som čakal. Na tráve sa pomaly zlepšuje. Len tak ďalej!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 24. June 2009 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 04:02
Domči to išlo s Radwanskou oveľa ľahšie ako som čakal. Na tráve sa pomaly zlepšuje. Len tak ďalej!
Suhlasim,ani ja som necakala taky hladky postup. Dominika viacej tvorila ako Urszula,bola agresivnejsia,co ma velmi milo prekvapilo v 1.sete. Naopak,Radwanska ma nicim neohurila,Dominika mala v podstate lahku robotu. Len tak dalej! V dalsom kole ale caka Domcu velka vyzva a to v podobe jednej z Rusiek - bud Vesnina alebo Dushevina. Prave Vesnina je podla mna ovela nebezpecnejsou pre Domcu,Elena vyhrala posledne zapas s Cibulkou a navyse si priniesla do Londyna kvalitnu formu. Cakam narocny zapas,vysledok radsej ani netipujem. Uvidime,ktora si nakoniec proti Dominike zahra.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 25. June 2009 06:57 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 05:02
V 3. kole to je Vesninová. Som na vážkach, najmä keď som sa dozvedel, že Domča mala zas problémy s chrbtom. Ale zostanem veľmi mierny optimista.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy