Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. June 2009 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
V 3. kole to je Vesninová. Som na vážkach, najmä keď som sa dozvedel, že Domča mala zas problémy s chrbtom. Ale zostanem veľmi mierny optimista.
Aj mna trochu jej problemy desia.Sekne ju a je po zapase. A nestalo by sa tak prvy raz. Inak neviete ci je toto Domcino zranenie aj pricinou skrecu Husarovej a Cibulkovej v debli?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. June 2009 13:55 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Inak neviete ci je toto Domcino zranenie aj pricinou skrecu Husarovej a Cibulkovej v debli?

Ano, kvôli Domči skrečovali →



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. June 2009 14:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
Dalo sa to s Vesninovou zvládnuť v dvoch setoch. Dnes sa buhužiaľ Domča odpísala najmä sama, lebo hrala skvele (najmä podanie jej celkom išlo) a Ruska nič extra, ale v rozhodujúcich okamihoch vždy prišli tie jej povestné mentálne kŕče. V 1. sete prestala hrať po tom, čo Ruska stiahla jej vedenie 3:0 a 5:4, v treťom to posrala v Tildenovom geme, potom sa už darmo paprčila. Zaujímavé je, že všetky tri víťazstvá nad DC dosiahla Vesninová tento rok. Inak sledovať takmer 3 hodiny Domčin tenis ortodoxne (s malými výnimkami) hraný od základnej čiary, mi dáva vždy zabrať.
K bolestiam: Budem sa opakovať, ale takto sa nedá hrať tenis. Už aj Nadal začína mať problémy s kolenami a Domča sa asi tiež odpíše skôr, než dosiahne tenisový dôchodok.

P.S. Páčil sa mi hlboký hlas rozhodcu pri vyhlasovaní fiftínov - "ádvantidž miss sibulkova" alebá "táájm" bolo čarovné.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. July 2009 01:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
Turnaj WTA v Bastade (Švédsko), tvrdý povrch, 220.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (2-SR) - (WC) Sandra Roma (Švéd.) 6:3, 2:6, 6:1
2. kolo: Cibulková (2-SR) - Nuria Llagosterová Vivesová (Šp.) 6:1, 6:1
štvrťfinále: Gisela Dulková (Arg.) - Cibulková (2-SR) 6:7(5), 6:3, 7:6(6)

Štvorhra
1. kolo: Francesca Schiavoneová, Carla Suarezová Navarrová (Tal./Šp.) - Sofia Arvidssonová, Cibulková (Švéd./SR) 6:2, 6:1


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 7. July 2009 15:17 
Offline

Joined: 19. June 2009
Posts: 11
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
V prvom kole sa Domca trosku natrapila. Domca - (wc)Sandra Roma - 6:3, 2:6, 6:1. Hadam to bolo sposobene len prechodom na antuku a Domca sa uz dobre aklimatizovala a hlavne doliecila z bolesti chrbta. V druhom kole si zahra s antukarkou Nuria Llagostera Vives. Vela stastia.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 7. July 2009 16:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
Kúsok zápasu so Švédkou som videl - od prerušenia pre búrku po začiatok 2. setu. Dalo sa to zvládnuť aj v dvoch setok, ale Cibula mala v 2. sete svoj povestný výpadok koncentrácie. Ďalej sa mi to už nechcelo pozerať, ale koniec v 1. kole s držiteľkou divokej karty by bol hanbou, preto som rád, že postúpila.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. July 2009 19:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Domča prohrála s Dulko 7-6(5) 3-6 6-7(6), měla dva matchbally, no aspoň bude svěží v Praze příští týden, kde jí budu držet palce v hledišti.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. July 2009 22:05 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Domča prohrála s Dulko 7-6(5) 3-6 6-7(6), měla dva matchbally, no aspoň bude svěží v Praze příští týden, kde jí budu držet palce v hledišti.
Uzi si to ! Ja som chcela ist taky kuknut do Prahy na turnaj, no nevyslo mi to :(



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. July 2009 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
aj tak nechapem preco obchadza male turnaje na antuke, ked antukova sezona je pase a zacina tvrda.....tak mi to pripada, ze si chce nahnat body....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. July 2009 01:42 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
aj tak nechapem preco obchadza male turnaje na antuke, ked antukova sezona je pase a zacina tvrda.....tak mi to pripada, ze si chce nahnat body....

a myslíš, že ostatné hráčky to prečo robia :?: :D keďže jej to antuke šľape celkom dobre (nebyť tohto zaváhania s Dulko :roll: ) tak z toho chce vyťažiť čo najviac, môže tak nazbierať dosť bodov, dostať sa do Top 10 (aj to ju určite ženie, keďže je už tak blízko) a snáď aj vyhrať turnaj (dúfam, že v Prahe jej to vyjde ;) )...a len tajne dúfam, že vďaka plánu hrať na teraz na antuke nevyletí na prvom harde hneď v 1. kole



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. July 2009 08:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
a len tajne dúfam, že vďaka plánu hrať na teraz na antuke nevyletí na prvom harde hneď v 1. kole
ved o to mi islo ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. July 2009 14:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
Zápas s Dulkovou som nevidel, ale keď som čítal o jeho priebehu, nadobudol som dojem, že premrhala príliš veľa šancí a že sa to dalo zvládnuť aj v dvoch setoch. Ale Domča si aj tak rada zápasy komplikuje. Inak pražský turnaj som raz celý absolvoval v roku 2003 ešte so Suchou, Nagyovou a Husárovou. Areál na Štvanici je taký útulný a izolovaný od hluku okolitého mesta. Ale odkedy už v Prahe nemáme firemný byt, na tenise som nebol.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. July 2009 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Dominike kouc pri kazdom dialogu stale opakoval: Cely zapas sa nekoncentrujes! A tak potom to stvrtfinale aj dopadlo. Dominika robila az primoc chyb,naozaj sa mi zdalo,ze este si nezvykla na antukovu hru,nekedy sa natlacila k sieti a nevedela,co robit. Uvidime,ci prekroci svoj tien a konecne vyhra nejaky turnaj buduci tyzden v Prahe.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. July 2009 19:52 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
No že akosi nebola vo svojej koži, napovedajú aj tieto slová pre TASR z portálu osporte.sk: "Bol to z mojej strany veľmi zlý výkon, robila som hlúpe chyby a zdolala som sa sama. Dnes mi nefungovalo nič podľa mojich predstáv, ani podanie ani returny. V tajbrejku som mala dva mečbaly a dúfala som, že ten zápas s odretými ušami predsa dotiahnem do úspešného konca, žiaľ, nestalo sa, čo ma ešte viac mrzí. Pri prechode z trávy na antuku mávam niekedy svalové problémy (len vtedy? - moja otázka), čo sa prejavilo aj v závere dnešného zápasu. Dúfam, že do najbližšieho turnaja v Prahe to bude o.k. Celý Bastad bol taký zvláštny. Od prvého zápasu s domácou Švédkou Romovou som sa na kurte necítila dobre, nehrala som v optimálnej pohode. Verím, že v Prahe, kde som nasadenou jednotkou, to bude lepšie."


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. July 2009 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
no tak neviem...Domča nefiguruje v pavúku, takže sa zrejme z Prahy odhlásila, ale nikde o tom neviem nič nájsť :?
žeby sa predsa len šla pripravovať na hard sezónu...ak je tak, tak je to podľa mňa škoda, lebo mohla Prahu vyhrať :(

edit: tak som niečo našiel →
inak no comment...už keď sa aj na antuke dokáže dokatovať :roll: na zamyslenie



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy