Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. February 2009 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Domča vyhrala 6:4 6:2...hor sa na Pironkovu :D

edit: a zvládla aj štvorhru s Razzano zdolali pár Hrdinová/Rosolska 6:3 7:6(5)...v ďalšom kole ich čaká pár Yung-Jan CHAN/Tiantian SUN (Tch/Čín-8)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. February 2009 21:46 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Dominika ma moj obdiv, ze dnes zvladla oba zapasy vitazne.....hlavne, ked este berie lieky a virusove ochorenia nie su ktovieco. Potom, co dnes vypadla Kuznetsova, tak ma relativne velku sancu dostat sa daleko ......snad jej na to fyzicka sila vystaci. Zajtra hra treti zapas v poradi na kurte c. 3. Good luck :slovakia: .


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. February 2009 09:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Dominika ma moj obdiv, ze dnes zvladla oba zapasy vitazne.....hlavne, ked este berie lieky a virusove ochorenia nie su ktovieco. Potom, co dnes vypadla Kuznetsova, tak ma relativne velku sancu dostat sa daleko ......snad jej na to fyzicka sila vystaci. Zajtra hra treti zapas v poradi na kurte c. 3. Good luck .
myslim, ze dominika mala velku sancu aj proti kuznecovej, ved ta hra otrasne........vcera sa ten treti set nedal ani pozerat..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. February 2009 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Dominika ma moj obdiv, ze dnes zvladla oba zapasy vitazne.....hlavne, ked este berie lieky a virusove ochorenia nie su ktovieco. Potom, co dnes vypadla Kuznetsova, tak ma relativne velku sancu dostat sa daleko ......snad jej na to fyzicka sila vystaci. Zajtra hra treti zapas v poradi na kurte c. 3. Good luck .
myslim, ze dominika mala velku sancu aj proti kuznecovej, ved ta hra otrasne........vcera sa ten treti set nedal ani pozerat..........
Kuznetsova uz davno nie je,to co byvala..Ved minuly rok nevyhrala ani jeden turnaj,tych prehier vo finale bolo az primoc..Toto ju mozno deptalo a stale prenasleduje..Jej hra sa mi vobec nepaci,myslim,ze si prehru zasluzila.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. February 2009 15:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 04:42
Dubaj: Domča po tuhom boji porazila Pironkovovú a v 3. kole ju čaká Vesninová. Po chorobe pekný úspech.

Domča pre TASR: "Bol to taký utrápený zápas. Pironkovová hrala zvláštne údery, také cvancaráky, z ničoho nič to vypálila a dosť to rezala. Aj cez takéto zápasy sa však musí prejsť. Som veľmi rada, že som to psychicky zvládla a postúpila do 3. kola." O Vesninovej:"Vlani som ju v Montreale zdolala hladko v dvoch setoch, no v Dubaji hrá veľmi dobre a zdolala Na Li i Kuznecovovú. Musím si dať na ňu pozor. Je to predsa len iná hráčka ako Pironkovová, bude mi hrať lepšie na rytmus".

P.S. Viem, čo tým myslela, lebo som Pironkovovú viackrát videl hrať aj u nás v BA, ale počuli ste už niekto výraz "cvancarák"? Aj gúgl o ňom mlčí. A či slovami "bude mi hrať lepšie na rytmus" nemyslela toho rapera, ktorého počúva?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. February 2009 20:53 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
tak gratulujem Domči k postupu ;) proti Vesnine to bude určite ťažké ale verím, že jej to vyjde ;)
cvancaráky netuším čo sú...možno nejaký bratislavský slang :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. February 2009 21:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Dubaj: Domča po tuhom boji porazila Pironkovovú a v 3. kole ju čaká Vesninová. Po chorobe pekný úspech.

Domča pre TASR: "Bol to taký utrápený zápas. Pironkovová hrala zvláštne údery, také cvancaráky, z ničoho nič to vypálila a dosť to rezala. Aj cez takéto zápasy sa však musí prejsť. Som veľmi rada, že som to psychicky zvládla a postúpila do 3. kola." O Vesninovej:"Vlani som ju v Montreale zdolala hladko v dvoch setoch, no v Dubaji hrá veľmi dobre a zdolala Na Li i Kuznecovovú. Musím si dať na ňu pozor. Je to predsa len iná hráčka ako Pironkovová, bude mi hrať lepšie na rytmus".

P.S. Viem, čo tým myslela, lebo som Pironkovovú viackrát videl hrať aj u nás v BA, ale počuli ste už niekto výraz "cvancarák"? Aj gúgl o ňom mlčí. A či slovami "bude mi hrať lepšie na rytmus" nemyslela toho rapera, ktorého počúva?
tym rytmusom asi myslela, ze jej hra vesninove viac sadne..???? :?: neviem......zvlastne vyjadrovanie ma dievca :lol:
a cvancarak????to je nejaka vidlacina :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. February 2009 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
tak domca nam skrecovala zapas v tretom sete po famoznom uvode do zapasu.........6:4, 1:6, 0:4 skrec.



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. February 2009 11:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 04:42
Turnaj WTA v Dubaji

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (12-SR) - Sorana Cirstea (Rum.) 6:4, 6:2
2. kolo: Cibulková (12-SR) - Cvetana Pironkovová (Bulh.) 7:6(5), 6:4
3. kolo: Jelena Vesninová (Rus.) - Cibulková (12-SR) 4:6, 6:1, 4:0 skreč DC

Domča to nakoniec vzdala, som zvedavý, čo bolo príčinou - či ešte dozvuky Thajska, alebo nejaké nové zranenie. Celý zápas bol jedno trápenie - 1. set vedenie 5:0, potom takmer vyrovanie na 5:5, druhý odišiel úplne a tretí tiež.

Štvorhra
1. kolo: Cibulková, Virginie Razzanová (SR/Fr.) - Eva Hrdinová, Alicja Rosolská (ČR/Poľ.) 6:3, 7:6(5)
2. kolo: Jüng-Jan Čchan, Tian-tian Sun (8-Taiwan/Čína) - Cibulková, Virginie Razzanová (SR/Fr.) bez boja

Domča proti Cirsteovej (Zdroj: Reuters/AP)



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. February 2009 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
tak domca nam skrecovala zapas v tretom sete po famoznom uvode do zapasu.........6:4, 1:6, 0:4 skrec.
tak to je velka skoda...no dufam ze to neni niake vazne zranenie...asi sa ozvala unava po chorobe





Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. February 2009 12:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 04:42
Domča pre TASR: "Verila som, že môžem postúpiť do štvrťfinále, no v treťom sete som vôbec nevládala. Mala som tuhé nohy, ťažko sa mi behalo. Od rána bolo v Dubaji veľmi teplo, čo ma dosť zobralo, svoju úlohu určite zohrala aj nedávna choroba. Začala som dobre a rýchlo som viedla 5:0. Jelena však potom začala viac riskovať a ja som sa naopak začala trápiť. Prvý set som napokon vyhrala, no s pribúdajúcimi minútami som sa na kurte cítila čoraz horšie a postupne sa to všetko nabaľovalo na seba. V treťom sete som ešte chcela zabojovať, no naozaj som nevládala a tak som pre vyčerpanosť musela zápas skrečovať. Chcem si dať pár dni voľna, keďže po fedcupovom týždni som si vôbec neoddýchla a hneď som letela na turnaj do Pattaye. Potom začnem s prípravou na prestížne turnaje na americkom harde v Indian Wells a v Miami."

Zvláštne, Domča viackrát tvrdila, že má jednu z najlepšícj kondičiek naokruhu WTA. Ale tentoraz zapracovala choroba.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. February 2009 15:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Tak toto je velmi nestastny den pre slovenske farby,uz len cakam,ze vypadne Hrbaty s Mayerom. :? Velmi zle,obe nase mohli postupit ale Dominike v tom zabranila unava,Daniele hlava...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. March 2009 17:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 04:42
Na turnaji v I. Wells má Domča ako 14. nasadená v 1. kole voľno, jej súperka do 2. kola vzíde zo súboja Llagosterová Vivesová - Záhlavová Strýcová. Som zvedavý, čo Cibula predvedie po tom, čo ju skolila chrípka.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. March 2009 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 03:42
Druhe kolo nemusi byt az takou malinou. Zahlavova Strycova hra v dobrej forme,ale aj tak si myslim,ze by to Domca mala zvladnut. Zreb ma opat prijatelny,podla mna sa moze dostat daleko.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 13. March 2009 21:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 04:42
Takže Domča má v 2. kole Llagosterovú Vivesovú, ktorá v dvoch TB vyradila Záhlavovú Strýcovú. Ako ju poznám, tá musela zúriť, že "to je šílený".


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy