Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2009 08:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
Tak Dominike gratulujem - no jedna lastovička leto nerobí a uvidí sa ako zabojuje v 2. kole proti mladej ruske Klejbanovej.No držím palce,aby aspoň na jednom turnaji WTA postúpila ďalej ako do 2. kola.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2009 16:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Domčin výkec pre TASR: "Som veľmi šťastná, že som konečne opäť vyhrala zápas. S Vladom Pláteníkom sme v posledných týždňoch v Amerike veľmi tvrdo trénovali a som rada, že sa to dnes konečne ukázalo. Nebol to pritom vôbec jednoduchý zápas, lebo Erraniová hrala topspiny, navyše nepríjemne fúkalo. Je to húževnatá hráčka, ktorá vám nedaruje zadarmo ani loptičku a nevzdáva sa za žiadneho stavu. Dobre som sa však na ňu pripravila, tlačila som ju, bola som aktívnejšou hráčkou. Uvidíme, proti komu nastúpim v druhom kole. Wozniakovú som pred dvoma rokmi v New Havene zdolala hladko v dvoch setoch, no to bolo už dávno, navyše Alexandra hrá teraz doma. S Klejbanovovou som hrala ešte za juniorskych čias."


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2009 21:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Klejbanovová - Cibulková 6:1, 4:6, 7:6(4)
Jáj, panečku! A to má byť človek optimista, keď niekto premrhá za stavu 5:4 pri podaní súperky SEDEM mečbalov?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2009 21:33 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
bože :!: ja byť Domčin tréner, tak asi začnem uplatňovať fyzické tresty, lebo mám pocit, že naša tenisová jednotka začína naberať kurz á la Nicole Vaidišová...obe raketovo vyleteli, mali bomba výsledok na RG a potom prišiel pád...u Domči to ale začína nejako skoro...trápi sa s hráčkami, ktoré by jednoznačne mala porážať :? a mala veľkú šancu dostať sa dosť ďaleko, keď je Safina out ale to čo tu predviedla...premrhá xy mečbalov, ledva sa dostane do TB a začne bojovať za stavu 1-5 :?: nič v zlom ale začína ma čím ďalej tým viac štvať

btw...minule som náhodou pri prepínaní narazil na opakovačku Anjelov strážnych s Domčou na Trojke a tam spomínala, že keď pred rokom porazila veľké mená v Montreale a došla do semi proti Bartoli, že v tom zápase zo začiatku hrala akoby tam duchom nebola, lebo bola uspokojená s tým koho porazila a ako ďaleko sa dostala...po 1. sete na ňu tréner a neviem ešte kto vraj v šatni nakričal, aby sa spamätala, pristála opäť na zemi a začala hrať svoju hru...a vraj vďaka tomu ten zápas otočila...ja by som na ňu začal vrieskať a poriadne už od zápasu s Radwanskou, lebo mi pripadá akoby spala na vavrínoch



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2009 18:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
Tenisový kalendář na rok 2010, Dominika zastupuje september.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2009 21:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Turnaj WTA v Toronte, tvrdý povrch, 2.000.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (16-SR) - Sara Erraniová (Tal.) 6:4, 6:2
2. kolo: Alisa Klejbanovová (Rus.) - Cibulková (16-SR) 6:1, 4:6, 7:6(4)

Domča po zápase: "Nespomínam si, že by som niekedy v minulosti prehrala zápas, v ktorom som mala sedem mečbalov. Niečo také sa mi stalo prvýkrát, o to viac ma to mrzí a bolí. V prvom sete som nehrala dobre, nechala som sa zatlačiť. V polovici druhého dejstva som sa však rozohrala, dobre som si držala čiaru a postupne som prevzala iniciatívu. Za stavu 5:4 v treťom sete najprv súperka nevyužila šesť možností vyrovnať na 5:5 a potom som mala sedem mečbalov, ani jeden som však nevyužila. Keby som to vrátila naspäť, možno by som niektoré výmeny zahrala ináč, no teraz je už o tom zbytočné špekulovať. V niektorých momentoch Alisa skvele zaservovala alebo zahrala výborný volej, mala som byť asi trpezlivejšia. Najviac ma štve, že celý čas sme s trénerom skúšali returny, no v zápase mi vôbec nešli podľa predstáv. Musela som potom vždy čakať, kým rozohráme výmenu. Klejbanovová má ničím neprekvapila, už z juniorských čias som vedela, že jej veľkou zbraňou je podanie."


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 22. August 2009 12:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Turnaj WTA v New Havene tvrdý povrch, 600.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková (7-SR) - Alizé Cornetová (Fr.)

Edit 23. 8.: Domča sa odhlásila pre zranenie pravého rebra. "Dobrá" správa pred US Open. Americká šnúra tento rok totálne nevyšla.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. August 2009 10:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
Takže nevyjde - Dominika sa z turnaja v New Haven odhlásila pre problémy z rebrami - no snáď to nieje nič vážne a na US Open bude hrať.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 24. August 2009 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
ešte sa presne nevie, čo je s Dominikou...
ja len dúfam, že ak sa ukáže, že je to niečo vážne tak Domča neurobí zasa tú chybu ako minule, že bude nasilu hrať na US Open lebo je to grandslam a úplne vyhorí ako v Stuttgarte po FED Cup-e

edit:
tak Domča sa najbližšie chystá na 6 turnajov v rade vrátane US Open, viac , plus v rozhovore povedala, že teraz je zdravotne v poriadku ale aj tak si myslím, že 6 turnajov v rade môže byť dosť celkom zabijak :D ak teda nerátame že vypadne v skorších kolách a tým pádom bude mať čas na oddych, snáď sa jej to neodrazí na zdraví :?

nezvyknem často citovať sám seba...ale Domča mala pôvodne hrať 6 turnajov v rade...nakoniec hrala 4 s bilanciou 1:4 a privodila si zlomeninu rebra...je to trochu na pousmiatie, keď sa k tomu pridajú jej vyjadrenia pred touto americkou šnúrou...
samozrejme dúfam, že sa z toho dostane čím skôr...nech je hlavne zdravá....inak ma zaujalo, že to rebro začala cítiť už v Stanforde, čo bol jej 1. turnaj v USA, a keďže ide o únavovú zlomeninu, tak ktovie, či si to neprihodila niekde na tréningoch :?:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 30. August 2009 09:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
Ach ta Dominika..Opat a opat zranena..Neviem co nato povedat,tato sezona je skor taka marodka jak poriadna tenisova. Je mi luto,ale zial tak zla US Open Series inak asi skoncit ani nemohla. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. October 2009 00:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Turnaj WTA Moskve, tvrdý povrch, 1.000.000 USD

Dvojhra
1. kolo: María José Martínezová Sánchezová (Šp.) - Dominika Cibulková (7-SR) 6:2, 6:2

Po zápase pre TASR: "Som rada, že som fit a že ma rebro nebolí. Aj keď som prehrala, mám sa aspoň z čoho odpichnúť. Súperka hrala veľmi dobre, no ja som jej uľahčila cestu za víťazstvom, pretože som bola na kurte veľmi zbrklá. Bolo vidieť, že som dva mesiace nehrala. Vždy, keď som sa mala dostať do vedenia alebo keď sa zapas lámal, robila som zbytočné chyby. Škoda nevyužitých šancí, chcela som niečo extra vymyslieť a to sa mi nevyplatilo. Spravila som veľa dvojchýb, lebo servis sme netrénovali. Pri podaní som mala trochu strach, čo je prirodzené. Som rada, že som v Moskve mohla hrať," povedala pre TASR Cibulková, ktorá z Ruska mieri na turnaj ITF do Francúzska. "Ešte stále je tu možnosť, že by som s voľnou kartou mohla štartovať na Turnaji šampiónov na indonézskom ostrove Bali, no záujemkýň je veľa. Uvidíme, ktoré dve hráčky ich napokon dostanú."


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. October 2009 10:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
(FRA) $100,000 Poitiers 2009
26.10 - 1.11.2009

1 CIBULKOVA, Dominika SVK
2 PAVLYUCHENKOVA, Anastasia RUS
3 SHVEDOVA, Yaroslava KAZ
4 DULGHERU, Alexandra ROU
5 SHAUGHNESSY, Meghann USA
6 HRADECKA, Lucie CZE
7 DOKIC, Jelena AUS
8 COIN, Julie FRA
9 OLARU, Iona-Raluca ROU
10 NICULESCU, Monica ROU
11 FLIPKENS, Kirsten BEL
12 KUTUZOVA, Viktoria UKR
13 AMANMURADOVA, Akgul UZB
14 YAKIMOVA, Anastasia BLR
15 $ O'BRIEN, Katie GBR
16 RODIONOVA, Anastasia RUS
17 KUDRYAVTSEVA, Alla RUS
18 DUBOIS, Stephanie CAN
19 KUCOVA, Kristina SVK
20 MANASIEVA, Vesna RUS
21 ZEC-PESKIRIC, Masa SLO



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2009 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
Ona tam fakt tusim bude startovat..No neviem,co nato povedat,je pravda,ze si tam moze nahnat dobry vysledok a sebavedomie pre buducu sezonu,ale neviem..Predsa je to len challenger,co je divny vyber pre hracku Top 30..Tak ale snad Domca vie,co robi..A snad si tam hanbu nespravi,to by bol pruser :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2009 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 12:25
ako aj mne pripada dost divne vidiet Domcu na turnaji ITF (plus Platenik povedal, ze po tomto francuzskom mozno pridaju este jeden) ale v podstate sa to da pochopit, ked Domca 2 mesiace ci kolko poriadne nehrala tak potrebuje niekde nabrat zapasovu prax, a na to su ITF ako stvorene...ale tiez sa klepem z toho, aby to tam nepobabrala ked su tam take hracky ako Shvedova, Hradecka, ci Dokic, ktore by podla mna Domcu mohli aj zdolat, kedze tie tak dlho nepauzovali a spominana prax im nechyba...som zvedavy co tam Domca predvedie a ako jej pojde servis, dufam ze ho trochu potrenuje ked ho pred Moskvou nestihla



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 22. October 2009 20:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 13:25
Mohla by ísť na Ritro, to by som sa aj išiel pozrieť.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy