Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
No fuj! Pardon,ze musim pouzit az taketo vyrazy,ale naozaj sa nato neda nic ine povedat. Dominika dostala riadny vyprask od nemastnej-neslanej Pengovej,co naznacuje hlboku krizu Cibulky. Pocet brejkbalov na oboch stranach rovnaky,no zatial co Peng 5 odvratila,Dominika len 1 zo siestich..Hroza,snad takto neskonci aj Daniela...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
neviem čo mám na to povedať...som sklamaný, zhrozený, zhnusený atď. atď. ...Domča sa dušovala, že má formu ale 3 prehry z troch zápasov...navyše teraz proti slabej Peng :roll: bohužiaľ
ešte ju čakajú 3 turnaje...tak snáď sa zlá polka americkej sezóny na hardoch skončila a začne tá lepšia...lebo keď vypadne aj v Toronte v 1. kole tak poletí z Top 20 ako blesk



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
ono vždy je lahšie dostať sa na vrchol a vystreliť ako raketa a porážať hráčky z Top 10, ale treba sa pozriet aj na další rok a tie body obhajit, lebo dá sa aj týmto vela stratit. Ja neviem, mne sa zdalo, že Dominika bude excelovat na harde, ale tak asi som sa mýlil. Sama tvrdila, že je dobre pripravená a trénovala na podobných kurtoch tu na Slovensku ako su tam v Amerike...na tomto turnaji potrebuje Dominika aspoň štvrtfinále, ak nie tak mna sklamala lebo takuto sezonu som teda od nej nečakal...
Suhlasim,som sklamana Domcinymi vykonmi v Amerike,cakala som,ze to tam znovu vypali a bude hrat rovnako dobre. Prehrou so Stosurovou ma nesklamala,to bol naozaj smolny zreb ked sa pozrieme na sucasnu formu Australcanky,ale prehra s Radwanskou je desiva.Snad uz konecne v Cinci vyhra zapas.

Tak bohužiaľ nevyhrala :(
No tak čo k tomuto? Prehrat trikrát za sebou na takýchto turnajoch s takýmito hráčkami je hanba. Možno to so Stosurovou bol zlý žreb ale si myslím, že hráčka ktorá sa chce dostat do Top 10 by s nou mala zahrat dlhý náročný trojseták. O to už ani nejde, ale skor o tuto prehru. Vyhrat tri gemy??? Dominika? :roll: To už by asi prehrala aj s Vaidišovou...Ak Dominika hoc aj na dalšom turnaji prejde cez prvé kolo neznamená to že by sme ju mali všetci zrazu vychválit. Bude potrebovat minimálne štvrt alebo semifinále aby som na toto zabudol a to pochybujem, že sa stane takže po Montreale bude podla mna mimi top 20 a po US open asi aj mimo top 25 s takouto hrou. A tažko sa niečo zlepší za týžden si myslím...Kde je odrazu Dominikina bojovnost? No neviem neviem ale asi si ešte na slovensku hráčku v Top 10 počkáme...



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Neviem,ale v poslednej dobe mam pocit,akoby sa karty obratili. Zatial co v minulosti uchvacovala svojou bojovnostou a nekonecne dlhymi zapasmi Dominika,teraz ich ma coraz viac na svojom konte Daniela. :lol: A ak sa stane,ze Domca vkroci do dlheho trojsetaku,zvacsa skrecuje a nedohra. Neviem co sa s nou deje,ale v poslednej dobe jej zapasy vobec nevychadzaju. Snazim sa verit,ze ochvilu sa to zmeni a Dominika najde samu seba.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 19:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Ja som prehru aj očakával ako vôbec ma to neprekvapilo,Dominika po Roland Garros nejak rapídne klesla z formou a to nieje dobré!Pengová nieje až natoľko slabá súperka veď vie potrápiť aj iné a lepšie hráčky ako Cibulková,viď minule Zvonarevová i keď tá je po zranení mimo formu a zápas z Klejbanovou ktorá sa pomaly blíži do 2. kola vypadá na jej prehru.Dominika prehrala zatiaľ zo Stosurovou,Radwanskou a Pengovou a ešte ju čakajú turnaje v Toronte a New Heaven pred grandslamom US Open,no nejak mám pocit,že mizéria prvých kôl bude pokračovať.Cibulková a Rybáriková zažívajú hernú krízu a ktovie prečo je tomu tak,obe naberali na sile a zrazu nič.Daniela sa snaží,ale chce to už lepší výsledok ako štandardné 2. kolo,trojseťáky z hráčkami TOP 50 a hore a prehry tesné z hráčkami vyššie od nej...



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2009 21:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Tímhle tempem bude Daniela zase brzy slovenská jednička. A já už vidím tu hromadu nadšených diskutérů na slovenských zpravodajských portálech. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2009 16:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:59
Úryvok zo správy TASR k výkonu z Cincinnati:
"Cibulková priznala, že jej výkon mal ďaleko od optima. "Bol to z mojej strany veľmi zlý zápas a zlý výkon. Súperka hrala dobre, no ja som jej výrazne uľahčila cestu za víťazstvom, pretože som robila veľmi veľa nevynútených chýb. Zdolala som sa prakticky sama, pri druhej či tretej loptičke som vždy zahrala do autu alebo do siete," povedala Cibulková pre TASR.
V Cincinnati vládlo v utorok dusné počasie, podľa Cibulkovej však podmienky boli pre obe hráčky rovnaké. "S trénerom Vladom Pláteníkom sme boli v Cincinnati tri dni a to bol dosť dlhý čas na to, aby som sa dostatočne aklimatizovala na tunajšie podmienky. Na nič sa nevyhováram. Po takom výkone, aký som podala, som nemohla čakať žiadny dobrý výsledok," dodala slovenská reprezentantka.
Cibulková verí, že čiernu sériu prelomí už na najbližšom turnaji Rogers Cup v kanadskom Toronte, kde ju čaká obhajoba finále z vlaňajška, keď sa podujatie uskutočnilo v Montreale. "Do Kanady odlietame vo štvrtok. Pevne dúfam, že v Toronte to bude herne i výsledkovo lepšie," zakončila Cibulková, ktorá sa pred záverečným grandslamovým podujatím sezóny US Open ešte predstaví v New Havene."


Zlú sériu máva každý tenista a každý sa s ňou vyrovná inak. Dúfam, že keď sa Domča oklepe, vráti sa aspoň tam, kde bola pred touto krízou a nenasleduje (momentálnu) cestu Magdy. V Toronte má takmer nesplniteľnú úlohu obhájiť vlaňajšie finále. Pochybujem, že sa jej to podarí, ale bolo by dobré, keby uhrala viac ako jedno kolo. Držím palce.

Na záver fotky zo zápasu. Poriadne do toho búšila, ale jej to tam nepadalo:



Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 15. August 2009 08:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Toronto

Dvojhra:
1. kolo : /16/ Dominika Cibulková (SVK) - Sara Errani (ITA) 6:4 6:2
2. kolo : /16/ Dominika Cibulková (SVK) - Alisa Klejbanova (RUS) Klejbanovová - Cibulková 6:1, 4:6, 7:6(4)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 19. August 2009 08:01, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 15. August 2009 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Je mi luto,ale po Dominikinych zlych vysledkoch sa neda nic ine ocakavat ako prehra. Naopak,Erraniovej to celkom ide,hrala vyrovnanu partiu s Dankou a v Portorozi len tak tak neobhajila minulorocny triumf.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 15. August 2009 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
bohužiaľ to tiež opäť nevidím na výhru :( snáď Dominika konečne prelomí tú sériu, možno ju bude hnať dopredu aj obhajoba bodov



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 15. August 2009 18:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:59
Už Daniela mala s Erraniovou problémy a čo čakať od Dominiky, ktorá v Amerike ešte nevyhrala a v Toronte obhajuje vlaňajšie finále? Odpoveď sa ponúka sama.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. August 2009 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Ocakavam prehru,z vyhry by som bola prekvapena ..Sice mozno sa uz Domca spamata a chyti sa ...velmi lahko sa jej dostalo hore,s obhajobou vysledkov je to teraz tazsie .



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. August 2009 12:29 
Offline

Joined: 14. August 2009
Posts: 10
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
Dominike sa body už neodrataju. A to z jasneho dôvodu tento turnaj sa minuly rok hral skor a body sa už odratali vtedy ak Dominika klesla z 12 na 16priečku teraz si môže už len prilepšit resp. aj spadnuť ak ju obehnu ine hračky. :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. August 2009 19:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 12:59
Podarilo sa to na štvrtý pokus. Domča zdolala Erraniovú 6:4, 6:2. Ten prvý set bol riadny pôrod, ani záver 2. setu nebol bez problémov, keď DC za stavu 5:1 asi začala priveľmi rozmýšľať a podanie si prehrala, potom si to ale vynahradila pri podaní Talianky. Teraz ju čaká buď Wozniaková, alebo Klejbanovová. Tipujem na Rusku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. August 2009 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 11:59
no konečne...síce to trvalo ale dočkali sme sa ;) 2 sety proti húževnatej Talianke, celkom dobrý výsledok, snáď to Domču nakopne a zvládne aj 2. kolo...obe jej potenciálne súperky sú poraziteľné, Ruska možno o niečo nebezpečnejšia, preto tiež čakám, že ona postúpi, ak sa teda Kanaďanka nebude chcieť doma vytiahnuť ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy