Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: US Open 2008
PostPosted: 21. August 2008 20:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 16:53
US Open 2008

Dvojhra - 1. kolo: Dominika Cibulkova (18-SR) - Jill Craybasová (USA)

V prípadnom 2. kole hrozí Gallovitsová alebo kvalifikantka, v 3. kole by to zatiaľ boli A. Radwanská, Tanasugarnová alebo kvalifikantka.

Štvorhra - 1. kolo: Dominika Cibulková, Virginie Razzanová (SR/Fr.) - Timea Bacsinszká, Alize Cornetová (Švaj./Fr.)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. August 2008 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Cibulková sa cíti oveľa lepšie, ladí formu, v mixe s Melzerom

NEW YORK 23. augusta (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková po dvoch presunoch cez polovicu zemegule počas necelých dvoch týždňov odstúpila z pondelňajšieho stretnutia s Dánkou Caroline Wozniackou v 1. kole podujatia v americkom New Havene pre nevoľnosť, ale do začiatku newyorských US Open by mala byť úplne fit a aklimatizovaná. "Dopriala som si dva dni voľna do štvrtkového príchodu môjho trénera a už sa cítim oveľa lepšie. Pomaly ladíme formu, ale nevadil by mi až utorňajší vstup do turnaja. Zatiaľ neviem, či to tak bude,“ povedala D. Cibulková pre agentúru SITA.

Devätnásťročná Bratislavčanka, na záverečnej štvrtej položke grandslamového okruhu nasadená ako osemnásta, si na úvod zmeria sily s domácou 34-ročnou veteránkou Jill Craybasovou, 75. vo svetovom rebríčku WTA Tour a nižšou o 1 cm, čo sa šťúplej Cibulkovej stáva na dvorci len zriedka. "Ešte som sa s ňou nestretla, ale poznám jej hru. Počína si skôr defenzívne a vyčkáva. Bude to chcieť aktivitu spojenú s trpezlivosťou. Nemôžem sa proti nej príliš ponáhľať," upozornila slovenská dvojka a dodala: "Každý súper v prvom kole na grandslamovom podujatí je ťažký, pretože ide o vstup a všetci sa chcú ukázať."

Zverenkyňu Vladimíra Pláteníka by v prípade postupu určite čakala Rumunka - úspešnejšia z derby medzi kvalifikantkou Ioanou Ralucou Olarovou a Edinou Gallovitsovou. Na 3. kolo zatiaľ znamenajúce Cibulkovej maximum v rámci položiek "veľkej štvorky" (parížske Roland Garros 2007 i 2008) je žrebom a renkingom načrtnutý súboj s rovesníčkou Agnieszkou Radwanskou, 10. v počítačovom poradí. V oboch predchádzajúcich vzájomných zápasoch mala navrch Poľka, vrátane tohtoročného štvrťfinále v katarskej Dauhe (4:6, 7:6 /1/, 4:6 z pohľadu Slovenky). "Ja sa nikdy nepozerám ďalej ako na najbližšie stretnutie," stroho skonštatovala D. Cibulková, ktorá vlani v areáli USTA Billie Jean King National Tennis Center podľahla v 2. kole Bieloruske Viktorii Azarenkovej.

Devätnástka rebríčka prezradila aj to, že vo štvorhre sa predstaví po boku Francúzky Virginie Razzanovej a v miešanej štvorhre by mal byť jej partnerom Rakúšan Jürgen Melzer.

Finalistka nedávneho "jednotkového" montrealského turnaja Cibulková vďaka svojim výkonom i sympatickej extrovertnosti často dostáva pozvánky na rôzne promo-akcie počnúc vlaňajším exhibičným Beauty Challenge Cachantun Cupom v čilskom Santiagu. Tentoraz sa zúčastnila na štvrtkovom kulinárskom večierku nazvanom Chuť tenisu v jednom z hotelov vo "veľkom jablku". Nechýbali ani Andy Roddick či James Blake. "Prišla som neskôr, takže som nevarila. Bola to taká typická sprievodná spoločenská udalosť pre sponzorov a fanúšikov. Cítila som sa tam príjemne a bolo to v pohode,“ skonštatovala D. Cibulková a pochvalne sa vyjadrila aj na adresu párty pre hráčov.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 24. August 2008 08:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
no tak dominika ma zase raz velmi dobry zreb, uz ani nepamatam, kedy som naposledy napisal, ze ma zly zreb....chuderka daniela, ta na ten zreb vzdy doplati.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 24. August 2008 10:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Cibulková tretia v US Open Series, čaká ju bonus

24. augusta 2008 10:16
Slovenská tenistka Dominika Cibulková skončila na lichotivom treťom mieste v konečnom poradí bodovania Olympus US Open Series 2008, okruhu prípravných turnajov pred záverečným štvrtým grandslamovým podujatím sezóny US Open (25. augusta - 7. septembra). Rozhodlo o tom dianie na turnaji WTA Tour v New Havene. Cibulková pri akomkoľvek svojom výsledku na 127. ročníku majstrovstiev USA získa aj doplnkovú prémiu.Už v predstihu bola medzi ženami istou víťazkou série Ruska Dinara Safinová (neprekonateľných 170 bodov). Druhá napokon skončila Francúzka Marion Bartoliová (90). Cibulkovou najmä zásluhou prieniku do finále v Montreale nazbierala 85 bodov. Nasleduje Ruska Anna Čakvetadzeová (75), ktorá v New Havene potrebovala získať trofej na predstihnutie Slovenky, ale vo finále nestačila na Dánku Caroline Wozniackú (70), napokon spoločne piatu s Kanaďankou Alexandrou Wozniakovou, víťazkou úvodného zo štyroch zarátaných podujatí v Stanforde.

Prvé tri z US Open Series si "prilepšia" bonusmi v grandslamovom Flushing Meadows v newyorskej štvrti Queen´s. Ak Safinová získa v areáli USTA Billie Jean King National Tennis Center titul, dostane okrem základnej prémie 1,5 milióna USD ďalší 1 milión dolárov. Druhá z US Open Series by ako šampiónka inkasovala 500 000 USD navyše a tretia, teda Cibulková, 250 000 USD. Pre Slovenku bude už 1. kolo na US Open znamenať 3750 USD k dobru.

Medzi mužmi, ktorých sa tiež týkajú newyorské bonusy, triumfoval v US Open Series zloženej zo šiestich zarátaných turnajov (Indianapolis, Toronto, Cincinnati, Los Angeles, Wasington, New Haven) Španiel Rafael Nadal pred Britom Andym Murrayom (po 145 bodov, v prospech Španiela rozhodlo víťazstvo vo vzájomnom zápase v Toronte), Argentínčanom Juanom Martinom Del Portom (140), Francúzom Gillesom Simonom (115) a Srbom Novakom Djokovičom a Chorvátom Marinom Čiličom (po 95).





DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 08, 4hra
PostPosted: 25. August 2008 01:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 16:53
Dominika s Razzanovou nastúpia v 1. kole 4hry proti dvojici Timea Bacsinszká/Alize Cornetová. Na začiatok dosť tvrdý orech.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 27. August 2008 08:53 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Tak aspon toto D-cko nesklamalo vcera,Dominika si musela trochu vydriet vitazstvo proti Craybas,ale zvladla to,co sa ceni vzhladom na Danielu a Domina. Dufam,ze v dalsom kole to zvladne.No ocakavam tiez tazky zapas,Olaru sa vracia po zraneni a presla kvalifikaciou bez vacsich problemov,zdolala i Larcher de Brito. No a vcera sfukla Gallovits,vyzera to,ze ma hlad po tenise aj formu. Ale verim Dominike,keby prehrala,bola by to mensia katastrofa.Drzim palce!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 27. August 2008 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Cibulkova/Razzano (SVK/FRA) d. Bacsinszky/Cornet (SUI/FRA) 16 75 63

Blahoželám k postupu do 2. kola.Ďalej ich budú čakať buď češky Kvítová s Navrátilovou alebo nasadený pár č.15 Benešová,Voskobojevová.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Vedela som,ze to pojde. Bolo potrebne sa trochu zohrat a potom to baby zvladli.Razzano by bola asi nestastna,keby ju Bacsinszky vyhodila nielen v singli,ale aj v debli.Nestalo sa,co som rada,snad sa babam zadari aj v dalsom kole.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 09:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 17:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
(18) Dominika Cibulkova (SVK) d. Ioana Raluca Olaru (ROU) 62 62

Gratulujem :)

V ďalšom kole 9-ka turnaja Agnieszka Radwanská (POL)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
super..gratulujem k postupu do 3. kola..no a co sa tyka zapasu proti Radwanskej, urcite to bude velmi tazky a vyrovnany zapas





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
no Dominika uz zvladla jej druhy zapas ..vysledok zapasu hovori jasnou recou , no ja som predovsetkym zvedava ako zahra proti Agnieszke ...bude to podla mna pekny zapas ,zelam si aby sme ho mohli zhlednout na ESP ..snad :roll: no neviem vobec si tipnut akoby tento zapas mohol skoncit , no viem,ze Domca bude bojovat o kazducku lopticku a Polke neda nic zadarmo ...drzim palce a hadam sa jej podari dalsi zivotny uspech :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
aj Domča ma prekvapila svojou hladkou výhrou, čakal som niečo dramatickejšie ale je dobré že sa až toľko netrápila a môže sa plne pripraviť na Agi...to určite nebude jednoduché ale Domča je od toho ich stretnutia v Dohe o hodný kus ďalej v tenise takže jej verím...60% dávam Dominike a 40% Agi takže tenisovou rečou :D čakám 2 vyrovnané sety



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. August 2008 23:35 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 15:53
(6) Peschke/Vizner (CZE/CZE) d. Cibulkova/Melzer 64 26 106

No na výsledok som bol zvedavý,ale tak nečakal som,že to bude trojseťák,síce prehrali ale kládli českému páru výrazný odpor.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. August 2008 00:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 14:53
(6) Peschke/Vizner (CZE/CZE) d. Cibulkova/Melzer 64 26 106

No na výsledok som bol zvedavý,ale tak nečakal som,že to bude trojseťák,síce prehrali ale kládli českému páru výrazný odpor.

Aby sa nám Dominika veľmi neunavila. Síce prehrala no má aj tak ešte nabitý program aby to všetko pozvládala


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy