Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. August 2008 19:04 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
takze domca dnes potvrdila ulohu favoritky ;) blahozelam ..
a k tomu clanku : aj ja som sa skvele pobavila ,najma na Dominikovom zhanani odznaku krajiny ,o ktorej som ani netusila ,ze je dakde na mape sveta :) aj mna mrzi danielina neochota komunikovat s novinarmi, no asi jej to tak viac vyhovuje a chce sa plne sustredit len na svoju hru ..kazdy mame svoje muchy ...ale kazdopadne ma to mrzi :cry:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 06:37 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
Gratulujem Dominike k postupu do osemfinále, kedže s prehľadom zdolala Pironkovú 6:2 6:2 úplne ju prevalcovala víťaznými údermi, keď Domonika ich mala 25 a bulharka len 2 !!! Teraz musí počkať na výsledok Jankovičová-Bondarenková... Keby tak zopakovala posledný výsledok s Jankovičovou v Montreale to by bolo...

Len ma tak dnes ráno napadlo po víťazstve Dominiky a prehre Daniely, že možno už v tomto roku predbehne Dominika Danielu v rebríčku...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 07:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
Gratulujem Dominike k postupu do osemfinále, kedže s prehľadom zdolala Pironkovú 6:2 6:2 úplne ju prevalcovala víťaznými údermi, keď Domonika ich mala 25 a bulharka len 2 !!! Teraz musí počkať na výsledok Jankovičová-Bondarenková... Keby tak zopakovala posledný výsledok s Jankovičovou v Montreale to by bolo...

Len ma tak dnes ráno napadlo po víťazstve Dominiky a prehre Daniely, že možno už v tomto roku predbehne Dominika Danielu v rebríčku...
no tak to zatial vyzera a preto si u mna dominika zbiera slusne antipatie......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 07:55 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
no tak to zatial vyzera a preto si u mna dominika zbiera slusne antipatie......Toto nechapem.. Nieze by si sa tesil, ze mame dve TOP20 hracky, ale ty dokonca citis antipatiu.. :lol: :evil:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 08:35 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
Tak Dominika postúpila do osemfinále na OH po výhre nad Pironkovou 2 krát 6-2,v osemfinálovom súboji si počká ná súperku ktorá vzíde z duelu Aľona Bondarenková vs. Jelena Jankovičová.Takže skôr si myslím,že to bude opäť slovensko - srbský duel a som zvedavý,či Domča opať nedá JJ šancu alebo JJ bude chciet potvrdiť post No.1 a zdolá Dominiku bez problémov.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
no tak to zatial vyzera a preto si u mna dominika zbiera slusne antipatie......Toto nechapem.. Nieze by si sa tesil, ze mame dve TOP20 hracky, ale ty dokonca citis antipatiu.. :lol: :evil:
tak to pochop tak, ze sest rokov som nechcel pocut o inej tenistke, nechcel som mat inu bohynu ako je daniela, najlepsia slovenska tenistka a teraz sa na nu dotahuje niekto iny....a to ma stve, ze uz nebude ona tou najlepsou v nasej krajine, ze tu uz ma aj sokynu... :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
SUPER ,Dominika ! :slovakia: zvladnuty zapas v dvoch jednoznacnych setoch a tym aj usetrena nejaka ta energia na tradicku ´sokynu ´ Jelenu Jankovic ..ako vsetci vieme,Domca to proti nej vie ,takze ja som plna optimizmu a myslim,ze Dominika bude odchadzat z tohto zapasu ako vitazka ;) dufam,ze sa nesklamem 8-) drzim palce a verim jej :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
tak super...Domča zatiaľ predvádza spanilú jazdu ;) ...opäť narazila na svoju osudovú súperku Jelenu, ale verím jej že ju pošle kade ľahšie 8-) ...keďže ju pred týždňom zdolala na podobnom povrchu, hoci každý zápas je iný...Jelena bude určite bojovať najviac ako vie, keďže po odhlásení Any má veľkú šancu na zlato...ale Domča je Domča :twisted:

mňa len teší keď Domča stúpa v rebríčku...skok z 31. miesta na 20. pred týždňom bol super..a keď na to má tak nech len stúpa...iste nie je príjemné vidieť ako sa približuje k Daniele...ale trocha zdravej rivality im medzi sebou o post slovenskej jednotky nezaškodí (možno to Danku nakopne k super výkonom :) )..ale treba si reálne uvedomiť že Daniela nebude večne našou jednotkou a kto iný by ju mal predbehnúť ak nie Dominika ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
ale treba si reálne uvedomiť že Daniela nebude večne našou jednotkou a kto iný by ju mal predbehnúť ak nie Dominika ;)
ja to viem, ale nechcem si pripustit, ze daniela pride o dalsi primat-slovenska jednotka....ved to tak smutne znie....ja som proste cisty danielin clovek a nikto ma nepresvedci o opaku, ja si chcem danielu pamatat ako slovensku jednotku......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
ale ved aj pred Danielou boli slovenske jednotky a potom ich nahradila totalne neznama Daniela Hantuchova...a uz je cas na vystriedanie...ale ved to je len titul slovenska jednotka...Rusky sa tam menia a vzdy je ina ruska jednotka :lol: ak Daniela nezaberie tak je jasne ze ju Dominika predbehne..uz len cakam kedy sa stretnu aj v zapase a jedna z nich potvrdi svoju dominanciu



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
ja to viem, ale nechcem si pripustit, ze daniela pride o dalsi primat-slovenska jednotka....O aky dalsi primat prisla? :shock:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 12. August 2008 20:30 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
Zajtra hra Domca treti zapas v poradi na show kurte c.1, kde sa zacina o 10:00 CET. To by ju mohli davat aj v TV...cez livestream urcite.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 13. August 2008 06:42 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
Zajtra hra Domca treti zapas v poradi na show kurte c.1, kde sa zacina o 10:00 CET. To by ju mohli davat aj v TV...cez livestream urcite.

Viki, dobrú fotku si nahodila, aj ty si taká fešanda? Dúfam,že som sa nekopol a nie si chlap ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 13. August 2008 07:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
ja to viem, ale nechcem si pripustit, ze daniela pride o dalsi primat-slovenska jednotka....O aky dalsi primat prisla? :shock:
napr hracka top 10.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 13. August 2008 08:58 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|13. May 2024| 03:29
ja to viem, ale nechcem si pripustit, ze daniela pride o dalsi primat-slovenska jednotka....O aky dalsi primat prisla? :shock:
napr hracka top 10.....To je o chvilu spat.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy