Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2008 13:47 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
dnes ocakavam dvojsetove vitazstvo ;) drzim palce ,aj ked by ju pravdepodobne v 2.kole cakala vo forme hrajuca Talianka a to uz by bol tvrdy oriesok,no kazdopadne dnes by to domca mala zvladnut ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2008 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Tak Domca sa stretla zo svojou sperkou zoci-voci uz v bani.Takze na kurte to nebude prve ich stretnutie .Myslim,ze kazdy tu cakame jasnu vyhru Dominiky,nemozno mysliet na prehru,sice Yvonne hrala minuly rok celkom slusne,tuto sezonu neuhrala nic moc a Dominike sa jednoznacne nemoze vyrovnat...Takze drzim palce,Domi! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2008 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
No dozvedela som sa nove spravicky.Dominike sa nejak zapacilo randenie s profi tenistami,teraz to skusa s Jurgenom Melzerom.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Linz
PostPosted: 21. October 2008 19:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 15:12
Turnaj WTA v Linzi

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková - Yvonne Meusburgerová 6:4, 6:2
2. kolo: Cibulková - Flavia Pennettová (7-Tal.)

Na začiatku oboch setov problémy (aj v priebehu prvého) a strata podania, potom konsolidácia. Domča za stavu 5:3 nevyužila výhodu podania a o desiaty gem bojovala takmer 15 minút! Pevnejšie nervy mala Cibula, ktorá pri podaní Rakúšanky využila šiesty setbal. V 2. sete si po brejku v 6. geme vybudovala náskok 5:2 a zápas už dotiahla do úspešného konca.
"Po minulotýždňovej pauze a problémoch s rukou som nevedela, čo môžem očakávať. Veď trénovať som začala až v sobotu. Prvý set bol ešte vyrovnaný. V závere to bolo o zhodách a výhodách, ale postupne som si začala viac veriť a v druhom sete som už hrala svoju hru. Tlačila som súperku a tá mi vlastne ani nemala veľmi čím ublížiť. Mám rešpekt pred každou hráčkou, ale teraz bolo na kurte cítiť, že Zvonarevová, s ktorou som naposledy prehrala v Moskve, to nie je. Bol to taký dobrý zápas na rozbeh,“ komentovala pre SITA Cibulková, ktorá by na zápas 2. kola mala nastúpiť vo štvrtok. K fotke s Radwanskou: "Boli sme asi štyri hráčky v takej fabrike na výrobu železa. Išlo o akciu hlavného sponzora a bolo to celkom fajn."

P.S. Od stredy vysiela turnaj od 18.00 h aj ORF Sport prostredníctvom stanice TW1. Tá sa dá pozerať aj cez net, ale prenosy ORF Sport sú blokované, takže treba hľadať inú cestu. Po jednom zápase by mal odvysielať Eurosport.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika randí s Melzerom
PostPosted: 21. October 2008 20:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 15:12
No dozvedela som sa nove spravicky.Dominike sa nejak zapacilo randenie s profi tenistami,teraz to skusa s Jurgenom Melzerom.

A k Melzerovi len toľko - je to pravda, potvrdil to . No - s 2 tenistami to nevyšlo, že by s tretím? Je to jej vec, ale trochu by mohla spomaliť. Niekedy ide na veci príliš rýchlo. Melzer predtým randil s Myskinovou a Vaidišovou. Niekoľko fotiek nového páru:



Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 21. October 2008 22:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Dominika je hráčka. :lol:
Trvanlivost tohoto vztahu odhaduju po předchozích zkušenostech jak s ní, tak s Melzerem, na 3 měsíce. :mrgreen:

Ne vážně, pokud to nijak neovlivní její výkony na dvorci, tak ať si chodí, s kým chce. Jsem zvědavý, za jak dlouho na to přijde slovenský bulvár.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika randí s Melzerom
PostPosted: 22. October 2008 06:45 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Dominika si už zvykla na pravidelný sex a kedže jej chýbal, musela si niekoho nájsť, momentálne je to Melzer. Len či s ním bude spokojná po Monfilsovi :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika randí s Melzerom
PostPosted: 22. October 2008 08:18 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Dominika si už zvykla na pravidelný sex a kedže jej chýbal, musela si niekoho nájsť, momentálne je to Melzer. Len či s ním bude spokojná po Monfilsovi :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika randí s Melzerom
PostPosted: 22. October 2008 16:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Dominika si už zvykla na pravidelný sex a kedže jej chýbal, musela si niekoho nájsť, momentálne je to Melzer. Len či s ním bude spokojná po Monfilsovi :lol:
chutne......velmi....... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Luxemburg
PostPosted: 22. October 2008 16:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 15:12
Dominika bude v 2. kole čeliť Pennetovej, ktorá má očividne aj po Zürichu plno síl a vyprášila Szávayovú 6:1, 6:2.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 22. October 2008 16:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
No Agi dostala dost velky vyprask..Ale vzhladom na formu oboch hracok sa to dalo cakat..No uvidime Dominika sa po zraneni len pomaly rozbieha,uvidime ako to vyjde proti Pennette.Ak ma pamat neklame,naposledy s Taliankou nasa hracka prehrala v Melbourne hned v prvom kole v tesnom zapase.Vtedy sa obe hracky ale prezentovali len v priemernej forme,Dominika vyletela cez leto,no a Pennetta zaziva svoje najstastnejsie tohtorocne obdobie prave teraz.V Moskve vyradila Venus Williams,v Zurichu Jelenu Jankovic.No uvidime,bude to tazky zapas a ja aj napriek vyjadreniam,ze Dominika ma sancu,verim viac Flavii..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Linz
PostPosted: 22. October 2008 19:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 15:12
Domča nastúpi proti Pennettovej na centri okolo 15.30 h, prenos bohužiaľ nebude, lebo ESP vysiela len prvý duel na centri od 14.00 h.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: WTA Linz
PostPosted: 22. October 2008 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Domča nastúpi proti Pennettovej na centri okolo 15.30 h, prenos bohužiaľ nebude, lebo ESP vysiela len prvý duel na centri od 14.00 h.
To som si myslel i ja..lenže tam pišu že maju vysielat live až do 17:30... :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: WTA Linz
PostPosted: 23. October 2008 15:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. May 2024| 15:12
Turnaj WTA v Linzi

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková - Yvonne Meusburgerová 6:4, 6:2
2. kolo: Flavia Pennettová (7-Tal.) - Cibulková 6:3, 6:1

Dominika hrala otrasne, na druhej strane Pennettová jej nedala takmer žiadne šance dostať sa do zápasu. Niekedy to vyzeralo, akoby bola mysľou mimo dvorca (u Melzera?), skôr sa motala a sledovala, ako ju Talianka obstreľuje sprava a zľava. Hrozné. Ešte v 1. sete to za stavu 3:4 a zhode vyzeralo nádejne, ale potom fajka zhasla. Už dávno sa nestalo, aby som prenos nedopozeral. Škoda.
P.S. Týmto výkonom zostane Cibula na konci sezóny slovenskou dvojkou.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. October 2008 16:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. May 2024| 14:12
Velmi,velmi zly zapas.Ani si nepamatam,kedy som videla Dominiku tak zle hrat.Nehybala sa tak ako bolo treba,strasne vela kazilo,jednoducho bolo to slabucke.Sice sa snazila o nejake take poloutocne udery,ale vsetko to bolo do kriza a Pennetta to velmi lahko citala.Velmi slabucke.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy