Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. August 2008 08:26 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
ved Blakea takmer porazil..ja som to nesledoval ale pocul som ze chyboval zoparkrat ;) ale som spokojny trojsetova bitka s hracom aky je Blake a to ho takmer este zdolat



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. August 2008 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Hrbatý: "Bol to môj zápas roka" 13.08.2008 7:57 - PEKING

Tenista Dominik Hrbatý zopakoval na olympijských hrách v Pekingu svoj výsledok spred štyroch rokov z Atén, kde vypadol v 2. kole s Američanom Taylorom Dentom. Teraz v čínskej metropole v rovnakej fáze súťaže nestačil na ďalšieho zástupcu USA Jamesa Blaka.
Aj napriek prehre bol tridsaťročný Bratislavčan so svojím výkonom spokojný, aj keď neúspech ho mrzel. "Bol by som zlým športovcom, keby som sa tešil po prehre, preto som sklamaný. Na druhej strane to bol z mojej strany super výkon. Bolo by to ešte lepšie, keby som ešte vyhral. Odohral som asi najlepší zápas v roku. Škoda," poznamenal Hrbatý, ktorý priznal, že niektoré lopty zariskoval a potom z toho vznikali nevynútené chyby.

Po dvoch operáciách ruky sa stále ešte len dostáva do hernej pohody, sám hovorí, že ešte nie je na tom tak, aby zahral stopercentne. Zranená ruka mu v predchádzajúcich týždňoch robila problémy najmä pri podávaní. V Pekingu však servoval veľmi slušne.

"Teplo jej robí dobre. V každom zápase hrám naplno a nerozmýšľam, či pocítim z ruky bolesť alebo nie. Radšej by som však hral proti Jamesovi cez deň ako neskoro večer. Blake totiž lopty tvrdo vypaľuje a večer ho teplo už o sily tak neoberalo," hovoril po zápase Hrbatý.

Momentálne až 451. hráč svetového rebríčka ATP vzdoroval ôsmemu nasadenému Američanovi, siedmemu v renkingu, mimoriadne dôstojným spôsobom. Chvíľami bol v zápase na kurte lepším hráčom. V prvom sete rozhodol tajbrejk, ktorý Slovákovi nevyšiel podľa predstáv.

"Rýchlo mi ušiel, potom to už bolo horšie. V rozhodujúcom treťom sete viac pritlačil, ja som hral kratšie lopty. Mal som ho viac pretlačiť a nepustiť do tlaku. Mám za sebou prvé zápasy na betóne. Je super, že som odohral tento kvalitný duel. Ak sa dostanem do rytmu a pohody, môže to byť ešte dobré," hovoril Hrbatý.

V utorňajšom večernom súboji mali obaja hráči celkovo 27 brejkbalov, čo je v mužskom tenise vídané len málokedy. Podľa bývalej slovenskej jednotky je to aj dôsledok ich hry:

"Obaja veľmi dobre returnujeme, preto v našich zápasoch vzniká dosť brejkov. Return je naša zbraň." Najbližšie by sa mal slovenský tenista predstaviť na grandslamovom US Open v New Yorku, potom by ho malo čakať vystúpenie v Davisovom pohári. Pred odchodom na olympijské hry hovoril, že by bol spokojný, ak by uhral jedno kolo. To sa mu napokon splnilo, druhé však bolo jeho konečnou zastávkou.

"Moja hra pred olympiádou a teraz je už iná. Oproti antuke sú moje výkony prísľubom. Ak človek nie je nasadený, tak je úspechom, ak uhrá jedno, dve kolá. Som spokojný, potrebujem vyhrávať zápasy, aby to bolo ešte lepšie," dodal Hrbatý, ktorý by pred odchodom z Pekingu ešte rád navštívil nejaké športy.

V deň zápasu s Blakom ho potešil krajan Michal Martikán, ktorý vyhral preteky kanoistov na divokej vode. Martikán pridal k svojmu triumfu z Atlanty 1996 druhé prvenstvo.

"Je to skvelé, sledoval som ho v televízii. Myslím, že bude veľmi ťažké prekonať jeho zbierku štyroch medailí zo štyroch olympijských hier v rade," chválil Martikána Hrbatý



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. August 2008 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
takze ako som pred zapasom pisala ,Domino mi dokazal, ze isteze nie je hrac ,ktory sa ma pohybovat okolo 450.miesta v rebricku ..jeho hra si to istotne nezasluzi ..zapas som mala moznost vidiet cely a to ,co predvadzal Domino bolo naozaj skvele .ved hrat proti hracovi z TOP10 taku vyrovanu partiu je pre Dominika isteze povzbudenim do dalsej prace a aspon si dokazal,ze dokaze uhrat s TOP hracmi vyrovnanu partiu a nebyt tych dvojchyb a obcas zavahani,ked sa lamal chlieb ,mohlo to dopadnut v nas prospech ..dokonca James dnes porazil Rogera ,ktory cim dalej tym viac sa musi vyrovnavat s prehrami ...takze ked to tak zhodnotim - Ja osobne som s Dominikovou predvedenou hrou spokojna ,kebyze mu to tak klape aj na dalsich turnajoch a postupne sa vysvihne v rebricku na TOP100..lebo na TO Má !!!



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US Open 2008
PostPosted: 21. August 2008 20:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|10. May 2024| 04:01
US Open 2008

Dvojhra
1. kolo Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Dominik Hrbatý


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 22. August 2008 11:28 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
tak neviem ako vy, ale ja po vykone domina na olympiade si myslim, ze Domino prvym kolom iste prejde ..dufam,ze ma Dominik nesklame a predvedie podobny vykon ako na olympiade ,aj ked olympiada je olympiada :roll: ...



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 25. August 2008 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Kurz na triumf Hrbatého je až 1501, favoritom Nadal

25. augusta 2008 12:38
Najväčším kandidátom na zisk trofeje z mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open je podľa renomovaných stávkových kancelárií španielsky tenista Rafael Nadal. Kurz na celkové víťazstvo novej svetovej jednotky stanovili bookmakeri na 2,25, jeho predchodca na tenisovom tróne Švajčiar Roger Federer figuruje v prognózach na druhom mieste so zhodným kurzom ako Srb Novak Djokovič (4).Favoritkou ženskej dvojhry je podľa bookmakerov Američanka Serena Willimsová (4,33) pred svojou sestrou Venus (5) a Ruskou Dinarou Safinovou (5,5). Slovenskému tenistovi Dominikovi Hrbatému dávajú stávkové kancelárie minimálne šance, v prípade jeho nečakaného triumfu by odvážny tipujúci vyhral až 1501-násobok vloženej sumy. Oveľa väčšej dôvere športových odborníkov sa teší jeho krajanka Dominika Cibulková, ktorej pridelili kurz 34.

Kurzy na víťazstvo na US Open

MUŽI

Rafael Nadal 2,25, Roger Federer 4, Novak Djokovič 4, Andy Murray 12, Juan Martin Del Potro 26, Andy Roddick 51, Nikolaj Davydenko 67, Jo-Wilfried Tsonga 67, James Blake 67, David Nalbandian 67, David Ferrer 67, Tomáš Berdych 101, Richard Gasquet 101, Marat Safin 101, Janko Tipsarevič 101, Ivo Karlovič 101, Gilles Simon 101, Fernando González 101, Ernests Gulbis 101,... Dominik Hrbatý 1501

ŽENY

Serena Williamsová 4,33, Venus Williamsová 5, Dinara Safinová 5,5, Ana Ivanovičová 7, Jelena Jankovičová 11, Jelena Dementievová 11, Svetlana Kuznecovová 15, Caroline Wozniacká 26, Viktoria Azarenková 34, Dominika Cibulková 34, Agnieszka Radwanská 34, Vera Zvonarevová 41, Nicole Vaidišová 51, Na Li 51, Lindsay Davenportová 51, Alizé Cornetová 51, Anna Čakvetadzeová 51, Naďa Petrovová 67, Ágnes Szávayová 67, Amélie Mauresmová 67, Tamira Paszeková 101, Maria Kirilienková 101, Marion Bartoliová 101, Daniela Hantuchová 101,... Magdaléna Rybáriková 251

Stretnutia 1. kola dvojhry:

Dominik Hrbatý (SR) - Guillermo García-López (Šp.) 2,62 - 1,44
Daniela Hantuchová (11-SR) - Anna-Lena Grönefeldová (Nem.) 1,44 - 2,62
Dominika Cibulková (18-SR) - Jill Craybasová (USA) 1,20 - 4,33
Magdaléna Rybáriková (SR) - Gisela Dulková (Arg.) 2,00 - 1,72
pravda.sk, SITA




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 25. August 2008 13:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Paszek ma rovnaky kurz ako nasa Daniela.. :roll: Pchh...Zato Dominike teda dost veria,patri podla tohto clanku k favoritkam turnaja..A nejako nechapem,ako sa mohla Vaidisova dostat ku kurzu 51 a medzi taku elitu ako Na Li,Davenport ci Cornet s takymi biednymi vysledkami :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 25. August 2008 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 02:01
Paszek ma rovnaky kurz ako nasa Daniela.. :roll: Pchh...Zato Dominike teda dost veria,patri podla tohto clanku k favoritkam turnaja..A nejako nechapem,ako sa mohla Vaidisova dostat ku kurzu 51 a medzi taku elitu ako Na Li,Davenport ci Cornet s takymi biednymi vysledkami :lol:

Hlavne že lady Williams je prvá, a tej Vaidiške tiež nerozumiem, zrejme bookmakeri očakávajú obrovský návrat jej formy :|


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 27. August 2008 08:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Dalsie vcerajsie sklamanie mi pripravil Dominik.Tolko bolo reci o forme a ja som tomu,zial,uverila a cakala som vyhru v 1.kole.Opat sa to vsak vratilo do starych kolaji,s Garciom Lopezom prehral v 4 setoch a ja som velmi sklamana.Slovenske tenisove hviezdy (byvale?) ma vcera dost sklamali.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 27. August 2008 11:51 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
takze mna sice Domino vcera sklamal ,ale zase neberem to zas ako velku tragediu ..cely zapas sa obaja hraci tahali o kazdy gem,najma v 4.sete ..no uvidime ako to pojde s Dominikom dalej ,uz pomaly ale isto bude musiet hravat turnaje futures ,ci challengere ...som zvedava ako sa s tymto vyrovna a ci este bude mat chut bojovat o ucast na tych najvacsich turnajoch :roll:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 27. August 2008 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
tak neviem ako vy, ale ja po vykone domina na olympiade si myslim, ze Domino prvym kolom iste prejde ..
mozno si to trosku prehnala s tou istotou..... :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 27. August 2008 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Hrbaty/Skoch (SVK/CZE) d. Devilder/Mathieu (FRA/FRA) 36 75 61

Gratulujem Dominovi k postupu do 2 kola 4-hry.Najbližší súperi vzídu z dvojice Almagro,Andujar zo Španielska alebo bratia Bryanovci z USA.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 28. August 2008 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
Tak to asi vieme,kto bude superom.. :lol: Bryanovci su svetova extratrieda takze necakam ziaden zazrak..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 28. August 2008 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
presne tak , vyhra by bola hotovym ZAZRAKOM ! ale vobec na nu nemyslim ....



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 30. August 2008 22:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|10. May 2024| 03:01
(2) Bryan/Bryan (USA/USA) d. Hrbaty/Skoch (SVK/CZE) 76(2) 61



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy