Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 11:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 03:51
V 1. kole kvalifikácie Australian Open 2009 sa Dominik Hrbatý stretne s Američanom Michaelom Yanim. Domino by sa mohol vo finále kvaldy stretnúť s Karolom Beckom.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 12:44 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
myslím že výhra sa ani nečakala...ale možno to Domino vypustil kvôli AO, alebo bol unavený ako Domča po Hopman Cup-e...len dúfam, že to nebude mať nič spoločné s tou chorobou, ktorá ho trochu obchádzala na Hopmane...a držím mu palce v kvalde...myslím že má na to aby sa dostal do hlavnej súťaže ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 15:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
Tak ked postupi do hlavnej sutaze,uplne ma to potesi a prehru s Kohlim mu odpustim. :D Ale nie,bude to urcite narocne,rada by som videla slovensky suboj vo finale kvalifikacie...Dufam,ze Domino najde formu z Perthu a vsetkych v Melbourne zmetie raz-dva. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
Tak ked postupi do hlavnej sutaze,uplne ma to potesi a prehru s Kohlim mu odpustim. :D Ale nie,bude to urcite narocne,rada by som videla slovensky suboj vo finale kvalifikacie...Dufam,ze Domino najde formu z Perthu a vsetkych v Melbourne zmetie raz-dva. :lol:
ak by sa aj dostal do finale kvaldy rovnako ako beck pochybujem ze by ho zdolal, obaja mali sice dobry zaciatok roka ale karol je podla mna pravom slovenska jednotka v tomto case


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. January 2009 18:16 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
som zvedava ,ze ak dojde k suboju Dominika s Karolom,kto vyjde ako vitaz ...osobne to viac zelam Karolovi,no uz velmi predbiehame ,najskor treba zdolat este inych superov :) bolo by pre mna sklamanim,kebyze sa domino nedostane do finale kvaldy ..



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. January 2009 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
som zvedava ,ze ak dojde k suboju Dominika s Karolom,kto vyjde ako vitaz ...osobne to viac zelam Karolovi,no uz velmi predbiehame ,najskor treba zdolat este inych superov :) bolo by pre mna sklamanim,kebyze sa domino nedostane do finale kvaldy ..

Je pravda, že predbiehate, ale ak by bolo finále v kvalifikácii Domino s Karolom, jednoznačne to prajem Dominovi, stále nemôžem prežuť, že Beck je nasratý na náš tenisový zväz a žiada finančné vyrovnanie za to, že nehral 2 roky, za údajné pridanie nedovolených látok do jeho jedla alebo nápoja niekým z nášho tenisového zväzu a samozrejme odmieta hrať v Davis cupe...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. January 2009 09:53 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
NIKTO z nas nevidi do Karolovho pripadu tak ako Karol sam...to, aka je pravda sa my uz nikdy nedozvieme ..mozno ma ozaj pravo hnevat sa na STZ a citit sa byt poskodenym,no mozno nie ..strasne by som chcela vediet ,kde je pravda,no nikdy sa to nedozviem...ja len neverim,zeby Karol bol taky ´blby ´zeby pocas DC uzil zakazane latky ..proste ved to je na hlavu ! ..



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. January 2009 09:56 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
NIKTO z nas nevidi do Karolovho pripadu tak ako Karol sam...to, aka je pravda sa my uz nikdy nedozvieme ..mozno ma ozaj pravo hnevat sa na STZ a citit sa byt poskodenym,no mozno nie ..strasne by som chcela vediet ,kde je pravda,no nikdy sa to nedozviem...ja len neverim,zeby Karol bol taky ´blby ´zeby pocas DC uzil zakazane latky ..proste ved to je na hlavu ! ..

V prvom rade nemal nikoho obviňovať, keď doteraz nemá žiadne dôkazy !!! Ak by mal dôkazy, ktoré hovoria v jeho prospech, nezaujal by som takýto postoj...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. January 2009 15:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
ak na to pride, som na strane karola, drzim mu palce, aby domina porazil...........neviem, je mi asi sympatickejsi a kvoli tym dvom rokom by si zasluzil uhrat nejaky pekny vysledok, kedze uz mozno nebude mat tolko casu na nejaky prenikavy vysledok....sice vela casu uz nema ani domino, ale on si peknych vysledkov uzil az az.......tak radsej karol.......ale najradsej by som bol, keby boli v hlavnej sutazi obaja......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominik Hrbatý
PostPosted: 14. January 2009 18:16 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 03:51
Australian Open 2009

Kvalifikácia
1. kolo: Dominik Hrbatý - Michael Yani (USA) 6:1, 6:4
2. kolo: Hrbatý - Riccardo Ghedin (Tal.) 6:4, 6:1
finále: Hrbatý - Marco Chiudinelli (Švajč.) 6:1, 6:3


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 16. January 2009 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
Vsetky vase spekulacie boli zbytocne, Karol prehral so svojim superom a Domino bude mat co robit,aby postupil do MD. Chiudinneli je kvalitny hrac,takze ocakavam aj najhorsie.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. January 2009 09:37 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
Hrbatý sa suverénne prebojoval do hlavnej súťaže

Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa po dvanásty raz vo svojej kariére zapojí do hlavnej súťaže dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (19. januára - 1. februára, dotácia 23,4 milióna AUD, tvrdý povrch Plexicushion vonku). Po prvý raz na celom okruhu "veľkej štvorky" si účasť musel vybojovať v trojkolovej kvalifikácii. Zvládol ju bez straty setu.

Vo finále eliminácie si poradil za 59 minút s takisto nenasadeným Marcom Chiudinellim hladko 6:1, 6:3, hoci v druhom sete dvakrát okamžite stratil náskok brejku. Švajčiar v piatkovom stretnutí 2. kola vyradil terajšiu slovenskú jednotku Karola Becka 6:2, 7:6 (6).

Tridsaťjedenročný čerstvo už dvojnásobný spoludržiteľ Hopmanovho pohára Hrbatý pred dvanástimi mesiacmi na Grandslame Ázie a Pacifiku neštartoval po dvoch operáciách pravej ruky. Medzi elitou však už má za sebou 47 účinkovaní. Držiteľ šiestich singlových titulov z úrovne ATP sa v metropole štátu Victoria dostal rokoch 2001 a 2005 až do štvrťfinále.

Predvlani prehral v 3. kole s Chorvátom Mariom Ančičom, teraz jedným zo šestnástich možných najbližších protivníkov. Sú medzi nimi aj obhajca primátu, Srb Novak Djokovič, ďalej Američania Andy Roddick a James Blake či niekdajší líder svetového rebríčka, Španiel Carlos Moya. Na druhej strane aj domáci držitelia voľnej karty Colin Ebelthite, Carsten Ball a Brydan Klein.

Pred suverénnym úspechom zverenca Jaroslava Bulanta Hrbatého hrozilo, že slovenský mužský tenis bude bez aspoň jedného svojho zástupcu v grandslamovej hlavnej súťaži po prvý raz od Australian Open 1994. Vo dvojhre žien na AO 2009 majú právo štartu priamo medzi najlepšími na základe svojho postavenia v renkingu WTA Tour Dominika Cibulková, Daniela Hantuchová a Magdaléna Rybáriková.

Vo finálovom 3. kole kvalifikácie sa predstaví absolútna grandslamová debutantka Lenka Wienerová proti Američanke Melanie Oudinovej.

Dvojhra mužov - kvalifikácia - 3. kolo (finále):
Dominik Hrbatý (SR) - Marco Chiudinelli (Švajč.) 6:1, 6:3 za 59 minút



parada, dominovi sa to podarilo, len nech prejde aspon jednym kolom main draw a som spokojny


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. January 2009 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
tak domino dostal Johna Isnera z USA do prveho kola, celkom prijatelny super, hra hned v pondelok prva dvojhra na kurte c. 11, v druhom by ho zrejma cakal David Ferrer, good luck


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 17. January 2009 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
Dominik dostal dobry zreb. Hrozilo vela nasadenych hracov,nastastie nestalo sa. Ale bude to o trpezlivost,Isner podava ako diabol a z toho minima vymen,co v zapase budu,bude musiet Domino vytazit co najviac,ak chce postupit. So servisom sa s Johnom porovnavat nemoze,ale vo vymenach by navrch mohol mat. Uvidime,dufam,ze nas potesi vyhrou.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 21. January 2009 02:15 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|19. April 2024| 02:51
gratulácia k zdolaniu Isnera ;) ale teraz to s Dominom nevyzerá dobre ...sledujem zápas s Ferrerom a Domino sa síce snaží ale na Ferrera to nestačí...Domino hra miestami dosť dobre (až som prekvapený že si tam "v pohode" pinkajú výmenu o cca 15 úderoch a Domino neurobí nejakú hlúpu chybu)...len bohužiaľ má Ferrer parádny servis a Domino má občas pridlhé údery :( ... tak Domino nakoniec prehral 2/6 2/6 1/6 :? ale aj tak mám pocit po tom famóznom Hopman Cup-e a AO že táto sezóna bude pre Domina lepšia ako tá minulá ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy