Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. June 2008 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
:lol: ta ale Domino vyhrava nad Fedom 2-0 (v roku 2000=4-6, 6-2, 6-2)(v roku 2004=1-6, 7-6(7), 6-4)všetko na harde...už by s tym trebalo niečo spravit... :DDomino je jediny tenista na okruhu ATP, ktory s fedom este neprehral!!! :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 20. June 2008 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Domino je jediny tenista na okruhu ATP, ktory s fedom este neprehral!!! :lol:

..a tak aj zostane :mrgreen:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 22. June 2008 10:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Hrbatý chce Federera potrápiť

Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na treťom grandslamovom turnaji sezóny, londýnskom Wimbledone, stretne s najvyššie nasadeným víťazom ostatných piatich ročníkov tohto podujatia Švajčiarom Rogerom Federerom.
"Ťažšieho súpera som asi už nemohol ani dostať," uznal Dominik Hrbatý a dodal: "Na druhej strane som rád, že mám príležitosť možno posledný raz si s Rogerom zahrať zápas, a to dokonca na hlavnom dvorci vo Wimbledone, kde on v súlade s tradíciou bude ako obhajca titulu v pondelok proti mne otvárať turnaj. Určite sa vynasnažím potrápiť ho a budem bojovať o víťazstvo. Nepôjdem do stretnutia s tým, že sa na dvorci len tak ľahko vzdám."

Tridsaťročný Bratislavčan Hrbatý, momentálne 272. v renkingu, má proti držiteľovi 12 grandslamových trofejí priaznivú bilanciu 2:0. Zhodne v troch setoch ho zdolal v hale v Paríži v roku 2000 a na tvrdom povrchu - už ako lídra počítačového poradia - pred štyrmi rokmi v Cincinnati.

"Rogera som po žrebe stretol a hneď som si z neho uťahoval. On si je toho nášho skóre dobre vedomý. Vždy, keď spolu trénujeme, hovorí o tom, že som vari jediný, koho zo súčasných hráčov ešte nezdolal. Myslím si však, že s tým nemá problém: tiež to viac-menej obracia na zábavu. Teraz som ho so smiechom varoval, že má jedinú, poslednú a na tráve aj najväčšiu šancu a lepšiu už asi nedostane. Aj on sa usmieval, ale nepochybne bude hrať úplne naplno a nič nepodcení," skonštatoval D. Hrbatý.

Dominik Hrbatý, držiteľ šiestich titulov z hlavného okruhu ATP, absolvoval v priebehu posledného roka dve operácie pravej ruky a do tenisového diania sa vrátil v marci.

"Na tráve to veru nie je až také perfektné ako na betóne či antuke. Tento povrch totiž prináša viac nepravidelných odskokov a triafanie loptičky nie je až také čisté. Preto operovaná ruka trochu trpí, ale celkovo sa to dá, je to pomerne dobré," povedal D. Hrbatý, ktorý sa predstaví aj vo štvorhre po boku Argentínčana Juana Martina Del Potra a nastúpia proti šestnástej nasadenej francúzskej dvojici Julien Benneteau, Nicolas Mahut.

Hrbatý bude vo wimbledonskej dvojhre hrať po 12. raz a jeho najväčším doterajším úspechom v britskej metropole bol postup do 3. kola v sezóne 2004. Vlani už v 1. kole prehral s Talianom Andreasom Seppim 6:7 (8), 1:6, 2:6.


Zdroj : Webnoviny



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 23. June 2008 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Dominik Hrbatý-Roger Federer 3-6 2-6 2-6

+kuknite video ked si Domino sadol ku Fedovy...
Je vidno že si ten zapas užíval... :)
+Po zapasove interview
+Najlepši Uder Domina... wow :shock:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 24. June 2008 13:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
zápas som pozerala cez net, ale ten obraz bol biedny, takže som toho veľa nevidela... ale musím povedať, že Domino aj Roger boli zlatí, ja ich mám oboch rada, takže mi neprekáža, že Domino prehral... však čo iné sme mohli po žrebe, ale dá sa povedať, že aj pred žrebom čakať... veď Dominko sa s trávou veľmi nekamaráti... ja som rada, že si Domino ten zápas užil, zabavil sa, zahral si na centri a pobavil ľudí loptičkou, ktorá nemala chybu... :pray: a myslím si, že aj ten výsledok nie je vôbec strašný a Domino mal niekoľko pekných úderov, ktoré ma potešili :), takže ja som spokojná a teraz už len držím palce Rogerovi, aby 6x vyhral Wimbledon... ;)



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 25. June 2008 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Ako ja som neočakával,že by Dominik mohol Fedexovi robiť nejaké extra problémy čo sa aj ukázalo.Ale ako bolo vidieť Domino si zápas užíval a skôr ku koncu to vypadalo na exhibíciu.Podarené bolo to keď si sadol k Rogerovi.Ale úder zápasu bol skvelý.
Dominik dnes nastúpi po boku argentínčana Del Potra na zápas 1 kola 4-hry proti 16-ej nasadenej francúzskej deblovej dvojici Benneteau,Mahut.Pridelený im bol kurt č.8 a zápas budú hrať posledný.Snáď bude ten kurt dnes úspešný keďže na ňom budú bojovať o postup do ďalšieho kola aj Husárová a Hrbatý.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. July 2008 12:41 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Challenger Lugano

Dvojhra:
1. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - Thierry Ascione (FRA) 7:6 5:7 4:6


Štvorhra:
1. kolo : Dominik Hrbatý / Jan Minář (SVK/CZE) - /4/ Werner Eschauer / Philipp Oswald /AUT/AUT) 6:3 6:2
2. kolo : Dominik Hrbatý / Jan Minář (SVK/CZE) - Rameez Junaid / Philipp Marx (AUS/GER) 5:7 4:6




Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 6. July 2008 17:18, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 6. July 2008 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
Challenger San Benedetto

Dvojhra:
1. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - /7/ Pere Riba (ESP) 7:6 1:6 1:6


Štvorhra:
1. kolo : Daniele Bracciali / Dominik Hrbatý (ITA/SVK) - /4/ Stephen Amritraj / Mustafa Ghouse (IND/IND) 6:3 3:6 4:10



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 9. July 2008 09:39, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 6. July 2008 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
tak jeho dalsieho supera absolutne nepoznam,ak dominik prehra,bude to pre mna sklamanie..sice je spaniel nasadeny,ale predsa pevne dufam,ze domino konecne cez prve kolo prejde




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Challenger San Benedetto
PostPosted: 8. July 2008 19:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:13
Hrbatý vypadol na challengeri v San Benedette v 1. kole 4hry. S Braccialim nestačili na Amritraja/Ghouseho a podľahli im 3:6, 6:3, 10:4.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. July 2008 09:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
no a vypadol aj vo dvojhre : 7:6, 1:6, 1:6.....tak ani teraz to nevyslo.....:(((



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. July 2008 10:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
tato prehra ma fakt sklamala.konecne vyhral prvy set,ale po nom nepochopitelne odpadol :?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 9. July 2008 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
ach ,aj mna dominikove vykony velmi sklamali ...na Wimbledone som od neho nic prevratne neocakavala a bola som velmi rada ,ze si zapas s Rogerom vyslovene uzival :) ..ale na challengeroch by mohol daco uhrat ,no bohuzial dominikovi sa nedari a nedari ,som zvedava ako sa rozhodne ,co dalej ...



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. July 2008 07:02 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
tato prehra ma fakt sklamala.konecne vyhral prvy set,ale po nom nepochopitelne odpadol :?

Ja sa čudujem, že ešte vôbec hrá tenis, zrejme len skúša či to ešte pôjde, ale podľa výsledkov to vôbec nejde. Domino sa nechce vzdať tenisu, má ho veľmi rád a nevie sa ho vzdať, ale časom chlapec pochopí...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 12. July 2008 09:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:13
ATP Umag

Kvalifikácia:
1. kolo : /6/ Dominik Hrbatý (SVK) - Ivan Dodig (CRO) 6:0 6:1
Finále : /6/ Dominik Hrbatý (SVK) - /4/ Gianluca Naso (ITA)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy